Перейти до змісту

Наболіло.. про тролейбуси які покидають місто..


Рекомендовані повідомлення

5 минут назад, Oli сказал:

 ???

 

фірма на шопена?

 

:D

Бікос (англ.) = тому що (укр.)

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 годин тому, TFA сказано:

До речі, вони мені особисто стверджували, що вони ніякого відношення до покійного мера не мали.

в нас ніхто ні до кого не має ніякого відношення!

Ні Луцьк-реклама до Кривицького, ні "Луцький замок" до Романюка, як і "Ювант" до Токарського і "Буратіно" до Козюри.

нє!

Але чомусь попередник робив саме там. Хоча  є ще і "Факторія". І ще купа агенцій повного циклу про які я не знаю.

а може просто сказали "де" робити?  Не знаю. Не чув. Як і з брендуванням. купу грошей ...

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні, тролейбус номер 3 (чи 4), дядя, а ти не ох*їв? "Оплатіть проїзд у водія, на лінії працює контроль"! То я маю з ноутом, фоторюкзаком вагою кілограм 8 і штативом прорватися через людей і оплатити пану? ПНХ! Все вищеперелічене коштує дорожче того здрапка на колесах, немає кондуктора - не мої проблеми! Ото і вилізла потреба термінала якогось встановити - оплатив карткою, і їдеш.

  • +1 2
  • -1 4
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

54 хвилин тому, AgentSmith13 сказано:

Сьогодні, тролейбус номер 3 (чи 4), дядя, а ти не ох*їв? "Оплатіть проїзд у водія, на лінії працює контроль"! То я маю з ноутом, фоторюкзаком вагою кілограм 8 і штативом прорватися через людей і оплатити пану? ПНХ! Все вищеперелічене коштує дорожче того здрапка на колесах, немає кондуктора - не мої проблеми! Ото і вилізла потреба термінала якогось встановити - оплатив карткою, і їдеш.

дядя, а ти не ох*їв? весь такий в дольче й габана унд версаччі,  якою х*я ти в тролейбусі робиш?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 годин тому, AgentSmith13 сказано:

То я маю з ноутом, фоторюкзаком вагою кілограм 8 і штативом прорватися через людей і оплатити пану? ПНХ!

А ти, хлопче не о)(уїв?  А кого, перепрошую гребе цінність того, що в тебе є?

Оплата проїзду для кожного однакова! В маршрутці тебе не смущає те, що потрібно водієві заплатити? Нє?

То чому тебе це дивує в  тролейбусі?   3-й рейс безкондукторний.

Не хочеш пхатися крізь людей - передай на проїзд. В маршрутці передають, і нікому нічого з голови не падає!

9 годин тому, AgentSmith13 сказано:

немає кондуктора - не мої проблеми!

стануть твоїми, коли прийде контроль! водій оголосив - ти почув.

До останнього часу в правилах перевезення пасажирів був пункт, де було сказано "відповідальність за оплату проїзду несе пасажир!"

 

Витяг з правил  
5.5. Пасажири зобов'язані:
     мати при  собі документи,  які засвідчують право на проїзд та 
провезення багажу в трамваї,  тролейбусі,  завчасно придбавши такі 
документи  поза  рухомим  складом (у касах підприємств або в інших 
юридичних та фізичних осіб,  які їх реалізують на  основі  угод  з 
цими підприємствами:  кіосках "Укрпошта",  "Міськдовідка" тощо), а 
також абонементні талони та разові квитки безпосередньо в рухомому 
складі в кондукторів чи водіїв під час зупинки;
     сплатити  свій проїзд, закомпостувавши абонементний талон або 
придбавши разовий квиток у кондуктора чи водія;
Hide  
  • +1 4
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 хвилин тому, Zheny@ сказано:

До останнього часу в правилах перевезення пасажирів був пункт, де було сказано "відповідальність за оплату проїзду несе пасажир!"

 

о, а я то думаю чому кондуктори позволяють собі постояти по 10 хв на передній/задній площадці або мовчки тусуються десь по середині. і пофіг що за той час дехто встигає безплатно доїхати до своєї зупинки і вийти...

