Перейти до змісту

Хто в які спортивні зали ходить?


Dmitroid

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 552
  • Створено
  • Остання відповідь

В Інтератлетиці зараз 290 безліміт

До 18.00 в любой день 210,студенты 199 безлимит

210 - це ціна за заняття в тренажерному залі?

В Інтератлетиці зараз 290 безліміт

До 18.00 в любой день 210,студенты 199 безлимит

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В Інтератлетиці зараз 290 безліміт

До 18.00 в любой день 210,студенты 199 безлимит

210 - це ціна за заняття в тренажерному залі?

В Інтератлетиці зараз 290 безліміт

До 18.00 в любой день 210,студенты 199 безлимит

Да.В любой день до 18.00 цена занятий в тренажерном зале 210 гр.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Да.В любой день до 18.00 цена занятий в тренажерном зале 210 гр.

Це в будь-якій Інтератлетиці чи в якійсь конкретно - мене цікавить той що на єршова. І як довго триватиме акція чи це на постійній основі вже.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Да.В любой день до 18.00 цена занятий в тренажерном зале 210 гр.

Це в будь-якій Інтератлетиці чи в якійсь конкретно - мене цікавить той що на єршова. І як довго триватиме акція чи це на постійній основі вже.

В будь-якій,на постійній основі.Будем раді бачити!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Недавно переехал в Луцк - а где лучше приобрести абонемент, в тренажерный зал чтобы там был еще и бассейн?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нещодавно пішов з другом, який вже займається 2 місяці, в тренажерний зал ДЮСШ №2, і хоч сам зал невеликий, але тренажерів вистачає, принаймні для початківців. Абонемент: разовий - 20 грн, по 3 рази в тиждень - 130 грн./місяць, безлім - 150 грн. Скажімо, не дорого, не дешево - в самий раз, але програму доводилось складати самому. Та й інші, хто займається в залі, завжди підкажуть, якщо щось виконуєш неправильно. Плюс музика, металопластикові вікна, температура в залі +20 градусів - обстановка чудова. Щоправда, хотілось би порадитись з кимось щодо програми, а в залі там щоб таких тренерів немає, тому якщо тут хтось з бордівців має досвід тренування - прохання відгукнутись. ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нещодавно пішов з другом, який вже займається 2 місяці, в тренажерний зал ДЮСШ №2, і хоч сам зал невеликий, але тренажерів вистачає, принаймні для початківців. Абонемент: разовий - 20 грн, по 3 рази в тиждень - 130 грн./місяць, безлім - 150 грн. Скажімо, не дорого, не дешево - в самий раз, але програму доводилось складати самому. Та й інші, хто займається в залі, завжди підкажуть, якщо щось виконуєш неправильно. Плюс музика, металопластикові вікна, температура в залі +20 градусів - обстановка чудова. Щоправда, хотілось би порадитись з кимось щодо програми, а в залі там щоб таких тренерів немає, тому якщо тут хтось з бордівців має досвід тренування - прохання відгукнутись. ;)

А де це знаходиться?
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як на мене,то ціни на абонемент низькі.Треба сходити,подивитися,як там.Якщо сподобається,то буду ходити на тренування.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як на мене,то ціни на абонемент низькі.Треба сходити,подивитися,як там.Якщо сподобається,то буду ходити на тренування.

Тренажери нові, і багато. Варто піти, придивитись на зал.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ТЦ Варшавський абонимент безлімітний 270 грн. Чудова атмосфера,тепло, чисто, музика, душ, нові тренажери,тренери.... дівчата)) в одному залі)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як на мене,то ціни на абонемент низькі.Треба сходити,подивитися,як там.Якщо сподобається,то буду ходити на тренування.

Тренажери нові, і багато. Варто піти, придивитись на зал.

Ви там займаєтесь?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Скільки в Інтератлетиці коштує тренування по кік-боксингу? Або може хто знає де є толковий тренер по таких єдиноборствах як кік-боксинг, тайський бокс чи рукопашний бій. Мені 28 років, може трошки "старий" для такого, але спорт як то кажуть не обмежується віком, займатися хочу для себе (років 8 тому займався трошки таким), мені виступи і все що з цим повязане не потрібне, на титули майстра спорту претендувати не буду) Допоможіть будь ласка... наперед вдячний :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нещодавно пішов з другом, який вже займається 2 місяці, в тренажерний зал ДЮСШ №2, і хоч сам зал невеликий, але тренажерів вистачає, принаймні для початківців. Абонемент: разовий - 20 грн, по 3 рази в тиждень - 130 грн./місяць, безлім - 150 грн. Скажімо, не дорого, не дешево - в самий раз, але програму доводилось складати самому. Та й інші, хто займається в залі, завжди підкажуть, якщо щось виконуєш неправильно. Плюс музика, металопластикові вікна, температура в залі +20 градусів - обстановка чудова. Щоправда, хотілось би порадитись з кимось щодо програми, а в залі там щоб таких тренерів немає, тому якщо тут хтось з бордівців має досвід тренування - прохання відгукнутись. ;)

да що там складати)) сам не профі але собі склав займаюсь і багато тренажорів нетреба))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Або може хто знає де є толковий тренер по таких єдиноборствах як кік-боксинг

