Перейти до змісту

Хто в які спортивні зали ходить?


Dmitroid

Рекомендовані повідомлення

Це ти серйозно про 10хв, чи ти утріруєш так? або що ти рахуєш центром міста?

За 10 хв доходила від зупинки "Драматичний театр". Невже це околиця?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 552
  • Створено
  • Остання відповідь

Далеко? 10 хв ходьби від центру міста. А від зупинки маршрутки № 31, 47 взагалі 3 хв ходу

Це ти серйозно про 10хв, чи ти утріруєш так? або що ти рахуєш центром міста?

я нормальным своим шагом за 10 минут дохожу до Драйва от Дома Офицеров. потом минут на пять на орбитрек с нагрузкой и – заниматься

ps. вывеску нового зала через дорогу от дома видел, но еще не заходил. да и не вижу разницы – 10 минут на орбитреке для разминки или 10 минут быстрым шагом до спортзала. летом я в Драйв и на байке ездил опять же. аэробная нагрузка после анаробной мне очень мощно идёт.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ПіСі: На рахунок абонементів...завжди мріяла про абонемент з певною кількістю відвідувань без обмеження терміну використання. Шановна адміністрація, зробіть мою мрію реальністю ;)

АтлетіКо - і твоя мрія стане реальністю всього за 100 грн

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

АтлетіКо - і твоя мрія стане реальністю всього за 100 грн

Дякую! Але свій зал я вже знайшла :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні була на першому тренуванні в Інтер Атлетиці в тренажерному залі (раніше відвідувала лише фітнес-аеробіку) -- враження прекрасні. Ходила до обіду - людей не багато, але й не мало, як для такого часу, тренажерів вдосталь, початкова програма для мене не складна, але для людини, яка взагалі ніколи нічим подібним не займалася, як на мене важкувата, правда тренера контролюють і питають чи не важко, тож думаю вони самі дещо спрощують програму якщо видно, що ти не справляєшся.За вашим бажанням вас міряють і важать, видають книжечку для записів, тож свої успіхи можна записувати і контролювати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Kleo, вітаю з вдалим початком! Хай терпіння і натхнення вистачить ще на багаааато тренувань :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

заходил сегодня в Metal gyM. что тут сказать – heavy metal is the law :smile3: сравнительно просторно, но нет центральной вентиляции - летом может быть душновато. не хватает такой полезной штуки, как регулируемого станка для гиперэкстензии, а тот, что есть выставлен под совершенно немыслимым углом, imho. оборудование, насколько я смог заметить, не эконом-класса, весьма качественное. хороший вариант по времени, "днём" считается промежуток до 17 часов. так что я попробую, пожалуй.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Плохо. У мну проблемы со спиной и мне очень нужен хороший станок для гиперэкстензии. Но фотки Metal gym мне очень понравились.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

но нет центральной вентиляции - летом может быть душновато. не хватает такой полезной штуки, как регулируемого станка для гиперэкстензии, а тот, что есть выставлен под совершенно немыслимым углом, imho.

Стягнув фото з групи вконтактє, відмітив синьою стрілочкою, схоже на вентиляцію чи ні???

також судячи з фото стандартна гиперекстензія! як і у всіх залах.

P.S. Просто теж був сьогодні в залі, дуже сподобалося, тренажери дійсно професійні! Хороше місцерозташування, також сподобалося що можна зробити коктель після тренування білковий, а то в атлетіко тільки водичку продають:)

post-14274-0-55083700-1358802276_thumb.j

post-14274-0-54501500-1358802295_thumb.j

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Diss, ну хз. просто в зале было душно, вот я и подумал.. да и отверстия могут просто акустикой или вентиляцией, но никуда не заведенной. делай расчет еще на то, что здание старое.

что же касается гиперэкстензии, я ничего не имею против того станка, что на втором фото. но мне нравится делать это упражнение из позиции близкой к горизонтальной, вот и всё. но, привыкну, чего уж там.

