Перейти до змісту

Нещодавно відкриті заклади харчування в Луцьку


Molchik

Рекомендовані повідомлення

Оце недавно взнала що відкрилися у луцьку нові заклади харчування. "Три хати"- в сусідній темі обговорюють, "Вогнем і Мечем" і піцерію "Теревені". Щодо першого вже ситуація зрозуміла, а хто що знає стосовно інших. Пропоную першопрохідцям поділитися враженями, ну і коли будє з'являться щось нове, додавати назву і власні враження.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 1,1 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

"Вогнем і Мечем"

Знаходиться по вул.Конякіна, відразу напроти Риббази.Екстер'єр і зовнішнє оформлення видається не надто привабливим, тим більше територія навколо закладу ще досі в процесі облаштування і покладання бруківки. Так скажемо, принаймні покищо, будівля закладу зовсім не вписується в картину між житловими будинками, пустим полем і Риббазою з іншої сторони. Чогось тут не вистачає, напевно озеленення

По інтер'єру та внутрішньому оформленні враження абсолютно протилежні! Відразу видно, що все зроблено і продумано зі смаком. Можливо тільки столики надто близько один від одного.

По меню і по цінах - все адекватно і співрозмірно, а інколи і дешевше, ніж у інших подібних луцьких закладах.

Наприклад, Пиво Павлівське - 7грн, Картопля фрі - 10грн, Горілка Неміроф - 50грн.

На обслуговування покищо нарікати не будемо, зіславшись на лише нещодавнє відкриття. Є надія, що офіціантки спрацюються і не потрібно буде 10хв очікувати на меню.

Загалом, непогано. В п'ятницю після роботи можна зайти на 300г. горілки і 2 бакала пива :friday:

P.S. ще одне побажання для власників - зробіть будь-ласка заклад "некурящим" :0011:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Загалом, непогано. В п'ятницю після роботи можна зайти на 300г. горілки і 2 бакала пива

Менеджери середньої ланки..?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"Вогнем і Мечем"

Наприклад, Пиво Павлівське - 7грн

радует,

в оболони 7.50

еше на месте "Сальвадора" открылся "Шервуд", Винниченка 24

маленький, шумненько, меню "из почавкать" маленькое (зато можно прям на стойке взять)

Павлик по 7.50

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А у меня своё местечко есть, уже более 6 лет туда заглядываю.Мне нравится, но где это - не скажу. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А у меня своё местечко есть, уже более 6 лет туда заглядываю.Мне нравится, но где это - не скажу. :)

Висєр детектед.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А у меня своё местечко есть, уже более 6 лет туда заглядываю.Мне нравится, но где это - не скажу. :)

Висєр детектед.

Забанив Гетто в цьому топіку. Як-не-як, тема зветься "Нещодавно відкриті заклади харчування в Луцьку".

Якщо людина (попри мниму інтелігентність) вважає за необхідне наслідити своїми безглуздими і нікому не потрібними "А у меня... а я..." - то, імхо, краще це робити деінде.

Гетто, щиро шкодую, що не знаю твого улюбленого місця - лише тому, щоб ненароком там з тобою не пересіктися.

По темі - сьогодні хочу втрапити у "Вогнем і мечем". Якщо втраплю - відпишуся.

Відносно недавно відкритий ресторанчик "Монастирська дорога" (в приміщенні "Вопаку" на Театральному майдані). Можна поставити тверду четвірку за п'ятибальною системою, але не більше - окремі недоліки присутні.

Ресторанчик невеличкий і досить затишний (як для центру), відчувається європейський стиль - це як в Італії чи Іспанії, коли ресторанчики невеличкі, на 6-7 столиків. Не палять, на щастя.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заглядали з куською в нещодавно відкритий заклад "Friitz" біля головного корпусу ВДУ.

