Перейти до змісту

Нещодавно відкриті заклади харчування в Луцьку


Molchik

Рекомендовані повідомлення

Була у "Старому ліхтарі", що поряд з "Чорною королевою". Цікавий інтер"єр. Смачні тістечка

На жаль, гарячого шоколаду у них нема. Зате чайок смачненький

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 1,1 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Де це?

"Шаурмама" - практично навпроти головного корпусу ВНУ (Східноєвропейського університету). У тому ж приміщенні що і книжкові магазини "Освіта" та "Планета"

"Старий ліхтар" - у підвальному приміщенні стоматологічної поліклініки по вул. Степана Бандери

" Чорна королева" - на вул. Степана Бандери, за декілька метрів від перехрестя цієї вулиці з вул. Винниченка

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

а я вже черговий раз розчарувався в "Базиліку"

П'ятниця, 19.30, ліньки готувати, вирішили родиною (я+дружина+2 дітей) повечеряти.

Всі за "Базилік", хоч з минулого разу залишився певний осад про дооовгу подачу і чекання рахунку, але все ж, там гарнмй дизайн, зручні місця, дит.майданчик, та врешті смачно готують, і сьогодні ми нікуди не поспішали.

Прийшли, людей було чимало (п'ятниця все ж). але декілька вільних, як потім по маленьким приклеєним стікерам виявилося все ж "замовлених", столиків. Персонал - як віники, в "суєті". Але ловимо одну, яка сурово нам вказала, що всі столики замовлені, хоча ні, є столик для двох і єхидно всміхнулася, дивлячись на наших дітей..

Але, о чудо, з одного зі столиків встають люди, ми під супроводом йдемо туди, Офіціантка повідала що столик приберуть, але треба 5 хв зачекати. Ну добре, ми не поспішаємо, присіли на диванчик поруч, чекаємо... І слухаємо...Справа компашка з 5-ти чоловік: бля, коли вже принесуть нам щось поїсти, зліва, парочці нарешті принесли довгоочікувану піцу, чую тільки частину "бесіди" офіціанта і замовника: офіціант - я її не готувала, клієнт - то предайте це тому, хто готував.

Але до нас підходить парубок в чорному фартуку ( не та офіціантка,що привела нас) і починаючи прибирати недобро так: ви що тут чекаєте. Я - чекаємо поки приберуть столик. Він - а цей столик вже замовлено. Я - як замовлено, нас сюди привела офіціантка, і де "бумажка" з написом "замовлено". Він - що немає?, і бере при нас пише і клеє.

На цьому наша вечеря в "Базиліку" закінчилась. Назавжди.

Ми поїхали в "Фелічиту", гарно поїли, нас гарно обслужили, так, доржче (ми зі знижкою лишили близько 250 грн, але воно того варте.

Тепер питання: як довго з таким персоналом і керівництвом проіснує "Базилік"? Чи багато вони напрацюють постійних клієнтів? Ефект новизни рано чи пізно пройде, відкриються нові заклади куди претече більшість відвідувачів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

хм, дивно.... я теж була в "Базиліку" саме в п"ятницю...

все було дуже добре... швидко і смачно...

шкода, що не була там днем раніше, бо краєм вуха чула, як там святкували Хелоуін

а ще звернула увагу, що за сусіднім столиком дві молоді мамочки просиділи весь вечір за пивом, а офіціантки бігали з машинками за їхніми дітьми, щоб вони іншим відвідувачам на голови не вилазили

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вогнем і мечем

А я от завжди дивувався таким назвам. Вогнем і мечем що? Чи кого? Клієнтів? :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

хм, дивно.... я теж була в "Базиліку" саме в п"ятницю...

все було дуже добре... швидко і смачно...

шкода, що не була там днем раніше, бо краєм вуха чула, як там святкували Хелоуін

а ще звернула увагу, що за сусіднім столиком дві молоді мамочки просиділи весь вечір за пивом, а офіціантки бігали з машинками за їхніми дітьми, щоб вони іншим відвідувачам на голови не вилазили

Може то були родички власників,і через те і на всіх інших часу не вистачало. Але то припущення.Я почав відвідувати Базилік з 3-го дня відкриття, офіціанти\тки стояли як вишикувані, уваги було - хоч відбавляй, а зараз де це подівалося? Принцип: і без вас дюдей вистачає? Добре. Я знайду де гарно поїсти\попити\посидіти\провести час і без Базиліка.Мені, спочатку, не зважаючі на певні огріхи в обслуговування на етапі відкриття, дуже подобався цей заклад, і я його для святкування дня народження дочки рекомендував сестрі, а що з цього вийшло описав сторінки дві назад її чоловік (kayot).Але поки сам не наступив на ті ж граблі, не повірив (соррі Макс)
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Були сьогодні у кав"ярні "Фондю", що на вул. Б.Хмельницького. Сподобався інтер"єр та шарлотка, а от гарячий шоколад у них не дуже

Нещодавно знову хотіла туди зайти. Виявилось, що приміщення вже пустує. Недовго ж вони пропрацювали...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Може то були родички власників,і через те і на всіх інших часу не вистачало. Але то припущення.Я почав відвідувати Базилік з 3-го дня відкриття, офіціанти\тки стояли як вишикувані, уваги було - хоч відбавляй, а зараз де це подівалося? Принцип: і без вас дюдей вистачає? Добре. Я знайду де гарно поїсти\попити\посидіти\провести час і без Базиліка.Мені, спочатку, не зважаючі на певні огріхи в обслуговування на етапі відкриття, дуже подобався цей заклад, і я його для святкування дня народження дочки рекомендував сестрі, а що з цього вийшло описав сторінки дві назад її чоловік (kayot).Але поки сам не наступив на ті ж граблі, не повірив (соррі Макс)

