Перейти до змісту

в що зараз можна інвестувати 30тис$?


Рекомендовані повідомлення

1 година тому, Alex S сказано:

 ми часто займаємо один одному гроші

 

В чому сенс? Ви берете в одного і даєте іншому?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

44 минуты назад, Zelensky сказал:

 

В чому сенс? Ви берете в одного і даєте іншому?

Это работа банка.

  • Ха-ха 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 годин тому, kushmiruk сказано:

Без проблем позичу суму під заставу квартири, авто. Ті самі умови, що і я пропонував, тільки з Вас 4% в місяць. 

 

Ок, ваш партнер оформить під заставу. А який профіт тому, хто дасть гроші вашому партнеру, для видачі кредиту?

На того, хто позичить гроші, теж майно під заставу оформляється? І хто буде займатись судовими справами, якщо боржник не виплатить кредит?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

20 минут назад, Alex S сказал:

Чогось мені твоя відповідь з лайками знизу ,ось цей відривок з радянської кінокласики нагадала.... Я навіть пояснювати тобі не буду ,про які позики йде мова. Саме собою сумми. Про написане вище навіть коментувати не буду ,воно мені огидно. Юрик і Ярик тобі при нагоді тут прокоментують. По життю абсолютно випадково зустрічався з як би розтовщіками. Всі були хуєсосами з великої букви. Але корчили з себе невіпєзних покорітєлєй вєршин бізнеса. Насправді були червивими душею ,до підєса жадними і тупорилими халявщиками . Жирні ,безмозглі чорти ,двоє з бувших мєнтяр.  Один зайняв 500 доларів ,50+ чоловіку ,і той з інсультом  швидкою потрапив в реанімацію. То пригнався в лікарню і за горло його хапав з криками - не вздумай приміряти дерев яний макінтош ,віддавай терміново сука гроші!Я впевнений ,що ти не такий. Навіть не уявляю ,как ти дакатился до такой жизни.:D. Розкажу тобі один випадок з життя ,і Юрики з Яриками хай послухають ,буде корисно в плані підтримання військової дисципліни .  Так от перша життєва зустріч з цим недобанкіром була в років 22-23. 99-2000й рік. Мій товариш поліз на черешню і ... больно впав. Нічого страшного особливо- перелом ребер, сильний забій ГК... але травматологія ,міська лікарня ,загальна палата, гіпсовий корсет . Ми з кумами збираєм щось смачненьке і йдем провідувати хворого. Все як в лікарні - він біля вікна в палаті ,а біля стіни чоловік молодий. Щоб довго не писати ,сказати що здорово опиздюлився ,не сказати нічого. Весь жовтий, в спасатєлі жирному і спиця з одного плеча торчить, молодий років 25-30. Я коріфунділю ,в білому халаті ,показую різні написи мовчки ,типу банку з сечою по Нечипоренко ,а він рже і не може ржати, бо болить в грудях. Краєм ока бачу з вікна ,як на вулиці паркується 124 мерс і виходять два кабанчика з кульками. Йшли вони до того пострадавшего просити вибачення.... Там була істєріка підєц! Летіли в них мандарини ,апельсини і крайнє що летіло ,то качечка с сечею . Все що він міг схопити робочою рукою все кинув зі словами тільки матом і головне речення було - воннах! фсьо по решенію суда!!! Потім бачив він того козака і я ,і кореш ,він на базарі взуттям торгував.Судимість в ростовщиків перша.ЧОТИРИ роки загального режиму.  Так що будь уважним ,бо вже не 99тий а 2021й, якщо ще твій боржник має підвязки в наших правоохоронних чи судових органах, чи просто злий прокурор попадеться... продаси весь свій крам .. і діда покійного золоті зуби, і все рівно ,є шанс присісти на дачу ,на пару років. Так що ці розказні будеш розказувати про собаку ,жінку і дітей своїм родичам ,в вузькому сімейному колі. 

Ти з хуєсосами перетнувся, а не з розтовщіками. І хуєсосами вони були ще до цього заняття, в ментовку інші й не шли працювати. Хоча я себе навіть до ростовщіків не відношу. Тому мені дивно, що ти мене взагалі з цими єбланами на одну лавку посадив. Але дивлячись як ти з усіма на Борді умудряєшся на рівному місці пересратися, розумію, що говнєца і жовчі в тобі свого також вистачає. Тому, в принципі, я здивований, що ти про мене склав таку думку і з ким порівнюєш, але не сильно. Ми завжди на інших дивимося через призму власного світосприйняття, якщо в людини в душі гімна багато, то всі навкруги будуть гівняними, і ти не виключення, хоча й розказуєш який ти Дартаньян.

