Перейти до змісту

Хто в які спортивні зали ходить?


Dmitroid

Рекомендовані повідомлення

Був на днях в ІнтерАтлетиці (в Фуршеті). Після МеталЖиму і АтлетіКо не сподобалось зовсім.

1. Ціна за 1разове заняття найдорожча серед вищевказаних - 40 грн, хоча місячний абонемент дешевше вийде.

2. Зал працює до 21.00. Хоча в 20.45 вже всіх виганяють.

3. Тренери. Побачив 2 тренерів (чоловік і жінка). Щоб комусь щось підказували, страхували не бачив. Ходять без діла і точять ляси. На просьбу підстрахувати якось здивовано на мене глянув). Не хочуть працювати одним словом.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 552
  • Створено
  • Остання відповідь

Сьогодні в спортзалі ІнтерАтлетики в "Глобусі" бачив якогось чувака в футболці з логотипом Board.lutsk.ua :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 5 тижнів потому...

Якщо я без будь-яких добавок жму 145кг, то 15 відсотків - біля 165кг - це вже близько до майстра спорту. Звичайно, що для стероїдних це не показники, але їхні показники мені не цікаві. Мене цікавить, що я все ж доб'юся без тієї "нехімії". Тут є декілька моментів. Наприклад, після другого важкого підходу жиму лежачи, мені дуже хочеться спати, починаються позіхання, сонливість, в подальшому вони зникають, але все ж втома дуже висока. Після такого тренування імунітет сильно втрачається і є ризик підтягнути якусь респіраторку. Ну і відновлення не таке швидке як хотілося б. Схожі речі я бачив в качків, які займались певний час (півмісяця-місяць) без прийому креатину і це враховуючи, що він діє десь до півроку після прийому. Втома і небажання займатись. Так-що, дія креатину не обмежується тільки отими 10-15% прибавками сили, там ще цілий пакет бонусів, про які зрозумієш, коли перестанеш його вживати :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо я без будь-яких добавок жму 145кг, то 15 відсотків - біля 165кг - це вже близько до майстра спорту. Звичайно, що для стероїдних це не показники, але їхні показники мені не цікаві. Мене цікавить, що я все ж доб'юся без тієї "нехімії". Тут є декілька моментів. Наприклад, після другого важкого підходу жиму лежачи, мені дуже хочеться спати, починаються позіхання, сонливість, в подальшому вони зникають, але все ж втома дуже висока. Після такого тренування імунітет сильно втрачається і є ризик підтягнути якусь респіраторку. Ну і відновлення не таке швидке як хотілося б. Схожі речі я бачив в качків, які займались певний час (півмісяця-місяць) без прийому креатину і це враховуючи, що він діє десь до півроку після прийому. Втома і небажання займатись. Так-що, дія креатину не обмежується тільки отими 10-15% прибавками сили, там ще цілий пакет бонусів, про які зрозумієш, коли перестанеш його вживати :)

а яка ваша вага?(мені так для себе)

а на випадки сонливості продаются різні вітамінки, передтреніровочне і так далі...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

110кг :) але скидаю потроху. В тому і весь прікол, щоб займатись без різних порошочків, пресованих і фасованих.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Наприклад, після другого важкого підходу жиму лежачи, мені дуже хочеться спати, починаються позіхання, сонливість, в подальшому вони зникають, але все ж втома дуже висока.

Тут справа в тому, що просто кисню не вистачає для організму. І ще, ніби в деяких залах встановлюють обладнання з киснем і кисневою маскою.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

110кг :) але скидаю потроху. В тому і весь прікол, щоб займатись без різних порошочків, пресованих і фасованих.

а ну то нормально)

ну бач не всых же така прекрасна генетика що в тебе) не кожен може нормально набрати вагу) я важу як підсніжник так і буду важити, хотя вагові ідуть в гору)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

Ребята хтось щось чув про новий тренажерний зал "максімус" який має відкритися?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мій син вже другий рік ходить в Юніверс. На думку нас батьків, дорогувато, але юнак задоволений, обстановка хороша, культурний контингент, тренери ганяють добряче. Міняти не хоче нізащо.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заходив на днях в фітнес зал максі мус на пишу мою характеристику залу:

+ плюси:

+нове обладнання;

+великий зал;

+мало людей.

- мінуси:

-розташування в чорта на кулічках треба пройти СТО де купа машин розібраних, дерева гілки валяються на території;

-тарифний план тільки без лімітний – 280грн (3 чи 2 дні ходити такого немає); Одноразове відвідування – 50грн.