і контролер не приколупається до кондуктора за бездіяльність, бо завжди буде винним безбілетний пасажир

  • +1 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 годин тому, AgentSmith13 сказано:

...Ото і вилізла потреба термінала якогось встановити - оплатив карткою, і їдеш.

 Тут частково згідний, ситуація, уявіть повний тролейбус пасажирів і усі ломанулися до кондуктора за квитком, прямо Броунівський рух, кондуктору легше по салону просуватися, ніж декільком десяткам пасажирам, а то ще регулювальника  на штат доведеться взяти. :lol:

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

45 хвилин тому, AID сказано:

контролер не приколупається до кондуктора за бездіяльність, бо завжди буде винним безбілетний пасажир

Приколупається, ще й як!

І винним буде. І пояснюючу напише і премію знімуть (хоч і мізерну але знімуть)

 

 

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тобто, я, зайшовши на задні двері, маю по СЛИЗЬКОМУ тролейбусі ПІД ЧАС РУХУ (а дороги не ідеальні + кучугури снігу) з травмою коліна, яка не додає майстерності пересування по слизоті, і  3-ма сумками гребти в інший кінець, розпихаючи нечастих, але присутніх пасажирів (а через те. що їх небагато, ще й фіг передати ті 2 грн вийде), за грьобаним квиточком, бо перевізник не забезпечив ні кондуктора ні технічних ніяких засобів, а як впаду і пошкоджу майно (або просто влуплю рюкзаком в поручень) чи потравмуюся - то мої проблеми, відкуплю зламане (альтернативою в наших реаліях є залишити сумки на сидінні і подарувати їх злодію) і полікуюся за власні гроші (що я доведу в суді, як навіть квитка не маю?). Чудово! Вже б посадку робив би тільки на передні, чи що, а то спочатку відкрив задні, дав зайти, сісти, і обрадував... Позавчора сідав біля Аверсу в 15-ку, їхав на Перемоги, вечір, тролейбус напівпустий, на середніх дверях стоїть кондуктор, і, не відчуваючи навколишнього світу, розмовляє по мобілці, даю їй 2 грн. - ВІДПИХНУЛА мовчки пою руку, і ще на мигах показала, типу "йди звідси, заважаєш". Підійшла аж на мості по дорозі на Перемоги. От якби біля Там-Таму контроль зайшов, хто був би винен? Панове мінусатори, якщо все вищеперелічене мною є для Вас нормою життя, то не означає, що для всіх. Якось так.

P.S. В маршрутках наших чудових, де квиточка не дають взагалі, теж фіг кому в суді потім що доведеш... То я маю чітке правило - транспорт рухається  - я сиджу чи стою на місці, оплатити стараюся зразу, як зайду, якраз щоб не бігати під час руху, аналогічно йдуть далеко-далеко ті, хто пропонує "а давайте з Вами поміняємось" - їм відповідаю - "ми не на базарі, щоб мінятися, зупиниться маршрутка - пропущу", і до 90% таки доходить, решат чують вже інше... А водіям, які відкривають двері на секунду, і обурюються, що ти "довго виходиш" (а перед зупинкою він активно об'їжджає тролебуса чи іншу маршрутку, або летить подекуди на жовте світлофора, як на Перемоги перед мостом, а потім гальмує в підлогу), бажаю кардана в ср*ку, і ввічливо цікавлюся, чи не хоче торопига відкупити поламане через його шумахерство майно чи оплатити лікування... В тому ж Рівному водій чекає, поки всі вийдуть і не рипається, бо оплата при виході (не у всіх, але чекають всі, і то помітно, ніхто нікуди не летить в секунді).. Зате у нас біля Лучеська,років зо 2 тому їхав в 17-ці, водій якої придушив дверима жінці з дитиною руку, ще й гавкнув на них - "швидше, в мене трафік!". Йому потім мужик якийсь, що сидів найближче до нього ледь морду не намилив, і жаль, що ледь.

