Перейти до змісту

Nexy

Учасники
 • Кількість зміста

  581
 • Дата реєстрації

 • Останній візит

 • Days Won

  1

Nexy last won the day on Жовтень 24 2014

Nexy had the most liked content!

Репутація громади

55 Байдужий

10 Підписників

Про Nexy

 • Ранг
  А поговорить?

Контакты

 • Skype
  s_nexy

Останні відвідувачі профілю

5 316 перелядів профілю
 1. Я лох, драйвера на win10 від проца були криві.
 2. Закрийте) проблему виявлено.
 3. Дякую що відгукнулися) Мав поганий корпус, він був закритий і тільки з 1 кулером. Все працювало добре десь рік..(рік як купив нову мать і новий проц). Комп ютером користувалась дитина і почала скаржитись на завісання картинки. Там було горе, самі розумієте як після дітей.. кругом вспливають вікна, комп тормозить.. Я замінив вінду і вирішив трохи обновити комп, заказав новий корпус, кулер і ссд. Все прийшло, я склав, включив і знову така сама фігня.. досить хоч трохи завантажити комп як зразу застиває картинка на місці. Може пропрацювати 5-10 хв, заходиш в якусь гру і вибиває. Протестував все, купив навіть нову мать бо на FM2+ сокеті не було в кого протестити проц, да і взагалі такі симптоми коли мать накривається.. Ну і заказав ще блок новий, бо старий був на 450, взяв на 700. Приїхало, поставив, а віснути картинка не перестала.. Все нове окрім проца.. Коли завісає то я би не сказав що він закіпає.. Корпус продувається да і взагалі з іншої сторони де місце проца мать не нагрівається особо. Я і не знаю що думати, бо як я знаю то проц якщо перегрітий має взагалі не працювати. Комп такий: Відео - GT630 Проц - AMD a107800 Мать - MSI gaming fm2+ Блок - 700W Ссд - 256 кінгстон
 4. Привіт всім, хто розбирається допоможіть. Є комп, закритий.. тобто охолодження погане, почав тупо стояти на місці. Купив я новий корпус щоб циркуляція повітря була хорошою, мать, нову відяху і ссд.. короче замінив все крім проца бо уяви не мав що може бути проблема в ньому.. він можливо перегрівся але в такому випадку він же мав би не працювати взагалі.. а виходить що він працює але якщо запускається якийсь важкий процес то картинка просто стає.. У нас хтось займається ремонтами проца чи йому на смітник пора?
 5. Проклинаю всіх тих, хто підтримує цю позицію - "Ну я ж купив і заплатив космічний податок"... Ну у вас з розумом все добре? Ти собі до смерті будеш на ній їздити? Ти ж її або захочеш через років 10 змінити або ж роз"беш і прийдеться знову платити цим мордатим шалені податки. Діти будуть, теж авто захочуть.. Зрозумійте одне, для нас зараз авто - це розкіш яка доступна не кожному.. І треба бляха щось з цим робити!
 6. Ну я звичайна людина і я не піду палити "бляхи", я навпаки дам **зди якщо побачу що до мого чи чужого авто лізе якийсь бичуган.
 7. Ну, це виключно твоя думка. Я думаю, що як вони би хотіли щось у такому роді зробити, то уже би давно зробили. Не роблять бо сцикують, отже чекаємо на хороші новини.
 8. Тебе мабуть жаба давить бо ти купив сенс за 10к, а хтось пригнав мерс чи беху за 2 к....
 9. Померли знаменитими, так як і хотіли, мабуть
 10. Подивитись на всі характеристики можна на розетці, ссилку додам. Продаю бо лежить без діла, маю ще материнку під цей сокет від асус. http://m.rozetka.com.ua/offer/239200/ Ціна - 500 грн Контакт - 066694448О
 11. Вибачте за ап але наплутав з ціною. Ціна - 2300
×