Перейти до змісту

Хто в які спортивні зали ходить?


Dmitroid

Рекомендовані повідомлення

– Моня, вы знаете, вчера, когда вас не было, они про вас такое говорили!!

– Изя, передайте им, когда меня нет, они могут меня даже бить

6IsCd.gif

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 552
  • Створено
  • Остання відповідь

Ось так жили-жили, а тут взнали, що Пан Коцький - олдовий брутальний металюга-качок. :0123:

Я за "Динамо".

Бо мені не так багато потрібно: штанга-олімпійка, ну і бліни, щоб не сильно роздолбані і подерті, і побільше їх. Штанга - це жим, тяга, дельта. Ще потрібний станок на верхню тягу, пару гантелей і щось на ноги. А "Динамо" воно ж ще ж любить побалувати. От рампу поставили для присідань і для шрагів підходить, а ще давніше - жимовий станок "Хамер" :_06:

Ну і компанія там нормальна з 3-5 чоловік збирається, що додає позитиву.

Оце так крутанський спортзал.

Якщо б туди ще й кросовер зафігачити :0128:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ось так жили-жили, а тут взнали, що Пан Коцький - олдовий брутальний металюга-качок. :0123:

ты меня с кем-то явно путаешь :smile3:

Я за "Динамо".

Бо мені не так багато потрібно: штанга-олімпійка, ну і бліни, щоб не сильно роздолбані і подерті, і побільше їх. Штанга - це жим, тяга, дельта. Ще потрібний станок на верхню тягу, пару гантелей і щось на ноги. А "Динамо" воно ж ще ж любить побалувати. От рампу поставили для присідань і для шрагів підходить, а ще давніше - жимовий станок "Хамер" :_06:

Ну і компанія там нормальна з 3-5 чоловік збирається, що додає позитиву.

Оце так крутанський спортзал.

Якщо б туди ще й кросовер зафігачити :0128:

в общем-то логично. тебе важна компания, заниматься в коллективе и минимум комфорта – было бы железо. я наоборот предпочитаю поменьше общения во время тренировки, лучше когда его вообще нет. отсюда любовь к большим залам, типа "Драйва" и самостоятельным занятиям. в этих условиях нет большой разницы в оборудовании, но за много лет и здесь сложились определенные предпочтения, исходя из которых я субъективно оцениваю зал. другими словами, я знаю чего хочу и стремлюсь это получить.

например, не ставлю себе цель "накачаться" и вообще не понимаю, зачем это может понадобиться нормальному мужику, кроме самолюбования в компании таких же "качков". здоровья это не прибавит точно, а таскать с собой балласт из горы мышц – всё равно, что из жира, с одним отличием – жир в зеркале может выглядеть непривлекательно :smile3:

что касается "Динамо" – я сам туда ходил 100500 лет назад, правда на борьбу и был вполне доволен и отношением, и уровнем тренеров. но как-то серьёзно гриппанул и завязал, а потом не хватило духу начать практически сначала :dont: вообще, с силовыми видами спорта не сложилось, вот байк – это моё. но он не развивает все мышцы, отсюда и необходимость в спортзале, таком, где никто не мешает и много инструментов для достижения желаемого результата.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

кстати, по окончании масленицы ваш любимый спортзал ждёт вас на блины. в наличии блины 5, 10 и 15 кг :smile3:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Кстати, сменила зал. Перебралась туда, где ближе. А заодно выяснилось что и дешевле. Сейчас акция - 140 грн в месяц, трижды в неделю, до обеда. Работает с 7-ми, успеваю перед работой)))) Да, это не драйв и не метал-джим и станок для гиперстензии там неправильный но. Прекрасный инструктор, близко от дома (5 минут быстрой хотьбы). Железе хватает, на фото не видно но есть отдельная комната. Штанга. гантели, та и тренажеров и санков хватает. Есть вибромассажер)))) Прекрасная весчь после трени)))

17361_2pos.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мені його теж хвалили. Але я - в Метал Джим))) Совість не дозволить ходити деінде - там дуже дуже дуже стара тусовка.

