Перейти до змісту

Хто в які спортивні зали ходить?


Dmitroid

Рекомендовані повідомлення

А я ходжу в Хороший спортзал двічі на тиждень,інколи тричі :0036:

Задоволена абсолютно всім. А найбільше тренером! :0066:

А хто в тебе тренер?:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...
  • Відповідей 552
  • Створено
  • Остання відповідь

Може трохи не в тему. Скажіть чи є десь у луцьку гімнастичний зал? Бо походив попитався по 33-му у різних там качалках - у них ніфіга того нема. А так хочеться на батуті пострибати у паралонову яму)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Може трохи не в тему. Скажіть чи є десь у луцьку гімнастичний зал? Бо походив попитався по 33-му у різних там качалках - у них ніфіга того нема. А так хочеться на батуті пострибати у паралонову яму)))

На скільки я знаю, на батуті можна пострибати у двох гімнастичних залах. Перший знаходиться в ОДЮСШ (і я там стрибала :) ). Там тренуються маленькі спортивні гімнастки, тож навряд чи тебе туди пустять. І тим більше, що батут на малюків розрахований

Другий - в спорткомплексі ВНУ. Треба принаймі бути студентом університету, щоб туди потрапити.

На жаль, матеріально-технічна база у нас розвинена слабо. І скоріше всього ти не зможеш втілити своє бажання =(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"Interatletika" на Конякіна - рулить, пару років там займаюсь. Результати у жимі виросли. 100500

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

Ходжу на аеробіку в спорткомплекс ВНУ, тренер дуже подобається, кожен раз різні заняття, і досить помірна ціна.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

С 6.06.11.фитнес клуб АТЛЕТіКО,расположенный в т\ц "Варшавский" по адресу ул.Конякина 30, приглашает всех приверженцев здорового образа жизни, посетить тренажерный зал.Время работы с 7.00. до 23.00.Стоимость абонементов:7.00-16.00. 200 гр.,7.00.-23.00. 250 гр. без ограничений посещения.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

С 6.06.11.фитнес клуб АТЛЕТіКО,расположенный в т\ц "Варшавский" по адресу ул.Конякина 30, приглашает всех приверженцев здорового образа жизни, посетить тренажерный зал.Время работы с 7.00. до 23.00.Стоимость абонементов:7.00-16.00. 200 гр.,7.00.-23.00. 250 гр. без ограничений посещения.

вартість індивідуальнх занять з тренером?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 місяця потому...

Хтось може щось сказати про Драйв і той, що у т/ц Варшавський? як тренери, обладнання? з другом планую записатись на серйозні заняття

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хтось може щось сказати про Драйв і той, що у т/ц Варшавський? як тренери, обладнання? з другом планую записатись на серйозні заняття

У Атлет і Ко (Варшавський) ціни трішки нижчі, ніж у Драйві. Проте зал та тренери у Драйві краші (як на мене). Я б порекомендувала Вадима

Тренажери практично ідентичні

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хтось може щось сказати про Драйв і той, що у т/ц Варшавський? як тренери, обладнання? з другом планую записатись на серйозні заняття

Драйв

враження досить позитивні.. дуже багато простору скрізь - і в залі, і в роздягальнях, і в душі... дуже чисто, персонал привітний... в залі є кулер з водою

дуже багато різних тренажерів (знарядь тортур, як я їх називаю :0036::0002: )

кардіотренажерів 5 - три доріжки, два орбітреки

єдине, що трохи "добиває" - то це доїзд

туди їздить тільки дві маршрутки №31 і №47 і їздять вони не дуже часто

ще трішки про тренерів

особисто я займаюсь з дівчиною, але з хлопців-тренерів найбільше людей ходить до Валіка та Петра

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цена абонементов в "Атлетико" с 7.00 до 16.00-200 гр.с 7.00 до 23.00-250 гр.,без ограничений посещения.Вы имеете возможность тренироваться в любой день,в любое время,когда будет удобно.В "Драйве" если не ошибаюсь(сразу прошу прощения) порядка 300 гр за 12 занятий.Оборудования в "Варшавском " больше.Профессиональность тренеров можно определить только занимаясь с человеком индивидуально не один месяц.Если сравнивать спортивные достижения,то может оказаться,что не во всех залах работают мастера спорта международного класса с 10-20 летним тренировочным стажем,в отличии от "Варшавского".А вообще, для достижения серьезных результатов важен не зал и количество не особо нужных тренажеров,а Ваше желание и целеустремленность.С уважением ко всем интересующимся.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 рік потому...
  • 2 тижня потому...

Ходжу на аеробіку в спорткомплекс ВНУ, тренер дуже подобається, кожен раз різні заняття, і досить помірна ціна.

які саме там ціни? І можливо хтось знає де ще є аеробіка-фітнес і по яким цінам

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

ЕМТ - самий оптимальний спортзал! трошки старуватий, але з вересня відкривається новий корпус з навороченими тренажерами... На даний момент абонемент на тренажери коштує 120 грн (3 рази на тиждень, як такого то час не обмежують, але прийнято 1-2 год (щоб не нагліти)), індивідуальний підхід. Одноразове заняття 10 грн. (Тренер, душ,.... без цього ніяк). також є тенісний корт, ціни на нього я не памятаю, заняття фітнесом (для дівчат), хто домовиться - настольний теніс...

Ласкаво просимо

а де це знаходиться? Прохання точніше розповісти про місцезнаходження)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ЕМТ - самий оптимальний спортзал! трошки старуватий, але з вересня відкривається новий корпус з навороченими тренажерами... На даний момент абонемент на тренажери коштує 120 грн (3 рази на тиждень, як такого то час не обмежують, але прийнято 1-2 год (щоб не нагліти)), індивідуальний підхід. Одноразове заняття 10 грн. (Тренер, душ,.... без цього ніяк). також є тенісний корт, ціни на нього я не памятаю, заняття фітнесом (для дівчат), хто домовиться - настольний теніс...

Ласкаво просимо

а де це знаходиться? Прохання точніше розповісти про місцезнаходження)

І мені цікаво.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 місяця потому...

А я ходжу в Пауер Хаус. До 15 - 200 грн. перші заняття інструктор все показав, пояснив. Займаюся по базовій програмі. Дуже подобається. Ходжу на 8, людей зовсім небагато)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хтось ходить на київському майдані повер фітнес вроді ? Ну там вкінці , як до річки спускатись )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ЕМТ - самий оптимальний спортзал! трошки старуватий, але з вересня відкривається новий корпус з навороченими тренажерами... На даний момент абонемент на тренажери коштує 120 грн (3 рази на тиждень, як такого то час не обмежують, але прийнято 1-2 год (щоб не нагліти)), індивідуальний підхід. Одноразове заняття 10 грн. (Тренер, душ,.... без цього ніяк). також є тенісний корт, ціни на нього я не памятаю, заняття фітнесом (для дівчат), хто домовиться - настольний теніс...

Ласкаво просимо

а де це знаходиться? Прохання точніше розповісти про місцезнаходження)

І мені цікаво.

На справді ЕТМ(електротермометрія).Спортзал знаходиться на території цього заводу на Ковельській.Вхід з вул.Шевченка.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...