Перейти до змісту

в що зараз можна інвестувати 30тис$?


Рекомендовані повідомлення

19 хвилин тому, KILLER сказано:

в що зараз можна інвестувати 30тис$?

20% комісійних за ідею!

1) - Сонячна електроенергія. Окупність від 3-х років. Пасивних дохід після окупності - треба рахувати.

Тема цікава, якщо маєш власний будинок. Гугли рахуй.

За 30К - матимеш порядку 5 сонячних електростаній, по 15Квт кожна. Надлишок держава купує по ~16Є/Квт

2) Прижени 6 авто  з-за кордону. Від 1000$ чистого заробку на кожному.  Окупність від 1-2-3міс , до 1 року.

3) Відкрий власний бізнес. Кафе / піцерія

 

Щось я розговорився.  20% ніхто не відміняв ;)

 

  • Ха-ха 2
  • Збентежений 1
  • Cумний 1
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

28 хвилин тому, Zheny@ сказано:

1) - Сонячна електроенергія. Окупність від 3-х років. Пасивних дохід після окупності - треба рахувати.

Тема цікава, якщо маєш власний будинок. Гугли рахуй.

Держава вже винна багатьом по зеленим тарифам, хочуть ввести акциз на зелений тариф. Ну і з нашою державою фігово зв'язуватись - можуть кинути. Плюс у нас трохи не та широта - мало сонячних днів.

 

30 хвилин тому, Zheny@ сказано:

2) Прижени 6 авто  з-за кордону. Від 1000$ чистого заробку на кожному.  Окупність від 1-2-3міс , до 1 року.

Треба шарити і вміти впарити бу авто - якби теж знання та досвід.

 

31 хвилин тому, Zheny@ сказано:

3) Відкрий власний бізнес. Кафе / піцерія

Ну хз - мало нових виживають.

 

Бізнес пропозиції мають право на життя, але по кожному пункту є нюанси та важливі деталі.

  • +1 7
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Cherman сказано:

В криптовалюти.:D Якщо серйозно, напевно, що саме легше, це вкластись в нерухомість.

 

я придбав декілька ділянок і один будинок минулі роки.  але з кожним днем закрадаються сумніви в ефективності такого вкладення, оскільки нерухомість потрібно обслуговувати, а для обслуговування потрібен додатковий час та бабло. Сьогодні побачив, що на одній з ділянок хтось взимку завалив паркан, потрібно його відновлювати. На будинок податкова прислала повідомлення, що потрібно оплатити річний податок на нерухомість... Та й комунальні тянуть нехило... Крім того, при продажі протягом року другого і кожного наступного об'єкта нерухомості, потрібно сплачувати не менше 6% податку. Недавно розмістив оголошення про продаж однієї ділянки з націнкою 10% - на сьогодні - жодного дзвінка...) Епідемія дає про себе знати і люди бідніють, вільних грошей небагато. Інвестиція така собі)

Можливо, після зняття мораторію з продажу с/г земель в червні появиться напрямок... А поки треба шукати альтернативу

Змінено користувачем KILLER
  • +1 6
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 hour ago, KILLER said:

Можливо, після зняття мораторію з продажу с/г земель в червні появиться напрямок...

Усе вже вкрадено до нас (с) :) 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 хвилин тому, yu2007 сказано:

:blink: 

Ну центів же ж. :)

0,16Є.

 

Будь-який бізнес - ризик.

 

Я дав ідеї. Що не так?

Хоча про серйозний бізнес говорити тут - не резонно. Є класна ідея. Нова!  Такого тут точно немає.

 

  • Ха-ха 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, weldermaster сказано:

Зробити паспорт громадянина ЄС і свалити звідси.

 

І там відкрити бізнес !

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 хвилин тому, Cherman сказано:

Вкладатись в комерційну нерухомість, яка приноситиме прибуток. Правда, я сумніваюся, що за 30к щось можна купити. Родичі в пік падіння цін на нерухомість, купили за 50 тис. складські приміщення, ще десь 3-4тис пішло на заміну електрики, всілякіх воріт/замків та іншого. Зараз вони ці приміщення здають в аренду, і це їм приносить десь 600-700баксів чистого прибутку в місяць.