Перше. Сидіти там і їсти неможливо, запах смаженої олії просто нестерпний. Приміщення мале. Я не знаю,

як люди там працюють, взяти картоплі і вискочити - це одне, а цілий день тим дихати - зовсім інше.

Ніякої витяжки я там не бачила.

Про саму картоплю (а вона там головна страва, я так зрозуміла). Порції великі і, принаймі, це точно картопля. :D

Жиру забагато - однозначно.

Для частого споживання однозначно не підходить.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Отже, враження про "Вогнем і мечем".

Перш за все - про ціни. А вони досить низькі. Наприклад, стейк з телятини (вагою 200 грамів, якщо вірити чеку) обійшовся в 34,92 грн. Стейк - хороший, смачний, соковитий.

Є також досить екзотична (в містах, а не селах) страва - картопля смажена з кислим молоком. Хороша картопля, смажена з шкваркою/бочком та цибулькою, і до неї дається кухлик з кислим молоком. Коштує така страва - 18,78 грн.

Юшка з сьомги - 17,41 грн. Юшечка непогана, ніжна, легенька, і сьомга справді присутня, претензій немає.

В цілому - смачно.

Не можу сказати, що гіперсмачно, але тут є один нюанс. Колись я захоплювався смаком їжі, яка подається в польському придоріжньому мегагенделику "BIDA". Там було все суперсмачно: і журек в хлібі (ні разу не фастфудівська страва), і гольонка, і фритки (картопля фрі), і ковбаски, і м'ясне коритко... справді смачно. Але, як з'ясувалося, цей смак досягається за рахунок спецій і неабиякої хімічної обробки страв - м'ясо маринується в чомусь дуже ядовитому, напевно. Одного разу не доїли, і забрали з собою - гольонку, кілька шматків печеного м'яса, й картоплю. Але на наступний день ці страви мали просто ганебні вигляд і смак: картопля була схожа на якусь висушену зелено-жовту мочалку, м'ясо мало смак приправ - але не смак м'яса... Тому для себе зробив висновок: якщо гіперсмачно - то це або шедевр кулінарного мистецтва, або хімія.

Повертаючись до "Вогнем і мечем" - у ньому просто смачно. За таку ціну шедевр навряд чи варто очікувати, але можна отримати добротну і хорошу страву.

Хочеться вірити, що ціни не зростуть за місяць-два по відкриттю.

Обслуговування.

Претензій немає. Видно, що офіціантами працюють дівчата, які навряд чи десь вчилися цій професії. Добре виконують свою роботу: приймають замовлення, приносять, подають. Все вчасно. Але немає того, що так радує в закладах Бровіна: з тобою вітаються, як тільки ти заходиш; у тебе цікавляться, як тобі смакує, чи подобається в закладі ну і так далі.

Хоча при таких цінах, як у "Вогнем і мечем" - цього може й не бути. Це не обов'язково. Але це обов'язково, якщо офіціант хоче викликати в клієнта бажання (а не лише необхідність) подякувати у формі чайових.

Є два поверхи, правда, я не розібрався - чи є зал/поверх для тих, хто не палить. В будь-якому випадку, коли я був на нижньому поверсі - ніхто не курив.

В цілому - враження позитивні. Дуже б хотілося, щоб заклад залишився хоча б на тому ж рівні (я не кажу про зростання) - достатньо було б просто бути, як є :) На жаль, на сороковому "раёне" практично немає ніякого хорошого закладу, тому маю побоювання, що нарівні з адекватними людьми у "Вогнем і мечем" полізе п'яне й невиховане бидло. Тоді це буде або а-ля башкаленковський гадюшник "Ланцелот", або ж адміністрації "Вогнем і мечем" доведеться робити фейс-контроль чи піднімати ціни.

Щось я розпи....сався.

Нехай "Вогнем і мечем" процвітає багато років, і нехай я буду в ньому частим клієнтом, о! :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

потрібна інформація про заклад, що відкрився десь поблизу автосалону "Субару", по вул. Рівненській, називається ніби "етнічна кухня".

