Перейти до змісту

в що зараз можна інвестувати 30тис$?


Рекомендовані повідомлення

2 минуты назад, Cherman сказал:

В ковельських підприємців.

Я навіть знаю звідки ці сподівання - люди вбухали немалі гроші, тому сподівалися що відіб'ють легко, швидко і багато. Але, напевно, більшість бутіків продалося ще на стадії будівництва, тому власнику було вже пофіг піде туди покупець чи ні. А це ж ковельські єбеня, туди треба було возити покупців безкоштовно, як Епіцентр, та ще й доплачувати акціями і знижками. І це все треба було робити при повному заповненні торгових площ, а не так що один бутік відкрився, а два-три поруч пустих. Заповнення треба було добиватися любою ціною, навіть безкоштовно здаючи площі.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 минут назад, Юріч сказал:

Ти джинси і смартфони на ДПЗ купуєш?

Не завжди, але й не тільки джинси. Телефон купляв. Не собі і не смартфон, але смартфони там також продають і не в одному місці.

5 минут назад, Юріч сказал:

Що за ресторан?

Колись був Лаванда, зараз бар П'ятниця, але обслуговування ресторанного типу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для мене ресторан - це хрестини, випускний, весілля, ювілей, новорічний корпоратив, вихід на пенсію, тобто масова п'янка по-богатому. :)

Змінено користувачем nickel
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, Cherman сказал:

Та я тебе прошу.:) Там СІЛЬМАШ навкруги,яке оживлення.:D

Можливо ти знаєш: як себе Епіцентр ковельський чухає? Він же десь там недалеко від Юванта.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно збагнув, що ні разу не був на поминках в ресторані, все якісь дешманські столові. Отак рідня нас любить. І в зв'язку з цим в мене виникло запитання: а можна в заповіті прописати, щоб поминки були в ресторані, інакше фігушки, а не спадок? Я тоді ще й живу музику пропишу. :)

  • Ха-ха 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, nickel сказал:

Щойно збагнув, що ні разу не був на поминках в ресторані, все якісь дешманські столові. Отак рідня нас любить. І в зв'язку з цим в мене виникло запитання: а можна в заповіті прописати, щоб поминки були в ресторані, інакше фігушки, а не спадок? Я тоді ще й живу музику пропишу. :)

а тобі не похєр ? ))) Я от пацанів прошу, коли здохну, щоб мене під цю музику несли 

Спойлер

 

але ж розумію, що хєр тому правда, ну і фіг з ним :) 

  • Ха-ха 3
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 часов назад, Cherman сказал:

А в нашому луцькому селі є ресторани?:)

cafe de vino

як на мене-це ресторан

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 часов назад, Cherman сказал:

А в нашому луцькому селі є ресторани?:)

cafe de vino

як на мене-це ресторан

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

14 годин тому, nickel сказано:

Ковельський Ювант краще не чіпайте, він як і ринок біля Кромберга - мертвонароджений. І для порівняння не підходять. Але їх обох можна цілком оживити.

щось не второпаю :)

ці два рітейл-проекти мертвонароджені, але їх ще можна оживити?

чи це в тебе такий хитрий план - дочекатись, поки їх будуть продавати за 1 гривню, а вже тоді ти будеш оживляти? )))

14 годин тому, nickel сказано:

Але ні. Я не правий. Ви всі праві.

натякну - ще до пандемії (без визначеного пандемічного порогу), в США закривались тисячі роздрібних магазинів на рік, наприклад в 2019-му загальне число очікувалось від 9 до 10 тисяч (!)  https://rau.ua/novyni/ritejl-apokalipsys-ssha-10-000/

 

звісно, оживити можна що-завгодно, навіть Новий ринок біля самого ЛПЗ, але чи буде це економічно доцільно?

 

безперечно, в Княгининку потрібні комерційні площі. але скільки їх там потрібно - ти аналізував? платоспроможних орендарів - вистачить на всіх? не буде як на Набережній?

 

Книга Лоулесса "Покинуті торгові центри Америки" включає фотографії понад 20 "мертвих" торгових центрів, багато з яких зазнали значних руйнувань, відколи їх закрили.

