Перейти до змісту

в що зараз можна інвестувати 30тис$?


Рекомендовані повідомлення

13 минут назад, kushmiruk сказал:

Маю відносно гарний варіант! 

Робити і контролювати нічого нетреба. 

Мені здається, що я вже на борді колись писав про це. 

Якщо коротко - то свій капітал можна подвоїти за 3 роки. 

Якщо в цифрах то це до 2% на місяць (жалежить від домовленості, договору).

Якщо цікаво - то можу розписати детально, а ще краще, зустрітись. 

P. S. Я та люди з мого кола, вже декілька років в цій темі - політ нормальний! 

Нагадай-но

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Только что, Cherman сказал:

Знаю навіть випадки, коли намагання спілкуватися та дружити лише з  багатими людьми, навпаки привели до поганого результату.:)

Я й не пропоную дружити з багатими. Але свій будинок продавав тим у кого гроші є. І дуже радий рішенню не будувати бюджетне житло, як тут радили, бо зараз би також питав поради як жити далі, коли населення збідніло і не може собі дозволити купити бюджетне житло.

Только что, Cherman сказал:

В тому то і справа, що це слова поважних та знаючих людей. Приходиться бути згідним з ними.:(

Можна і свою думку мати. Принаймні мені ніхто цього не забороняв.

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

38 хвилин тому, Cherman сказано:

Ти про збір винограду у Франції?

Хотів під Іпати? Не вдалось. 

Звісно ж ні) 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

21 минуту назад, kushmiruk сказал:

Він є місцевий житель, не зальотний розводіла. Знається, співпрацює з місцевими виробниками, бізнесменами. Не пі3дун. 

Бізнесмени беруть під 48% річних в дяді Васі? Це ж жопа для бізнесу..

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, weldermaster сказал:

Бізнесмени беруть під 48% річних в дяді Васі? Це ж жопа для бізнесу..

Я заробляю/заробляв як дядя Вася. 48 не потолок, беруть і під 60. Хоча останнім часом через конкуренцію серед дядь Вась ставка впала до 24. Бізнесу жопа скоріше без кредитів, ніж з кредитами. А дядя Вася лише як вовк, санітар лісу, вбиває лише самих слабих і хворих. Тобто дядя Вася - не вбивця, а невидима рука ринку, ринкових відносин. 

  • Ха-ха 1
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Только что, Alex S сказал:

Я завжди хотів запитатися в дяді Васі що робити коли тобі винні гроші але їх не віддають? Просто не віддають ні з процентами ні без? 

Про те, що будеш робити, якщо не віддадуть, треба було питати до того як позичив. І якщо відповіді не знайшов, то не позичати.

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, Alex S сказано:

Я завжди хотів запитатися в дяді Васі що робити коли тобі винні гроші але їх не віддають? Просто не віддають ні з процентами ні без? 

А той хто винен, має майно чи бомж? 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо комусь не віриться, що є такий вид з пасивного доходу, то можу особисто, під заставу власного житла, позичити у вас (будь-кого) 30тис. $. Під 1% в місяць. Сам дам дяді "Васі" під 2% без застави. Ви не ризикуєте ні чим, так як маєте заставу, а я в свою чергу несу "ризик" і беру за це відсоток. Як вам пропозиція? 

P. S. Ринкова вартість мого житла ~50тис.$

  • Ха-ха 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, Cherman сказано:

На той момент, коли брав гроші мав, тепер не має. Або, як варіант, винний ще й купі банків, вони наклали арешт на майно.

Домовитись, щоб платив якийсь % з суми? Чи не варіант? 

  • Ха-ха 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 хвилин тому, Alex S сказано:

Чоловік, що займав ,міняє машинки ,живе у Луцку ,робить собі ремонти... але не віддає... і йому пох на твої погрози. Це не мій боржник ,я займаю тільки тим кого близько знаю і стільки ,кому можу потім пробачити. І завжди без якихось процентів. Але це реальні історії. Або як падав в ноги ... займи під залог квартири. Сумма велика. Свалив в Польщу і не вилазить звідти ,фіктивно розвівся ,а в квартирі прописано і живе двоє неповнолітніх дітей .. і пішли роки .... а грошей нема. І що робити? 

Є якісь документи позикі? 

Якщо цікаво, то дядя "Вася" і такими питаннями займається. 

Змінено користувачем kushmiruk
  • Ха-ха 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

колись дивився на людей, в яких рука була в гіпсі зі співчуттям, думав необережно десь впав, невдаха... але життя заставило колись борги вибивати. і тепер, чомусь, як бачу людину з загіпсованими пальцями, ловлю себе на думці - чому ж і скільки він боргу не віддав, що пальчики поламали і цікаво, ламали як я, чи якось-по іншому..?) 

Вася - нагадує мені власника Ліона, він бабло позичає, але як людина - "рєдіска" ще та. 

Позиками, як джерелом прибутку, не займаюся принципово. 

Змінено користувачем KILLER
  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 минут назад, Alex S сказал:

Чоловік, що займав ,міняє машинки ,живе у Луцку ,робить собі ремонти... але не віддає... і йому пох на твої погрози. Це не мій боржник ,я займаю тільки тим кого близько знаю і стільки ,кому можу потім пробачити. І завжди без якихось процентів. Але це реальні історії. Або як падав в ноги ... займи під залог квартири. Сумма велика. Свалив в Польщу і не вилазить звідти ,фіктивно розвівся ,а в квартирі прописано і живе двоє неповнолітніх дітей .. і пішли роки .... а грошей нема. І що робити? 