відгукніться, пліз, хто встиг побувати

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Yarchik. "Хочеться вірити, що ціни не зростуть за місяць-два по відкриттю."

Ціни піднімуться однозначно. Зараз набивають собі ціну, клієнта. Біль менш стануть на ногі і почнеться ріст цін на пару відсотків.

По відкриттю "Кульбаба" ціни були не такі як зараз. Воно, впринцепі, так і має бути, люди теж хочуть відбити і заробити пару гривень.)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

потрібна інформація про заклад, що відкрився десь поблизу автосалону "Субару", по вул. Рівненській, називається ніби "етнічна кухня".

відгукніться, пліз, хто встиг побувати

Відкрився етно-бар "Панич",вул.Підгаєцька,3, навпроти автосалону "Субару", навіть є реклама на біг-борді про цей заклад.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Вчора бував в недавно відкритому кафе-кондитерська "Круаж", що біля супермаркету "Барвінок". Зразу оцінка - повна 5. Обслуговування - класне, офіціантки симпатичні, інтер'єр - чудовий, кухня смачна. Ціни рівня луцьких ресторанів. Місце, де можна приємно посидіти зі своєю половинкою. Всім рекомендую!!!

Сьогодні зайшов у "Вогнем і мечем". Не сильно сподобалося. Це якби ресторація... Ну так сказати, що ресторації я там не помітив. Да, інтер'єр там чудовий. Музика українська. Але обслуговування остається бажати кращого. Офіціантки деякі російською мовою розмовляють, а це мені не сподобалося, оскільки це бар (по-іншому не можу назвати) українського типу. Запитав з чого складається якесь блюдо, так мені просто відкрила сторінку і тикнула носом де читати. Це не правильно. Вона повинна була розказати мені. Хіба що, за такі ціни, як писав Yarchik, більшого не варто очікувати. Але все ж... Елементарне є елементарне.... Перший поверх для курящих. Другий поверх - ні. Там є банкетка і декілька столиків. Тому, ще раз скажу - на другому поверсі некурящий зал.

Людей сьогодні було багато. Вільних місць фактично не було.

На рахунок цін - приємно вражений. Не дорого можна посидіти. Алкоголь не дорогий, страви також.

Взагалі дуже приємно що в цьому районі відкрили зразу два заклади. Чудова альтернатива місцевим "кабакам" і в центр не треба їхати :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Панич

Тут і контактна інформація і фото з відкриття!

http://walkpm.com/uk/1/places/3555/panich-lutsk/

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нещодавно мав приємну нагоду відвідати піцерію Теревені на Соборності.

Перше враження досить приємне. Інтерєр не попсовий, витриманий в одному стилі. Стіни - штукатурка із втопленою соломою. Скрізь дерево. Стільці та столи масивні деревяні. На стінах - картини-аплікації на тему їжі. Експозиція тимчасова. Ніби планують практикувати розміщення експозицій різних художників.

Офіціанти може й ще не дуже впевнені, але стараються. Ми зайшли в основний зал - одна з них відразу підійшла і культурно запитала "чого ми приперлись". Приємно потішили деталі - білий елегантний посуд, серветниця.... все витримано і на високому рівні. Ніякої дешевизни, але і без понтів.

Замовив на двох сік/пиво, грецький салат, дві маленьких (18 см) піци.

Сік/приво принесли через 5 хвилин, салат через 15, піци - через 20.

Вже після того як замовив салат, зловив себе на тому, що забув замовити хліб (все їм з хлібом), та й в меню хліба не знайшов. Був приємно здивований, коли до салату принесли якусь цікаву випічку (коржики, шось таке). Офіціантка пояснила, що вони печуть такі коржики замість хліба з такого ж тіста як і піцу. Коржики мені дуже сподобались, тому я налаштувався на аналогічно смачну піцу.... і не помилився. Пробував обидві (одна більше ковбаска, інша - куряча). Я не вважаю себе великим гурманом піци, але моєму поросячому задоволенню не було меж.

