Перейти до змісту

PavelS

Power users
 • Кількість зміста

  1 665
 • Дата реєстрації

 • Останній візит

Репутація громади

94 Байдужий

Про PavelS

 • Ранг
  Флудилка-говорилка
 • День народження 02.02.1984

Контакты

 • ICQ
  259979137
 • Skype
  flyingdutchmanua

Останні відвідувачі профілю

19 897 перелядів профілю
 1. Фотозвіти з рибалки

  Цьогорічне літо і пару деньків осені.
 2. с.Озерце

  Чув шо за зимову рибалку хоче 70 грн. Ловля на удочку з мормишкою чи блешнею, можна поставити 5 жерлиць. Казали шо покльовує окунь від 500 грам і више, про щуку нема інформації. Був зимою? Я сам туда хотів -- поставити жерлиці і щось в казанку щось зварити на морозі, але так і не вибрався. Я, на скільки знаю, 20 грн./жерлиця цінив, а зараз 70 грн. за пів дня спінінгом, білу рибу -- х2 по ідеї.
 3. Єврокубки. Сезон 2014-2015

  Десь чув чи читав прикольний вислів -- МС їде в Барселону на страту
 4. За ниткою в Фортуні Рибалки найкраще таритись, вони по цій темі до молекул розкажуть. Воби купую на форумах або соц. мережах, і-нет магазини дорогі по цьому. Решта цін якось більш-менш однаково по магазинах Луцька, за виключенням акцій-розпродажів. Напевно правильніше написати "замінити не шкода", ато маю дурну звичку випрямляти погнуті до останнього, економлячи непонятно на чому. Порівняно з обірваною приманкою їх вартість копійкова.
 5. Єврокубки. Сезон 2014-2015

  Всім здрастє Я 10 хв після видалення Кучера подивився, а потім зловив себе на думці що просто не дивлюсь, не цікаво (добре що в Мюнхен не поїхав), переключив на ПСЖ і ніразу не пожалів.
 6. Дякую дуже і дуже давно я тут не був
 7. Дорожная обстановка

  Їздили в перших числах через Тернопіль і Франківськ -- їхати можна. Через Львів кажуть з траси як звертаєш, то там не ями, а кратери
 8. Апаздаль.... Вітаю! Будь крепка!!!
 9. Олесь, мої вітання тобі! Щоб все було добре
 10. Фотозвіти з рибалки

  Нарешті цього року щось серйозніше проскочило: 2.000 і 0.550
 11. Вітаю і бажаю всього тільки самого хорошого!!!
 12. Фотозвіти з рибалки

  Нема дурних, я 20 штучок взяв, решта не треба (купка на двох), ну його
 13. Фотозвіти з рибалки

  Не качеством, а колічеством =)
 14. Ще є дуже важливий нюанс -- при в"їзді в Білорусь заповнюється "Пассажирская таможенная декларация". Так от, якщо їде декілька чоловік, то той хто пише машину в свою декларацію обов"язково має писати її і при виїзді, тобто без передачі права перетину кордону на даному авто іншій особі при поверненні в Україну. В мене таке раз було, так казали що трактується типу як спроба нелегального перетину кордону. Якось обійшлось, написав що забув певні документи, прошу впустити назад в Білорусь.
×