І насамкінець - витяг з офіційних правил поведінки на міському транспорті - Небажано пересуватися по салону під час руху. Якщо в цьому є необхідність, при пересуванні варто знаходити проміжні точки опори. Єдина умова, що гарантує безпеку пасажира при різкому гальмуванні чи аварії, стійке положення. Уот так уот!

  • +1 2
  • -1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 час назад, rl72 сказал:

дядя, а ти не ох*їв? весь такий в дольче й габана унд версаччі,  якою х*я ти в тролейбусі робиш?

1) В звичайних джинсах і куртці, але з купою техніки (не великогабаритної, але недешеаої). То щось міняє? Моє майно - в чому хочу, в тому везу, тим більше місць вистачало і я поспішав. Хто схоче показати винятковий інтелект і згадати про оплату багажу - не дотягує воно по габаритах.

2) В нас вже майновий ценз ввели на проїзд в тролейбусі, з ноутом/фотиком/будь чим, дорожчим за 1000 грн.  - не можна, то тільки маршруткою, а краще таксі викликаит, бо як сядеш і потрощиш - твоя проблема?

3) Якщо від виляння/скакання/різкого гальмування/порушення водієм ПДР/бажанням водія увійти в Книгу рекордів Гіннеса за супершвидку вигрузку чи посадку пасажирів /Ваш варіант постраждає моє майно не з моєї вини, типу сам впустив з рук сумку, я перевізника (без різниці, маршрутка то, тролейбус, потяг, літак, міжміський автобус чи взагалі компанія-перевізник типу НП чи Автолюкса) в асфальт закатаю судами, поки не відшкодує - не той час і не та ситуація, що можна легко щось купити, і не для того я на нього заробляв, щоб отак позбутися. А досвід є - придушений дверима разом зі мною в міській маршрутці смартфон - тріснув тач, домовились без судів (якої я думки про водіїв-поспіхунів, читаємо вище), Поламана вудка і фідер  - в міжміському автобусі - аналогічно, тільки платив розумник, який сумку з акумулятором якимось згубив з рук і вона поїхала через пів автобуса прямо в мій чохол. Був ще мегарозумний водій, який верещав, що я маю системного блока (не здоровенного фулл АТХ чи сервака, а маленького і легенького відносно делла, який спокійно на коліна чи на поличку зверху можна покласти) в багажник запхати (слякоть, зима, відлига, по приїзду в Луцьк люди матюкалися, що сумки мокрі, я прямо відчував що то дурна ідея), пішов лісом, я його просто спитав - зламається/намокне - оплатиш?. Єдиний раз, де аж до суду дійшло - Автолюкс перевіз людині на продаж мого ноута, і приїхав він не те щоб побитий в хлам, але з тріщиною на кришці матриці, самій матриці, і підозріло прим'ятою коробкою, в котрій він був, полюбовно розійтися не захотіли, почали втирати про "треба краще пакувати", ніби пупирчаткою обмотаний в 2-х картонник коробках, то погано, і поплатилися за це баблом. От в тролейбусах ще такого поки не було, і не в омтанню чергу через те, що там є той кондуктор, і ти не бігаєш по салону опелачувати.

4) ні, не ох*їв, як на мене, ох*їв саме працівник перевізника, який відверто закликає пасажирів в слизоту порушувати правила поведінки на міському транспорті в частині техніки безпеки (див мій попередній пост, кінець). Для тих, хто сумнівається - пруф, самі правила http://www.nmc-volyn.gov.ua/abcView/219/   

  • +1 2
  • -1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 hour ago, AgentSmith13 said:

