Перейти до змісту

Наболіло.. про тролейбуси які покидають місто..


Рекомендовані повідомлення

Ну в кращі часи ж мережі якось витримували і більшу кількість тролейбусів. А запроектовані були з певним запасом міцності.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 часов назад, Vadimm сказал:

Ну в кращі часи ж мережі якось витримували і більшу кількість тролейбусів

 

А зараз підстанції потребують ремонту. Навіть йде мова про те, щоб добудувати кілька в центральному районі міста.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ще все таки добавлю оду дуже важливу складову. Мені навіть здається, що це трошки важливіше навіть кількості рухомого скаду. Тут вже неодноразово писали, що через старі "стрілки" чи як вони там правильно називаються, швидкість тролеїв повільна. І це правда. Це дуже відчутно, особливо на певних ділянках, де тролейбус часом просто повзе (якось їхали маршруткою за таким траліком, то навіть на 2й передачі водій не міг тримати - вниз мусив переключатись).

 

Враховуючи всі переваги тролейбуса особисто мені зараз користуватись ним просто ніяк саме через затрати в часі - виграш/програш в чверть години часом дуже відчутний. Навіть якшо кількість тролейбусів збільшиться в рази, але вони так само повзтимуть, багато людей, які рахують свій час так і не будуть ним користуватись. А ЛПЕ ж треба все таки думати про споживача і те, як пасажиропотік на себе перетягувати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

14 часа назад, TFA сказал:

 

Не забувайте про проблеми контактної мережі і тягових підстанцій. Якщо до майже 50 додати 40, вийде 90. В ційситуації не факт, що нинішній стан мережі потягне навіть 60. Тут із 47 в центрі були часті проблеми, коли багато збереться машин. І другий фактор - кількість водіїв. Зразу стільки навряд чи вдасться випустити. Можна обдзвонювати тих, хто на заробітках в Києві/Москві чи ще десь, але не факт, що всі зразу повернуться.

Десь читав, що Богдан споживає на 40% менше, ніж старі троли. Чи я вже щось плутаю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

18 хвилин тому, itax сказано:

багато людей, які рахують свій час так і не будуть ним користуватись.

хибна думка. В корені.

Якщо я спішу - беру таксі. да дорого, да швидко, да під саму будівлю. І я не йду ще від зупинки.

Якщо тролейбус буде ходити ЧІТКО по графіку, з допуском 2-3 хв. А не як маршутка (як завгодно).

То людина яка цінує свій час, не буде чекати маршрутку.

Я  зранку їду на роботу сідаю на зупинці в тролейбус, бо я знаю чітко, що він має бути не раніше 7,25 і не пізніш 7,31

такий "зазор" я для себе вибрав. І встигаю.

Вкрай рідко буває запізнення (якщо поломки) і тим паче, ніколи не буває раніше, що апріорі не правильно.

Маршрутчики (придурки) вимикають GPS - втрачаючи, тим самим, цільового клієнта.  Дофіга народу користується візоровським МАК-ом.

А якщо на зупинках, де є  магазинчики, вмонтувати в стіну монітор із показником "де транспорт?"  - ситуація покращиться в рази.

І я знатиму, чекати мені тролейбуса, чи сідати в маршрутку. ЧИ навпаки, сісти в тролейбус і зекономити, не сідаючи в маршрутку.

 

 

 

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 minutes ago, Zheny@ said:

хибна думка. В корені.

От любиш ти людей повчати. Хибна, бо не така як твоя

 

8 minutes ago, Zheny@ said:

Якщо я спішу - беру таксі.

Мімо каси. Говоримо про громадскьий транспорт.

 

9 minutes ago, Zheny@ said:

Якщо тролейбус буде ходити ЧІТКО по графіку, з допуском 2-3 хв. А не як маршутка (як завгодно).

То людина яка цінує свій час, не буде чекати маршрутку.

А от і дійсно хибна думка. Експериментальним шляхом доведено, що якщо відпустити тролейбус і дочекатись маршрутки (навіть 10 хв зайвих), то приїдеш все одно на 5-10 хвилин раніше. І пофіг, по графіку тролебус прийшов чи ні - швикість його пересування від цього не залежить. Само собою мова не йде про зупинки в центрі, де за 10 хв можна 2-3 зупинки пішки пройтись і там будь-який транспорт, що прийшов першим першим тебе і довезе.

