Перейти до змісту

Нещодавно відкриті заклади харчування в Луцьку


Molchik

Рекомендовані повідомлення

тому що піцерія

як там в бровіна на вітринах: "піца, паста, вино", а не "картопля, шкварки, пиво" ))

Вибачте, але в наших закладах півлітри соку коштують дорожче за півлітра пива, а вино взагалі недоступне для пересічного українця - 100-150 грн пляшка. Тому всі і пють пиво і горілку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 1,1 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Був я вчора з другом в тій Дядя Pizza.

......

Обслуговування нормальне, все приносять швидко, є там і суші меню, і ще піци діаметром 60 см, до них в меню пише що приносять 2 пачки томатного соку на шару, але не уточняв чи так і є.

Старий талін 50 мл. - 25 грн, ціни на коктелі і випивку як на діско. Відповідно цим мені і не сподобалось. Я краще в соло буду ходити на другий поверх )))

Офіціанти молоді. Адміністрація не допрацювала. на прохання принесіть для дитини какао з вершками - як на коктелі - не змогли. нє положено.. захотіли просто вермішелю без соусу - знову: виберіть, заплатіть як за вермішелю з соусом, а ми принесемо без соусу....

І ціни такі відчутні... поїли суші, на двох, заплатили більше ніж в Карамельці...

А піца досить не погана. і ціна адекватна

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В нас напевно в закладах багатьох будуть доводити що якщо муха в піцці чи салаті, то це ти її замовив, і маєш платити :)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

нова піцерія СОЛО в колишньому Ланцелоті!

скоро відкриття!

вже працюють.

хто був відписуйтесь :0110:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

захотіли просто вермішелю без соусу - знову: виберіть, заплатіть як за вермішелю з соусом, а ми принесемо без соусу....

що за нова страва в луцьких забігайлівках? :0016:

чи в меню так і написано "вермішеля"?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

...

чи в меню так і написано "вермішеля"?

... приносять в штампованій за часів совка стальній потертій таріляці, чорний хліб і гірчиця в камплєкті :_07:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

... приносять в штампованій за часів совка стальній потертій таріляці, чорний хліб і гірчиця в камплєкті

і вилка така...люмінієва)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

... приносять в штампованій за часів совка стальній потертій таріляці, чорний хліб і гірчиця в камплєкті

і вилка така...люмінієва)))

да-да.. погнута і фігово вирівняна в трьох місцях :)

Зю... прастітє за флуд.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

і ще така, знаєш, сільничка скляна, куди пальцями всі лізуть...

прастітє, да, за флуд)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Шось мене ностальгія пробрала...

Мене тут зараз многіє не поймуть.. але капець як захотілось заглянути в такий "прЕвЕд з минулого".. і знаєте, напевно в Луцьку залишився такий заклад (просто там форма власності така, що лізти собі в збиток) - столова Енергонагляду (ніби) на Залізничній. Я там не був років з десять і коли буду в Луцьку, то обов'язково загляну.

Такий собі камбек в далеке минуле... і привіт печія :_07:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Їдальня «Кулька»: всі перераховані вище радості присутні в повному обсязі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Шось мене ностальгія пробрала...

Мене тут зараз многіє не поймуть.. але капець як захотілось заглянути в такий "прЕвЕд з минулого".. і знаєте, напевно в Луцьку залишився такий заклад (просто там форма власності така, що лізти собі в збиток) - столова Енергонагляду (ніби) на Залізничній. Я там не був років з десять і коли буду в Луцьку, то обов'язково загляну.

Такий собі камбек в далеке минуле... і привіт печія :_07:

Я сьогодні супчик з грибами їв в автозаводській столовій за три-піісят ) Дуже порадувала "тьотка" на роздачі, яка, питаючи мене що буду, дуже "смачно" колупалась мізинцем в зубах.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Шось мене ностальгія пробрала...

Мене тут зараз многіє не поймуть.. але капець як захотілось заглянути в такий "прЕвЕд з минулого".. і знаєте, напевно в Луцьку залишився такий заклад (просто там форма власності така, що лізти собі в збиток) - столова Енергонагляду (ніби) на Залізничній. Я там не був років з десять і коли буду в Луцьку, то обов'язково загляну.

Такий собі камбек в далеке минуле... і привіт печія :_07:

закрили минулого року
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

закрили минулого року

Шьйорт! По контексту столовок, думаю, багато.. а от шоб камбек в Радянський Союз.. треба їхати в Данєцкій край тепер, там ще залишились :_07:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Шось мене ностальгія пробрала...

Мене тут зараз многіє не поймуть.. але капець як захотілось заглянути в такий "прЕвЕд з минулого".. і знаєте, напевно в Луцьку залишився такий заклад (просто там форма власності така, що лізти собі в збиток) - столова Енергонагляду (ніби) на Залізничній. Я там не був років з десять і коли буду в Луцьку, то обов'язково загляну.

Такий собі камбек в далеке минуле... і привіт печія :_07:

Ага , я туди заходив якось , робота поряд , але літом там повно мух , ну його . :_12:

А взимку ліньки йти :_07:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

закрили минулого року

Шьйорт! По контексту столовок, думаю, багато.. а от шоб камбек в Радянський Союз.. треба їхати в Данєцкій край тепер, там ще залишились :_07:

ще раз повторюю: зайдіть в їдальню училища культури (в народі «Кульок») і в ніякий Данєцкій край їхати не потрібно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

схожий колорит в їдалці Облради, доступні ціни, якщо вдало попасти на прийом їжі, зовсім безкоштовно тріо Маренич ветерани УПА поспівають під вухо

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

пілять ))) тут вас пачітать, так всє такіє арістократи, і абєдают в рєсторанах, да ? а столовки обходять десятою дорогою :_07: ню-ню.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

якраз в такій столовці обідаю 5 днів на тиждень і не жаліюсь, при чому ніякої печії.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

SCMCJO1ZquM.jpg

pIFwqXNSk-4.jpg

4tvyDg-IhKM.jpg

http://vk.com/id85129981 - тут больше информации

Отсебятина: Суши Юрины я ел уже много рад - вкуснятина ешо та!

А вот пиццу от второго Юрия обязательно попробую!

Если я правильно понял Хазипова, то с сегодняшнего дня можно и посидеть у них на ул. Кривой Вал 39 (омещение гостиницы Zaleski, вход со двора). Завтра обязательно зайду к ним и отпишусь!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

був як тільки вони запустили кухню, але ще не закінчили зал - то замовлення носили в ресторан готелю Zaleski. Піца кльова, но мені більше подобається в Тарантеллі. А от літр соку за 14 грн порадував неймовірно. Суші не пробував.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ще одна піцерія і сушильниця? Як оригінально...

п.с. В Луцьку скоро буде піцерій більше, ніж в містечку такого ж розміру в Італії

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

п.с. В Луцьку скоро буде піцерій більше, ніж в містечку такого ж розміру в Італії

Тернопіль нам не переплюнути.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...