 

 

 

  • Дякую! 1
  • Ха-ха 1
  • +1 7
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І що ж я такого огидного написав на цих кількох сторінках теми, що Сашко твердо вирішив не коментувати? :huh: )))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 минут назад, Cherman сказал:

@nickel , розкажи краще, скільки на тебе бандитів працює, та скільки рук/ніг боржникам переламав.:lol:

  Показать контент

sarcasm-text.jpg?itok=u1NUtjgo

 

Все сам роблю, я ж жадний. Не гнушаюся ніякої чорнухи. Один раз навіть прийшлося на зібрання віруючих піти, щоб боржника дістати. І коли всі бахнулися на коліна, я і собі став. Але читали Отче Наш, то я з натовпу майже не вирізнявся. Після зібрання поговорив з їхніми старшаками, а вони з боржником. Оце, мабуть, найчорнушніший мій випадок. Соромно навіть зараз, тому нікому не розказував, але Алєкс розговорив.

  • Ха-ха 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

25 минут назад, Alex S сказал:

Ти за всіх не розписуйся добре? Старайся відповідати тільки за себе. Мені все життя позичають гроші товариші ( великі суми чуєш?) і я у відповідь займаю цим друзям по життю і ніколи ,ні я ні вони ,не отримували за це ніякі проценти. Відсили могрич в кабаку толковий ,коли віддаю. Я тобі написав як бачу і як я це відчув і чесно зробив висновки про цих чудо бізнесменів.І ще один висновок зробив - ці горекумєрсанти ,все життя хочуть стати багачями і все життя шукають старапи ,але ніколи ними не стають . Все життя жмуть собі, жінці і дітям. 

Ти тільки визначся чи ти це про мене написав чи про них. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 минуты назад, Cherman сказал:

А в мене, навпаки, зі штундами, як тут дехто виразився, проблем ніколи не було. Одного тільки віруючого знаю нечесного, і то, на борді з ним познайомився.

Я можу тільки підтвердити їхню порядність, а мій випадок - виключення з правила. І то однієї розмови з старшаками вистачило, щоб боржник розрахувався.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 годин тому, Alex S сказано:

Чоловік, що займав ,міняє машинки ,живе у Луцку ,робить собі ремонти... але не віддає... і йому пох на твої погрози. Це не мій боржник ,я займаю тільки тим кого близько знаю і стільки ,кому можу потім пробачити. І завжди без якихось процентів. Але це реальні історії. Або як падав в ноги ... займи під залог квартири. Сумма велика. Свалив в Польщу і не вилазить звідти ,фіктивно розвівся ,а в квартирі прописано і живе двоє неповнолітніх дітей .. і пішли роки .... а грошей нема. І що робити? 

В мене один кум каже як хтось хоче в нього позичити грошей, що в нього грошей нема - є 500 грн каже якщо не віддадуть то не розстроюсь, зато знатиму хто є хто

  • Дякую! 1
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

14 хвилин тому, Alex S сказано:

Баруган ,синок, щось ти швидко сьогодні , всі 30 мінусів віддав, не засмучуйся ,завтра ти ще більше самоствердишся! 

 

Чим ви його так допекли?

  • Ха-ха 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 hour ago, nickel said:

Ти тільки визначся чи ти це про мене написав чи про них. 

 

Вибачте, а ви у нас хто? Дачник? А товариш лектор майор читає лекцію для колгоспників! (с) радянський анекдот

  • Ха-ха 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, Zelensky сказано:

 

Ок, ваш партнер оформить під заставу. А який профіт тому, хто дасть гроші вашому партнеру, для видачі кредиту?

На того, хто позичить гроші, теж майно під заставу оформляється? І хто буде займатись судовими справами, якщо боржник не виплатить кредит?

Все простіше, ніж ви собі уявляєте (вигадуєте). Є різні варіанти, аби були гроші і бажання. 

Якщо комусь, дійсно цікаво - пишіть в приват, зустрінемось і поговоримо. Бо тут, бачу всі доларові мільйонери і їм смішна така справа. 

  • Ха-ха 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

34 минуты назад, Alex S сказал:

Тю блін... не включай Валєру , ти ж читати вмієш! То ж написав, що тих кого зустрічав , і це я навіть не займав в них ніколи і нічого . Сусіди ,сусіди по гаражам ,дачі ,родичі дружин знайомих. Як ми не знайомі ,як про тебе чи про них? Я ж написав ,що впевнений, що ти не такий.  Але то що бачив ,то бачив ,сам собі не маю звички брехати. 

