Перейти до змісту

в що зараз можна інвестувати 30тис$?


Рекомендовані повідомлення

3 minutes ago, yu2007 said:

Ти той во, не відволікайся. Продовжуй тримати в курсі галімий форум про ситуацію з протестами в піндостані)))

Spoiler

fb9ed7f568e234fd45917ac5ad422af8.jpg

 

  • Ха-ха 5
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 годин тому, Cherman сказано:

@Zelensky , давай вкладуйся в таке безпрограшне діло, якраз на авто заробиш.

 

Що порадите, Логана чи Фабію?

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 хвилин тому, Alex S сказано:

Ланоса бери ,бажано ще того ,польського.

 

Нормального Ланоса важно знайти, майже всі після таксі. Та й хочу авто з Європи.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 часов назад, kushmiruk сказал:

Все простіше, ніж ви собі уявляєте (вигадуєте). Є різні варіанти, аби були гроші і бажання. 

Якщо комусь, дійсно цікаво - пишіть в приват, зустрінемось і поговоримо. Бо тут, бачу всі доларові мільйонери і їм смішна така справа. 

як би тобі пояснити. Спробуй себе поставити на місце оточуючих. Особисто ти мав би справу з людиною, яка б пропонувала якусь справу, била себе пьятками в груди, пропонувала спорити на 1000 якихось одиниць, а потім обісралася, як і передбачала більшість ? От особисто ти мав би з таким справу в майбутньому ? Одне тобі скажу, твоя гарячкуватість і гіперенергійність в майбутньому тобі принесуть або великі гроші, або великі проблеми, життєва статистика показує, що в основному - друге.

  • +1 7
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

39 хвилин тому, Cherman сказано:

Ти ведеш мову про Фабію 1-го покоління?

 

2 покоління. Бензин.

 

Єдине що смущає, у фабії двіжок 1.2 а у Логана MCV 1.4.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

28 минут назад, Zelensky сказал:

 

2 покоління. Бензин.

 

Єдине що смущає, у фабії двіжок 1.2 а у Логана MCV 1.4.

И у 1,2 еще 3 цилиндра. Но есть и 1.4

  • Дякую! 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, MANJAK11 сказано:

як би тобі пояснити. Спробуй себе поставити на місце оточуючих. Особисто ти мав би справу з людиною, яка б пропонувала якусь справу, била себе пьятками в груди, пропонувала спорити на 1000 якихось одиниць, а потім обісралася, як і передбачала більшість ? От особисто ти мав би з таким справу в майбутньому ? Одне тобі скажу, твоя гарячкуватість і гіперенергійність в майбутньому тобі принесуть або великі гроші, або великі проблеми, життєва статистика показує, що в основному - друге.

Стелиш, Майже правдиво! А от жодного з експертів-прогнозистів, в парі, участі не взяли. Мене "помилували"? чи, можливо та тисячка нікому погоди не робить, щоб на неї ще час витрачати?

І якщо ти одного разу помилився - то тепер (по твоїй логіці) - то пожиттєвий невдаха?

Якби моєю метою в тій поїздці було тільки заробити грошей, то я б і за 50євро/день там працював. В нашій державі, більшість і того не мають.

Мені, вже навіть бридко писати на цю тему, бо тут є такі всезнайки, які і мене краще знають, як я сам)))) смішно, хлопці. не фантазуйте так багато, бо складається враження, що ви планокури)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 часа назад, kushmiruk сказал:

Стелиш, Майже правдиво! А от жодного з експертів-прогнозистів, в парі, участі не взяли. Мене "помилували"? чи, можливо та тисячка нікому погоди не робить, щоб на неї ще час витрачати?

І якщо ти одного разу помилився - то тепер (по твоїй логіці) - то пожиттєвий невдаха?

Якби моєю метою в тій поїздці було тільки заробити грошей, то я б і за 50євро/день там працював. В нашій державі, більшість і того не мають.

Мені, вже навіть бридко писати на цю тему, бо тут є такі всезнайки, які і мене краще знають, як я сам)))) смішно, хлопці. не фантазуйте так багато, бо складається враження, що ви планокури)))

ну раз пішла така пьянка, то напишу так як є ;) бо з довбограями ніхто не спорить, в спорі до його рівня гарантовано опустишся, а коли виграєш спір, шансів забрати вигране майже нуль, тим більше таку суму. Ну і програти шанс завжди є. Ну й якби з тобою хтось поспорив, хєр би ти написав тут правду, а такого окуня включав би, що дай дорогу, тим більше перевірити твої слова можна виключно бувши з тобою в одному автобусі. 

