Перейти до змісту

в що зараз можна інвестувати 30тис$?


Рекомендовані повідомлення

В Украине нет никаких гарантий, что объект строительства не станет долгостроем.

И даже нет гарантий, что построенный объект сдадут в эксплуатацию.

Змінено користувачем romanc
  • Дякую! 1
  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 hours ago, romanc said:

В Украине нет никаких гарантий, что объект строительства не станет долгостроем.

И даже нет гарантий, что построенный объект сдадут в эксплуатацию.

В Луцьку, якщо пам'ять не зраджує, була тільки одна проблемна новобудова. В нас, скоріше, стадія "бабло рішає все".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, xc90 сказано:

В Луцьку, якщо пам'ять не зраджує, була тільки одна проблемна новобудова. В нас, скоріше, стадія "бабло рішає все".

Мінімум дві, одна на Зацепи, друга на Липинського

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 hours ago, Gendruk said:

Мінімум дві, одна на Зацепи, друга на Липинського

Тоді 3 :) (Згадався "Егоїст" біля РАЦСу)

Порівняно з к-стю зданого - імхо, небагато. В Києві довгобуди від "Укрбуду" роздали іншим забудовникам (в основному, Київміськбуду), які взялися за добудову (звісно, не без вигоди для себе).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 годин тому, xc90 сказано:

Тоді 3 :) (Згадався "Егоїст" біля РАЦСу)

Порівняно з к-стю зданого - імхо, небагато. В Києві довгобуди від "Укрбуду" роздали іншим забудовникам (в основному, Київміськбуду), які взялися за добудову (звісно, не без вигоди для себе).

Думаю що більше, але егоїст таки добудували а не десятками років стояло не добудоване в пошуках фінансування. 

Ще згадав десь Зміїнець- Маяки-Милуші забудовник Курочко.

 А взагалі я не місцевий то думаю набагато більше було недобудованих, просто зараз купують швидше ніж будують.

Змінено користувачем Gendruk
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 часов назад, xc90 сказал:

В Луцьку, якщо пам'ять не зраджує, була тільки одна проблемна новобудова. В нас, скоріше, стадія "бабло рішає все".

Мы рассматривали покупку квартиры в Ужгороде 3 года назад, оставалось в квартирах перегородки поставить, и активно шла стройка, так сейчас на этом этапе и стоит три дома, а возле окон той квартиры построили глухую стену торгового центра.

  • Збентежений 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 30.04.2021 at 11:21, Sandro сказано:

Раз мова зайшла за комерцію - можу запропонувати співінвестування в об'єкти "Атланта Нерухомість".

Якщо тезисно - це частка в спільному об'єкті нерухомості, який вдало зданий в оренду. Продаж частки можливий в розмірі до 50%, управління об'єктом здійснює Атланта, гарантія - частина майна в межах частки, дохідність від 8.5 до 10% річних в $, поріг входу від 5000$.

Якщо цікавлять деталі - прошу в ПП.

Ви сміялися з моїх дописів, але... 

Даю кращю пропозицію, ніж вище описана. 

Пропоную 1% в місяць (12%в рік). Ви, мені позику під заставу (повна переписка на Вас квартири, без прописаних людей, вартістю в 50 тис. $) нерухомості в сумі 30 тис. $, протягом - не менше ніж 1 (один) рік (під менший відсоток, можливий кородший термін), але з можливістю там проживати особисто (все нотаріально домовлено).

Якщо з мого боку, буде затримка, у виплаті, щомісячних % зобов'язуюсь з' їхати з квартири (а так, як Ви є офіційним власником квартири, можете її продати, навіть без мого відома). 

P. S.  3,14 3даболам, прошу XYйHі не писати, а підійти до пропозиції з "комерційного боку". Кому цікаво - пишіть в приват. 

  • Подобається 1
  • Ха-ха 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

43 minutes ago, kushmiruk said:

вартістю в 50 тис. $

 

Це вона у 2008-му за 50К була придбана?

 

Квадратура яка? Новобудова / чешка / хрущ? :) 

 

  • +1 4
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 годин тому, kushmiruk сказано:

Ви сміялися з моїх дописів, але... 

Даю кращю пропозицію, ніж вище описана. 

Пропоную 1% в місяць (12%в рік). Ви, мені позику під заставу (повна переписка на Вас квартири, без прописаних людей, вартістю в 50 тис. $) нерухомості в сумі 30 тис. $, протягом - не менше ніж 1 (один) рік (під менший відсоток, можливий кородший термін), але з можливістю там проживати особисто (все нотаріально домовлено).

Якщо з мого боку, буде затримка, у виплаті, щомісячних % зобов'язуюсь з' їхати з квартири (а так, як Ви є офіційним власником квартири, можете її продати, навіть без мого відома). 

P. S.  3,14 3даболам, прошу XYйHі не писати, а підійти до пропозиції з "комерційного боку". Кому цікаво - пишіть в приват. 

Є дуже багато деталей - дороге переоформлення, оцінка нерухомості, страхування нерухомості, форс мажор, яка валюта позики, що за нерухомість та інше. 

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 годин тому, kushmiruk сказано:

позику під заставу

у Вашій схемі, з грошима, позикодавцю, розлучити треба вже, а стати власником застави можна з часом, і то не факт.

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 годин тому, kushmiruk сказано:

Ви сміялися з моїх дописів, але... 