А тим більше єдиний спортзал у місті, де немає конченого унц-унц-унц....

От тільки з Острога повернусь )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заходив на днях в хвальоний метал жим, то це виявляється зал для готів і рок панк, чи нєфори якісь, на ресепшені якісь гот патлато-бородатий сидів чи то він інструктор там.

Замітив що грифи там грубі, не удобні значить, немає лавки для жиму головою у верх, немає малих грифів для прокачки біцепса, немає що немало важно це смітта, з плюсів це - є хороший гантельний ряд, груші це клас, по тєлікам крутять відео мотиваційне, після трєні можна коктелю випити.

В принципі якщо це дійсно нєфорський гот-зал, то для них самий раз моє імхо:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо ти так відносишся до готів чи взагалі до якихось субкультур, то я тебе вітаю, у тебе дуже вузький погляд на світ. А тепер по конструктиву: там є лавка, яка складається з 2-х частин і висоту підйому кожної з них можна регулювати (обіцяли ще довезти таких); там є малий гриф для прокачки біцепса. А по культурі спілкування і відношення до клієнтів той гот переплюне більшість тренерів у більшості спортзалів. Але не ходіть туди, там і так вже народу більшає і більшає кожного разу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Але не ходіть туди, там і так вже народу більшає і більшає кожного разу.

Зараз сезон - народ в зали так і пре. В серпні нікого не буде ;)

Ну і по темі:

Ходжу в Юніверс, який біля 26 школи. Є 3-4 лавки із змінним кутом, 3 лавки для штанги, валом гантель, малі грифи (штук 8), лавка Скотта, рамки, орбітреки і бігова доріжка. Ну і коктейлів всяких попити можна. З мінусів - музичка: в основному крутиться просто музичний канал із відповідними "хітаме", але за місяць їх вже й не чуєш. Ціна - 200 в місяць, вільне відвідування.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Але не ходіть туди, там і так вже народу більшає і більшає кожного разу.

Зараз сезон - народ в зали так і пре. В серпні нікого не буде ;)

Ну і по темі:

Ходжу в Юніверс, який біля 26 школи. Є 3-4 лавки із змінним кутом, 3 лавки для штанги, валом гантель, малі грифи (штук 8), лавка Скотта, рамки, орбітреки і бігова доріжка. Ну і коктейлів всяких попити можна. З мінусів - музичка: в основному крутиться просто музичний канал із відповідними "хітаме", але за місяць їх вже й не чуєш. Ціна - 200 в місяць, вільне відвідування.

абонемент 270 грн/4 тижні (3 рази в тиждень)

студентам до 24 років абонемент 160 грн/4 тиж.

персональний супровід інструктора 300-600 грн.

Знайшов в інеті про цей зал, щось не зходиться...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Знайшов в інеті про цей зал, щось не зходиться...

В них два рази підряд акція була - 200 за місяць при умові придбання абонементу на три місяці. Маю думку, що повторюватись вона буде ще не раз ^_^

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Знайшов в інеті про цей зал, щось не зходиться...

В них два рази підряд акція була - 200 за місяць при умові придбання абонементу на три місяці. Маю думку, що повторюватись вона буде ще не раз ^_^

а вільне відвідування чи все ж 3 рази в тиждень?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а разве еще остались какие-то залы с четкой привязкой ко времени/дню? я не беру во внимание индивидуальные занятия, конечно, где тренер приходит в определенное время. imho, достаточно разбивки на 2-3 зоны и ходи себе как нравится. по себе я заметил, что суток на восстановление мне мало, так как ещё и байк есть. так что хожу через двое суток. очень удобно, когда попадаю на субботу - она в "Драйве" бесплатная

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

титан, зали бувають різні. На кожен товар знаходиться свій покупець

А такі висловлювання в адресу незнайомих Вам людей - це вкрай неетично!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

титан, зали бувають різні. На кожен товар знаходиться свій покупець

А такі висловлювання в адресу незнайомих Вам людей - це вкрай неетично!