13 minutes ago, Zheny@ said:

А якщо на зупинках, де є  магазинчики, вмонтувати в стіну монітор із показником "де транспорт?"  - ситуація покращиться в рази. І я знатиму, чекати мені тролейбуса, чи сідати в маршрутку. ЧИ навпаки, сісти в тролейбус і зекономити, не сідаючи в маршрутку.

От і ні. Бо як я вже писав вище, якщо певний відрізок маршрутка проходить за 30 хв, а тролейбус за 48 хв, то навіть не стоїть вибір ЧЕКАТИ тролейбуса. Тим більше при економії зараз в цілу 1 (!) гривню.

 

Я би залюбки платив би і в траліку 3 гривні, якби швидкість була та сама і був би чіткий розклад, якого б вони притримувались. Ну і аби комфорт у всіх був би хоча б як в довгих Hyndai чи Jelcz.

 

Наразі при всіх мінусах маршрутки майже безальтернативні на більшості маршрутів саме у віддалені частини міста. Нажаль.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 хвилин тому, itax сказано:

Експериментальним шляхом доведено,

А можна деталі експерименту? 

Хто? Коли? Які тролейбуси і маршрутки брали участь?

Який відрізок? Пора доби?  Пора року?

Чи це просто кілька власних спостережень прийнято називати модним словом "експеримент" ?

10 хвилин тому, itax сказано:

якщо відпустити тролейбус і дочекатись маршрутки (навіть 10 хв зайвих), то приїдеш все одно на 5-10 хвилин раніше. І пофіг, по графіку тролебус прийшов чи ні

власні спостереження показують протилежне.

Працював в центрі міста 2,5 роки з 2011 по 2014. Їздив з 33-го. так от, спеціально кілька разів спостерігав (Чи не програв я у часі) скільки маршруток обжене тролейбус за час мого руху. Так от: 5-6 разів ЖОДНА маршрутка не обігнала тролейбус. Навіть на зупинках.

 

Є кілька нерозумних водіїв 10-го маршруту. Літають наче навіжені. Як в анекдотах. Пофіг пасажири, головне швидкість!

14 хвилин тому, itax сказано:

Тим більше при економії зараз в цілу 1 (!) гривню.

ця ціла гривня, становить більше, ніж 30% вартості. А це, таки економія, якщо людині потрібно пересуватися по місту (час маловажливий) доволі часто,  4 рази в день, по 1 грн, помножити на 24 робочих дні = майже 100 грн. а це - 12 буханок хліба. Фактично - місячна норма на сім'ю. Або 2 Кг м'яса.

Або 2 світлодіодних лампочки. або.. або..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

19 minutes ago, Zheny@ said:

А можна деталі експерименту?

готель Україна - ДПЗ - до 2х маршруток може обігнати одного і того самого номеру (зазвичай 1 точно). Зайвих - до 10 хв, якщо порівнювати із маршруткою, що відправляється в ту саму хвилину.

ДПЗ - Відродження (міська лікарня, якщо через київську). До 3х маршруток може обігнати. Програш по часу - 15-20 хв (слідкував по МАКу за маршруткою, їдучі в траліку).

готель Україна - АС-2 затримка 5-10 хвилин. Ну тобто якшо час є

 

І так, це не експеримент, це спостереження. Власні. Більше трьох років. Думаю багато хто має власні напрацювання, просто не особливо ділиться. Ну або більшість їздить або виключно тролейбусами (мають проїздні), або виключно маршрутками (розуміють що так швидше і може ближче іти від зупинки).

 

Якщо треба, можу почати слідкувати похвилинно, але зараз експериментувати у траліках із дверями, з яких дме, шось не дуже хочеться.

 

29 minutes ago, Zheny@ said:

А це, таки економія, якщо людині потрібно пересуватися по місту (час маловажливий) доволі часто,  4 рази в день, по 1 грн, помножити на 24 робочих дні = майже 100 грн. а це - 12 буханок хліба. Фактично - місячна норма на сім'ю. Або 2 Кг м'яса.

Або 2 світлодіодних лампочки. або.. або..

Якщо 4 рази на день економити по 15 хв, зекономимо цілу годину. І хоча в центрі звичайно чистий виграш по часу може бути меншим, але вступає в дію невідомість - а коли ж той тралік буде. Буде табло - звичайно покращиться ситуація.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 хвилин тому, itax сказано:

Якщо 4 рази на день економити по 15 хв, зекономимо цілу годину.

я писав про гроші.

якщо людина постійно поспішає, то значить не вміє правильно розподіляти свій час. але то лірика. 