Тобто, я, зайшовши на задні двері, маю по СЛИЗЬКОМУ тролейбусі ПІД ЧАС РУХУ (а дороги не ідеальні + кучугури снігу) з травмою коліна, яка не додає майстерності пересування по слизоті, і  3-ма сумками гребти в інший кінець, розпихаючи нечастих, але присутніх пасажирів (а через те. що їх небагато, ще й фіг передати ті 2 грн вийде), за грьобаним квиточком, бо перевізник не забезпечив ні кондуктора ні технічних ніяких засобів, а як впаду і пошкоджу майно (або просто влуплю рюкзаком в поручень) чи потравмуюся - то мої проблеми, відкуплю зламане (альтернативою в наших реаліях є залишити сумки на сидінні і подарувати їх злодію) і полікуюся за власні гроші (що я доведу в суді, як навіть квитка не маю?). Чудово! Вже б посадку робив би тільки на передні, чи що, а то спочатку відкрив задні, дав зайти, сісти, і обрадував... Позавчора сідав біля Аверсу в 15-ку, їхав на Перемоги, вечір, тролейбус напівпустий, на середніх дверях стоїть кондуктор, і, не відчуваючи навколишнього світу, розмовляє по мобілці, даю їй 2 грн. - ВІДПИХНУЛА мовчки пою руку, і ще на мигах показала, типу "йди звідси, заважаєш". Підійшла аж на мості по дорозі на Перемоги. От якби біля Там-Таму контроль зайшов, хто був би винен? Панове мінусатори, якщо все вищеперелічене мною є для Вас нормою життя, то не означає, що для всіх. Якось так.

P.S. В маршрутках наших чудових, де квиточка не дають взагалі, теж фіг кому в суді потім що доведеш... То я маю чітке правило - транспорт рухається  - я сиджу чи стою на місці, оплатити стараюся зразу, як зайду, якраз щоб не бігати під час руху, аналогічно йдуть далеко-далеко ті, хто пропонує "а давайте з Вами поміняємось" - їм відповідаю - "ми не на базарі, щоб мінятися, зупиниться маршрутка - пропущу", і до 90% таки доходить, решат чують вже інше... А водіям, які відкривають двері на секунду, і обурюються, що ти "довго виходиш" (а перед зупинкою він активно об'їжджає тролебуса чи іншу маршрутку, або летить подекуди на жовте світлофора, як на Перемоги перед мостом, а потім гальмує в підлогу), бажаю кардана в ср*ку, і ввічливо цікавлюся, чи не хоче торопига відкупити поламане через його шумахерство майно чи оплатити лікування... В тому ж Рівному водій чекає, поки всі вийдуть і не рипається, бо оплата при виході (не у всіх, але чекають всі, і то помітно, ніхто нікуди не летить в секунді).. Зате у нас біля Лучеська,років зо 2 тому їхав в 17-ці, водій якої придушив дверима жінці з дитиною руку, ще й гавкнув на них - "швидше, в мене трафік!". Йому потім мужик якийсь, що сидів найближче до нього ледь морду не намилив, і жаль, що ледь.

І насамкінець - витяг з офіційних правил поведінки на міському транспорті - Небажано пересуватися по салону під час руху. Якщо в цьому є необхідність, при пересуванні варто знаходити проміжні точки опори. Єдина умова, що гарантує безпеку пасажира при різкому гальмуванні чи аварії, стійке положення. Уот так уот!

 

Саш, про шо мова? Чи ти думаєш в Європі, з їхніми електронними квитками тобі не треба, "зайшовши на задні двері, маю по СЛИЗЬКОМУ тролейбусі ПІД ЧАС РУХУ", йти до квиткового автомату купувати квиток? 

  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, AgentSmith13 сказано:

Тобто, я, зайшовши на задні двері, маю по СЛИЗЬКОМУ тролейбусі ПІД ЧАС РУХУ (а дороги не ідеальні + кучугури снігу) з травмою коліна, яка не додає майстерності пересування по слизоті, і  3-ма сумками гребти в інший кінець, розпихаючи нечастих, але присутніх пасажирів (а через те. що їх небагато, ще й фіг передати ті 2 грн вийде),

З цього речення слідує, що всі тобі чимось винні? 

 

1 година тому, AgentSmith13 сказано:

бо перевізник не забезпечив ні кондуктора ні технічних ніяких засобів,

Є міста України і росії і нші - де немає кондуктора апріорі. Зайшов - купив квиток.