от тупі американці, не знають, що їх всіх можна оживити)))

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 годин тому, nickel сказано:

Щойно збагнув, що ні разу не був на поминках в ресторані, все якісь дешманські столові. Отак рідня нас любить. І в зв'язку з цим в мене виникло запитання: а можна в заповіті прописати, щоб поминки були в ресторані, інакше фігушки, а не спадок? Я тоді ще й живу музику пропишу. :)

теоретично можна :)

відчувається вплив Гаріка Корогодського ))

Спойлер

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

43 минуты назад, rrid сказал:

чи це в тебе такий хитрий план - дочекатись, поки їх будуть продавати за 1 гривню, а вже тоді ти будеш оживляти? )))

В мене немає плану на ті площі. Але можете запам'ятати цей пост, якщо до року так 30-го керувати будуть палицевські, то не буде вже ні старого ні варшавського ринку. А на Боженка буде.

43 минуты назад, rrid сказал:

безперечно, в Княгининку потрібні комерційні площі. але скільки їх там потрібно - ти аналізував? платоспроможних орендарів - вистачить на всіх? не буде як на Набережній?

Тобі клавіатури не шкода? Я ж написав - ви праві. Що мені ще зробити, щоб ви нарешті сі вспокоїли?

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

39 минут назад, rrid сказал:

відчувається вплив Гаріка Корогодського ))

Він не має на мене впливу і навіть дратує своїм епатажем і ватою. Я вже два рази від нього відписувався, але підписався назад: один раз через його благодійну діяльність і другий раз через боротьбу з колекторами.

І цього інтерв'ю не бачив. 

Змінено користувачем nickel
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, nickel сказано:

Він не має на мене впливу і навіть дратує своїм епатажем і ватою. Я вже два рази від нього відписувався, але підписався назад: один раз через його благодійну діяльність і другий раз через боротьбу з колекторами.

І цього інтерв'ю не бачив. 

я ж не звинувачував тебе - там типу смайли в мене були "))" )))

сам на нього не підписаний (і взагалі ні на кого не підписаний), але вперше його подивився в його інтерв'ю Черняку. до того сприймав його тільки як шоумена - знав образ і знав, що є такий чувак. але оскільки передивився багато інтерв'ю БігМані'в, то подивився й Гаріка... попри всю його епатажність, він говорить як реальний інвестиційний та операційний менеджер.

про його боротьбу з колекторами довідався від тебе )

не знаю, де в нього потреба серця, а де піар в благодійності - але він бізнесмен, який збудував успішний ТЦ (щоправда, не на околиці міста, і не в селі))

 

2 годин тому, nickel сказано:

можете запам'ятати цей пост, якщо до року так 30-го керувати будуть палицевські, то не буде вже ні старого ні варшавського ринку.

зі своєї дзвіниці можу продублювати те, що раніше писав в профільній темі.

великі ринки відмирають зі зростанням доходів населення.

я пам'ятаю часи, коли базари по п'ятницях були на стадіонах - і де вони зараз?

я пам'ятаю, як важко було продати контейнери на Варшавці, і як фірма фіксувала збиток.

я пам'ятаю, як на Привозі стояло до половини закритих контейнерів з написами "оренда/продам", і можна було купити контейнер за 200 баксів.

і стадіони, і Привоз вбили не Палицевські - а зростання добробуту.

епоха інтернет-торгівлі тільки прискорить цей процес - США в приклад, коли "нормальні" ТЦ закриваються через брак покупців.

імхо, і через 10 років, і на Центральному, і на Варшавському ринку можна буде купити свіжої зелені, чи м'ясного.

але навряд чи за дешевими кросами чи джинсами будуть їздити на ринок - вже зараз можна спостерігати, як потоки покупців переорієнтовуються на "дешеві товари" в Шарі, 55-75 і т.п.

 

але якщо зараз прилетить черговий "чорний лебідь" - то зі своїм прогнозом ти поспішив )) і ринки ще поживуть...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 hour ago, rrid said:

але якщо зараз прилетить черговий "чорний лебідь" - то зі своїм прогнозом ти поспішив )) і ринки ще поживуть...

Щось він летить, летить, та все не прилетить)


А тим часом в нашій неньці:

«У квітні 2021 року фізичні особи продали на 422 млн доларів більше, ніж купили, що є найвищим показником за останні 4 роки.»

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, rrid сказал:

і стадіони, і Привоз вбили не Палицевські - а зростання добробуту.

