Nexy

Учасники
 • Кількість зміста

  566
 • Дата реєстрації

 • Останній візит

 • Days Won

  1

Nexy last won the day on Жовтень 24 2014

Nexy had the most liked content!

Репутація громади

55 Байдужий

10 Підписників

Про Nexy

 • Ранг
  А поговорить?

Контакты

 • Skype
  s_nexy

Останні відвідувачі профілю

5 173 перелядів профілю
 1. Подивитись на всі характеристики можна на розетці, ссилку додам. Продаю бо лежить без діла, маю ще материнку під цей сокет від асус. http://m.rozetka.com.ua/offer/239200/ Ціна - 500 грн Контакт - 066694448О
 2. Вибачте за ап але наплутав з ціною. Ціна - 2300
 3. Фотографувати телефон не бачу сенсу, практично ідеальний стан, 135 циклів заряду. На телефон стоїть ios 6.1.3, навіть встановлений джеїл. Комплект - Телефон і оригінальна зарядка. Ціна - 3000 грн Контакти - +38О66694448О
 4. Знайшов, закривайте тему
 5. Привіт, маю "красавца" на 6.1.3 для забав але десь згубив шнур. Шукаю ліцензійний або в ідеалі взагалі оригінальний.
 6. Дуже дякую за допомогу!
 7. Так, я теж шукав там, мені дуже радили до того майстра звернутися. Якщо ви взнаєте куди він переїхав то теж мені скажіть
 8. А быльше можна інформації? Біля якого саме входу?
 9. Та для чого, занесу он на варшавці чоловіку, ніби багато рекомендацій вже почув
 10. Ти якийсь неадекватний я підозрюю, чому так різко реагуєш на все? Я так зрозумів ти з майстерні Свого часу, так для чого тобі ото щось тут доказувати коли все й так ясно? Принесли годинник, з ремонтом не справились бо не знали як чи не хотіли робити.. то вже ваші проблеми, чого ти тут оправдовуєшся?
 11. Так дякую, мені вже радили туди сходити. До кінця тижня обов'язково зайду
 12. Цікаво, щось я це не пригадую. І це не дивно бо останній раз я у вас був два роки тому. Ціна в моїй пам'яті була 150 за заміну батарейки. Але це все не має сенсу, основна проблема ваша у тому, що ви не поремонтували механічну частину.
 13. Так, я знаю але ціль візиту була поремонтувати, я не знав чому саме годинник перестав працювати. Це мені вже в сервісі сказали що вони замінили батарейку але підсвітка не працює. Зараз я хочу щоб вони 100% були функціональні.
 14. Доброго дня, маю годинник CASIO MD-310. Мені його подарували, годинник довго пролежав і видно сіла у нього батарейка, заніс у "Свій Час" де зробили її заміну і сказали що підсвідка не працюватиме бо їх хтось вже "вскривав" і напутали щось... ремонтувати підсвітку вони не захотіли, сказали не знаємо як (це не сарказм). Пройшло рівно пів року, десь літом я замінив батарейку і вже зимою часи зупинилися. Прийшов я знову в "свій час", пояснив їм що вже був їхнім клієнтом але почув таке - "Ми ставимо тільки якісні батарейки, вона не могла так бистро сісти, ви їх не нам носили". Ну найс думаю, там батерайка вартувала 150 грн, здав їм знову і історія повторилася, звертатись до них повторно я не маю ніякого бажання. Можливо хтось знає толкових майстрів які мені допоможуть?
 15. Доброго дня, маю годинник CASIO MD-310. Мені його подарували, годинник довго пролежав і видно сіла у нього батарейка, заніс у "Свій Час" де зробили її заміну і сказали що підсвідка не працюватиме бо їх хтось вже "вскривав" і напутали щось... ремонтувати підсвітку вони не захотіли, сказали не знаємо як (це не сарказм). Пройшло рівно пів року, десь літом я замінив батарейку і вже зимою часи зупинилися. Прийшов я знову в "свій час", пояснив їм що вже був їхнім клієнтом але почув таке - "Ми ставимо тільки якісні батарейки, вона не могла так бистро сісти, ви їх не нам носили". Ну найс думаю, там батерайка вартувала 150 грн, здав їм знову і історія повторилася, звертатись до них повторно я не маю ніякого бажання. Можливо хтось знає толкових майстрів які мені допоможуть?