Varvara, это всё ж лучше, чем самопальная приспособа в качалках, даже в дорогих, где гиперэкстензия делается из полностью горизонтальной позиции упираясь бёдрами на высокую "табуретку", а пятки фиксируются на шведской стенке ("Юмейго", например). но улучшение касается только безопасности (легче стартовать, ниже падать :smile3: так что, могу тебя уверить, всё гуд :ok2:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пробую в "Драйв". Тим більше зараз для студентів акція http://drive.lutsk.ua/actions.html Безліміт за 190-230 грн. Тренажерів дуже багато. Тренери хороші, та і самі відвідувачі привітні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

схоже на вентиляцію чи ні???

воно то схоже на дифузори приточки, але цілком можливо, що це бутафорія для перевіряючих органів, типу пожежки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пробую в "Драйв". Тим більше зараз для студентів акція http://drive.lutsk.ua/actions.html Безліміт за 190-230 грн. Тренажерів дуже багато. Тренери хороші, та і самі відвідувачі привітні.

нехош за компанію мене взяти?))) або потрібно почати відновлюватись але немає с ким, а самому тольком не потренеруєшся..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

схоже на вентиляцію чи ні???

воно то схоже на дифузори приточки, але цілком можливо, що це бутафорія для перевіряючих органів, типу пожежки.

анемостаты вентиляционные, а приточная это вентиляция или вытяжная......эт сложно сказать, да и я думаю, что может быть была экономия на оборудовании для нагрева воздуха в холодный период года, поэтому вентиляцию просто могут не эксплуатировать, а по нормам на одного занимающегося надо около 80-100 куб.м./час свежего воздуха.

А зал вроде на последнем этаже находится - летом жарковато может быть.....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Влітку проблема вентиляції буде турбувати мінімальну к-сть народу :0152: . На весну швидше: "надо шось робити з собою"...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А зал вроде на последнем этаже находится - летом жарковато может быть.....

кто ж по праздникам стирает летом в зал ходит? :smile3: на байк и в поля!

зал – это так, в тепле перезимовать и не заплыть салом из-за снижения нагрузки

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Думав записатись в Інтер атлетику . Є запитання: На початку тренера потрібно наймати ,щоб написав приблизну програму? і я чув там є душ , це окрема вартість чи вже включено в абонемент?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я ходжу в "СтанОК" на 8-го березня. Відкрився він десь в жовтні помоєму. Все новеньке, багато тренажерів. Не скажу що там багато дуже місця, але по суті достатньо. Відповідно душ, туалет, водичка в кулері, все як має бути. Абонемент в мене за 230грн. 8 занять в місяць після 18:00 ( якщо ходити до 18:00 то такий же абонемент 150грн.) 1-е заняття безкоштовне було.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Думав записатись в Інтер атлетику . Є запитання: На початку тренера потрібно наймати ,щоб написав приблизну програму? і я чув там є душ , це окрема вартість чи вже включено в абонемент?

Тренер на першому занятті розкаже і покаже що і як робити (принаймі так раніше було у мережі Інтератлетика)

Душ безкоштовно після тренування :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

анемостаты вентиляционные, а приточная это вентиляция или вытяжная......эт сложно сказать, да и я думаю, что может быть была экономия на оборудовании для нагрева воздуха в холодный период года, поэтому вентиляцию просто могут не эксплуатировать, а по нормам на одного занимающегося надо около 80-100 куб.м./час свежего воздуха.

А зал вроде на последнем этаже находится - летом жарковато может быть.....

Сьогодні заходив знову спорт зал розпитити за вентиляцію, і ось власник мені дозволив зробити фото! Все повністю по санітарних нормах він мені говорив, і все працює.

post-14274-0-75705600-1358867834_thumb.j

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хтось може дати оцінку та написати відгуки про оздоровчий клуб "Леофіт", що на перехресті вулиці Ветеранів та пр. Відродження поряд із рестораном "Золотий Дракон"?

наперед вдячна!!! :_04:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

, це не дуже поширений серед бордівчан заклад

Пропоную сходити на вихідні і подивитись що там і до чого :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...