Перейти до змісту

Нещодавно відкриті заклади харчування в Луцьку


Molchik

Рекомендовані повідомлення

на Лесі Українки, приблизно напроти Галереї мистецтв.

В порівнянні з іншими бургерними Луцька тут відчутно дешевше

Точно дешевше? А то хтось зі знайомих казав, що там навпаки ціни вищі, ніж в інших Луцьких фастфудах.

Маю на увазі Чікен Хат і Хепі Смак, чи як їх там.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 1,1 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

воно то на рубль-два дорожче, але той же бургер на рубль дорожче, але раза в півтора більший

Хоча може мені лишень так здалося :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Соромлюся спитати: а на смак які? Чи там смаком і не пахне?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

варто відмітити що у всіх наших фастфудах доводиться жувати пластмасові продукти. Самі незрозумілі бургери в Хепі Смак - ми довго не могли зрозуміти чим відрізняється булка від котлети окрім сірого кольору останньої.

в Кінг Бургері хавчик +/- ще можна запихнути в себе якщо голодний.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

взагалі якщо треба ситно і смачно поїсти або пива випити - рекомендую бар Хмельницький (вул. Б. Хмельницького, 3а)

останніх пів року переважно туди ходимо. Вареники 11грн, деруни 14грн. Сама кльова штука - пельмені в грибній підливі в горщику за 21.

вкусняшка. Пиво лише Земан на розлив шо троха пригнічує, але є Павлівське в пляшках.

маємо на фірмі вже 2 картки на знижку 10% :)

може не дуже і фаст, но зате справжній фуд

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

взагалі якщо треба ситно і смачно поїсти або пива випити - рекомендую бар Хмельницький (вул. Б. Хмельницького, 3а)

останніх пів року переважно туди ходимо. Вареники 11грн, деруни 14грн. Сама кльова штука - пельмені в грибній підливі в горщику за 21.

вкусняшка. Пиво лише Земан на розлив шо троха пригнічує, але є Павлівське в пляшках.

маємо на фірмі вже 2 картки на знижку 10% :)

може не дуже і фаст, но зате справжній фуд

Блін, ледь слина не потекла.

Подібні горщики десь роки з півтора тому куштував в "Піцерії" на Радянській, навпроти книжкового ринку (чи як воно правильно зветься). Піца там шлакова, але горшочки з картоплею і пельменями - то було щось. І пиво дешеве. Хоча контингент там збирається такий, що дай Боже здоров'я. Тому і перестали туди ходити.

А про бургери в Хепі Смак - чиста правда. Перевірено на собі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Піца там шлакова

а мне она всегда там нравилась. тесто хорошее лепили. во времена студентства туда часто заходили, дёшево было.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Піца там шлакова

а мне она всегда там нравилась. тесто хорошее лепили. во времена студентства туда часто заходили, дёшево было.

Може то я такий балуваний :)

...В головному корпусі ВНУ піца файна. Не та, яку розморожують і гріють в мікрохвильовці, а та, яку самі печуть там. Зовсім як домашня. Приходьте і попробуйте!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Був в кафе Базилік: (пишу отчет на русском..иначе не подберу слов):

Пришли в 18,50 - заказ сделали в 18,55 - пица+суши+водка+сірная тарелка (водкатолько Цельсий - грустно и не вксустно)+сок в графин+йоданка-причем попросили алкоголь , сок и сір принести сразу

Начинаю по порядку:

1. Не прошло и 40 минут - приносят сок и водку - дети - ДАВАЙ ПИТЬ - вопросов нет - наливаем сок - а там- :0152: два куска ПЛЕСЕНИ - типа абрикосы :0159: - позвали официантку - она удивилась..и предложила минут через пять поменять...я просил администратора, она подошла после моей настойчивой просьбы минут через 10-15 -- ---- ---- ну...договорились о 10% скидки, при этом все гости были уже с большим "АППЕТИТОМ"

2. заказ сделали в 17,55, при этом нам пообещали, что пицца делается дольше всего, поэтому весь заказ принесут через минут 25,,,,,,,АГА, в 18,48 - принесли первую порцию суши......................................................................0,5 цельсия уже пришлось выпить с минералкой и соком с "плесенью" - его правда поменяли

3. все следующие заказы приносили в течении 1-1,5 часа..приче не важно, был это графин водки или суши...видать всё сами делают на кухне и ОЧЕНЬ долго!!!!!!!!

4. зашел в туалет - -бля..дизайн ---красиво..но ....блин ПОДВАЛОВ ВОНЯЕТ...это ужасно, неужели нельзя поставить вентилятор ............мне было ОЧЕНЬ не приятнор

5. умывальник......чтоб смыть руки, приходилось вкладывать их в умывальник - тарельчатые распределители воды........................................бляяяяяя....я ф шоке...

6. сладкое - попросил на баре сделать ребёнку стакан с мороженным...сказали..что они только коктелями занмаются -обращайтесь на кухоный бар - а там.....ждите 40-60 минут..................................

Одним словом......грустно

Бар пытается завоевать клиента популярность - но какой кровью.......я...как потенциальный клиент - больше туда не ногой.....

Добавлю....если есть желание там что-то заказть...то заказуйте на (к примеру) 18,00 а приходите к 19,30 - раньше все равно не принесут - при чем я каждые 10-15 минут интересовался...когда уже мля пицца пожарится...на что мне отвечали - УЖЕ ОСТЫВАЕТ...ЩАС ПРИНЕСУТ :0166:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Був сьогодні теж в Базиліку.як зайшов сподобалось,а далі одні розчарування...

1. чекали поки підійде офіціант щоб зробити замовлення десь 20-25хв...причому кожні 2хв офіціантка казала хвилиночку....

