Перейти до змісту

в що зараз можна інвестувати 30тис$?


Рекомендовані повідомлення

2 минуты назад, Zelensky сказал:

Ще 1 новий ринок?

На Новому Ринку, біля Кромберга, продавці скаржаться, що покупців мало. А тут аж в Княгинку...

Це не для тебе чи лучан, це ринок для жителів села. Росте місто і ростуть села біля нього. Рованці, Струмівка, Княгининок. В Рованцях добудовється торговий центр, в Княгининку буде по типу ринку. Чому ні?

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, nickel сказано:

Це не для тебе чи лучан, це ринок для жителів села. Росте місто і ростуть села біля нього. Рованці, Струмівка, Княгининок. В Рованцях добудовється торговий центр, в Княгининку буде по типу ринку. Чому ні?

 

Липини вдіві більше за Княгинок і досі немає свого ринку. І нормально живуть.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 минут назад, Cherman сказал:

Чому ти думаєш, що цей ринок має "вистрелити"? Може бути так, як з тим ринком на Боженка.

 

3 минуты назад, sergkots сказал:

Це у випадку якщо коло цієї нерухомості люди ходять :)

 

 

1 минуту назад, rrid сказал:

комерційна новобудова - ще та лотерея ;)

тим більше, така вузькоспеціалізована, як базар ринок

Можна я вам відповідати не буду? :) Боротися з вітряними млинами скептиками не мій коньок.

  • Ха-ха 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 хвилин тому, nickel сказано:

В Рованцях добудовється торговий центр, в Княгининку буде по типу ринку. Чому ні?

в КовлЄ є цілий Ювант. не бажав би вкластись? ;)

чи в Ковелі може бути невдалий ТЦ, а в Княгининку - точно ні?

1 хвилина тому, nickel сказано:

Можна я вам відповідати не буду? :) Боротися з вітряними млинами скептиками не мій коньок.

можна, але, якщо можеш, дай відповідь - чи вважаєш вдалою інвестицією покупку комерційних приміщень на Набережній в Луцьку?

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 минуты назад, rrid сказал:

якщо можеш, дай відповідь - чи вважаєш вдалою інвестицією покупку комерційних приміщень на Набережній в Луцьку?

Про які приміщення мова?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, nickel сказано:

Про які приміщення мова?

майже елітна комерція - перший поверх в новобудовах СУ-536 (ЛСТМ) :)

ті, частина з яких вже кілька років стоять з вивісками "Оренда/продаж", але так і не були здані в оренду ще ні разу...

  • Ха-ха 1
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, rrid сказано:

ті, частина з яких вже кілька років стоять з вивісками "Оренда/продаж", але так і не були здані в оренду ще ні разу...

Там люди не ходять і не їздять певно... Кому і що там продавати?

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 минут назад, rrid сказал:

майже елітна комерція - перший поверх в новобудовах СУ-536 (ЛСТМ) :)

ті, частина з яких вже кілька років стоять з вивісками "Оренда/продаж", але так і не були здані в оренду ще ні разу...

Так

2 минуты назад, Cherman сказал:

Думаєш, туди вкластись?

Ні

 

Ребята, я переконувати не збираюся навіть автора теми, а вас тим більше.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 хвилин тому, sergkots сказано:

Там люди не ходять і не їздять певно... Кому і що там продавати?

 

в Луцький Ювант їхали і з Ковеля, і з Каменя, і з Ратно, тому є певна логіка в тому, щоб сподіватись, що і в ковельський Ювант вони будуть їздити.

"маленька" проблемка в тому, що в Луцьку "трошки" більше продавців, відповідно й вибір товару, ніж в Ковелі :)

як показує приклад Епіцентру - гіпермаркет може бути доцільний і на околиці, виключно за рахунок автотранспортного трафіку, але...

 

ну, і щоб додати останній штрих - Разумовський (син Ваймана) хоче по 650 баксів за квадрат в "голій" новобудові в Княгининку, в Юванті в Ковелі хотілки значно скромніші - до 200 просять, але й того не дають... https://obyava.ua/ua/prodam-magazin-v-tc-yuvant-6260509.html

 

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 хвилин тому, Cherman сказано:

Місцевим теж нема резону щось там продавати з домашнього.

резон продавати може й є, тільки хто купувати буде?

чи я щось пропустив, і Княгининок в нас тепер не одноповерхова Америка сільська забудова, де практично в кожного на городі городина росте, а мегаполіс багатоповерхової забудови, де грядку вже немає де посадити? :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, Cherman сказал:

Всерівно, той ринок буде програвати луцьким по цінам та наповненню. А Луцьк, недалеко, прямо рукою подати. Місцевим теж нема резону щось там продавати з домашнього.