3 часа назад, kushmiruk сказал:

І якщо ти одного разу помилився - то тепер (по твоїй логіці) - то пожиттєвий невдаха?

причому тут помилився чи не помилився, помиляются абсолютно ВСІ, але далеко не всі доказують з піною з рота про абсолютну безпрограшність своєї затії. 

 

3 часа назад, kushmiruk сказал:

які і мене краще знають, як я сам))))

чесним бути перед самим собою, в наш час, це таке саме рідке явище, як і чесність до інших людей, тому не виключено й таке

3 часа назад, kushmiruk сказал:

мішно, хлопці. не фантазуйте так багато, бо складається враження, що ви планокури)))

яке про тебе враження склалось, думаю сам догадаєшся ))  Саме смішне в цьому, що ти дійсно доказував, дійсно спорив і дійсно обісрався, а планокури то ми. Ну ок. Єдине, за що тобі відверто дякую, що чесно написав, так як все вийшло, але знову ж таки, це тільки тому, що з тобою так ніхто і не поспорив

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 hours ago, kushmiruk said:

якщо ти одного разу помилився - то тепер (по твоїй логіці) - то пожиттєвий невдаха?

Spoiler

Сидит старый шотландец в пабе, сидит, пивко потягивает, трубку курит. Сидел, сидел и говорит:
- Вот эту мельницу, построил я сам, ОДИН(!)… собрал камней, намесил раствор и построил… но почему-то никто не называет меня Макфларен-строитель мельниц.
Посидел, отхлебнул пива, затянулся.
- Вот этот сад, в котором сейчас самые большие урожаи фруктов и ягод, посадил я сам, ОДИН(!)… все радуются и собирают плоды. Но почему-то никто не называет меня Макфларен-садовник.
Посидел, отхлебнул пива, затянулся.
- Вот этот мост, построил я сам, ОДИН(!), спилил деревья, ошкурил и сделал мост, теперь по нему ездят машины, ходят люди. Но почему-то никто не называет меня Макфларен-строитель мостов.
Посидел, отхлебнул пива, затянулся.
- Но стоило один раз отиметь овцу…

 

  • Ха-ха 4
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

37 хвилин тому, MANJAK11 сказано:

якби з тобою хтось поспорив, хєр би ти написав тут правду, а такого окуня включав би, що дай дорогу

Щиро вірю, що ти по собі описав ситуацію і я матиму на увазі, що ти за людина.

А те, якби я вчинив - є написано вище.

Обсирайся, обригуйся, роби все, як тобі подобається. 

Позор тобі, таке писати людині, яку ти не знаєш. 

))) 

Змінено користувачем kushmiruk
  • Ха-ха 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 хвилин тому, Alex S сказано:

То ж розкажи в чому секрет поваги до тебе? Що ти зробив, чи робиш корисного ,для держави. Що ти робиш? 

 

А в чому секрет неповаги до мене? Працюю, плачу державі податки, комунальні. Нікого не кидвю на бабло.

 

Чого Дуал з Маньяком кидаються? Невже за бубАчку?

  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

30 minutes ago, Alex S said:

Що ти Юрчик не зрозумів? Смайлик збентежений поставив?Я вже щойно на заправці здогадався чим ти зайнявся. Ти в рекламі почав зніматися. От маладєц!

Сумно якось стало, бо ж нічого з вищеперерахованого тобою я не роблю :( 

Та добре що в нас в країні є такі люди як ти, Сашуньчик. Ти й хліб печеш, і людей лікуєш, а в перервах між цим ще й встигаєш склади з ПММ поохороняти. А мої зйомки в рекламі - то так, курям на сміх, а не робота для справжніх чоловіків. Тому молодець ти, а не я :) 

  • Ха-ха 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

21 хвилин тому, yu2007 сказано:

Сашуньчик

 

58 хвилин тому, Alex S сказано:

Юрчик

 

12471441-1.jpg

 

 

 

 

 

  • Ха-ха 4
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 часа назад, kushmiruk сказал:

Щиро вірю, що ти по собі описав ситуацію і я матиму на увазі, що ти за людина.

А те, якби я вчинив - є написано вище.

Обсирайся, обригуйся, роби все, як тобі подобається. 

Позор тобі, таке писати людині, яку ти не знаєш. 