Я розумію титана, так як якщо там дійсно такий тренер як він описав, то що такий тренер може навчити???

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ходжу в АтлетіКо в ТЦ "Варшавський", 220 грн ранковий 3 рази на тиждень, тренер 400 грн\міс.

Політ нормальний, є декілька незначних мінусів, але я їх ігнорую

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я розумію титана, так як якщо там дійсно такий тренер як він описав, то що такий тренер може навчити???

За 20 років хотьби по різних спортзалах, тренера так мене нічому і не навчили. Правильне технічне виконання вам покаже і розкаже практично будь-який качок з річним стажем, тільки попроси і він вже незупиниться. Послідовність вправ, перші тренувальні системи - черпаєте також звітам. Дальше пробуєте, приміряєте на свій організм, щось виходить, щось ні - змінюєте. Качалка то до холєри нудний, тяжкий і затяжний процес з купою невідомих, якщо не одне но... Хімія. Вона є різна, є навіть така хімія яка дуже цьнотливо і хімією не називається. Це креатин, амінокислоти, вітаміни і протеїни. Вона настільки натуральна, що немає сумніву - банки з нею ростуть на деревах в тропіках і вже достиглі імпортуються до нас в спортзали. Ось тут я бачу роботу тренера, бо коли людина починає вживати ту "нехімію" результат випливає вже не такий аморфний. Метаболізм покращується, з'являється зайва енергія, пришвидшується відновлення - все в вашому організмі від мозгів до м'язів, готове до качалки. Ось тут і знадобляться програми з прогнозом на два-три місяці. І ви їх виконаєте. М'язева маса зростатиме, збільшиться і загальна, ви станете сильніші, рельєфніші. В середньому за перший місяць вживання вас вистрелить десь на 10-15 кг в жимі. (Цей же результат без хімії ви б здобували до двох років). Головне в роботі тренера на цьому етапі - тормозити, щоб клієнт не залетів на травми через дурну силу. Вживання цієї легкої хімії широко розкриває горизонти результатів. Реально жати 160-170кг, но там і ресурси йдуть не хілі: жрачка по годиннику, хімія має бути найкраща, все збалансовано і продумано, як в робота. Для більшості цього досить, бо і здаровий і не хімік(?). А ті що хочуть йти далі використовують вже іншу фармакологію.

До чого то все я:) Якщо ви просто в спортзал зайшли, то спокійно можна і без тренера:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

титан, вот тебя цепануло :smile3: ты даже зарегистрировался специально. но всё не так плохо на самом деле.

расскажу, как я это вижу. зал задумывался вероятнее всего со "своей атмосферой", местом, где олдовые патлачи будут в раздевалке тереть про свежий тяжеляк, например. а за высокопротеиновыми коктейлями любоваться на зальники лениво помахивая хайром. но, imho, несколько переборщили. человек "с улицы" возможно почувствует себя неуютно, а я, несмотря на увлечение "металлом" последние лет так 20-25, ощутил дискомфорт от позёрства, впрочем, я выше уже дал свою оценку.

что же касается музыки. вот, казалось бы, звучит МитооооЛЛЛ, но его есть сотни направлений, что-то я слушаю (thrash, power, speed, epic, melodic, да и много чего ещё), что-то игнорирую по идеологическим (откровенных говнарей, например) или эстетическим (стили с уклоном в нойз и индастриал) соображениям. и если в обычном зале, играет себе попса, и она либо игнорируется на подсознательном уровне, как шум за окном; либо бананы в уши, shuffle на пояс и вот, уже играет свой плейлист. то в металжиме же начинаю прислушиваться, вроде бы лабает "своё, родное", но совершенно не то и не так, как хотелось бы. кроме Manowar и, возможно, Motorhead, у меня ни одна металёвая группа не вызывает ассоциаций с "качалкой". у первых тоже больше пафоса, чем мышц, весь их сценический стиль – сплошной стёб и пафос, а всерьёз Manowar воспринимают разве что детишки до пубертатного возраста :smile3: и сколько бы не писала Осень про "тусу", для меня зал – это инструмент. а гаечный ключ с надписью METALLICA я бы оценил, конечно. лет в 13

