Перейти до змісту

Форуми

  1. Волинська підтримка

    1. 2,7 тис
      постів
    2. Поліція м. Луцька

      Все що стосується нової поліції

      2,1 тис
      постів
  2. Луцька тусовка / Lutsk Internet community

    1. Привітання / Поздоровлення

      Вітаємо іменинників борди, і з усілякими святами.І тд і тп
       

      31,8 тис
      постів
    2. Курилка ветеранів

      ..для тих кому за 30

      2,6 тис
      поста
    3. Про роботу форуму

      Новини форуму. Розділ для питань пов'язаних з діяльністю форуму.

       

      26,8 тис
      постів
    4. 133,1 тис
      постів
    5. 14,4 тис
      постів
    6. 6,7 тис
      постів
    7. 48,1 тис
      поста
    8. Луцький ІТ-кластер

      Проекти, ідеї, стартапи, обговорення ІТ-сектору Луцька та області

      1,9 тис
      постів
  3. Технічні форуми

    1. Програми / Software / Софт

      Все про програми, софт та все що до них стосується.

      32,8 тис
      постів
    2. 50,8 тис
      постів
    3. Радіо / Radio / Телебачення / TV

      Радіостанції Ефірні та мережеві. Анонси програм, фільмів.

      7,9 тис
      постів
    4. Все про мобільних операторів та мобільні телефони

      Обговорювання операторів, телефонів, програмне забезпечення до телефонів

      25 тис
      постів
    5. 31,6 тис
      постів
    6. Будівництво

      Все що стосується до будівництва, ремонтів і .т.д. і т.п.
       

      24,1 тис
      постів
    7. 10,8 тис
      пост
    8. Електромобілі

      Досвідом власників електромобілів.

      30
      постів
  4. Спорт / Розваги / Захоплення / Відпочинок

    1. 63,8 тис
      постів
    2. 53,4 тис
      постів
    3. 20,7 тис
      постів
    4. Гумор / Humor / Приколи

      Може про щось веселеньке? :)

      67,2 тис
      постів
    5. АвтоParty

      Форум для автолюбителів

      68 тис
      пост
    6. 88 тис
      поста
    7. 68,1 тис
      постів
    8. Спорт / Sport

      ... все о спорте

      36,7 тис
      постів
    9. 16,7 тис
      постів
  5. Суспільство

    1. Благодійність

      збір коштів / донати / матеріальна допомога

      1 тис
      постів
    2. Новини

      Все що відбувається в світі

      46,2 тис
      поста
    3. Психологія / Філософія / Релігія

      Обговорювання питань стосовно філософії

      15,5 тис
      постів
    4. Політика і тд і тп

      Політичний флейм.
      Мова / гроші / влада / бізнес / і ми :)

      176,8 тис
      пост
    5. Юрисдикція

      Юридичні проблеми, питання, нюанси. Правовий захист себе і свого бізнесу.

      11,7 тис
      постів
    6. Робота

      Пошук роботи, пропозиції, резюме.
      Обговорення, оцінки, зарплати.

      29,2 тис
      постів
    7. 24,1 тис
      поста
    8. 29,6 тис
      постів
  6. Kуплю / Продам / Поміняю / Пропоную

    1. 129,4 тис
      постів
    2. 33,6 тис
      постів
    3. 63,6 тис
      постів
    4. 18,1 тис
      постів
    5. 102,6 тис
      постів
    6. 30,6 тис
      поста
    7. 47,2 тис
      поста
    8. 137,6 тис
      постів
    9. 9,2 тис
      постів
    10. 20 тис
      постів
    11. 25,7 тис
      постів
    12. 16,9 тис
      постів
    13. Книга скарг

      Скарги на покупців/продавців

      9 тис
      постів
  7. Мистецтво

    1. ФОТО (Відділ kадрів)

      Поради, коментарі, новини, галереї ... ))

      14,6 тис
      постів
    2. Література

      Проза і поезія

      1 тис
      постів
    3. 1,3 тис
      постів
  8. Різне

    1. Знайдено в мережі

      Цікаве з мережі інтернет

      22 тис
      постів
    2. Студентський базар

      Форум для студентчегів

      5,9 тис
      постів
    3. Флейм

      Все о обо всем без модерации

      94,5 тис
      постів
    4. 5,5 тис
      постів
    5. Поток сознания

      Когда уже ничего не помогает...

      2,1 тис
      пост
  • Статистика форуму

    209,5 тис
    Усього тем
    2,2 млн
    Усього повідомлень
  • Статистика користувачів

    25 503
    Користувачів
    11 841
    Максимум онлайн
    Yevhen Rudnytskyi
    Новий користувач
    Yevhen Rudnytskyi
    Реєстрація
  • Хто в онлайні   1 користувач , 3 анонімних, 12 гостей (Подивитися всіх)



