Перейти до змісту

Хто в які спортивні зали ходить?


Dmitroid

Рекомендовані повідомлення

Такс, піділью масла в вогонь)) Взяла абонемент в Метал Джим. Що мені сподобалося: є все, що мені потрібно практично, в центрі, програму мені напишуть, поки займаюсь по своїй. Ввечері людей достатньо, але через те, що зал в принципі не дуже маленький то все гут.

Мінуси: поки що немає степпера, але обіцяли за тиждень привезти. Половинчасті маленькі шафи, але нєфіг таскати з собою три сумки.

Музика... Дещо моє, дещо ні, але однозначно це краще ніж тунцтунцтунц. До гіперстензії звикаю.

А ще після тренування можна випити класний коктейль з шоколадним смаком, як раз для таких як я любителей солодкого. Інструктори, адміністратори охоче відповідають на запитання і всіляко допомагають.

П.С. дуже велика спокуса переплутати* зал і Майдан)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 552
  • Створено
  • Остання відповідь

В людини, яку вперто називають "Дрищ" вся сила в волосі, таке вже було в біблійні часи, не зліть його.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

В людини, яку вперто називають "Дрищ" вся сила в волосі, таке вже було в біблійні часи, не зліть його.

Ходив і я місяць в цей дрищ жим зал, хочу сказати слідуюче: дійсно якщо дивитися на вигляд так званих тренерів, то немає в кого і спитати якоїсь консультації, бо я теж притримуюсь думки, що тренер має своїм прикладом показати, що він щось вмiє. На рахунок того патлатого, то я б його назвав задрот якийсь, як пристане до людини як продавці в ельдорадо:), аж бридко. На ресепшині сидить симпатична брюнеточка, інколи бачив і рудоволосу.

Музика дійсно трохи навісає, грифи якоїсь нестанартної товщини, незучні. Висять класні груші, можна добре полопцювати їх, є смачні коктелі і в принципі не дорогі вони. Покинув зал, тому що немає дійсно на кого рівнятись, тобто немає якоїсь мотивації, щоб ходив біля тебе якийсь великий дядько, ти на нього дивишся і сам стараєшся робити, тому перейшов у Юніверс, ось там дійсно є на кого рівнятися!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...
  • 2 тижня потому...

П-перше: там є два тренери. Не зважаючи на погані* умови.

По-друге: де беруться такі неграмотні дебіли?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

з найома дівчинка яка там раніше мала відношення до зулу метал-дрищ жима сказала.що тренера ідуть з відти бо там кончені умови праці. роблять по 14 годин а мають ставку всього 1500 гр на місяць. да умови просто кончені і мало того то ще й індивідуалка половина іде цим патлатим і проводиш її в віхідний а не в робочий час. виходить що тренер може взяти за день 10 індивідуалок максимум в свій вихідний бо в робочий час коли він наставці 1500 то брати не можна індивідуалку. і того за місяць всьго заробиш 3500 але будиш там кажного дня сидіти до ночі. то смисил туда іти працювати тренером. да індивідуалка коштуе 400гривень а тренерів немае хто проводить її патлатий адміністратор?краще іти в інтератлетику чи в варшавський займатись. я хожу в варшавський "атлетіко"там нормальні умови да ще і музика нормальна а не патлато дебільна. з дрищ жима начали відходити люди в інші зали.я думаю скоро там зала не буде він уйде в інші руки. там людей просто використовують щоб люди тренери робили їм безкоштовну рекламу,і цей тіпок патлатий їх дурить

може вистачить піною з рота "плюватися"

Не подобається - не ходи до зулу

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

титан, чувак, "на вкус и цвєт фломастєри разниє" ;)

Записуйся в Юніверс і попросись до Іллі - він тобі влаштує тренування по саме нехочу. Не будеш ні музики чути, ні на когось заглядатись.

Або ж ходи по загальній програмі. Рівнятись буде на кого.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А знаєте хто цей неграмотний ДЕБІЛ?

Це Вітя, колишній тренер в Метал Жим.

Його звільнили за профнепригодність. Я внього скільки не питав - він нічого внятно пояснити не може. Бо воно кувалда здорова, а башка дубова.

Перейшов мабуть в інший зал. Скажу від себе, нікому не бажаю такого тренера. Бо він покалічить. Добре, що його вигнали і в залі лишились нормальні тренери.

Так шо Вітьок не брискай тут слюною! І злись тільки на себе!!!

