Перейти до змісту

Хто в які спортивні зали ходить?


Dmitroid

Рекомендовані повідомлення

Є якась різниця між Інтератлетиками на Конякіна, Єршова і Волі крім місця розташування і ціни за абонемент? Цікавить тренажерна зала.

Різниця у розмірах залу. Найбільший і найкомфортніший (для мене) на Єршова

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 552
  • Створено
  • Остання відповідь

Різниця у розмірах залу. Найбільший і найкомфортніший (для мене) на Єршова

да, там круто и тебе рядом совсем. но до Таллинна меня далеккооооо…

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хто знає скільки в інтератлетиці буде коштувати місяний абонемент (3 заняття на тиждень в денний час)? Щось не знайшов в них на сайті цін. Тут в темі писали про 190 грн, це на той абонемент, що я запитую?

P.S. А все знайшов, треба було просто по адресі фітнес-центру клікнути.

Незнаю де ти дивився, але я натрапила на старі ціни, по новим в денний час безліміт коштує 210 грн (в мене такий абонемент) і є студентський - здається 199 грн. Можу дати телефон на Єршова - дівчата тобі розкажуть які є абонементи ще.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хожу в ИА на Ершова, после перестановки стало намного комфортнее заниматься хотя народу вечером очень много сейчас.

1) безлимит 290 грн.

2) на сайте цены старые, "контент менеджер" там слоупок.

3) телефоны на сайте есть, администраторы расскажут всю актуальную инфу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Незнаю де ти дивився, але я натрапила на старі ціни, по новим в денний час безліміт коштує 210 грн (в мене такий абонемент) і є студентський - здається 199 грн. Можу дати телефон на Єршова - дівчата тобі розкажуть які є абонементи ще.

Мене цікавить 12 занять на місяць в денний час. На сайті http://www.interatletika.lutsk.ua/node/29 написано, що 250 грн. А що таке безліміт? Телефон я так розумію цей - 78-83-77?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ще питання, до тих хто ходить в "Драйв". На сайті висить ціна за 12 занять на тиждень в денний час - 280 грн. Це актуальна ціна? Чи теж там ціни просто не оновлюють?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

актуальная. за 8 занятий - 230. за 12 - 280. именно такие были тарифы неделю назад и пока не поднимались точно

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Незнаю де ти дивився, але я натрапила на старі ціни, по новим в денний час безліміт коштує 210 грн (в мене такий абонемент) і є студентський - здається 199 грн. Можу дати телефон на Єршова - дівчата тобі розкажуть які є абонементи ще.

Мене цікавить 12 занять на місяць в денний час. На сайті http://www.interatle...utsk.ua/node/29 написано, що 250 грн. А що таке безліміт? Телефон я так розумію цей - 78-83-77?

Я ж і кажу - старі там ціни, тепер абонемент коштує 210 грн з 8 до 18 год без обмежень по годинах і днях, ходиш коли хочеш і в скільки хочеш, аби до 18.00 встигнути. Телефон там такий як ти написав, можеш телефонувати. Найкраще ходити зранку, тоді найменше народу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Стільки тут профі зібралось, тому якраз і звернусь за порадою.

Планую записатись в тренажерний зал, до цього справи з ним ніколи не мала :)

Тому ось і думаю зараз. Живу в центрі, тому звісно, хочеться щось ближче, в межах 10-15 хв пішки. Ще вагаюсь з ранком/вечором, та і фіксовані дні не влаштовують, цікавить можливість відвідування коли є вільний день.

Заходила лише в Спайкер (тут чомусь відгуків не знайшла). Вже тут прочитала про ІнтерАтлетику на Волі, Драйв, GP, MetalGum.

Порадите щось для новачка?)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Della, то есть главное в зале – чтоб рядом, больше никаких пожеланий? :smile3:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Стільки тут профі зібралось, тому якраз і звернусь за порадою.

Планую записатись в тренажерний зал, до цього справи з ним ніколи не мала :)

Тому ось і думаю зараз. Живу в центрі, тому звісно, хочеться щось ближче, в межах 10-15 хв пішки. Ще вагаюсь з ранком/вечором, та і фіксовані дні не влаштовують, цікавить можливість відвідування коли є вільний день.

Заходила лише в Спайкер (тут чомусь відгуків не знайшла). Вже тут прочитала про ІнтерАтлетику на Волі, Драйв, GP, MetalGum.

Порадите щось для новачка?)

Недавно записався в MetalGym влаштовує поки все, теж новачок. З переваг, які вже оцінив - відмінне кондиціонування, велика площа і кількість тренажерів, ходжу на 5 з чимось, в цей час небагато людей, ну і звісно: МЕТААААЛЛЛЛЛ!!! :0155: :0155:
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Della, то есть главное в зале – чтоб рядом, больше никаких пожеланий? :smile3:

Ну як я вже писала:

Планую записатись в тренажерний зал, до цього справи з ним ніколи не мала :)

а побажання:

Живу в центрі, тому звісно, хочеться щось ближче, в межах 10-15 хв пішки.

Ще вагаюсь з ранком/вечором, та і фіксовані дні не влаштовують, цікавить можливість відвідування коли є вільний день.

Так як з тренажерними залами ще не співіснувала, тому конкретних вимог немає.