***

імхо, і через 10 років, і на Центральному, і на Варшавському ринку можна буде купити свіжої зелені, чи м'ясного.

***

але якщо зараз прилетить черговий "чорний лебідь" - то зі своїм прогнозом ти поспішив )) і ринки ще поживуть...

Якби я писав про тренди і економіку, то не згадував би прізвищ. Я вам трохи інсайду підкинув. Які ж ви недогадливі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

14 хвилин тому, nickel сказано:

Якби я писав про тренди і економіку, то не згадував би прізвищ. Я вам трохи інсайду підкинув. Які ж ви недогадливі.

ясно

Спойлер

натякаєш, що базарники змушені будуть переїхати в Княгининок і Рованці на ринки, а за ними  покупці підтягнуться ))

значною мірою, це співпадіння  - імхо

 

як на мене, Палицівським значно простіше віджати вільні земелльні ділянки, які належать місту, а не воювати з іншими бандюками

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

16 часов назад, MANJAK11 сказал:

а тобі не похєр ? ))) Я от пацанів прошу, коли здохну, щоб мене під цю музику несли 

  Скрыть контент

 

але ж розумію, що хєр тому правда, ну і фіг з ним :) 

Зачотно, кремація та попіл розвіяти на полі щоб якась може користь була

  • Ха-ха 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 годин тому, rrid сказано:

я ж не звинувачував тебе - там типу смайли в мене були "))" )))

сам на нього не підписаний (і взагалі ні на кого не підписаний), але вперше його подивився в його інтерв'ю Черняку. до того сприймав його тільки як шоумена - знав образ і знав, що є такий чувак. але оскільки передивився багато інтерв'ю БігМані'в, то подивився й Гаріка... попри всю його епатажність, він говорить як реальний інвестиційний та операційний менеджер.

про його боротьбу з колекторами довідався від тебе )

не знаю, де в нього потреба серця, а де піар в благодійності - але він бізнесмен, який збудував успішний ТЦ (щоправда, не на околиці міста, і не в селі))

 

зі своєї дзвіниці можу продублювати те, що раніше писав в профільній темі.

великі ринки відмирають зі зростанням доходів населення.

я пам'ятаю часи, коли базари по п'ятницях були на стадіонах - і де вони зараз?

я пам'ятаю, як важко було продати контейнери на Варшавці, і як фірма фіксувала збиток.

я пам'ятаю, як на Привозі стояло до половини закритих контейнерів з написами "оренда/продам", і можна було купити контейнер за 200 баксів.

і стадіони, і Привоз вбили не Палицевські - а зростання добробуту.

епоха інтернет-торгівлі тільки прискорить цей процес - США в приклад, коли "нормальні" ТЦ закриваються через брак покупців.

імхо, і через 10 років, і на Центральному, і на Варшавському ринку можна буде купити свіжої зелені, чи м'ясного.

але навряд чи за дешевими кросами чи джинсами будуть їздити на ринок - вже зараз можна спостерігати, як потоки покупців переорієнтовуються на "дешеві товари" в Шарі, 55-75 і т.п.

 

але якщо зараз прилетить черговий "чорний лебідь" - то зі своїм прогнозом ти поспішив )) і ринки ще поживуть...

Знайди мені зараз контейнер на Варшавці ( в нормальному місці звісно ,і площі від 9 квадратів), дешевше 9 тисяч 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

17 хвилин тому, Nokian сказано:

Знайди мені зараз контейнер на Варшавці ( в нормальному місці звісно ,і площі від 9 квадратів), дешевше 9 тисяч 

не знаю, нащо проквотив мій пост, але є бажання придбати контейнер дешевше 9 тисяч, який раніше коштував 45? ;)

а скільки коштував раніше самий дешевий контейнер в "ненормальному" місці?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 часа назад, rrid сказал:

я ж не звинувачував тебе - там типу смайли в мене були "))" )))

сам на нього не підписаний (і взагалі ні на кого не підписаний), але вперше його подивився в його інтерв'ю Черняку. до того сприймав його тільки як шоумена - знав образ і знав, що є такий чувак. але оскільки передивився багато інтерв'ю БігМані'в, то подивився й Гаріка... попри всю його епатажність, він говорить як реальний інвестиційний та операційний менеджер.