2. стіл не прибраний і прибрали десь за 15-20 хв після того як сіли...

3. в залі літали мухи і комарики...причому в немаленькій кількості...

4. сік принесли в стакані який протирали полотенцем і в ньому залишився ворс...а мені принесли тірамісу на недобре вимитій тарілці...було пятнишко і щей ліпло...а да вразили чиїсь відбитки пальців на ложечках які нам принесли...

5.попросили рахунок...прочекали 25хв і його так і не принесли...прикінув на око що ми там маємо заплатити,залишив на столику,розвернувся і пішов...

Висновок: в найближчому майбутньому заходити туди немає ніякого бажання...а так впринципі при зміні якості обслуговування кафе має право на існування

п.с. кіпіш серед офіціантів...гоняться,руки трусяться...а толку мало...всі якісь дьоргані...

п.п.с. прикольно було бачити як поряд сидів хлопчина з вагітною жінкою і по їхній мові зрозумів що чекають піцу понад годину...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Доречі, думав то останні два рази були не мої дні в Золотому Дукаті, але вчора ще й дружина підтвердила.

Ходю туди на каву частенько і якби весь розвиток закладу бачив.

Поки був сімейний бізнес - було кльово.

А зараз набрали якихось дівчаток - сервіс в дупі, хоча може і не в дупі - він просто відсутній.

ні меню, ні дозамовити, ні рахунка.... йоклмн, може в них тепер самообслуговування ?

тортик в тяпницю умудрилися не те що підігріти а навіть підсушити...

якось не так воно має бути...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Був в "Базиліку" тричі. Перший раз незадовго після відкриття. Людей було небагато, обслуговування сподобалося, хоча й відчувалося, що персонал ще не навчений, робота чітко не налагоджена.

А от минулого разу дійсно враження залишилися не найкращі (((. Людей багато, замовлення чекати дуже довго. Офіціантки вроді й бігають туди-сюди, але це створює лише метушню, а не слугує поліпшенню якості обслуговування.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на Лесі Українки, приблизно напроти Галереї мистецтв.

В порівнянні з іншими бургерними Луцька тут відчутно дешевше

Точно дешевше? А то хтось зі знайомих казав, що там навпаки ціни вищі, ніж в інших Луцьких фастфудах.

Маю на увазі Чікен Хат і Хепі Смак, чи як їх там.

Зайдіть і поівняйте )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

гм... ще й не далеко. Хоча, я з дружиною ходжу в Теревені - скільки разів були - враження лише позитивні. І ближче, мабуть.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

гм... ще й не далеко. Хоча, я з дружиною ходжу в Теревені - скільки разів були - враження лише позитивні. І ближче, мабуть.

ну так це щось між фелічітою і соло. дешевше ніж в теревенях в 1.5 рази, але смачно.

в пятницю майже всі столики були забиті + дегустація вин якась була. нам піцу принесли за 15 хв, найбільший суші сет за 25хв. горілку соки зразу несли.

суші поки що не ідеальні. смачні але розсипаються деякі.

із закуски пораджу вялені помідори і сальце їхнє.

фокача це не фокача а пляцок піцци помазаний соусом. в них не ті уявлення про фокаччу нажаль, правда я це висвітлив в книзі скарг і пропозицій.

я впевнений на 100% що це стане улюбленим мої місцем в найближчий час.

хотів би почути відгуки про паб горище. був хто?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чим далі я читаю тему, тим більше схиляюсь до думки що в нові заклади громхарчу :) можна заходити лише десь через місяць-два після їхнього відкриття - щоб колектив спрацювався, обладнання "обкатку" пройшло etc...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я з сім'єю вчора теж був у Базиліку десь в період з 14 до 15 години. Столиків вільних було не багато. Меню принесли відразу. Замовили 2 піцци, сік і фреш. Попередили, що піцца буде за 15-20 хв. Соки і фреш принесли через 3-4 хвилини. Першу піццу десь через хв. 15, а другу, мабуть, через 20-25. Єдине, що напрягало це те, що офіціанти кожні 5 хвилин приходили забирати використані серветки зі столу. Обід на чотирьох обійшовся в 104 грн. Якістю страв і обслуговування всі залишились задоволені. Бажання відвідати заклад повторно присутнє у всіх членів сім'ї.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хепі Смак -

Кінг Бургері

хавчик +/- ще можна запихнути в себе якщо голодний.

Хавчик гауно редкосне у Кінг Бургері замість помідорів кетчуп і горчиці дофігіще шоб смак мяса не розібрати . крильця не досмажені ще кров видно, ну і воду візьми собі сам у холодильнику яка тепла. А в Хепі Смак - булка як куплена тверда і не свіжа.

з 10 балів максимум 1, а от у Варшавському крильця бафало і гамбургер ну і холодна кола куда краще майже на 9 балів. є свої мінуси.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Був у "Шаурмамі" буквально в день відкриття. Шаурма "Бобма" виявилась геть не бомба. Вобше. Картошка в минулому закладі там же була краща.

Заходили в Чорну королеву (кафешка в центрі) - нормалди. По цінам адекват (а не такий як в тій "карамелі").

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

взагалі якщо треба ситно і смачно поїсти або пива випити - рекомендую бар Хмельницький (вул. Б. Хмельницького, 3а)

останніх пів року переважно туди ходимо. Вареники 11грн, деруни 14грн. Сама кльова штука - пельмені в грибній підливі в горщику за 21.

вкусняшка. Пиво лише Земан на розлив шо троха пригнічує, але є Павлівське в пляшках.

маємо на фірмі вже 2 картки на знижку 10% :)

може не дуже і фаст, но зате справжній фуд

В Хмельницькому вже є Павлівське на розлив ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...