Перейти до змісту

Нещодавно відкриті заклади харчування в Луцьку


Molchik

Рекомендовані повідомлення

біля вокзалу є Корчма, піци там здається немає, але стейки готують непогані, та і взагалі асортимент страв великий

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 1,1 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

біля вокзалу є Корчма, піци там здається немає, але стейки готують непогані, та і взагалі асортимент страв великий

Великий асортимент страв це взагалі не показник, а навпаки може свідчити про те, що багато продуктів довго зберігаються у замороженому стані, ще й до того ж в одному морозильнику (м'ясо, риба, птиця, напівфабрикати) як це часто буває, що до асортименту страв, то чим він менший тим якісніша страва і її швидше готують.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В Кінг Бургер дуже голосна неякісна музика - напрягає. цікаво чия ця ініціатива, власника чи йому тупо все рівно. А так би ходив туди часто, але змушений обмежити свої відвідування.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Згадувалось про "Золотий дукат", тільки позитивні враження!

Завітали ми троє туди по 9тій вечора, взяли по каві з десертом, сиділи теревенили бо довго не бачились, о 10тій (час закриття) нас ніхто не почав виганяти! ^_^ Офіціант підходив, турбувався, але навіть нічого не сказав типу, оплатіть рахуночок скоро зачиняємось... Взагалі обслуговування приємне. Видно, що персоналу довелося інфи підучити, і по приміщенню, і по меню, активно підтримують розмову)) Приміщення ж старовинне, і витримане в такому середньовічному стилі, що не заважає йому бути затишним.

Важко мені було розібратись в меню, жаль там немає фоток, як, наприклад, в каваклубі. Інгридієнти описані, але уявляється з трудом. В ітозі - пили якусь каву з приколами і їли десерт на зразок суфле. Але спожитим цілком задоволена, як на любителя кав-шоколадів-десертів. Так і не зрозуміла, правда, чи є в них щось із "пожувати", тістечка чи щось типу того. Ціни не захмарні, але і не дешево, ну це вам не Вопак з його "кавою" 3 в 1 і тістечком-картоплею ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Були сьогодні у кав"ярні "Фондю", що на вул. Б.Хмельницького. Сподобався інтер"єр та шарлотка, а от гарячий шоколад у них не дуже

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Побувала сьогодні в піцерії "Базилік". Ну що сказати - чудовий заклад! Інтер"єр витриманий в шоколадних тонах, на вікнах тканинні ролети, біля вікон ряд гарних вазонів. Дуже затишно.

Піца смачна, ціни починаються від 30 грн. З тих, що ми брали, мені особливо смакувала з баклажанами, але назв не запам"ятала ні одної. Тісто трохи відрізняється від піци в Соло, але не менш смачне. Великий вибір суші, пасти. Є кілька видів фокаччі. Не звернула уваги на десерти, тому тут нічого не скажу.

Правда, в мохіто лід накидали кубиками, а не потовкли дрібно. Але загальне враження було дуже позитивним, тому до льоду не придиралась :). До речі, мохіто 34 грн. Я не знаю, де ще в Луцьку є така ціна.

Офіціантки - молодці, надзвичайно привітні та уважні, і замовлення своє ми отримали дуже швидко.

"Базиліку" - респект, так тримати!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

бар "Три хаты" (бывшая "Пирожковая" и "Браво"), что на Винниченка, недавно прекратил свое существование.. теперь на его месте пиццерия "Тарантелла". посетителей сразу прибавилось, как мне показалось. крытый и относительно уютный "летник" очень к месту оказался опять же

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Всі «Тарантелли» економлять на wifi, тут їм нізачот.

3D-House: вайфай зло, обе ноги в туалете отсидел
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

бар "Три хаты" (бывшая "Пирожковая" и "Браво"), что на Винниченка, недавно прекратил свое существование

R.I.P

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

вайфай зло, обе ноги в туалете отсидел

- Я читал, что человек за всю свою жизнь проводит около четырех лет в

туалете.