))) 

таке, то яке ? думаєш, якби замість *обісрався* написав би, наприклад *опростоволосився*, це поміняло б суть ? Якщо тебе так зачепило це слово, то вибачай, хоча саме гірше те, що тебе зачепило це слово, а не суть написаного. Значить висновки ти не зробив, або зробив неправильні. Когнітивне спотворення називаєтся : помилка фокусування, коли фокусуєш увагу не на тих речах, що треба, якщ коротко. Але то таке, головне, щоб тобі добре було.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 часа назад, Zelensky сказал:

 

А в чому секрет неповаги до мене? Працюю, плачу державі податки, комунальні. Нікого не кидвю на бабло.

 

Чого Дуал з Маньяком кидаються? Невже за бубАчку?

це дуже ємне питання і потребує такої ж ємної відповіді, але оскільки ти глухий, образно кажучи, до зовнішніх аргументів, справа ця непотрібна і неблагодарна, простіше і дешевше тобі просто мінуса вліпити, а дискусія з тобою, просто коли є час і натхнення і нема чим зайнятись, зовсім

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 хвилин тому, MANJAK11 сказано:

простіше і дешевше тобі просто мінуса вліпити

 

акт безсилля і капітуляції приймається.

  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 минут назад, Zelensky сказал:

 

акт безсилля і капітуляції приймається.

якщо це замінить тобі хоч одну пігулку Антисресу :), то хай так і буде. Мені дуже *важливо*, як ти сприймаєш мої акти )))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Повернімося до теми, панове! Окрім нерухомості (оренда/спекуляціЇ), лихварства і Віталькіної пропозиції купити паспорт ЄС (найкраща, як на мене, порада :) ), більше ніякого толкового варіанту інвестицій в наш час не знайдеться? 
Треба кликати @rrid-а, може він щось новеньке розкаже про фонди.

  • Ха-ха 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

49 минут назад, Cherman сказал:

Треба кликати справжнього мужчину, який пече хліб, лікує людей чи займається комерцією.

Ця картинка останнім часом стає доречною чи не в кожній темі))

7a8cd617-82e9-4b19-ae83-6504cdd8a673.thumb.jpeg.544b807d77047dbe2e55e38e730a94bb.jpeg

  • Ха-ха 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 інвестування, як рух цієї теми... чекаєш на одне, а отримуєш інше. Але впринципі результат передбачуваний, проте хотілося й побачити кілька цікавих ідей та роздумів... Можливо й з дієвим бізнес-планом))) 

Звичайно, що це не та площадка, де потрібно всерйоз обговорювати такі питання, але її повністю вистачає для проявів фантазії чи викладу запозиченої в когось інформації по даній темі з подальшим її аналізом. 

Спробую повернути трішки в правильне русло. Маю знайомого, який в Луцьку побудував винний погріб. Реальний винний погріб, в формі тунелю, який проходить по зовнішньому периметру цокольного поверху навколо будинку. Поки що він в ньому зберігає в бочках коньяк і невелику кількість вина. Поступово привозить і наповнює його. От така інвестиція. А ще цікаво те, що в цьому погрібі він катається на велосипеді, намотуючи круги. І погріб добре укріплений, можна сказати, як бункер, в якому завжди холодно.

  • +1 6
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 hour ago, KILLER said:

винний погріб

Був в мене колись знайомий. Без погреба, просто мав кілька ванн, в яких бадяжив спирт. То теж себе непогано чухав до пори до часу...))

 

Вже вище у темі питали: цікавлять пасивні інвестиції чи вкладення в бізнес, в який треба вкладати ще й купу свого часу? Бо якщо питання «в який бізнес влошитись», то тут варіантів вагон і маленький возик)))

Змінено користувачем yu2007
  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 часов назад, yu2007 сказал:

Повернімося до теми, панове! Окрім нерухомості (оренда/спекуляціЇ), лихварства і Віталькіної пропозиції купити паспорт ЄС (найкраща, як на мене, порада :) ), більше ніякого толкового варіанту інвестицій в наш час не знайдеться? 
Треба кликати @rrid-а, може він щось новеньке розкаже про фонди.

Пмж в Чехии можно получить, вложив 100000евро, и это только ПМЖ, а не паспорт. Для паспорта миллионные инвестиции нужно делать. Или вы про левые паспорта? Недавно в Берегово арестовали чувака, пробивал через консульство выдачу паспортов москалям за 25к.долл. 

  • Дякую! 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, Alex S сказал:

А чого ви на тему лихфарів чи валютчиків мовчите?

Такий же бізнес, як здача нерухомості в оренду. ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...