А коли прийде час ремонтувати дах скільки піде на це грошей? За  скільки часу капремонт приміщення відіб'ється?

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 часов назад, Zheny@ сказал:

Прижени 6 авто  з-за кордону. Від 1000$ чистого заробку на кожному. 

Від 1000 на автомобілі за 5000. Шото малувато. Мінінімум двушку можна заробляти.

  • Ха-ха 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 годин тому, Alex S сказано:

Я не можу зрозуміти ... ти купив кілька ділянок в надії їх перепродати дорожче? А будинок навіщо ,в комерцію? Вони практично не здаються ,а якщо здаються ,то на убой квартирантам ,аби платили комуналку. Чи ти живеш в цьому будинку? Чи здаєш його?

 

То ти яку альтернативу шукаєш зараз ,я не можу збагнути? Ти продав ділянки з будинком і виручив готівкою ВЖЕ 30 т. ? Чи ти просто мрієш ,що колись ,ось- ось ,продасишся і почнеш бізнес ,з поки що ,віртуальних 30 штук?

саме так. колись так і підіймались. купував ділянку з непоганим розміщенням за 7-10к$, через певний час продавав за 14к-15к. або будував коробку будинка і тоді продавав за 30-40к. А потім ввели податок на нерухомість... та й нормальні будівельники свалили за бугор, а ті хто залишився, збільшили розцінки вдвіччі... Попит впав, пропозицій дофіга... та й таке)  

Земельний ринок постійно моніториться. Ділянки з заниженою ціною відразу викупляються, при можливості, виконуються дії щодо збільшення їх вартості і вподальшому продаються по ринкових цінах. Агенств нерухомості також розвелося дофіга,  а перед ними стало важко щось хороше ухватить. 

нерухомість не продана, бабло на руках. В пошуках стратегії його реалізації. ну і 30к - це умовний ліміт.

Ще маю 6га землі за 15км від Луцька. Земля не обробляється і не здана в оренду. Є підприємство, яке готове її взяти на 10р за 25тис грн/рік, але за перші 5років платити не хочуть, кажуть, що землю треба підготувати до оранки, а це якраз 5-річні затрати. Поки питання висить в повітрі. Можливо є людина, яка "набила руку"  за бугром  на справі по вирощуванню, зберіганню та реалізації фундука/лохини/малини і т.д. Можемо все обговорить і можу взяти в партнери.

Змінено користувачем KILLER
  • Дякую! 1
  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, KILLER сказал:

саме так. колись так і підіймались. купував ділянку з непоганим розміщенням за 7-10к$, через певний час продавав за 14к-15к. або будував коробку будинка і тоді продавав за 30-40к. А потім ввели податок на нерухомість... та й нормальні будівельники свалили за бугор, а ті хто залишився, збільшили розцінки вдвіччі... Попит впав, пропозицій дофіга... та й таке)  

Земельний ринок постійно моніториться. Ділянки з заниженою ціною відразу викупляються, при можливості, виконуються дії щодо збільшення їх вартості і вподальшому продаються по ринкових цінах. Агенств нерухомості також розвелося дофіга,  а перед ними стало важко щось хороше ухватить. 

нерухомість не продана, бабло на руках. В пошуках стратегії його реалізації. ну і 30к - це умовний ліміт.

Ще маю 6га землі за 15км від Луцька. Земля не обробляється і не здана в оренду. Є підприємство, яке готове її взяти на 10р за 25тис грн/рік, але за перші 5років платити не хочуть, кажуть, що землю треба підготувати до оранки, а це якраз 5-річні затрати. Поки питання висить в повітрі. Можливо є людина, яка "набила руку"  за бугром  на справі по вирощуванню, зберіганню та реалізації фундука/лохини/малини і т.д. Можемо все обговорить і можу взяти в партнери.

Пошукай в ФБ Михайла Піскара. Він за кордоном працював і вчився. Маю до нього номер, але він і зараз може бути за кордоном.

 

П.с. І хочу додати про кризу і бідних людей: покатайся по Рованцям, Боратині і схожих передмістях. Будинки розбирають ще на етапі будівництва. Звичайно що бідні завжди були і будуть, і зараз їх побільшає. Тільки нащо тобі бідні? Май справи з багатшими.