- Я больше: у меня вайфай.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Побувала сьогодні в піцерії "Базилік". Ну що сказати - чудовий заклад! Інтер"єр витриманий в шоколадних тонах, на вікнах тканинні ролети, біля вікон ряд гарних вазонів. Дуже затишно.

Піца смачна, ціни починаються від 30 грн. З тих, що ми брали, мені особливо смакувала з баклажанами, але назв не запам"ятала ні одної. Тісто трохи відрізняється від піци в Соло, але не менш смачне. Великий вибір суші, пасти. Є кілька видів фокаччі. Не звернула уваги на десерти, тому тут нічого не скажу.

Правда, в мохіто лід накидали кубиками, а не потовкли дрібно. Але загальне враження було дуже позитивним, тому до льоду не придиралась :). До речі, мохіто 34 грн. Я не знаю, де ще в Луцьку є така ціна.

Офіціантки - молодці, надзвичайно привітні та уважні, і замовлення своє ми отримали дуже швидко.

"Базиліку" - респект, так тримати!

а безалкогольне всього 9 грн.!!!!!!!!

теж вчора побував там - дуже сподобалось все!!!!!!! все було дуже смачне. за два мохіто, суши філадельфія і піццу заплптили 105грн!!! єдиний мінус - погана якість музики, немає високих частот, і я б репертуар поміняв але це на любітєля.

а таке питання - на вулиці що зєднує дубнівську і рівненську, там де колись стара баня була, зараз нову зробили. кажуть там є бар типу кораблика. хтось був, є фото?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

бар "Три хаты" (бывшая "Пирожковая" и "Браво"), что на Винниченка, недавно прекратил свое существование.. теперь на его месте пиццерия "Тарантелла". посетителей сразу прибавилось, как мне показалось. крытый и относительно уютный "летник" очень к месту оказался опять же

А ще в них до холєри вільного місця - не треба тиснутись між столиками, щоб нікого не зачепити ^_^

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Всі «Тарантелли» економлять на wifi, тут їм нізачот.

На тижнi забiгала в "Тарантеллу",що на Ковельськiй повечеряти

Замовила пасту "Карбонара" ,хоч вона в них не суперова ,все ж таки

Уявiть здивування ,коли добра половина макаронiв була пiдсмажена до золотистоi шкоринки

Не один раз доводилося вкладах харчування просити замiнити страву,надати книгу скарг ,

але цього разу не хотiлося витрачати свiй час та нерви

"Тарантеллу" вiдвiдувати ще колись не маю бажання

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В Кінг Бургер дуже голосна неякісна музика - напрягає. цікаво чия ця ініціатива, власника чи йому тупо все рівно. А так би ходив туди часто, але змушений обмежити свої відвідування.

А Ви просили зробити тихіше ?

Так , музику крутять з телевізорів (якийсь музичний канал) , але якщо попросити -зроблять тихіше.

Ціни приємно здивували !

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на Лесі Українки, приблизно напроти Галереї мистецтв.

В порівнянні з іншими бургерними Луцька тут відчутно дешевше

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Був сьогодні в Шаурмамі.... як мінімум маловато місця... а взагалі - шаурма якась дика і купи не тримається.

не знаю навіть, дето на 4 бали з 10.

Не вписується ця забігайлівка до закладів Севена.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

відкрили на Волі за рогом магазину Освіта, там де раніше був Fritz (чи як його там), а до того магазин сувенірів, а то того магазин Кодак (по дорозі до Сніжинки)

Типу фастфуд з шаурмою. В меню 5-6 видів шаурми, картопля фрі і декілька видів напоїв.

Впринципі один раз зходити можна. На другий вже напевно не потяне.

"Східну" шаурму не беріть якщо не любите гострого, бо бамбурять вони туда добре соусу.

Ну і їсти лише над столом - бо розвалюється просто в руках. Коли встають з-за столика - то біля столика завжди нагаджено :)

P.S.: доречі можна рекомендувати заклад бажаючим зхуднути :) Я з малим добре побігав сьогодні в туалет. А мій шлунок так просто не вазьмьош, тобіш кухня матьора.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...