Перейти до змісту

Board-здибанка


Oksana04

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 1,7 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

тута по ходу я решил со своими подружками где то зависнуть, може в Майдане, если что - маякуйте.. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

тута по ходу я решил со своими подружками где то зависнуть, може в Майдане, если что - маякуйте.. :)

А ми тоді тобі навіщо??? Свічку тримати?)))
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я так розумію наступна здибанка (якщо буде, звичайно) на цих вихідних буде новорічна. Якщо так, то я прийду. Піцерія, майдан чи шашлики в бєсєдці -- не принципово :) Хто ще?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Любі форумчани, ми так файно, змістовно, драйвово цілий рік збиралися на бордовки. Відвідали цілу купу закладів, в деяких нас запам'ятали, деякі ми не дуже пам'ятаємо :D . З'явились свої маленькі традиції (наприклад, Бехерівка після пива :P ), або Земан чи Майдан на завершення (про Сінатру мовчу, як риба) :dont: . Загалом, писати можна багато, але що я хотіла сказати: Може в цю п'ятницю проведемо старий рік?

Пропонуйте місця, але я традиційно за Соло, а там видно буде ;) .

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

постараюсь бути . Пропоную вiдмiтити цю пьятницю святкуванням Дня народження Льва Констянтиновича Дурова,народного артиста кiно i театру i випити саке за День народження Акiхiто, правячого iмператора Японii :) Ну й пiд кiнець,перед включенням автопiлоту,можна прийняти на груди за *День штабных специальностей и войск специальной связи.* :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

постараюсь бути . Пропоную вiдмiтити цю пьятницю святкуванням Дня народження Льва Констянтиновича Дурова,народного артиста кiно i театру i випити саке за День народження Акiхiто, правячого iмператора Японii :) Ну й пiд кiнець,перед включенням автопiлоту,можна прийняти на груди за *День штабных специальностей и войск специальной связи.* :)

Ну от, офіційна частина готова :D .

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

оце б якщо в Соло, то може б новий зал на другому поверсі, там так гарно. І глінтвейн 3 на халяву дають

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вадим, так ти тільки думаєш, чи прийдеш на той другий поверх? Дивлюсь, компанія збирається душевна, може і я зайду...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вадим, так ти тільки думаєш, чи прийдеш на той другий поверх? Дивлюсь, компанія збирається душевна, може і я зайду...

не може, а зайдеш

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

так ти тільки думаєш, чи прийдеш на той другий поверх?

поки думаю, а якщо буде можливість -- обов'язково прийду :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так. Я замовив в Соло на п'ятницю на 2му поверсі другу половину залу, там поміститься чоловік 20. Перша половина вже була замовлена, так що ще трошки, і з Соло ми могли б пролетіти :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Отже, Вадим замовив Соло на 18:30-19:00. Тепер порахуємось :) :

1. Solnishko

2. Kusya

3. Oksana04

4. Plum

5. MANJAK11

6. Vika

7. Andruha_gpz28

8. Olesya

9. getto (як я зрозуміла, буде :) )

sweetlena, laska теж підтримали мій пост, ви будете? :)

Соррі, якщо когось з неуважності не включила в список. Доповнюйте.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

sweetlena, laska теж підтримали мій пост, ви будете? :)

Маю велику надію на те, що сьогоднішня 38,1 прийде в норму і бехерівка питиметься в задоволення, а не в якості ліків) Тому, поки не плануватиму, просто скажу, що ду-у-уже хочу вас бачити))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Фігасє! ОЛЕСЯ І КУСЯ мене без мене записали. ) Дякую за довіру, постараюсь бути. Якщо раптом не вийде, продам місце в першій 20-ці. Недорого! )))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...