не исключено, что "подача" металжима – тоже своеобразный стёб, но тогда why so serious? :smile3:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я вважаю, що тренер потрібен саме на початковому етапі, тому як заучування неправильної техніки, в майбутньому призведе до негативних наслідків (всім відомо, що перевчити важче ніж навчити). Не думаю, що хтось після 10 років катання на гірських лижах звертається до інструктора за роз'ясненням техніки катання, або, коли людина приходить в басейн і хоче навчитись плавати, вона ж не просить вчити її в поруч пропливаючого, а звертається до тренера чи інструктора. Тренажерна зала нічим не відрізняється...

На рахунок тренерів і спортзалів... Для початківців радив би шукати толкового тренера, а не "афігенний" спортзал, досвідчені ж спортсмени самі вже знають, що вони хочуть і що їм треба. Вся справа в тому, що залів у Луцьку "на любий смак", а от дійсно толкових тренерів нажаль мало.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

не скажи, тренер иногда нужен всем, даже бестолковый. мне, например, как-то внапряг просить незнакомого человека штангу подержать или глянуть со стороны, дотягиваю я или нет.

а что касается "тематических" залов. сделайте уже кто-нить "велозал", где можно будет комфортно "перезимовать", да и в ливень зайти "прокатиться". упор на велотренажёры и инструменты прокачки важных для райдера мышц. под потолком панели с записями тур де Франс, на стенах колёса от шоссейников и рамы там всякие. на ресепшене клон Лекса :smile3:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я розумію титана, так як якщо там дійсно такий тренер як він описав, то що такий тренер може навчити???

А чому Ви переконані, що тренер повинен виглядати ось так?

1328976856_1902b.jpg

це просто Ваш стереотип

Головне завдання тренера - навчити, а не показати якийсь результат та вразити вас. Тренер повинен добре володіти технікою виконання, знати різноманітні вправи для розвитку тих чи інших груп м"язів, а також добре знати фізіологію людського організму, бути психологом.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я розумію титана, так як якщо там дійсно такий тренер як він описав, то що такий тренер може навчити???

А чому Ви переконані, що тренер повинен виглядати ось так?

Тому що, видно, що тренер практик, він на своїй шкурі пройшов усе, а значить і може, і вміє це зробити і з іншим!

А то зараз розвелось кругом теоретиків, то бізнес тренера начитались книжок і вчать як мільйонером стати, то дивись вже й у залах теоретикі будуть вчити...

post-12037-0-89956500-1366047464_thumb.j

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

тренер практик, він на своїй шкурі пройшов усе, а значить і може, і вміє це зробити і з іншим

З ваших слів виходить- щоб виховати олімпійського чемпіона, треба бути самому олімпійським чемпіоном?

Наведу простий приклад: мій дядько лише кандидат в майстри спорту (КМС), а його вихованці- чемпіони світу і європи. Взяти хоча б В. Лобановського і А. Шевченка. Лобановський ніколи не отримував "Золотого м'яча", але де впевненість, що Шевченко стане великим тренером, як його наставник.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

З ваших слів виходить- щоб виховати олімпійського чемпіона, треба бути самому олімпійським чемпіоном?

Наведу простий приклад: мій дядько лише кандидат в майстри спорту (КМС), а його вихованці- чемпіони світу і європи. Взяти хоча б В. Лобановського і А. Шевченка. Лобановський ніколи не отримував "Золотого м'яча", але де впевненість, що Шевченко стане великим тренером, як його наставник.

Найвища заслуга тренера - це щоб учень перевершив його самого!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...