Перейти до змісту

Хто в які спортивні зали ходить?


Dmitroid

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 552
  • Створено
  • Остання відповідь

Ko3bMa дякую, але мені трошки задалеко. Мені б в сторону обласної лікарні ..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Які є хороші зали в районі ЖД вокзалу?

Sport Life на Привокзальній

але не знаю що там і як там - не була

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Які є хороші зали в районі ЖД вокзалу?

Атлетіко у Варшаському - через міст 10-15 хвилин і ціни дуже прийнятні

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Напишіть, будь-ласка, відгуки про "Юмейго" на Волі.

Атмосфера там затишна, домашня. Хороші тренери. Комфортно там займатись 2-3 людям. Якщо ходити вдень, коли потоку людей нема, то цілком нормальний вибір

Плюсом закладу є те, що пропонують сеанс масажу як бонус за відвідування тренажерного залу протягом місяця (так було раніше, можливо вже щось змінилось)

Якщо ж людей більше 4 (ранковий та вечірній час), то там тісно та душно. Доводиться чекати черги до потрібного тренажера.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

lilechka, може порадите якогось конкретного тренера? Ціни у них досить привабливі....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ви хочете індивідуальні занняття з тренером? Ви знаєте, що це оплачується додатково?

Якщо ж Ви оплачуєте лише за відвідування тренувань, то тренер в залі присутній (обирати Ви не можете котрий саме), клопоче про Вашу безпеку та корегує у випадку неправильно виконання вправи (не завжди)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ви хочете індивідуальні занняття з тренером? Ви знаєте, що це оплачується додатково?

Так, перший місяць хотілося б інд. заняття, щоб правильно склали програму тренувань, слідкували за виконанням вправ і т.д. А далі буде видно. Бажано якогось досвіченого тренера))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

Уже два тижні ходжу до "Юмейго". Тренування тричі на тиждень до обіду, людей мало. Дуже задоволена. Тренер Наталя хороша, уважна, слідкує за правильністю виконання вправ, підказує, корегує. Під час занять пропонується попити водички або трав"яного чаю. Усе влаштовує, раджу!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...

На правах реклами відвідувача:

В Юніверсі можна придбати тримісячний абонемент по 200грн за місяць. Акція діє до 30.12.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

На правах реклами :-)

є чистий абонемент в інтератлетику 15 занять 200 грв

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Була в Скай фітнесі в Гранд Волині - дуже круто. Чого тільки вартий вид звідти - все місто видно.

Ціни теж гут - безліміт 260 грн.

Але все одно ходжу в Метал Джим))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Була в Скай фітнесі в Гранд Волині - дуже круто. Чого тільки вартий вид звідти - все місто видно.

Ціни теж гут - безліміт 260 грн.

Але все одно ходжу в Метал Джим))

на скільки більше Металжима? Шафки великі? Вода?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дякую, був я вже там - цін не знайшов

безліміт 300 здається, малі шафки, немає "водопою", мало залу. Плюси музка і нові тренажери.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

вечірній 8 разів на місяць 200грн (після 17-00)

Шафки справді малі. Душ ужасний. Воду люди свою носять.

Все решта лише плюси.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дякую, був я вже там - цін не знайшов

http://vk.com/metalgym?z=photo-43811780_295113662%2Falbum-43811780_168224312

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 місяця потому...

Ніколи не займався в тренажерному залі, але вирішив покращити своє здоров'я і зовнішній вигляд, порекомендуйте зал де мені підберуть програму і навчать правильно тренуватися. Головна проблема ненормований робочий день, плаваючі нічні зміни, тобто потрібне вільне відвідування... хтось щось порекомендує?

P.S. Ну і вартість також має велике значення... (на мінімальну зарплату багато собі недозволиш)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

meic, дивись яка на вулиці чудова погодка! Встань раніше і пробіжись по парку, стадіону і т.п. А потім зроби декілька вправ на шкільному стадіоні. От і матимеш фізичне навантаження

Плюси: безкоштовно, краще для здоров"я, оскільки займаєшся не в приміщенні (Іноді душному і пильному), а на свіжому повітрі

Щодо вправ, то можна і в неті знайти, можна і тут запитати)

Головне - бажання!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Бажання є, але потрібний стимул..., тай щей сильний - типу тренер в качалці і потрібно ходити щоб не пропали гроші...

тай я думаю зараз така пора року що в тренажерному залі буде мало народу...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...