Перейти до змісту

Board-здибанка


Oksana04

Рекомендовані повідомлення

дурості "абєсбашенності" нікому не бракує :D
ааа!!!!! БордаЁ!! спасіба за валєрьянку! ми з Моторолло зацінили! п.с. її або хтось випив або ми. ібо уже нєт ((((

гандон чоткий однозначно.

рєбрістий ))))))))))

:D
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 1,7 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Да шо тута казаты? Всё як завжды. :smile-zachot:

Минус только у меня один:сами понимаете, я не из местных, и эти долбанные маршрутки не дают полностью ощутить вкус бордовки. :unsure:

Всем спасибо. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зачьотний подарунок! Я ті баночкиі і розставляла рядочками, і фоткала)))) Супер-пупер!

Але знайте - НЕ ПОМОЖЕ! )))

ааа!!!!! БордаЁ!! спасіба за валєрьянку! ми з Моторолло зацінили! п.с. її або хтось випив або ми. ібо уже нєт (((

Мама, вони в синьому кульку, який бережно запакований в великий паперовийп акет!

Тільки чур не пити з похмілля усі одразу!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

розставляла рядочками, і фоткала)

Але знайте - НЕ ПОМОЖЕ! )))

Ясно що так не поможе. Її ж не фоткати, а пити треба :D
ааа!!!!! БордаЁ!! спасіба за валєрьянку! ми з Моторолло зацінили! п.с. її або хтось випив або ми. ібо уже нєт (((

Відредагуй. Це не я казала :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Помітила, коли давно не бачимося, вже скучати за вами починаю! :)

Супер, що й казати! Майдан рулить :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

Може п"ятниця? Чи наступна... І "Буфет" з тепленьким глінтвейном? :_04:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я за наступну)))

i достойно зустрiнем День Незалежностi Республiки Сурiнам, а також День Народження Льонi Черновецького :)

ЗЫ Вношу пропозицiю кожну бордовку присвячувати якiйсь веселiй датi - лишнiй повод випити та й дати легше запомнятся або навпаки :) Типу * а памьятаеш як на День Незалежностi Папуа Новоi Гвiнеi наклюкались ?* :)

ЗЫ2 Жалко 15 вересня провтикали :( Був День Незалежностi братньоi краiни Гондурас

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вношу пропозицiю кожну бордовку присвячувати якiйсь веселiй датi - лишнiй повод випити та й дати легше запомнятся або навпаки :)

Підтримую.

Але ж ти в курсі? Ініціатива наказуЄма. За контроль приводів напитися зустрітися будеш відповідати ти)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

про iнцiативу я ще в армii зрозумiв :) Постараюсь з честю нести покладене на мене зобовьязання :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я за - і за цю п"ятниця, і за наступну, як громада вирішить :) . Правда, задумалась про Буфет - сісти там в залі для некурців буде анріал, нас же немало збирається.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Буфет - сісти там в залі для некурців буде анріал, нас же немало збирається.

Там і в курящому не дуже комфортно по місцю для нашого збіговиська)))))

Мо' традиційно??? Соло?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А 18-го день народження в Дєдушкі Мороза :D ...ну і день відмови від куріння, во!

П.С. Чесно, забула, що в наступну п"ятницю разом з Льоньою Черновецьким день варєнья в моєї рідної куми, маю потішити її своєю присутністю, тому більше підходить цей тиждень.

Пишемось, завтра буду поруч з "Буфетом", можу замовити столик-два-три...вирішуйте на який день і на котру годину)

Поки відписалась, ви вже тут трохи не про те... мені впринципі не принципово де дуже хочеться в "Буфет"-там гаряче винко добре, проте підтримаю й інші цікаві пропозиції)))...Толь, так підійде?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а ви фсьо п'йотє ? :0159:

просто в театрі по п'ятницях якось нічого цікавого))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Люди, пишемося в списочок, бо ж треба завтра просити Plum'а, щоб столик замовив.

Дуже не хочеться, щоб ми потім один в одного на головах сиділи...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...