Недолік - офіціанти ще трохи губились в стравах. Спочатку виявилось, що в якійсь піці додатково має бути яйце, а потім виявилось, що яйце, але не в тій піці... особисто для мене це не було проблемою - я не перебірливий.

Цінова політика. Як на мене золота середина. Не настільки дорого, щоб пересічний лучанин не міг собі дозволити сходити на піцу, але і не настільки дешево, щоб перетворити заклад на генделик.

Зараз ніби діаметр маленької піци збільшився. 24 см коштує в середньому 20-25 грн. 32 сантиметри - 40-50 грн.

Однієї маленької піци на одного, або велику на двох + пивко/сік цілком достатньо, щоб не бути голодним.

Крім піци пропонують перші страви, до десятка салатів, пасту, млинці, десерти, алкогольні безалкогольні напої і коктейлі.

Враження дуже позитивні. Сам буду заходити і всім раджу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вчора бував в недавно відкритому кафе-кондитерська "Круаж", що біля супермаркету "Барвінок". Зразу оцінка - повна 5. Обслуговування - класне, офіціантки симпатичні, інтер'єр - чудовий, кухня смачна. Ціни рівня луцьких ресторанів. Місце, де можна приємно посидіти зі своєю половинкою. Всім рекомендую!

сходив) справді гарно і смачно там.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Нещодавно відкрився новий ресторан в Струмівці - Рестпарк, ще не була, але чула позитивні відгуки

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нещодавно відкрився новий ресторан в Струмівці - Рестпарк, ще не була, але чула позитивні відгуки

Підтримую. Мав нагоду кілька разів завітати в цей заклад в якості відвідувача. І обідав і на весіллі бував і конференцію проводив. Все на високому рівні, а головна беззаперечна перевага - місцевий ландшафт, повністю позбавлений урбанізованих елементів. Заходиш.. і відпочиваєш.

Рекомендую.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Були вчора Із дружиною у "Теревенях". Враження цілком позитивні.

Правда, перших страв уже немає у меню. І салатів лише 3 види. "Маленька" піца - так і є 18 см. "Велика" - 32.

Принесли нам її за 10 хвилин, практично.

Стримано, витримано, приємно. Не фаст-фудно :)

Недоліки: курять. І немає страв для дітей. Окрім морозива і коктейлів. І пиво - "стандартне" (Стелла, чернігівське, старопрамен і ще якесь, 3 вида по 2 сорти кожного), при чому доволі дороге - Старопрамен 11 грн бокал 0,5л. Про "живе" я мовчу. Поки в них його немає.

Цінова політика, на мою думку, побудована таким чином, щоб відсіяти "не бажаний" контингент.

UPD.

Щойно повернулися із цього ж закладу :). На цей раз ходили усією сім'єю. Враження знову ж лише позитивні. Сиділи у "не курящому" куточку. Столик на 4 чоловіки. Дівчатка-офіціантки бігають справно, посміхаються. Піцу принесли за 10 хвилин. Морозиво із лікером "Старий Таллінн" - смачнюще. Піца смачна.

Приємно було залишити офіціантам чайові, за гарне обслуговування. Другий раз нас обслуговувала одна й та ж офіціантка Надія.

Отже, плавно переходимо до пропозиції: "Кидаймо справи - йдемо на каву піцу!" ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Відвідав сьогодні "Три хати". Прикольна концепція, мені сподобалось. Запросто можна в такому закладі обідню перерву проводити

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ні, бо на роботу пора. Обід закінчується. Не утріруй, там просто не посидиш, щоб отримати задоволення.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В Рованцях відкрився ресторанчик "Чевермето", ну дуже смачно готують. Інтерєр ще незавершений але надає затишок, якого деколи так не вистачає.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...