  • Останні теми

  • Останні коментарі

    • Святий Іване Хрестителю, прехвальний і вселенський апостоле, найкращий сину пустині і справжній друже Христа, моли Його, щоб були помилувані душі наші!   Зі Святом усіх!
    • Хоча, тут є інший момент.  Вони вміють купувати техніку з подовженою гарантією на 3+ роки.  І відповідно, те, що за 3+ роки морально застаріло, вони вважають що воно ще сучасне, бо на гарантії!    Я повторюся.  Вище я писав. Що завжди просив у клієнта орієнтовний бюджет.  І. відповідно, напихав в ту суму максимум. Пропонував б.в. в той бюджет і нове.  Розказував про переваги і недоліки. А далі вже люди вирішували самі.  Тисячі я на тому не заробляв. Бо то не був мій основний заробіток. Так, швидше на пиво собі і на фрукти дітям.    Тепер повернемося до теми.  Якщо є змога купити максимум нового - МУСОВО!  Щодо відяхи, @nickel, в ТГ є група, там чувак з Оверів, з погонялом Бульдозер. Він продає б.в. відяхи.  Я в нього малому відяху замовляв, щоб сюди приїхала. З доставкою вийшло один хєр, якби тут купив.  Тим паче я його знаю по Оверах вже багато років. Протестував - вислав фото, відео, серійники і все таке.  Тому. Мамка, проц, БЖ - нове. Корпус - Б,В,, пофіг. ОЗУ - можна і б.в., якщо по ціні хоча б 20% економії є.  ССД під систему 512 - новий. Під цяцьки - можна б.в.  Ніби все? 
    • Я цього не зрозумів, живучи тут. Чесно.  Тут старий і7-3770 з якоюсь 1660 супер продають як "сучасний ігровий"! Ціни на подібний б.в. хлам - космос.  При цьому, є люди, які викидають на смітник подібні ПК!   Пара_сука_докс.    Єдине пояснення, яке я для себе знайшов: німці - технократи!  Для них технології, які в Україні 10 років тому ВЖЕ існували як "добрий день", подають як "нова технологія"!  Я писав, що мені по каоксиалу інет підключили... Коли я розповів, що у мене дома був гігабіт, оптика, і по якій ціні, в менеджера щелепа впала на підлогу.  Німеччина відстала в технологіях для людей - на десятиріччя.  Українці в технічному плані і доступності ЯКІСНИХ послуг за відносно невеликі гроші - випередили ЄС на 3-5 кроків.    Чекати замовлення в ресторані +- 40хв - норма!  У нас би вже ... ну здогадайтеся що було б.     
    • Кисіль Роман Анатолійович (16.07.1995 – 24.02.2026)   Роман народився у селі Маниківці Хмельницької області. Після закінчення школи навчався у Хмельницькому професійному ліцеї електроніки та працював торговим агентом.   У березні 2024 року добровільно вступив до лав ЗСУ. Пройшов бойовий шлях від Сумщини та Донеччини до Харківщини, у складі 22 ОМБр брав участь у Курській операції.   У серпні 2024 року здобув спеціальність «Марксмен». За час служби пройшов шлях від солдата до офіцера, отримав звання молодшого лейтенанта та став командиром взводу.   За мужність був нагороджений відзнакою Міністерства оборони України «Лицарський хрест» та нагрудним знаком «Єдність перемагає».   Роман був не лише відважним воїном, а й людиною з великим серцем та особливим почуттям гумору. Надійний побратим, люблячий чоловік, турботливий батько, син і друг.   Він дуже любив риболовлю та мріяв навчити свого сина всім її премудростям, але, на жаль, цій мрії не судилося здійснитися.   24 лютого 2026 року Роман загинув у селищі Ветеринарне Харківської області внаслідок артилерійського обстрілу.   У Героя залишилися дружина, троє дітей, батьки та сестра.
    • Як думаєш, чого так? Це ж не адекватно за б.у. стільки просити. Чи він цього набагато дорожче новим купував, ніж в Україні можна було б ?, але навіть це не виправдання, бо потрібно відштовхуватись від сучасної ціни нового такого, або подібного по продуктивності.
    • В Німеччині б.в. ПК такої конфігурації вартує 850Є.  На 150Є дешевше, ніж в Україні новий.    Gaming PC | RTX 4060 Ti 8GB | 32GB DDR4 3600MHz | i5 12400F in Kr. Passau - Passau | kleinanzeigen.de WWW.KLEINANZEIGEN.DE Ich verkaufe meinen Gaming PC Der PC ist in sehr gutem Zustand und läuft super smooth Ideal für...,Gaming PC | RTX 4060 Ti 8GB | 32GB... або такий Amd Radeon Rx6800, i5 12400f, 32GB DDR5 6000Mhz in Sachsen - Grimma | kleinanzeigen.de WWW.KLEINANZEIGEN.DE Verkaufe meinen PC mit folgenden Komponenten: Intel i5 12400f 6 Kerne - 2,5 GHz Basistakt 4,4 GHz...,Amd Radeon Rx6800, i5 12400f...  
    • Воно часом цікаве, а часом можна на бабки попасти, відяху ж на відділенні не перевіриш. Оперативка була цікава, по опису зрозуміло, що не кидок, а от відяха викликала великі сумніви і продавець на повідомлення не відповідав. Перекупам легше, вони в темі, а я останній раз комп купляв на 775 сокеті і він був останнім як зараз 1851. Мені треба гуглити на сумісність, порівнювати ціни з магазинними і т.д. 
×
×
  • Створити...