Перейти до змісту

Нещодавно відкриті заклади харчування в Луцьку


Molchik

Рекомендовані повідомлення

А де те "У свата"?

Екс-підкова. Колись з Моторолкою заходили туди. Якось там ніяк. З претензією на інтер*єр, обслуговування повільне.

А за Хмельницький капєц шкода.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 1,1 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

сьогодні вдень закрита Медова Хата

невже закрились так швидко ?...

хоча я призначення закладу толком і не догнав, але медовуха смачна :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

йоклмн, дето я тут не так давно хвалив бар "Хмельницький"....

ну що за нафіг, в наших закладів карма погнута у всіх ?

ходили туди як на роботу бо напевно перший з барів де все було продумано зі старту і на п'ятірочку.

але от чи то вони бармена поміняли чи в старого щось життєві цінності змінилися - заходиш в улюблений заклад, а там попса волає

ну то капєц, ну як так можна то, така атмосфера файна була - людей туди водили і всі відмічали що класно і чудова музика

а тепер туди ні ногою, бо рвотні рефлекси починаються ще на вході

раз попросили змінити музику - то бармен сказав шо він там рішає і буде грати та срань

ну... відать так краще... скоро і блатняк почнуть крутити

всі знайомі що постійно там завісали, перекочували назад в "Третій Кухоль" чи в новий бар "У Свата" і у всіх одна причина - тупа кислотна попса

Дуже дякую за інформацію! Винуватця накажем за порушення формату.

ПС: де ще дізнатись як не на борді що робиться в твому закладі :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

був би дико вдячний, бо сьогодні ломка почалась і знову зайшли пообідати - то картина точно та сама... жахлива :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

По неперевіреним данним в ЦУМі має заклад харчування відкритись, здається по львівській франшизі "Вареники тут", досить цікава схема, вся їжа в закладі на вагу, причому для абсолютно всього асортименту їжі ціна єдина за 100 гр. Переш собі нагрібаєш що заманеться, а потім на касі тупо зважують твого тазіка з їжею і розраховуєшся. Хто пробував у Львові відгукуються що вареники дуже смачні, готують їх самі, і такий тип закладу прикольний. Правда там спиртного нема, бо наш народ би сутками не виходив з такого "оллінклюзиву".

Чи збережуть луцькі франшизисти такі традиції та ціни час покаже.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

По неперевіреним данним в ЦУМі має заклад харчування відкритись, здається по львівській франшизі "Вареники тут", досить цікава схема, вся їжа в закладі на вагу, причому для абсолютно всього асортименту їжі ціна єдина за 100 гр. Переш собі нагрібаєш що заманеться, а потім на касі тупо зважують твого тазіка з їжею і розраховуєшся. Хто пробував у Львові відгукуються що вареники дуже смачні, готують їх самі, і такий тип закладу прикольний. Правда там спиртного нема, бо наш народ би сутками не виходив з такого "оллінклюзиву".

Чи збережуть луцькі франшизисти такі традиції та ціни час покаже.

Дякую за хороші новини! Так, вареники там дійсно дуже дуже смачні і які тільки хочеш.

+ ЦУМ - ідеальне місце для такого закладу. Залишається надіятись :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На 5-му поверсі має бути ресторація укр. кухні. Інформація достовірна. Пан Бровін шас якраз ремонт там роблять.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

По неперевіреним данним в ЦУМі має заклад харчування відкритись, здається по львівській франшизі "Вареники тут", досить цікава схема, вся їжа в закладі на вагу, причому для абсолютно всього асортименту їжі ціна єдина за 100 гр. Переш собі нагрібаєш що заманеться, а потім на касі тупо зважують твого тазіка з їжею і розраховуєшся. Хто пробував у Львові відгукуються що вареники дуже смачні, готують їх самі, і такий тип закладу прикольний. Правда там спиртного нема, бо наш народ би сутками не виходив з такого "оллінклюзиву".

Декілька раз ходила у Львові на вареники в "Ашан". Формат дійсно цікавий. Більше десяти видів вареників + салати, овочі, фрукти, підливки, сметана. Ціна 7 грн за 100 гр.

Давно мріяла про щось подібне в Луцьку

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пан Бровін по франшизі буде працувати? Оо

Хіба я десь писав, що він по франшизі буде працювати? Він просто робить ресторацію укр. кухні... Все. Інформація перевірена і достовірна.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На 5-му поверсі має бути ресторація укр. кухні. Інформація достовірна. Пан Бровін шас якраз ремонт там ро[censored].