Це добре що у нас в Луцьку є великий вибір закладів, де можна поїсти/попити/посидіти., - кожен може знайти місце , де йому комфортно. Думаю, якби в Базиліку були б ціни раза в два вищі, то відвідувачів там би було менше та й обслуговування краще. Але мене поки що там все влаштовує, хоча я й не родичка власників. Не надто гламурно, зі смаком. Будем надіятись, що "не мій день" наступить нескоро) Останній раз десерт трохи довго чекали, але смачнюща піца і ціна на "Капітан Морган"))))(та й не тільки) компенсовують це ) Заклад новий, можливо ви ще зміните свою думку, а можливо - і я)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це добре що у нас в Луцьку є великий вибір закладів, де можна поїсти/попити/посидіти., - кожен може знайти місце , де йому комфортно. Думаю, якби в Базиліку були б ціни раза в два вищі, то відвідувачів там би було менше та й обслуговування краще. Але мене поки що там все влаштовує, хоча я й не родичка власників. Не надто гламурно, зі смаком. Будем надіятись, що "не мій день" наступить нескоро) Останній раз десерт трохи довго чекали, але смачнюща піца і ціна на "Капітан Морган"))))(та й не тільки) компенсовують це ) Заклад новий, можливо ви ще зміните свою думку, а можливо - і я)

Вважаю, що швидше Ви, аніж я, імхо. А ціни зростуть, будьте впевнені, вони нижче за інші заклади лише для затягування в цей заклад клієнтури з інших закладів (Ви ж до появи Базиліка кудись таки ходили), а далі справа техніки...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нещодавно знову хотіла туди зайти. Виявилось, що приміщення вже пустує. Недовго ж вони пропрацювали...

ІМХО невдале вони обрали місце для такого закладу, тому і не проіснували довго.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Були з дружиною в Бургері (Royal Burger) на Лесі Українки той шо.

Зробили замовлення, сіли за столик, за яким сиділи і не прибрали. На столі лишився підніс з залишками.

Підізвавши офіціантку Софію, попросив прибрати, на що вона мені відповіла, що у них заклад самообслуговування. Я не очікував такої відповіді, пояснюю, що це не наше, ми зробили замовлення, ось наш підніс, а це вже був тут... на що вона сказала, якщо воно нам заважає — ось мусорка, підіть і викиньте.

Я взагалі аж присів. Після цієї розмови я бачив як на сусідніх столиках офіціанти прибирали за відвідувачами.

Потрібно було написати в них у книзі скарг чи ні, ну я не написав. Але охоту ще раз відвідати цей закалад, після такої обслуги, троха відбило.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В четвер в Києві в Макдональдсі на Майдані незалежності, зайшли з дітьми на картоплю фрі. Прибирали офіціантки за тими, хто не знає, не прибирає, і то аж бігом! Хтось на нашому столі лишив стакан, попросили прибрати - прибрали, викинули в сміття. Без якихось заперечень.

А тут раптом такий гонор у Луцьку... жесть..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я до того веду, що в Києві більш гоноровий народ, але вони совісно ставляться до своїх службових обов'язків.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Потрібно було написати в них у книзі скарг чи ні, ну я не написав.
Це не скаргу, а як мінімум адміністратора і дати йому мокру тряпку в руку щоб офсянці очі протер.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

тому й відносяться совісно, бо народ гоноровий - і в книгу скарг напишуть, і істерику закатають, і адміністратору пожаліються

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А я в цьому закладі якщо і буваю, бо діти просять, то не прибираю за собою, а лишаю 5-ку як чайові за те, що прибрали.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На окраїні Луцька відкрилось кафе Арарат, вірменська кухня http://afisha.lutsk.ua/restaurant/kafe-ararat

Дуже смачний шашлик, кухарі схоже також вірмени

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

йоклмн, дето я тут не так давно хвалив бар "Хмельницький"....

ну що за нафіг, в наших закладів карма погнута у всіх ?

ходили туди як на роботу бо напевно перший з барів де все було продумано зі старту і на п'ятірочку.

але от чи то вони бармена поміняли чи в старого щось життєві цінності змінилися - заходиш в улюблений заклад, а там попса волає

ну то капєц, ну як так можна то, така атмосфера файна була - людей туди водили і всі відмічали що класно і чудова музика

а тепер туди ні ногою, бо рвотні рефлекси починаються ще на вході

раз попросили змінити музику - то бармен сказав шо він там рішає і буде грати та срань

ну... відать так краще... скоро і блатняк почнуть крутити

всі знайомі що постійно там завісали, перекочували назад в "Третій Кухоль" чи в новий бар "У Свата" і у всіх одна причина - тупа кислотна попса

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на Пушкіна в підвальчику

туди весь персонал перебрався з барчику що біля юнацької біблотеки

з пивом троха зле але готують +/- смачно і головне що кава кльова, хоч і бадяжать часто

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на Пушкіна в підвальчику

туди весь персонал перебрався з барчику що біля юнацької біблотеки

з пивом троха зле але готують +/- смачно і головне що кава кльова, хоч і бадяжать часто

Мож весь персонал за это и "ушли" с прежнего места?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"то бармен сказав шо він там рішає і буде грати та срань" .....видать ему виднее..што там "буде грати" :_09:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...