Це вже ти Валєру включив: бачив/не бачив, знаю/не знаю. Такий бізнес сам по собі доволі сволочний і дуже часто винуваті в цьому самі позичальники. Бо як треба гроші то готові на коліна ставати, а як віддавати, то їздь шукай його по всьому світу, а він навіть трубки не візьме, щоб домовитися про якусь паузу в виплатах. І якщо ти не можеш включити в собі єблана, то й робити тобі в ньому немає що, просто роздай гроші і забудь за них. Віддавати, зазвичай, перестають, коли сталася якась халепа, а часто біда чи горе. Тому треба бути достатньо товстошкірим, щоб в самий невдалий момент нагадувати людині про свої гроші. А якщо цього не робити, то про повернення боргу можна забути. Тому нічого дивного, що часто ним займаються єблани від природи, з якими ти пересікся, які від цього отримують крім грошей ще і задоволення. 

Про друзів і позики без відсотків. Позичаю під відсотки в валюті, валюта - мій бізнес, а зарплата у гривні. Коли друзі звертаються то позичаю в гривні, без відсотків і стільки скільки не шкода втратити.

Про випадок з братом, який описав вище, він хотів велику суму, якої в мене в гривнях не було, тому він запитав за валюту і отримав відмову, бо ті гроші йому хотілолся на бзік, який йому не особо й треба був, просто знав що в мене є гроші і чомусь почав на них розраховувати, хоча я сам їх не особо виймав з бізнесу, і коли зарплату затримували, то платив в магазині кредиткою, а не міняв долари.

Я на продажі будинку заробив менше 12% за рік поки побудували будинок, а гроші позичав під 2% в місяць, тобто 24 річних. Хату побудувати важче ніж стригти купони на процентах, і профіт в два рази менший. І хоча позичальників шукати не треба, щоб позичити вони самі мене знаходять, але зараз я шукаю де купити ділянку, а не кому позичити гроші. Вгадай чому.

  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 хвилин тому, Cherman сказано:

Як кажуть: позичаєш чужі гроші, а віддаєш - свої.

Дебіли так кажуть!

Свої гроші проІпав - то проІпав, нікого це не турбує крім тебе, а за чужі треба відповідати перед людьми, не бути ган Доном в очах інших.

 

  • Ха-ха 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щоб ще розвіяти міф про бідних-бідних позичальників і зажравшихся ростовщіків. Жоден мій позичальник не прийшов до мене пішки і не приїхав на Ланосі. В усіх машини кращі, в багатьох власні будинки вже є або будуються і у всіх власна справа. А самий проблемний позичальник приїзжав на Тойота Секвоя.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ой вже борда))
знов перейшли на особистості  і міряються піпіськами)))

про малину згадали на першій сторінці. вирощувати дуже невдячна справа. пару років було таке що скупщики так завалили ціну- що малина гнила на полях. Зібрати її було дорожче ніж здати.
вирощування чогось іншого... в нас все тупо тибзять з полів. треба вирощувати те що не крадуть, або крадуть мало. для розуміння. є ділянка за луцьком. зробили капельний полив. так знайшлись ідіоти які вирішили вкрасти шланг що коштує по гривні за метр))

  • Ха-ха 1
  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 часа назад, kushmiruk сказал:

Біла? 

Вроді да, давно було. Там більше вразив не  колір авто, а розмір.

Змінено користувачем nickel
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 хвилин тому, nickel сказано:

Вроді да, давно було.

Можу і по імені уточнити, але яка нафіг різница? Нам воно нічого в карман не добавить... 

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

36 минут назад, Alex S сказал:

Ой тяжолі гроші ,ой тяжолі... все одно що в забої працювати на шахті ,чи біля операційного столу з п ять операцій за добу зробити.

Ну от знову. Накуй ти все перекручуєш? Де я писав що будувати хату, то важкі гроші?

36 минут назад, Alex S сказал:

А ... чого воно тебе так торкнуло? Щось зачепило ? Я сказав що це некрасиво і аморально з мого погляду ,ти сказав що нормально, так має бути тебе так влаштовує.І розійшлися.

Чого торкнуло? Бо ти мене з всякими гандонами на один рівень ставиш, а різниці між нами не хочеш бачити. І я вже який раз пишу,: якби мені це подобалося, я б не шукав альтернативи. Але бачу тобі писати більше подобається ніж читати. 