  • Ха-ха 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, KILLER сказано:

на справі по вирощуванню, зберіганню та реалізації фундука/лохини/малини і т.д.

Виростити не саме головне - головне ринок збуту по нормальній ціні. Інакше перекупи будуть заробляти а не ти.

Малини вже і так багато вирощується. По лохині потрібно знати собівартість вирощування. Фундук потрібен ринок збуту, не знаю скільки його продається у нас.

Ну і це все не пасивний бізнес - треба охороняти, доглядати, лікувати, і робити це все ПОСТІЙНО. 

  • Дякую! 1
  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

38 хвилин тому, Alex S сказано:

А там в ЄС що робити? За що ,насамперед,харчі купувати?

 

Якщо отримати громадянство Німеччини або однієї зі скандинавських країн, то можна нічого не робити і жити на соц. виплатах.

  • Ха-ха 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

35 minutes ago, Alex S said:

А там в ЄС що робити? За що ,насамперед,харчі купувати?

 

Золоті слова! З грошима в тому ЄС ой як сутужно.

Мої родичі, що вже давно звалили туди, бідують по чорному. Вже надцять років доводиться мені їм то гроші переказувати, то продукти передавати.

 

Та що там казати. Про формулу "телефон купується за один місячний заробіток" вони й знати не знають. По два роки виплачують свій айфон, який у нас нормальний чоловік приходить до магазину і купує відразу!))

  • Ха-ха 5
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

48 хвилин тому, Alex S сказано:

Зовсім недавно була покупка такої квартири в Атланті за 14500 . 70 відс. готовності ремонт . 

 

Атлант не рекомендую. Як і переуступку. Рекомендую брати, через 3 роки після вводу в експлуатацію. Або на етапі котловану. 

  • Дякую! 1
  • Збентежений 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 хвилин тому, yu2007 сказано:

 

Золоті слова! З грошима в тому ЄС ой як сутужно.

Мої родичі, що вже давно звалили туди, бідують по чорному. 

 

Якби в мене спитали, я б розказав, що у Пловдів немає чого пертися. Це ж циганське місто.

  • Збентежений 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

25 хвилин тому, Zelensky сказано:

Якщо отримати громадянство Німеччини або однієї зі скандинавських країн, то можна нічого не робити і жити на соц. виплатах.

не вздумай, там і без тебе циган вистачає

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

22 хвилин тому, Zelensky сказано:

Якби в мене спитали, я б розказав, що у Пловдів немає чого пертися. Це ж циганське місто.

а  ти думав, що Болгарія - батьківщина  британських монархів?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Маю відносно гарний варіант! 

Робити і контролювати нічого нетреба. 

Мені здається, що я вже на борді колись писав про це. 

Якщо коротко - то свій капітал можна подвоїти за 3 роки. 

Якщо в цифрах то це до 2% на місяць (жалежить від домовленості, договору).

Якщо цікаво - то можу розписати детально, а ще краще, зустрітись. 

P. S. Я та люди з мого кола, вже декілька років в цій темі - політ нормальний! 

  • Ха-ха 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 хвилин тому, kushmiruk сказано:

Маю відносно гарний варіант! 

Робити і контролювати нічого нетреба. 

 

Якщо цікаво - то можу розписати детально

 

Цікаво, напишіть детальніше.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 часов назад, Cherman сказал:

Щось ти це правило не виконуєш.:) Сидиш на борді, спілкуєшся з ніщебродами та бомжами, які "*уй без солі доїдають".

1, Так я і не шукаю куди інвестувати. Тим більше тут на Борді.

2, Спілкуватися і мати справи, то трохи різні речі. Я дружу з одними, а гроші заробляю з іншими.

3, Куй без солі - це ж не мої слова, що ти мене ними підколюєш. Я навіть маю підстави бути не згідний з ними.

 

Про багатих і бідних доступніше: не розумно пригнати дорогу автівку і продавати її відвідувачам безкоштовної столової для нуждених і потім жалітися, що ніхто не купив, бо населення обніщало.

Змінено користувачем nickel
  • +1 5
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...