Давати поради в таких випадках справа невдячна. Немає таких універсальних порад, типу піди туди-то, зроби те-то і боржник сам до тебе прибіжить з грошима ще й відсотки принесе. Але в кожної людини є якесь слабке місце: діти, родина, собака, машина.

Я свої перші 5000 баксів заробив за вечір чи два, після роботи допоміг одному геодезисту поміряти масив ділянок. За роботу дали ділянку на тому масиві в єбенях, яку я дуже вдало продав за 5000. З тих 5000 мені ще досі винні 4500. А все що я маю зараз - це з тих 500 баксів, які залишилися. Тому бути дядею Васею, це не тільки великі відсотки, а ще й  можливість розказувати власні історії факапів, коли питають чому такі великі відсотки. Бо в дяді Васі за спиною немає служби безпеки, колекторської контори як у банків, як і немає в мене поради для цих людей. 

  • Дякую! 1
  • Ха-ха 1
  • +1 4
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, Cherman сказал:

І як ти на таке слабке місце надавиш? Маєш таких знайомих, як нік у топікстартера? Тоді ще й треба мати хорошу кришу в силових структурах.

В тебе погана фантазія

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Без проблем позичу суму під заставу квартири, авто. Ті самі умови, що і я пропонував, тільки з Вас 4% в місяць. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 минут назад, Cherman сказал:

Ми якось переписувалися на цю тему.:) Я реально дуже радий за тебе, але це типова "ошибка выжившего".

Ти мене з кушміроком плутаєш. В мене немає ніякої ошибки вижившего. Я не розказую як окуєнно бути дядею Васьою. Я пробую будувати будинки не тому що бути дядею Васею окуєнно, пробую торгувати автозапчастинами не тому що бути дядею Васею окуєнно, скоріше навпаки: щоб я не писав, але мої спроби вказують на  протилежне. Але разом з тим я констатую факт, що заробляти як дядя Вася цілком можливо.

Змінено користувачем nickel
  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 хвилин тому, Cherman сказано:

Ти Жені пропонував укласти парі на 1000 ойро щодо роботи на виноградниках.

Блін, така халявна тисяча, що ппц.  Цікаво, скільки часу і які зусилля треба було би прикласти, щоб її в тебе вибити?:lol:

Скинути номер картки. От і всі зусилля. 

Бачу, тут в більшості життя не веселе, раз всі такі "дикі") 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Только что, Cherman сказал:

Можливо, але вкрай геморойно.

А хіба я десь стверджував протилежне? ;) Кажу ж ти мене з кушміроком плутаєш

Насправді з досвідом вже бачиш геморного позичальника ще до того як дав гроші, тому більшість гемору вдається уникнути.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

34 minutes ago, Cherman said:

Я реально дуже радий за тебе, але це типова "ошибка выжившего". Те, що в тебе так получилося, не означає, що інша людина зможе.

 

Ти радий, що з позичених 5000 вдалось повернути лише 500? 

  • Ха-ха 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Alex S, смішний ти чоловік. 

Не стидно тобі про людей, такі вигадки і здогадки писати? Повагу втрачаєш... 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 минут назад, Alex S сказал:

Тут Колєнька ,в нас з тобою абсолютно різні погляди ,взагалі ,на цю тему. Я не буду цього описувати. Але в моєму колі знайомих(навіть з доби служби в ЗСУ) ,а ми часто займаємо один одному гроші, процентів немає і бути не може. Це просто неприпустимо.Бо це і є в дії  стара кацапурська приказка - друГг  познайотся в бєдє. Ти скорше за все не зрозумієш, та й не треба.Хай щастить !

Все я розумію. Я в твоїх очах ростовщік і барига, який останню сорочку з родича зніме заради власної вигоди, а насправді - ні. Ти говориш про побутові позики, коли там до зарплати не вистачає чи на купівлю авто. А я про позики під бізнес: ганяє людина машини, наприклад, і просить позичити грошей, щоб замість однієї машини пригнати три за раз на автовозі і заробити втричі більше. Відчуваєш різницю між такими позиками? Скоріше за все ні і в тому твоя печаль.

  • Ха-ха 1
  • +1 5
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

29 minutes ago, nickel said:

Все я розумію. Я в твоїх очах ростовщік і барига, який останню сорочку з родича зніме заради власної вигоди, а насправді - ні. Ти говориш про побутові позики, коли там до зарплати не вистачає чи на купівлю авто. А я про позики під бізнес: ганяє людина машини, наприклад, і просить позичити грошей, щоб замість однієї машини пригнати три за раз на автовозі і заробити втричі більше. Відчуваєш різницю між такими позиками? Скоріше за все ні і в тому твоя печаль.

 

То що, ти на родичах чи друзях навіть 12% річних не заробляєш?))  

 

А Сашенька вже собі тут нафантазував...)) 

  • Ха-ха 4
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Купить помпу, нанять бригаду и в лес бурштын мыть. 

Сейчас даже можно легально.

  • Ха-ха 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...