Перейти до змісту

Хто в які спортивні зали ходить?


Dmitroid

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 552
  • Створено
  • Остання відповідь

2 Zeuss

Так займаюсь. Бач я його тільки 2 роки граю. І зара трохи закинув. Бо в ЕТМ всередині місця небагато і взагалі в Луцьку немає нормального закритого корта наскільки я знаю, а скільки часу ти граєш?

Бо весною, коли корти відкриють це вже друга справа. Думаю можна буде спробувати

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Поищи "метод сверхнагрузок" и помоему еще "метод Вейдера"

Трішки почитав. Але ніде не пише, що варто хаотично займатись (тиждень (місяць) ходиш, тиждень (місяць) не ходиш) без регулярності. Так, в поганому настрої не треба займатись, позитивного від цього мало. Але регулярність повинна бути. Той самий метод Вейдера передбачає 3-денні щотижневі тренування.

Від безшабашних занять ти тільки більше втомишся і матимеш проблеми з серцем, особливо якщо доводитимеш організм до великих перевантажень.

Хочеш займатись раз в тиждень для підтпимки форми - не перевантажуй організм, ІМХО.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

to Seva:

недостатки "ПАУЕР ХАУС":

1. неудобно добираться.

2. теснота - при 10 занимающихся уже ощущается дискомфорт.

3. духота - от тесноты и маленького помещения.

4. относительно небольшой набор тренажеров - все из-за небольшого помещения.

5. тесные помещения для переодевания.

6. слабая тренерская подготовка, хотя за тренерское сопровождение требуют не хило...

7. зал не воспитал ни одного победителя соревнований ни в пауэрлифтинге, ни в бодибилдинге, Сергей Верещак не в счет, все его достижения были раньше, когда он тренировался и работал в зале Интератлетика на 40-м...

Все эти недостатки напрочь отсутствуют в "Глобусе"... :D))

1. я думаю 5 хв. пройтись від Лучеська до зали непроблема.

2. для цього побудували ще один зал (пристройка до першого) + на першому скоро буде масажний зал і сауна.

3. ----

4. новий зал нові тренажери (2)

5. згідний

6. якщо ти хочеш займатися сам то будь-ласка (своя програма), хочеш з тренером (напишуть програму, розклад харчування, .....)

7. це нова зала, на відміну від Интератлетика. Все попереду

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Трішки почитав. Але ніде не пише, що варто хаотично займатись (тиждень (місяць) ходиш, тиждень (місяць) не ходиш) без регулярності.

А я про это и не говорил, я только про стрес процитировал :(. А с больным сердцем лутше вообще не качаться.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

да не говоріть...

дивлячись як качатись ! якшо для підтримки форми ... так собі... коли є час... то одноразові тренування норма... але тільки не перенапружуватись...

а якщо серйозно... то тільки записуватись на абонемент зі своєю програмою...

я думаю що за тренера тільки гроші відвалиш... а користі ніякої...

треба самому скласти собі програму тренування... і не жаліти себе... вот тоді буде результат...

також багато шо залежить від того чи ти качаєшся на "масу" (м'язів) чи на структуру...

але скажу точно... з хворим серцем не качайтесь ! :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ніхто не каже займатись цілком хаотично. Звичайно має бути ситема, але така щоб ти йшов у зал з настроєм, і виходив з відти аналогічно. А на рахунок 3-ох разів на тиждень, теж не зовсім згідний... хоча в кого який організм. Просто всі журнали, програми даються професіоналами, які жменями нажерлись вже стероїдів і кажуть, що якщо ти будеш так займатись - як вони, то і результату досягнеш такого ж. А не кожна людина може три дня на тиждень викладатись і відновлюватись за день, так і здорове серце не витримає скоро... :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Думаю, шо якшо здоровий організм, то через пару днів займатися не так страшно. Коли ше вчили біологію то там був малюнок про м'язи і по-моєму, вони після навантаження повністю "відновлюються" за два дні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я займаюсь тричі на тиждень. Відчуваю втому тільки відразу після тренувань і наступного дня трішки м'язи гудуть. Але через день, коли знову треба йти на тренування, все гаразд, як нічого і не робив. Мабуть Snight правий: м'язи за два дні повністю відпочивають.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А вот яяя)) Я хожу на йогу...только месяц правда, но очень нравиться. Занятия проводятся 3 раза на неделю. В месяц = 90 грн. Для студентов скидки.=)Одно занятие приблизтельно - 1,5 часа+медитация/массаж... Проходят занятия в маленьком зальчике в Профилактории ВДУ(помоему так называеться...)Вобщем, в помещении общежития возле мемориала. Из мужчин там только тренер почему-то=)Группы не большие...человек 15.И то редко все вместе приходят. Я хожу на 8 вечера, но можно так же на 16.00 и на 7.00 утра.