про його боротьбу з колекторами довідався від тебе )

не знаю, де в нього потреба серця, а де піар в благодійності - але він бізнесмен, який збудував успішний ТЦ (щоправда, не на околиці міста, і не в селі))

 

зі своєї дзвіниці можу продублювати те, що раніше писав в профільній темі.

великі ринки відмирають зі зростанням доходів населення.

я пам'ятаю часи, коли базари по п'ятницях були на стадіонах - і де вони зараз?

я пам'ятаю, як важко було продати контейнери на Варшавці, і як фірма фіксувала збиток.

я пам'ятаю, як на Привозі стояло до половини закритих контейнерів з написами "оренда/продам", і можна було купити контейнер за 200 баксів.

і стадіони, і Привоз вбили не Палицевські - а зростання добробуту.

епоха інтернет-торгівлі тільки прискорить цей процес - США в приклад, коли "нормальні" ТЦ закриваються через брак покупців.

імхо, і через 10 років, і на Центральному, і на Варшавському ринку можна буде купити свіжої зелені, чи м'ясного.

але навряд чи за дешевими кросами чи джинсами будуть їздити на ринок - вже зараз можна спостерігати, як потоки покупців переорієнтовуються на "дешеві товари" в Шарі, 55-75 і т.п.

 

але якщо зараз прилетить черговий "чорний лебідь" - то зі своїм прогнозом ти поспішив )) і ринки ще поживуть...

Как бы карантины не вернули всё вспять, и опять на стадионы), что самое интересное, во всех городах они были. 

В Мариуполе было на Стадионе Локомотив, потом остроили огромный рынок вроде как недалеко от центра, но с неудобной транспортной развязкой, и он поднялся, а потом  угас.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 27.04.2021 в 17:33, Nokian сказал:

Знайди мені зараз контейнер на Варшавці ( в нормальному місці звісно ,і площі від 9 квадратів), дешевше 9 тисяч

прийди покажу, який за 900 баксів на оптовому продали не так давно :0016: звісно не 9 квадратів, але то два моїх тільки вкупі

  • Ха-ха 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 годин тому, MANJAK11 сказано:

прийди покажу, який за 900 баксів на оптовому продали не так давно :0016: звісно не 9 квадратів, але то два моїх тільки вкупі

Маньяче, не прибідняйся, у тебе ж такі офіси мають мережу мінімум в 60-ті странах міра :)

  • Cумний 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 26.04.2021 at 13:47, nickel сказано:

@KILLER зверни увагу. Комерційна нерухомість, зазвичай, відбивається швидше житлової.

Новий ринок у Княгининку

Раз мова зайшла за комерцію - можу запропонувати співінвестування в об'єкти "Атланта Нерухомість".

Якщо тезисно - це частка в спільному об'єкті нерухомості, який вдало зданий в оренду. Продаж частки можливий в розмірі до 50%, управління об'єктом здійснює Атланта, гарантія - частина майна в межах частки, дохідність від 8.5 до 10% річних в $, поріг входу від 5000$.

Якщо цікавлять деталі - прошу в ПП.

Змінено користувачем Sandro
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

34 minutes ago, Sandro said:

Якщо цікавлять деталі - прошу в ПП.

Ви - представник Атланти чи просто інвестор?


Цікавить, якщо об’єкт комерційної нерухомості виявиться таким, що не дає прибутку, чи взагалі збитковим, чи не доведеться інвестору ще приплачувати з власної кишені за управління такою нерухомістю? Чи 8,5 річних - це гарантований дохід?

  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно, yu2007 сказано:

Ви - представник Атланти чи просто інвестор?


Цікавить, якщо об’єкт комерційної нерухомості виявиться таким, що не дає прибутку, чи взагалі збитковим, чи не доведеться інвестору ще приплачувати з власної кишені за управління такою нерухомістю? Чи 8,5 річних - це гарантований дохід?

Представник.

Ви стаєте співласником, відповідно маєте всі ті ж ризики що і інші співвласники (Атланта, або ті що стали співвласниками в межах 49%, їх може бути 3,4,5...) в т.ч. і війна, девальвація, стагнація. Але оскільки ми з вами в одному човні - робимо все можливе щоб негативи - згладити, позитиви - збільшити.

Для тих хто не захоче продовжувати співпрацю - є механізм виходу з частки.

Дохід може бути прописаний як гарантований за виключенням форс-мажорів про які писав вище.

  • Дякую! 1
  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...