Даю кращю пропозицію, ніж вище описана. 

Пропоную 1% в місяць (12%в рік). Ви, мені позику під заставу (повна переписка на Вас квартири, без прописаних людей, вартістю в 50 тис. $) нерухомості в сумі 30 тис. $, протягом - не менше ніж 1 (один) рік (під менший відсоток, можливий кородший термін), але з можливістю там проживати особисто (все нотаріально домовлено).

Якщо з мого боку, буде затримка, у виплаті, щомісячних % зобов'язуюсь з' їхати з квартири (а так, як Ви є офіційним власником квартири, можете її продати, навіть без мого відома). 

P. S.  3,14 3даболам, прошу XYйHі не писати, а підійти до пропозиції з "комерційного боку". Кому цікаво - пишіть в приват. 

чисто з комерційного боку.

якщо в мене є "чиста" квартира (без боргів, без прописаних, і т.д.) поточною ринковою вартістю 50кілобаксів, можу звернутись до тієї ж Атланти, яка за 3-5% комісійних береться продати її за місяць часу.

на руки я отримаю мін.47 кілобаксів (комісійні, переоформлення і т.д.), і буду знімати іншу квартиру за 200баксів в місяць протягом року - це 2400 в(и)трат, а не 3600, як ти пропонуєш.

навіщо мені в цій ситуації продавати квартиру за 30.000???

  • Дякую! 2
  • Ха-ха 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

31 минуту назад, rrid сказал:

чисто з комерційного боку.

якщо в мене є "чиста" квартира (без боргів, без прописаних, і т.д.) поточною ринковою вартістю 50кілобаксів, можу звернутись до тієї ж Атланти, яка за 3-5% комісійних береться продати її за місяць часу.

на руки я отримаю мін.47 кілобаксів (комісійні, переоформлення і т.д.), і буду знімати іншу квартиру за 200баксів в місяць протягом року - це 2400 в(и)трат, а не 3600, як ти пропонуєш.

навіщо мені в цій ситуації продавати квартиру за 30.000???

А "чиста" це куплена не в шлюбі,тобто завтра дружина не накладе арешт і не вирішить поділити спільно нажите майно?

  • Дякую! 1
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 хвилин тому, paksivatova сказано:

А "чиста" це куплена не в шлюбі,тобто завтра дружина не накладе арешт і не вирішить поділити спільно нажите майно?

я би на місці дружини цим би не погрожував

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

14 хвилин тому, paksivatova сказано:

А "чиста" це куплена не в шлюбі,тобто завтра дружина не накладе арешт і не вирішить поділити спільно нажите майно?

порядний нотаріус перевіряє цей момент, і, за необхідності, оформляється нотаріально згода дружини.

 

  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 08.05.2021 at 22:24, Cherman сказано:

А тим часом спирт ефір вже по 3830 баксів, а коли я писав це повідомлення - був по 2365.

скільки баксів підняв, між цими своїми постами? ;)

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 годин тому, rrid сказано:

скільки баксів підняв, між цими своїми постами? ;)

на дві піци

  • Дякую! 1
  • Ха-ха 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 хвилин тому, Cherman сказано:

Та непогано, більше мого сукупного річного заробітку.:)

На дві... піцерії.

 

Це на біржі так наторгували, чи на майнінгу заробили?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 місяця потому...
  • 11 місяців потому...

Ну що ж, повноцінна війна добряче вплинула на інвестиції в нерухомість:  

- Попит на житло зріс. Ціна на нерухомість невеликої площі збільшується, незважаючи на просідання курсу гривні. 

- На земельні ділянки ні. Публічний доступ до кадастрової карти закритий. Попит та цікавість мінімальні. Народ боїться купувати щось нерухоме в Україні поки триває війна. 

  • Збентежений 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 23.04.2021 at 21:10, Webmaster сказано:

Зробити паспорт громадянина ЄС і свалити звідси.

як не дивно, але час показує, що це була сама мудра порада )

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, KILLER сказал:

- Попит на житло зріс. Ціна на нерухомість невеликої площі збільшується, незважаючи на просідання курсу гривні. 

По великим квартирам такої інформації немає?

2 часа назад, KILLER сказал:

як не дивно, але час показує, що це була сама мудра порада )

Встиг кудись вложитися?

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, KILLER сказано:

як не дивно, але час показує, що це була сама мудра порада )

Школа, що багато хто її не послухався.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хм, ми в АН бачимо протилежну картину по нерухомості: з 10 квартир за місяць продається 2-3 і то з великим дисконтом. Щодо метражу - не бачу наразі залежності: продалась і однушка на Конякіна (майже 25% вторгували покупці від початкової ціни в $) і 3-кімнатний хрущ (тут фінальної ціни не знаю, але можу запитати). 

Upd. Щодо ринку оренди - питань нема, це робить зараз заробіток для фірми більше, ніж на 50%.

Змінено користувачем Fahrenheit
  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 годин тому, nickel сказано:

По великим квартирам такої інформації немає?

Встиг кудись вложитися?

 

в нерухомість, в основному в землю.

2/3 ділянок не продалося. Ціну знижую до мінімума, щоб хоч в ноль вийти в валюті

На одній ділянці добудовую будинок, з ним більше шансів продати.

  • Дякую! 1
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 рік потому...

Що там нині з інвестиціями? куди можна вкласти 100 грн, зекономлених на хотдозі?)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...