Кароче, всем рекомендую..=)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

To snight

Я теж не довго займався десь рока 2. Але минулого року пробував зіграти і відчув, що сильно втратив навички.

Як відновлю форму обовязково зіграємо.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 місяця потому...

Де військовий ліцей!(Біля Проміня військова частина,там на КПП стоїть літак, який стояв на виїзді з Луцька на Київ) 15грн. в міс(4 рази)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

народ расслабтесь...

лучший зал в Луцке - Интератлетика в "Глобусе", 4 этаж... "ПАУЕР ХАУС" и все остальные однозначно отдыхают... :)

100%

;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

народ расслабтесь...

лучший зал в Луцке - Интератлетика в "Глобусе", 4 этаж... "ПАУЕР ХАУС" и все остальные однозначно отдыхают... :)

100%

:smile3:

В них тільки одна біда починають працювати з 8.00 а хочеться хоча б з 7.00 :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 місяця потому...
Ніхто не каже займатись цілком хаотично. Звичайно має бути ситема, але така щоб ти йшов у зал з настроєм, і виходив з відти аналогічно. А на рахунок 3-ох разів на тиждень, теж не зовсім згідний... хоча в кого який організм. Просто всі журнали, програми даються професіоналами, які жменями нажерлись вже стероїдів і кажуть, що якщо ти будеш так займатись - як вони, то і результату досягнеш такого ж. А не кожна людина може три дня на тиждень викладатись і відновлюватись за день, так і здорове серце не витримає скоро... :blink:

Воно-то так, але професіонали, що сидять на стероїдах, переважно займаються кожен день, інколи і по 2 рази неа день... А для нас, натуралів, 3 рази на тиждень - і є оптимальна кількість тренувань, при такій системі і результат буде, і організм відновлюється нормально. (Але по нормальній програмі, бо при неправильних тренуваннях дійсно і 3 рази в тиждень можуть привести до перевантаження)А якщо організм відновлюється - то бажання іти на тренування не пропадає. Звичайно, при поганому самопочутті чи початку хвороби варто перенести тренування(бо після тренування тимчасово знижується імунітет), підлікуватись, і прийти в зал з хорошим настроєм. Але якщо пропускати тренування не тільки, коли погане самопочуття, а при кожних приступах ліні, то результату НЕ БУДЕ!!!! Доведенно ZANUSSI :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хм... почитав топік :D улибнуло.. Сам хожу в Динамо.. Ціни помірні, якість... недуже... - СРСРівське обладнання... (але дивлячись з якою метою туди ходити)

Присутній нормальний тренер ;) новачкам сам помагає, решті - якшо попросити або під настрій... хоча його допомога пізніше практично не потрібна...

ходити краще зранку (сил більше, народу поменше), після обіду (особливо Пн., Ср., Пт.) дуже багато народу...

а так досить таки нормально...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 місяця потому...
  • 2 місяця потому...

Я хожу в ЕТМ, претензій нема... Міняти не збираюсь. По співвідношенню ціна-якість, здається в Луцьку кращого нема. Якшо в вас є конкретна мета, то в принципі вибір спортзалу грає не головну роль, але хто шукає більш бюджетний заклад, то вам сюди...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...