36 минут назад, Alex S сказал:

 Знаєш чому нема кому позичити ? Бо друзів в тебе  з грошима немає.

Тут не зрозумів: я не маю кому позичити? Маю, не хочу. Я не маю в кого позичити? В мене немає потреби позичати. А друзів з грошима немає, ми всі вихідці з не багатих родин. Батьки мало кому дали щось на старті. Тому коло моїх друзів - прості роботяги на будівництві, заводах. Мені має бути соромно за це?

36 минут назад, Alex S сказал:

Я взагалі важко розумію тих хто займає в бариги чи в банку.Невже немає знайомих що займуть без відсотків? Якщо вже між двома вибирати ,я піду в банк. А роботяги  взагалі більшість ,коли хоч дотично до цієї теми торкаєшся - валютчиків і бариг терпіти на дух не можуть. Я так побачив.

Хто хоч раз мав справу зі мною, в банк не піде. Багато банків давали кредитні канікули коли був карантин? Єдине, що прошу позичальників: яка б жопа не сталася - будь на зв'язку, вихід знайдемо завжди.

  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, Alex S сказал:

Про яку хату я тобі писав ?  Коли писав про тяжолі гроші.Пізно вже?  Пора спати ?

Але ти важкий. Де я взагалі писав про "тяжолі" гроші, якими ти мені докоряєш?

1 минуту назад, Alex S сказал:

Схуялі банька завалилась? Ти сам себе хочеш до них поставити . Я писав ,що всіх кого зустрічав в житті бариг- ростовщиків були гандонами ,з якими я ніяких справ сумісних по життю не хотів би мати. А з тобою не знайомий ,тому не знаю. Про то писав також ,двічі.

А тут ти вже сльозу вишибаєш так? Про бідного босого хлопчика ,який з 5 ти років торгував цигарками на базарі...   Роботягою ти себе вважаєш, але друзям роботягам гроші під 50 проц. річних заганяєш? 

Ну так і я тобі не один раз писав, що друзям я під вісотки не позичаю від слова взагалі? Чукча точно нє чітатель, чукча пісатеєль. Але ж ти продовжуєш з мене гниляка робити, бо я не вписуюся в твою систему координат, а мозгів зрозуміти свою помилку не вистачає.

1 минуту назад, Alex S сказал:

Товариші бордівці! Не проходьте повз! Беріть кредити, майже безкоштовно ,в Нікельбанку! Можливі кредитні канікули ! Можливо не одні! Не проходьте повз...

Ви військові всі єбануті. Я це знаю, тому я чи не єдиний з тебе тут не стібався. Саме так в минулому часі. Ти проїбав моє гарне ставлення до тебе. Знаю воно тобі в хуй не вперлося. Але треба бути їбаньком, щоб на рівному місці сратися з людьми навіть не познаймовшись. Я чого військових згадав. Бо треба бути двічі єбанутим, щоб позичати людині, яка має справу зі зброєю і можливо прикриває твою спину, гроші під відсотки, він тебе тією зброєю потім і завалить коли мав би прикрити. Тому за жопу ти свою переживаєш, а не честь і доблесть.

 

  • +1 4
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 минут назад, Alex S сказал:

Лягай спати і не хвилюйся ти так. Тобі ще гроші заробляти. Добраніч, чукча строітєль - ростовщік валют-друкар візиток-продавун запчастин. 

Давай петросян, до завтра

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Читаєш, ото - один вибиває голими руками борги, інших має знайомих чуть не бандитів, третій взагалі гребе бабло совковими лопатами - і всі залупаються один на одного на галімому форумі. При тому, що постів по темі аби на першу сторінку набралось.

Spoiler

0c2072ebb2bb270184592738f32bd882.jpg

 

Змінено користувачем Ko3bMa
  • Ха-ха 5
  • +1 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 minutes ago, Ko3bMa said:

Читаєш, ото - один вибиває голими руками борги, інших має знайомих чуть не бандитів, третій взагалі гребе бабло совковими лопатами - і всі залупаються один на одного на галімому форумі. При тому, що постів по темі аби на першу сторінку набралось.

  Reveal hidden contents

0c2072ebb2bb270184592738f32bd882.jpg

 

Ти той во, не відволікайся. Продовжуй тримати в курсі галімий форум про ситуацію з протестами в піндостані)))

  • Ха-ха 6
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...