Та, і думаю, просто потрібно позаходити в згадані вище зали і може таким чином визначитись.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Della, тогда едва ли тебя заинтересует "качалка" типа "MetalGym" или "Динамо", imho. зато наверняка понравится что-то с фитнесс-программой. например, "Хороший Спортзал" (на Кривом Валу, поворот с Леси налево, если от центра идти), "Спайкер" (он на Леси, как раз за пару метров до поворота к предыдущему заведению, на последнем этаже, над "Авалем"), возможно "Юмейго" (это тот, про который Ko3bMa говорит, на Воли за баром "Квартал" - я туда ходил несколько лет. всё супер, вот только места маловато и основной упор на массаж и различные виды нетрадиционной медицины, то есть это скорей оздоровительный центр). ещё один подобный центр находится через дорогу от "Квартала", за магазином "Наш час" – фитнесс, аэробика, групповые занятия. если не лень пройтись до "Драйва" (на Шевченка, за "Новой Линией") – отлично, но новичку скорее всего предложат индивидуальные либо групповые занятия с тренером, а это недёшево. если заниматься самостоятельно, то цена вполне приятная.

ps. на Воли 17А есть еще спортзал фирмы "Благомед", но про него вообще ничего не слышал, кроме рекламы. если есть время, сходи – потом нам расскажешь :smile3:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Shkoder, саме так, "качалка" мабуть не для мене. Бажання на весну скинути зайві кг :)

Ну от саме про "Спайкер" і "Хороший зал" я і думаю) (дякую за інформацію, я цікавилась де вони знаходяться) Тим більше, якщо розраховувати час одразу звідти на роботу, то "Драйв" і район Квартала мені далекувато)

Мала час зайти лише в "Спайкер", суть полягає у першому індивідуальному занятті з тренером, а далі роботі самостійно за розробленою програмою. Я так розумію, як і в решті залах.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Della, проаналізувала Вашу ситуацію...

Рекомендую "Хороший спортзал" - хороші тренери, тренажери, комфортні умови

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Вирішив ходити в спортзал і розвинути свої фізичні навички. До цього моменту спортзали ніколи не відвідував (окрім одиночних випадків, а також не враховуючи трьох річного відвідування спортивної секції). Умови: щоб був хтось досвідчений поряд, дав програму і наглядав за результатами. Також не хочу, щоб було багато людей (графік відвідування в принципі будь-який). Мета: розвинути силу, м'язи, навчитись підтягуватись хоча б 20 раз (на вулиці довго буде, але паралельно займаюсь і вдома). Основне також, це розвинути витривалість (біг на доріжках і т.д.). Щодо фінансів, то ціна має бути адекватна (до 200+ грн приблизно). Можливо хтось з форумчан склав би компанію (якщо є досвід) або ж порадив щось конкретне. Суперкачком і бодібілдиром бути не хочу. Вік: майже 17 років. Дякую за увагу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вирішив ходити в спортзал і розвинути свої фізичні навички. До цього моменту спортзали ніколи не відвідував (окрім одиночних випадків, а також не враховуючи трьох річного відвідування спортивної секції). Умови: щоб був хтось досвідчений поряд, дав програму і наглядав за результатами. Також не хочу, щоб було багато людей (графік відвідування в принципі будь-який). Мета: розвинути силу, м'язи, навчитись підтягуватись хоча б 20 раз (на вулиці довго буде, але паралельно займаюсь і вдома). Основне також, це розвинути витривалість (біг на доріжках і т.д.). Щодо фінансів, то ціна має бути адекватна (до 200+ грн приблизно). Можливо хтось з форумчан склав би компанію (якщо є досвід) або ж порадив щось конкретне. Суперкачком і бодібілдиром бути не хочу. Вік: майже 17 років. Дякую за увагу.

де вчишся? якщо в ЛНТУ то іди в спорт комплект на тренажори. там тобі і допоможуть і підскажуть. (сам туди хожу)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В спайкері мені писали програму колись і наглядали за правильністю виконання вправ (не за додаткову плату)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вирішив ходити в спортзал і розвинути свої фізичні навички.

Відкривається оновлений ПауерХаус на в.Франка біля земена, буде класний зал.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

опять в этом подвале под УТОГом? там после любого ливня был бассейн вместо зала :dont:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

опять в этом подвале под УТОГом? там после любого ливня был бассейн вместо зала :dont:

точно не знаю, вроді не в подвалі.

Одне можу сказати, ти краще іди в метал джим, там тебе чекають)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Diss, считаешь? :smile3: если тебе, например, не понравился какой-то магазин и ты его раскритиковал, думаешь там уже поджидают охранники со страпонами наголо? 6IsCd.gif

ты застрял в девяностых, когда зал/качалка/тренажёрка – это сродни шаолиню или, как минимум, клуб по интересам. а сегодня зал – это средство, а не цель. и столько их уже понатыкано, что ходи хоть каждый день в новый, тебе только рады будут.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Diss, считаешь? :smile3: если тебе, например, не понравился какой-то магазин и ты его раскритиковал, думаешь там уже поджидают охранники со страпонами наголо? 6IsCd.gif

ты застрял в девяностых, когда зал/качалка/тренажёрка – это сродни шаолиню или, как минимум, клуб по интересам. а сегодня зал – это средство, а не цель. и столько их уже понатыкано, что ходи хоть каждый день в новый, тебе только рады будут.

да ти не правильно зрозумів, там тебе ждуть зовсім по іншому поводу)))

казали бити точно ніхто не буде...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...