Про передні двері - розкажи потім в міськраді бабульці, яка не може по слизькому льоду (як ти сам і писав) пересуватися до передніх дверей. Вона заходить там - де є відчинені двері.

1 година тому, AgentSmith13 сказано:

а як впаду і пошкоджу майно (або просто влуплю рюкзаком в поручень) чи потравмуюся - то мої проблеми,

Саме так! Твої, виключно, проблеми. з Якого переляку ти нав'ючився як верблюд і і вимагаєш ще щось від когось. Це таки твої проблеми.

Якщо я нав'ючений (тим паче дороговартісною технікою)  не хочу, щоб вона була пошкоджена - я сідаю в таксі. 30-50 грн, дешевше, ніж міняти тач в смарті чи новий фотік.!  Знову ж таки - звучить, ніби ти Королева Англійська!

1 година тому, AgentSmith13 сказано:

Позавчора сідав біля Аверсу в 15-ку, їхав на Перемоги, вечір, тролейбус напівпустий, на середніх дверях стоїть кондуктор, і, не відчуваючи навколишнього світу, розмовляє по мобілці, даю їй 2 грн. - ВІДПИХНУЛА мовчки пою руку, і ще на мигах показала, типу "йди звідси, заважаєш". Підійшла аж на мості по дорозі на Перемоги. От якби біля Там-Таму контроль зайшов, хто був би винен?

вона й була б винна, що не обілетила пасажира. А якщо в цей момент розмовляла по телефону (можна подивитися логи дзвінків) - то тим паче її вина і буде наказана!

1 година тому, AgentSmith13 сказано:

маршрутках наших чудових, де квиточка не дають взагалі, теж фіг кому в суді потім що доведеш... То я маю чітке правило - транспорт рухається  - я сиджу чи стою на місці, оплатити стараюся зразу, як зайду, якраз щоб не бігати під час руху, аналогічно йдуть далеко-далеко ті, хто пропонує "а давайте з Вами поміняємось" - їм відповідаю - "ми не на базарі, щоб мінятися, зупиниться маршрутка - пропущу", і до 90% таки доходить, решат чують вже інше... А водіям, які відкривають двері на секунду, і обурюються, що ти "довго виходиш" (а перед зупинкою він активно об'їжджає тролебуса чи іншу маршрутку, або летить подекуди на жовте світлофора, як на Перемоги перед мостом, а потім гальмує в підлогу), бажаю кардана в ср*ку, і ввічливо цікавлюся, чи не хоче торопига відкупити поламане через його шумахерство майно чи оплатити лікування... В тому ж Рівному водій чекає, поки всі вийдуть і не рипається, бо оплата при виході (не у всіх, але чекають всі, і то помітно, ніхто нікуди не летить в секунді).. Зате у нас біля Лучеська,років зо 2 тому їхав в 17-ці, водій якої придушив дверима жінці з дитиною руку, ще й гавкнув на них - "швидше, в мене трафік!". Йому потім мужик якийсь, що сидів найближче до нього ледь морду не намилив, і жаль, що ледь.

тема не про маршрутки. Щось не так - є гаряча лінія міськради - набираєш номер і жалієшся!

1 година тому, AgentSmith13 сказано:

І насамкінець - витяг з офіційних правил поведінки на міському транспорті - Небажано пересуватися по салону під час руху. Якщо в цьому є необхідність, при пересуванні варто знаходити проміжні точки опори. Єдина умова, що гарантує безпеку пасажира при різкому гальмуванні чи аварії, стійке положення.

Не бажано - не значить заборонено.  Якщо є змога пройти тримаючись (при цьому) за поручні до водія і оплатити проїзд - вперед.