...і буде робити стільки, скільки робить у "Capri", а до того у "Краї"?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пан Бровін по франшизі буде працувати? Оо

Хіба я десь писав, що він по франшизі буде працювати? Він просто робить ресторацію укр. кухні... Все. Інформація перевірена і достовірна.

це саме та українська кухня, про яку я казав, моє джерело якраз і посилалось на Бровіна, просто я не оглашав неперевірену інформацію, а тут вона й підтвердилась. Значить буде він працювати по франшизі :_02:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пан Бровін по франшизі буде працувати? Оо

Хіба я десь писав, що він по франшизі буде працювати? Він просто робить ресторацію укр. кухні... Все. Інформація перевірена і достовірна.

це саме та українська кухня, про яку я казав, моє джерело якраз і посилалось на Бровіна, просто я не оглашав неперевірену інформацію, а тут вона й підтвердилась. Значить буде він працювати по франшизі :_02:

ПАН БРОВІН БУДЕ ПРАЦЮВАТИ ПО ФРАНШИЗІ? ОО

:_07:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну, все проходить, все змінюється... Якшо проект вигіндний, то мо і по франшизі працюватиме...

Що ж до репліки про то, шо

...і буде робити стільки, скільки робить у "Capri", а до того у "Краї"?

то роботи в ЦУМі ведуться досить таки активно. Уже майже змонтували вентиляцію, скоро будуть приступати до внутрішніх оздоблювальних робіт. Тому не думаю шо відкриття затягнеться на довше ніж 2-3 міс...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а у капрі нічого й не робиться. вони його здати в оренду хочуть

Там ремонт був зроблений ще 3 роки тому і заклад був практично готовий до відкриття, але щось там перемутилось.

то роботи в ЦУМі ведуться досить таки активно. Уже майже змонтували вентиляцію, скоро будуть приступати до внутрішніх оздоблювальних робіт. Тому не думаю шо відкриття затягнеться на довше ніж 2-3 міс...

Відкриття вареників в половині грудня. Крім вареників будуть ще заклади з суші, габургерами і з чимсь там ще.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а у капрі нічого й не робиться. вони його здати в оренду хочуть

Місце прокляте :) Знаєте анекдот про АвтоВАЗ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 грн за 100гр вареників то напевно перебор якщо в Майдані/Оболоні/Хмельницькому смачнющі вареники вартують 10-12 грн за 250гр.

та і вареники в Луцьку це не екзотичне блюдо за яким варто йти в ресторан, імхо.

В Кінгкросі (Ашані) хавчик переважно то на туристів розрахований які цілий день по магазинах шаряться.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 грн за 100гр вареників то напевно перебор якщо в Майдані/Оболоні/Хмельницькому смачнющі вареники вартують 10-12 грн за 250гр.

та і вареники в Луцьку це не екзотичне блюдо за яким варто йти в ресторан, імхо.

В Кінгкросі (Ашані) хавчик переважно то на туристів розрахований які цілий день по магазинах шаряться.

які ж вони смачнющі? звичайні А-ТОСовські вареники в яких начинки як кіт наплакав.

оці за 7 грн вони дійсно якісні - там 1 такий вареник як 2-3 вищезгаданих.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 грн за 100гр вареників то напевно перебор якщо в Майдані/Оболоні/Хмельницькому смачнющі вареники вартують 10-12 грн за 250гр.

та і вареники в Луцьку це не екзотичне блюдо за яким варто йти в ресторан, імхо.

В Кінгкросі (Ашані) хавчик переважно то на туристів розрахований які цілий день по магазинах шаряться.

які ж вони смачнющі? звичайні А-ТОСовські вареники в яких начинки як кіт наплакав.

оці за 7 грн вони дійсно якісні - там 1 такий вареник як 2-3 вищезгаданих.

Не треба брехати, якщо не знаєте. По-перше в нас вареники домашні, а не Атосівські. По-друге розмір не означає якість.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 грн за 100гр вареників то напевно перебор якщо в Майдані/Оболоні/Хмельницькому смачнющі вареники вартують 10-12 грн за 250гр.

та і вареники в Луцьку це не екзотичне блюдо за яким варто йти в ресторан, імхо.

В Кінгкросі (Ашані) хавчик переважно то на туристів розрахований які цілий день по магазинах шаряться.

які ж вони смачнющі? звичайні А-ТОСовські вареники в яких начинки як кіт наплакав.

оці за 7 грн вони дійсно якісні - там 1 такий вареник як 2-3 вищезгаданих.

а чим Вам атосівськи вареники не догодили?

мені вони дуже смачні ,я за нимим спеціально в там-там щотижня вибираюсь

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а патом нада оце гардєроб мєнять..

..кста, що там в новій калєкциї армані ексчэйндж?..:-D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...