Спорткомплекс на Грушевського. Тренер - Кобель Анатолій

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На даний час ні. Я там займався до "реставрації". Власник нового залу мій хороший товариш)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нещодавно пішов з другом, який вже займається 2 місяці, в тренажерний зал ДЮСШ №2, і хоч сам зал невеликий, але тренажерів вистачає, принаймні для початківців. Абонемент: разовий - 20 грн, по 3 рази в тиждень - 130 грн./місяць, безлім - 150 грн. Скажімо, не дорого, не дешево - в самий раз, але програму доводилось складати самому. Та й інші, хто займається в залі, завжди підкажуть, якщо щось виконуєш неправильно. Плюс музика, металопластикові вікна, температура в залі +20 градусів - обстановка чудова. Щоправда, хотілось би порадитись з кимось щодо програми, а в залі там щоб таких тренерів немає, тому якщо тут хтось з бордівців має досвід тренування - прохання відгукнутись. ;)

да що там складати)) сам не профі але собі склав займаюсь і багато тренажорів нетреба))

Головне - щоб було навантаження на всі групи м"язів. А вправ можна придумати багато. Я, наприклад, чергую. Бо одні і ті ж набридають))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Або може хто знає де є толковий тренер по таких єдиноборствах як кік-боксинг

Спорткомплекс на Грушевського. Тренер - Кобель Анатолій

Анатолій Дмітрічь ) в такому віці не візьме без попередніх навиків. Бажаючих до нього багато, зал всіх не помістить і йому потрібен результат на змаганнях.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нещодавно пішов з другом, який вже займається 2 місяці, в тренажерний зал ДЮСШ №2, і хоч сам зал невеликий, але тренажерів вистачає, принаймні для початківців. Абонемент: разовий - 20 грн, по 3 рази в тиждень - 130 грн./місяць, безлім - 150 грн. Скажімо, не дорого, не дешево - в самий раз, але програму доводилось складати самому. Та й інші, хто займається в залі, завжди підкажуть, якщо щось виконуєш неправильно. Плюс музика, металопластикові вікна, температура в залі +20 градусів - обстановка чудова. Щоправда, хотілось би порадитись з кимось щодо програми, а в залі там щоб таких тренерів немає, тому якщо тут хтось з бордівців має досвід тренування - прохання відгукнутись. ;)

да що там складати)) сам не профі але собі склав займаюсь і багато тренажорів нетреба))

Головне - щоб було навантаження на всі групи м"язів. А вправ можна придумати багато. Я, наприклад, чергую. Бо одні і ті ж набридають))

тоже правда) але багато вправ на 1 мяз теж немає смислу робити. наприклад на біцепс ти той самий тріцепс хватає 2-3 вправи в тиждень)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ТЦ Варшавський абонимент безлімітний 270 грн. Чудова атмосфера,тепло, чисто, музика, душ, нові тренажери,тренери.... дівчата)) в одному залі)

Безлімітний абонемент то звичайно добре, але я щось не знаю людей, які регулярно тренуються більше ніж 3 рази на тиждень. Та й це не рекомендовано. Потрібен принаймі день відпочинку між тренування для відновлення

Отже, нащо платити більше!? :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ТЦ Варшавський абонимент безлімітний 270 грн. Чудова атмосфера,тепло, чисто, музика, душ, нові тренажери,тренери.... дівчата)) в одному залі)

Безлімітний абонемент то звичайно добре, але я щось не знаю людей, які регулярно тренуються більше ніж 3 рази на тиждень. Та й це не рекомендовано. Потрібен принаймі день відпочинку між тренування для відновлення

Отже, нащо платити більше!? :)

багато хто думає що чім більше тренувать чім більше "мишца буде рости"))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

але багато вправ на 1 мяз теж немає смислу робити. наприклад на біцепс ти той самий тріцепс хватає 2-3 вправи в тиждень)

Ну тут уже йде специфіка тренувань... Жінкам, наприклад, потрібно на кожному тренування робити вправи на всі групи м"язів. Чоловікам же рекомендовано тренувати почергово групи м"язів

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

але багато вправ на 1 мяз теж немає смислу робити. наприклад на біцепс ти той самий тріцепс хватає 2-3 вправи в тиждень)

Ну тут уже йде специфіка тренувань... Жінкам, наприклад, потрібно на кожному тренування робити вправи на всі групи м"язів. Чоловікам же рекомендовано тренувати почергово групи м"язів

саме так)) ну спорити як тренуватись жінкам я спорити неможу, бо сам толком незнаю. а як для чоловіків по 2 групи мязів кожне тренування , 3 рази на тиждень якрас все гарно складаєтся)) і організм не висназуєш сильно)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

багато хто думає що чім більше тренувать чім більше "мишца буде рости"))

Є і такі... Не виходять з залу і глотають стероїди. При такому підході візуально результат можна побачити вже через декілька місяців. Але це йде в ущерб здоров"ю. Та й зникнуть ці об"єми так само швидко, як і з"явились, якщо припинити тренування

Анатолій Дмітрічь ) в такому віці не візьме без попередніх навиків. Бажаючих до нього багато, зал всіх не помістить і йому потрібен результат на змаганнях.

Можливо і так. У нього мета спорт вищих досягнень, а не група здоров"я :)

Ну там ще Тимофєєв є)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...