Перейти до змісту

Хто в які спортивні зали ходить?


Dmitroid

Рекомендовані повідомлення

Скільки в Інтератлетиці коштує тренування по кік-боксингу? Або може хто знає де є толковий тренер по таких єдиноборствах як кік-боксинг, тайський бокс чи рукопашний бій. Мені 28 років, може трошки "старий" для такого, але спорт як то кажуть не обмежується віком, займатися хочу для себе (років 8 тому займався трошки таким), мені виступи і все що з цим повязане не потрібне, на титули майстра спорту претендувати не буду) Допоможіть будь ласка... наперед вдячний :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 552
  • Створено
  • Остання відповідь

Завтра відкриття нового тренажерного залу!!! в центрі на в. Винниченка :0123:

де саме?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Завтра відкриття нового тренажерного залу!!! в центрі на в. Винниченка :0123:

де саме?

точно не знаю, сказали що десь біля "голівуду", сказали що супер-мега зал буде!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

сказали що супер-мега зал буде!!!

не вірю! Для класного залу треба велика площа. А я великого приміщення під зал там не бачу. Можливо буде на місці колишнього фітнес клубу "36,6 - інстинкт бути в формі"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Останній поверх колишньої швейної фабрики навпроти "Мадану"? Там ремонт робили.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Останній поверх колишньої швейної фабрики навпроти "Мадану"? Там ремонт робили.

Так, напевне там, вроді зал 300кв.м.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А дайте туди номер тел. якщо хтось має. А ще хто що скаже про інтератлетику на пр. Волі? Як там з оснащенням, цікавить і кардіо, і залізо, а також чи не дуже багато людей зранку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А дайте туди номер тел. якщо хтось має. А ще хто що скаже про інтератлетику на пр. Волі? Як там з оснащенням, цікавить і кардіо, і залізо, а також чи не дуже багато людей зранку.

Так, сьогодні відкриття!!! зал називається METAL GYM, адреса в.Бойка 1, 5поверх.

ось група для тих, хто є вконтакті http://vk.com/metalgym

.+38 067 275 35 99 (Київстар)

+38 066 619 33 39 (МТС)

П.С. Я відношення до залу не маю, попросили розмістити!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

:) Сподіваюсь, що нормальний спортзал буде,і що ціни спустять трішки. ТОді можна буде ходити.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ціни трохи зависокі. В тій же інтератлетиці 190 грн тричі на тиждень, в хорошому - акція, двічі на тиждень - 150 грн.

bu3CjoMRVZg.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вже хтось з бордовчан ходив на оглядини тренажерного залу, як там, що і дочого?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ціни трохи зависокі.

Погоджуюсь!

Зрозуміло, що потрібно було вкласти кругленьку суму коштів, щоб втілити проект в життя. Тепер же власник чекає, щоб зал чим швидше окупився. Політикою високих цін цього добитись практично нереально. Потрібно залучити чи переманити з інших залів якомога більше клієнтів.

А який сенс мені, середньостатистичному клієнту, йти в новий зал, якщо:

1) ціни вищі;

2) відстань від дому практично однакова;

3) невідомо як там з тренерським складом (а своїм тренером я задоволена)

Отож, одного клієнта вони вже втратили :)

Успіхів і процвітання новому тренажерному залу!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ПіСі: На рахунок абонементів...завжди мріяла про абонемент з певною кількістю відвідувань без обмеження терміну використання. Шановна адміністрація, зробіть мою мрію реальністю ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ех новий зал це класно, велика кількість тренажерив, велика ніца, але навіщо?) якщо по проктиці то 60-70% тренажерів не використовуєш) я небачу смисла платити по 300+ грн за зали. можна найти зали за 150-190 грн де буде все що потрібно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ПіСі: На рахунок абонементів...завжди мріяла про абонемент з певною кількістю відвідувань без обмеження терміну використання.

у меня та же мечта.. :smile3: но пока лучшее, что я нашел – это Драйв с их вариантом "12 занятий за 50 дней". реально это два месяца, так как обязательно какой-то праздник или внеплановый выходной найдется.

ех новий зал це класно, велика кількість тренажерив, велика ніца, але навіщо?) якщо по проктиці то 60-70% тренажерів не використовуєш) я небачу смисла платити по 300+ грн за зали. можна найти зали за 150-190 грн де буде все що потрібно.

это если ты используешь зал, как качалку, а не средство повышения тонуса и хорошего самочувствия. я, например, люблю простор и пробовать что-то новое. imho, чем больше в зале тренажеров, тем лучше. но чтобы между ними было достаточно пространства

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так, сьогодні відкриття!!! зал називається METAL GYM, адреса в.Бойка 1, 5поверх.

ось група для тих, хто є вконтакті http://vk.com/metalgym

.+38 067 275 35 99 (Київстар)

+38 066 619 33 39 (МТС)

П.С. Я відношення до залу не маю, попросили розмістити!

Заходив подивитися зал, сподобався, помітив що у залі навіть дві груші висить, можна після тренажерів поупражнятися...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

помітив що у залі навіть дві груші висить, можна після тренажерів поупражнятися...

У "Драйві" теж є. Ще й рукавички дають :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заходила в динамо. Все ще більш запущено ніж тоді коли я займалася велоспортом і ми там зимували (офп). 120 грн на місяць. В якості просто качалки - підійде. Але графік не дуже зручний, в обід велика перерва.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У "Драйві" теж є. Ще й рукавички дають :)

У драйв теж заїжджав, зал дуже великий, але далековато він, якось туди добиратися влом))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У драйв теж заїжджав, зал дуже великий, але далековато він, якось туди добиратися влом))

Далеко? 10 хв ходьби від центру міста. А від зупинки маршрутки № 31, 47 взагалі 3 хв ходу

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Далеко? 10 хв ходьби від центру міста. А від зупинки маршрутки № 31, 47 взагалі 3 хв ходу

Це ти серйозно про 10хв, чи ти утріруєш так? або що ти рахуєш центром міста?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...