 

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мені от цікаво як може людина, яка вічно плачеться на малу зарплату держслужбовця, купити фотіка по ціні бу тролейбаса? Хоча, чому тут дивуватись, якщо головний ВБ ДФС не знає за що його дружина, яка три роки в декреті купляє жипа в 50 кілобаксів.
Ага, і це ж мабуть на держмлужбі дозволено підробляти фотографуванням, бо ж зарплата маленька)
І повезло ж людям, що ти компютерщиком працюєш, бо ж прийти на прийом до такого чиновника, якому всі винні "по типу ходять тут всякі, я ж велика шишка, а мене від державних справ відривають".
П.с. твоі проблеми, хочеш іхати в тролейбусі, ти зобовязаний оплатити проізд

Надіслано від мого X5, використовуючи Tapatalk

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

24 минуты назад, rl72 сказал:

Мені от цікаво як може людина, яка вічно плачеться на малу зарплату держслужбовця, купити фотіка по ціні бу тролейбаса? Хоча, чому тут дивуватись, якщо головний ВБ ДФС не знає за що його дружина, яка три роки в декреті купляє жипа в 50 кілобаксів.
Ага, і це ж мабуть на держмлужбі дозволено підробляти фотографуванням, бо ж зарплата маленька)
І повезло ж людям, що ти компютерщиком працюєш, бо ж прийти на прийом до такого чиновника, якому всі винні "по типу ходять тут всякі, я ж велика шишка, а мене від державних справ відривають".
П.с. твоі проблеми, хочеш іхати в тролейбусі, ти зобовязаний оплатити проізд

Надіслано від мого X5, використовуючи Tapatalk
 

.Про ціну "більшу від зламка на колесах" - написано фігурально, фотографія - виключно для себе, про "дозволено підробляти фотографуванням" - , весіль і т.д. не знімаю і не збираюся, та взагалі "за гроші" не знімаю, можу на змагання риболовні поїхати, покидати спінінга, пофоткати і викласти людям на файлообмінник, БЕЗПЛАТНО, то максимум - неохота жити без вихідних, а в робочий день роботи вистачає і так. Плюс то ще й нерви, коли клієнту "все не так", спілкувався з людьми які тим займаються, наслухався про різне - ще до держслужпи подумував тим зайнятися. Що я знімаю - добре видно тут https://www.flickr.com/photos/agentsmith13/albums, де там комерційне фото? Відкладаючи потрошку з зарплати за пару років можна і не тільки D7100 (поміть, не D4s або D810 - доходи не дозволяють) купити, ну і воно того, в чужу кишеню лізти і гроші рахувати, якось не алльо, так? Зрештою, декларації подаю, і жодних претензій до мене ще не було - нерухомістю/авто/суднами/літаками, несумісними з зарплатою не володію, депозитів в десятки-сотні тисяч в банках не маю, а на що витрачаю з/п  - моя проблема.

  • +1 2
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нормально ж пояснили - відповідальність за несплату проїзду цілком і повністю на тобі. Для чого розводити нюні з приводу маршруток на форумі тролейбусів? :)

 

Всі незручності ми маємо переносити як нормальні мужики. Життя не завжди маслом. З технікою - хлопців теж підтримую. Якщо ти так за неї трусишся і відповідально ставишся - сідай в порожню маршрутку. Бачить Бог, якщо їм судилося розбитися - ти спотикнешся біля самого порогу своєї квартири.

 

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Розряджу трохи обстановку.

Кому вхід, а кому вихід =)

Блін, там за жовтою трубою короче наклейка 'вхід'. Хто не вїхав - перекладіть польську

IMG_20170209_175949.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ок, якщо троль напівпустий - нема питань, можна до водія ще пройтись із задньої площадки. А як повний - передавати? Стукати водію в віконце, мол, дядьку, дайте здачу з двадцятки? Це ж не маршрутка, де із задніх сидінь чути як водій віддає здачу "передайте з двадцяти один".

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, laser сказано:

Кому вхід, а кому вихід =)

Блін, там за жовтою трубою короче наклейка 'вхід'. Хто не вїхав - перекладіть польську

імхо, це поляки неправильно стрілки підписали, а наші - якраз вірно: стрілка догори позначає якраз вихід, а донизу - вхід.