Якщо ти не проти, то я навіть фотку твою сюди викладу...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

почув про отзови про зали і рішив написать свій комент.зал нормальний станків багато займатись класно. хто обсирае той зал той там не був просто я маю на увазі метал жим. я був там з відкритя і трохи працював там тренером. я не знаю хто такий псевдо рокер но він тетана перепутав наверно зі мною і того начав валить бочку на мене.якщо той псевдо рокер щось хоче сказати мені в вічі то можу зустрітись без проблем і побачим хто дебіл. а титану напишу ти перше прийди і там попрацюй а то почув звін а не чув де він. заходив в зал там довезли багато станків нових це класно. да музика там на любітеля. тренера нормальни пацани з якими я в друзях і тренера вони нормальні. у тетана наверно комплекс неповноціності ну це його проблеми. нащот псевдо рокера чувак а бо ти вибачишся або давай зустрінимся якщо не боїшся і в тебе є якись притензії до мене? а по друге я звіти пішов а не вигнали бо мене не влаштовувала заробітня платня. да на щот фотки там писав рокер то я сам можу викласти свою фотку без сумніву і без страху.зустрів знайомого і він сказав що там гризня іде по поводу метал жима на цьому сайті. рішив зарегистріруватись і написать як воно є бо робив в цьому залі 3 місяци і псевдо рокер думае що я титан .я тут на цьому сайті під своїм іменем і зі своею фоткою якщо хтось щось мені хоче сказати то без проблем зустрінимось і поговорим віч навіч .а в інеті можут тільки боягузи обсирать.

ППЦ!Ти хоть сам поняв шо написав?!

ae4gcu-960.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

вітьок01, попустись!

Якщо тебе життя образило - ми не винні!

Ми живемо в суспільстві, де більшість суперечок можна вирішити мирно і цивілізовано!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

титан, вітьок01, вам би граматики та орфографії повчити... Ваші пости, з першого разу, ну дуже важко читати. Хочабкомитакрапкиставте, де думку закінчуєте чи доповнюєте.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

Та перестань ти.

Якщо хтось не правий, просто напиши у відповідь свої аргументи і постав крапку.

Це ж інет, хтось написав одне ти написав друге. :)

Чим більше будеш агритись тим більше будуть тролити.

А то прийде якийсь чоловік, і скаже. " Я той хто на форумі тролив! "

Отримає по лобі в якості сатисфакції, і піде знімати побої та пистати заяви :).

Ну а далі сам розмієш..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ходжу в інтератлетику в "Глобусі" вже трохи більше тижня, усім задоволений :) студентський безліміт за нормальною ціною, тренери підказують і поради дають, базова програма є. А днем ще й народу зазвичай мало.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ходив в ПАУЕР рік тому- мені подобалось там все, була ціна 300гр. це разом з інструктором , зараз кажуть 400. Я ходжу в 17 школу , там є два класи обладнані під тренажерні зали, один штанга і все таке- я туди не лізу, а інший- універсальний тренажер на тягу і жим до 65кг. ботерфляй, два орбітреки, та два вело тринажери. Ну вело тринажери нафіг не потрібні, це людина поламаєв собі розуміння про велосипед, одним словом тому хто їздить це не потрібно, а все інше я використовую у повному обсязі. Немає лише душа, але я близько живу, та і плачу 100гр. займаюсь в залі сам-мене влаштовує.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

титан, вітьок01, вам би граматики та орфографії повчити... Ваші пости, з першого разу, ну дуже важко читати. Хочабкомитакрапкиставте, де думку закінчуєте чи доповнюєте.

я тебе жду в гості,повчиш мене граматики може мені розкажеш де коми ставити,а де крапки.чи ви тільки за компом в інеті сміливі і круті?

зважаючи на твій тон висловлювать вчити тебе марно, а ось самовпевненості збавив би, чи настільки впевнений що по іншу сторону сидять тільки ті що в інеті смілитві та круті?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Psevdorocker цей нік належить паші, сестри власниці дрищ жима. він толвста свиня яка з тобою не зустрінется бо йому мабуть не вдобно обламатись знаючи що я це не вітьок01, а цей бик паша псевдо рокер все попутав. да вітьок 01 що тобі слабо росказать про роботу в дрищ жимі які там мізерні копійки платять тренерам?

Паша - сестра власниці?

e2e955928046e0eb1b29494dea552b25.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

но в темноті чи вночі можна їх перепутать

а ти бачу розслідування проводив.

перепутав )))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...