Коли жив на МКС то там у всіх була у вжитку фраза "поїхати в місто", бо на районі нічого не було, ні пошти, ні банку, ні поліклініки, ні школи, ніяких магазинів крім продуктових. І на ГПЗ нею (фразою) також користувалися, хоча мікрорайон більший і інфрастуктура краща. Так от зараз, коли на ГПЗ є майже все, я чесно не пам'ятаю, коли був на Старому чи Варшавському ринках, може пів-року а може й рік. Футляр до окуляр не знайшов на ГПЗ, то щоб не пертися ради одного футляра "в місто", замовив на Алі. Магазин біля дому завжди зручніше ніж магазин десь там.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, nickel сказал:

Коли жив на МКС то там у всіх була у вжитку фраза "поїхати в місто", бо на районі нічого не було, ні пошти, ні банку, ні поліклініки, ні школи, ніяких магазинів крім продуктових. І на ГПЗ нею (фразою) також користувалися, хоча мікрорайон більший і інфрастуктура краща. Так от зараз, коли на ГПЗ є майже все, я чесно не пам'ятаю, коли був на Старому чи Варшавському ринках, може пів-року а може й рік. Футляр до окуляр не знайшов на ГПЗ, то щоб не пертися ради одного футляра "в місто", замовив на Алі. Магазин біля дому завжди зручніше ніж магазин десь там.

а чого це ви в ресторани не ходите?!

  • Збентежений 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Только что, paksivatova сказал:

а чого це ви в ресторани не ходите?!

На ГПЗ є ресторан

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 минут назад, Cherman сказал:

Та й в Княгининку є  магазини, щоб купити сіль/крупу чи гумові чоботи. 

Ти давно в Княгининку був, якщо думаєш що це всі їхні потреби. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, Cherman сказал:

Та раз в пару днів те село бачу. А з якого часу Княгининок став Нью-Васюками з величезними потребами?

Та приблизно однаково з Ліпінами, Струмівкою, Рованцями, Боратином.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 хвилин тому, nickel сказано:

Та приблизно однаково з Ліпінами

 

 

Приблизно 50% різниця.

 

Княгининок — село в Україні, у Луцькому районі Волинської області. Населення становить 2168 осіб.

 

Липи́ни — село в Україні, у Луцькому районі Волинської області. Населення становить 4647 осіб.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 hours ago, Holy said:

бо не п'є тільки падлюка  (с) цитата з форуму, здається автор @Zheny@
 

 

Таку гидоту міг написати лише:

10 hours ago, Alex S said:

Юрикхуюрик з ярикомхуяриком

))

  • Ха-ха 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, Zelensky сказал:

 

 

Приблизно 50% різниця.

 

Княгининок — село в Україні, у Луцькому районі Волинської області. Населення становить 2168 осіб.

 

Липи́ни — село в Україні, у Луцькому районі Волинської області. Населення становить 4647 осіб.

Інколи краще жувати. Бо я писав не про кількість.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

55 хвилин тому, nickel сказано:

Інколи краще жувати. Бо я писав не про кількість.

 

А толку з того, яка площа, коли мова іде про ринок збут? Головне - кількість потенційних покупців. Тобто кількість населення. А в Липинах його вдвічі більше як в Княгинку. І населення в Липинах більше платоспроможне порівняно з населенням в Княгинку.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, Zelensky сказал:

 

А толку з того, яка площа, коли мова іде про ринок збут? Головне - кількість потенційних покупців. Тобто кількість населення. А в Липинах його вдвічі більше як в Княгинку. І населення в Липинах більше платоспроможне порівняно з населенням в Княгинку.

Спробуй прочитати запитання, тоді може зрозумієш про що йшлося у відповіді. І навіть якщо зрозумієш, то не пиши відразу, потерпи з годину. От якщо через годину бажання щось мені доводити не зникне, тоді пиши.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 часа назад, Cherman сказал:

сумніваюся, що джинси чи телефони будуть в себе в селі купувати, а не поїдуть в місто.

Я те саме думав про ГПЗ ще пару років назад.

3 часа назад, Cherman сказал:

Ррід правильно згадав про Ювант на ковельському Сільмаші. Багато підприємців обпеклися на тому ТЦ. Знаю магазинчик, який продавав там шмотки. Ціни і асортимент, як в Луцьку, але люди не йшли. В результаті власники його продали по ціні 30% від того, за що купували.

Ковельський Ювант краще не чіпайте, він як і ринок біля Кромберга - мертвонароджений. І для порівняння не підходять. Але їх обох можна цілком оживити.

 

Але ні. Я не правий. Ви всі праві.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 часа назад, paksivatova сказал:

а чого це ви в ресторани не ходите?!

Зараз є час, дам більше розлогу відповідь. На ГПЗ є ресторан і я навіть був в ньому декілька разів. І навіть якщо б він мені набрид, не знаю чи доїхав би до якогось міського, а не зупинився би в Рованцях. Але певно ресторани - не мій формат для відпочинку, я там себе некомфортно почуваю, як слон в посудній лавці.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

22 минуты назад, Cherman сказал:

 Розумовський з "Інвестором" на нього досі надіються, бо недалеко будують будинок і в буклетиках вказують близькість ТЦ, як перевагу.:D

А ось тут ти зря іронізуєш. Якщо навколо Юванта побудувати декілька багатоквартирних будинків, то він матиме шанси ожити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

55 минут назад, nickel сказал:

Я те саме думав про ГПЗ ще пару років назад

 

Ти джинси і смартфони на ДПЗ купуєш?

 

50 минут назад, nickel сказал:

На ГПЗ є ресторан

 

Що за ресторан?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...