і середньостатистичний пенсіонер швидше гляне на стрілку, ніж буде перекладати з польської

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І нащо взагалі ті стрілки і написи вхід/вихід? В дверях всеодно двоє людей не розминуться, хіба що боком обоє будуть рухатись. І я ніколи не бачив щоб одночасно заходили і виходили, завзвичай ті що хочуть зайти стоять біля дверей і чекають поки всі бажаючі вийти вийдуть.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 хвилин тому, nightvision4 сказано:

В такому випадку організовується вхід через передні двері і про це потрібно попереджати на вході в тролейбус.

В Києві, наприклад, 27 троль теж без кондуктора їздить, і вхід на всі двері, і водій не завжди про це попереджує. Швидкісний трамвай теж без кондуктора працює, правда там постійно про це повідомляють, там все ще веселіше, сісти в старий трамвай в другий вагон то квиток не купиш.

  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 часа назад, vetalforever сказал:

Нормально ж пояснили - відповідальність за несплату проїзду цілком і повністю на тобі. Для чого розводити нюні з приводу маршруток на форумі тролейбусів? :)

 

Всі незручності ми маємо переносити як нормальні мужики. Життя не завжди маслом. З технікою - хлопців теж підтримую. Якщо ти так за неї трусишся і відповідально ставишся - сідай в порожню маршрутку. Бачить Бог, якщо їм судилося розбитися - ти спотикнешся біля самого порогу своєї квартири.

 

Доречі, якщо зайшла вже мова про тролейбуси - як є тролейбус, і маршрутка в ту ж точку їдучі, куди і мені треба, в 90% випадків обираю троль - він як правило не такий набитий, просторіший, і є де нормально зайти, скинути рюкзака і сісти. А про їх "повільність" - так інколи швидше їдеш тролейбусом, як маршруткою. Якби всі маршрутки на них замінили, ну або на автобуси більші - я був би не проти, за умови, що: а) система оплати буде не "не підійшов (проспав, задрушляв) кондуктор, зате прибіг контроль - штраф", а "електронна, безконтактна, ніхто, розпихаючи пасжирів, не бігає і не верещить ПЕРЕДАЄЄЄЄМ, хто "не петрає" чи не місцевий - купи квитка в будь-якому магазині чи кіоску (що, при правильній позиції міськради організувати ой як реально), прокомпостуй і їдь, а от як не оплатив (свідомо, а не зайшов, і за півзупинки доколупалися, поки ти ту карточку ще не дістав фізично) - штраф гривень 100-200 мінімум, на те ВІДЕОНАГЛЯД є"; б) їздити те все буде не "в 19-30 - 20-00 в депо", а до мінімум 23-ї, і по графіку, бажано з GPS-ом.

На всяк випадок, я тоді таки оплатив проїзд - дочекався стоянки на переході біля ЦУМу, підійшов і дав водію 2 грн. Діло не в тих копійках, діло в зручності сервісу. Її не помітно поки. А тепер про маршрутки - сідав з самого ранечку, як був попередній той мороз під 20 в 2-ку біля вокзалу, думав, до крісла не дійду - хтось "розумний" ввечері ще напевно помив підлогу, і став лід системи "скло натуральне товщиною 2-3 мм"

  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 хвилин тому, nightvision4 сказано:

Те, що так працює Київ, не ощначає, що це нормально.

При такому пасажиропотоку цілком нормально, ненормально це коли в час пік такий тролейбус буде півгодини завантажуватись через передні двері.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

То - теж величезна проблема і чи не єдине вирішення її - електронна система оплати проїзду з пристроями зчитування карток хоча б на середній і задній площадці (а в ідеалі і третім спереду). Ото треба було міськраді не тратити 8 лям на вул. Лесі Українки, косокриво поремонтовану, і 980 штук на "святкову ілюмінацію системи труси на шнурку", а вкласти гроші в осучаснення міського транспорту, чи не так? А то те, що зробили, називається, даруйте,

8z0.jpg

P.S. Читав сьогодні, що за 2-3 місяці валідатори ЛПЕ введе, так тримати, тільки не з кондукторами з валідатором, а по пару пристроїв на салон.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...