-підлога залу плитка ходити трохи слизько;

-конструкція стін склопакети, і відповідно всі працівники СТО на тебе втикають (коли присідаєш, чи робиш станову тягу не дуже приємно);

-тепер станкі: на прес тільки там де бруси, і ще якась хрень яку я не знаю як вона називається але толку малу, (на прес лавочок в низ головою і римських не має). Рамка де присідати і робити станову тягу не має, стонок сміта немає, лавочки які можна піднімати і опускати на плечі не має. На ікри немає. Магнезії також немає.

-дзеркал в залі практично не має. Там де вони є там їх не нада.

-душові атас без занавісок, почипити рушник немає куди, поставити шамунь також.

В принципі це мої такі спостереження прошу сурово не судити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

-конструкція стін склопакети, і відповідно всі працівники СТО на тебе втикають (коли присідаєш, чи робиш станову тягу не дуже приємно);

А для чого ти ходиш в тренажерний зал? Якщо тренуватися, то тобі має бути пофіг, хто там на тебе втикає і як.

-тепер станкі: на прес тільки там де бруси, і ще якась хрень яку я не знаю як вона називається але толку малу, (на прес лавочок в низ головою і римських не має).

А без лавок прес ніяк не качається? Лягаєш на доріжку і робиш звичайні скручування, а потім в висі на перекладині скручуєш таз. Цими двома вправвами можна так забити прес, що потім з ліжка не встанеш. Тим більше на римських стулах половина робить неправильно.

Рамка де присідати і робити станову тягу не має, стонок сміта немає, лавочки які можна піднімати і опускати на плечі не має.

Нащо ті тренажери. Вільні веса - штанга і гантелі - ними можна набагато краще пропрацювати тіло.

Ну а те що підлога слизька і нема дзеркал - то звичайно мінус.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нащо ті тренажери. Вільні веса - штанга і гантелі - ними можна набагато краще пропрацювати тіло.

ИМХО нащо тоді тренажерні зали? бруси і перекладена є на всіх шкільних спортивних майданчиках і совершено безплатно

А без лавок прес ніяк не качається? Лягаєш на доріжку і робиш звичайні скручування, а потім в висі на перекладині скручуєш таз. Цими двома вправвами можна так забити прес, що потім з ліжка не встанеш. Тим більше на римських стулах половина робить неправильно.

- Які доріжки??? на плитку а потім до врача з нирками

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

- Які доріжки??? на плитку а потім до врача з нирками

а ти чий зал представляєш, то ж видно зразу що це не добросовісна конкуренція!?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

штанга і гантелі

бруси і перекладена

Це взагалі-то трохи різні речі. Я не кажу, що тренажери непотрібні в принципі. Просто треба знати, коли їх і для чого використовувати. А не тупо працювати з ними, бо ти ж заплатив за тренажерний зал.

Які доріжки??? на плитку а потім до врача з нирками

Знаєш, це мені схоже на відмазки. Хто хоче тренуватися, той знайде спосіб - покладе дві, якщо аж так холодно, буде тренувати вдома прес або на тих же турніках.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

Была в новом Станке на Станиславского. Мне удобно туда ходить в воскресенье так как Метал Джим не работает, а в субботу не всегда есть время, так как гощу у родитилей. Вот и решила, тем более от дома 3 минуты ходьбы. Значит так, оборудования много но класс средний. Зато все новое и чистенькое. Приличная раздевалка, большие окна, очень светло. Не хватает людской степ-платформы. Дорожки удобные в том плане, что есть регуляторы скорости и подъема на боковых держателях. Гантельный ряд для такого уровня посещения вполне приличный. Железа в общем хватает, это самое главное. Людей было мало, что не могло не радовать. Можно выпить прот после тренировки. Ваще мне понравилось то, что там можно выпить разово все: и предтренник и карнитин. Даже молоко есть. Это порадовало.

Немного безразличные тренера. Я отзанималась добрый час, ко мне подошел тренер когда делала упражнения на гиперэкстензии. Подсказал чуть выше подымать спину. Это был уже конец трени))) Не, мне особо не надо было, но по моему это прямая обязанность инструктора - уделить внимание новичку. Потом правда он предложил написать программу и если че - задавать вопросы.

Вывод: как качалка возле дома или дежурный вариант вполне себе ОК. Но на постоянку я бы хотела все таки что то получше.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Найкраще на свіжому повітрі, а також зранку літній душ і ввечері водою, без мил і шампунів.

Ефект відчуєте вже через місяць.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...