 

32 хвилин тому, itax сказано:

але вступає в дію невідомість - а коли ж той тралік буде

На більшості зупинок є графіки руху.

І вони оновлюються, якщо відбулися зміни.  Допуск 2-3 хв. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 minutes ago, Zheny@ said:

я писав про гроші.

якщо людина постійно поспішає, то значить не вміє правильно розподіляти свій час. але то лірика.

Викидати годину часу на день для економії 4грн - у кого які пріоритети.

 

12 minutes ago, Zheny@ said:

На більшості зупинок є графіки руху.

І вони оновлюються, якщо відбулися зміни.  Допуск 2-3 хв. 

Спробую знайти в центрі. Бачив реальні тільки на вокзалі, але там траліки ТУПО НЕ ПРИЇДЖДАЛИ в зазначений час. І роби шо хоч.  (особливо останні рейси). Правда в Струмівці одного разу був, там також знайшов розклад і 3ка (якшо не помиляюсь) прийшла вчасно. Був приємно вражений.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 хвилин тому, d.u.a.l сказано:

GPS на тролейбусах має бути візорівський, чи якийсь інший?

Інший. Якщо я правильно знаю, то всіма ненависний і обсмоктаний в усіх форумах "Системний зв'язок".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 хвилин тому, TFA сказано:

А коли мають запустити GPS на тролейбусах?

Дуже скоро :)

 

Буду знати більше - скажу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 годин тому, TFA сказано:

Ось такий "красивий" нині бренд з бортовим №164:

Вони всі, які брендувалися, мали б бути фарбовані порошком. але.........

бабло взяли - технології не дотрималися

Хто фарбував, і кому належить фірма - також змовчу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 хвилин тому, Zheny@ сказано:

Хто фарбував, і кому належить фірма - також змовчу.

вай?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вони перед грунтовкою зняли всі шари фарби. А погрунтували, видно, неякісно. Тепер це все повилазило...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

питання доцільності брендування ржавого корита?

хоча судячи що з цього вийшло, то дійсно краще що "перефарбували" старе корито, а не щось новіше і цінніше.

 

користуючись нагодою підкину цікавого чтива, є у нас хороший відносно свіжий портал з цікавими статтями, в т.ч. і про тралі http://uprom.info/?s=тролейбуси

 

ось кусок цікавої свіжої зради тижневої давності:

Цитувати

 

Вдень 29 січня в тролейбусне депо №2 Києва доставили два тролейбуси моделі “Богдан-Т701.17” з замовленої за укладеним в жовтні 2016 року договору партії в 40 одиниць. Правда, через особливості бюджетного фінансування і неможливості заводу “Богдан” в Луцьку виготовити всі 40 машин до кінця 2016 року, Київ отримує не 40 “рогатих”, а всього п’ять. ...

Тролейбуси моделі “Богдан-Т701.17” для Києва – стандартні повністю низькою підлогою машини з 34 сидячими місцями в салоні, асинхронним тяговим двигуном і транзисторної системою управління російського виробництва “Чергос”.

 

 що це в нас за завод такий що серійно не в стані випускати? за 4 місяці 2 тролейбуси? :D

та ще й підтримує російського виробника?

питання риторичні, відповідей не чекаю.

 

але загалом тенденція така що зараз по всій Україні масово закупляють і оновлюють електротранспорт. де новий де старий. хто як і чим може.

хочеться вірити що це реальний виток розвитку сьогодні, а не просто те що я почав читати більше про закупки тролейбусів.

хочеться вірити що раніше таких закупок не було.

хочеться бути оптимістом :)

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

22 хвилин тому, laser сказано:

 що це в нас за завод такий що серійно не в стані випускати? за 4 місяці 2 тролейбуси? :D

там із керівництвом срака повна.

Як керують так і роблять. З персоналом також було все "пєчально".

23 хвилин тому, laser сказано:

та ще й підтримує російського виробника?

Закуплено було, підозрюю, ще за яника. Та й закордонні аналоги були б явно дорожчими. Суттєво.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, Zevs_Isver сказал:

вай

Я думаю, ні для кого не секрет, що цим займалася фірма "Перспектива".

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно, TFA сказано:

Я думаю, ні для кого не секрет, що цим займалася фірма "Перспектива".

Власниця якої жіночка із маловідомим прізвищем Романюк.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, Zheny@ сказал:

Власниця якої жіночка із маловідомим прізвищем Романюк.

До речі, вони мені особисто стверджували, що вони ніякого відношення до покійного мера не мали. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...