Перейти до змісту

RomaL

Учасники
 • Кількість зміста

  330
 • Дата реєстрації

 • Останній візит

 • Days Won

  4

RomaL last won the day on Квітень 18 2015

RomaL had the most liked content!

Репутація громади

185 Продвинутий

1 Підписник

Про RomaL

 • Ранг
  А поговорить?
 • День народження 12.08.1986

Останні відвідувачі профілю

5 693 перелядів профілю
 1. Маю багато обігових монет України, серед яких є рідкісні, якщо вірити мережі. Маю також різні старовинні. Шукаю нумізматів, які б проконсультували, бо сам не шарю. А інфи в неті дуже багато і різної. Так шо тре людину, яка в темі.
 2. Калісь - нашо кришки, а то третій день заспокоїтись не можу.
 3. Куплю якийсь кльовий телефон до 500 грн. 0996290927
 4. Суки на площі, суки в будівлі... Пацана шкода. За що? 90 % людей взагалі дупля не відбиває, шо то за закон. І він тим, думаю, сильно не заморочувався. Присяга, наказ, виконання. Світла пам"ять.
 5. Туфлі лакові 35 розмір, вдягалися один раз. Ціна 130 грн. Туфлі, натуральна шкіра, розмір 36, вдягалися один раз. Ціна 300 грн. Туфлі натуральна замш і шкіра. Розмір 37. Вдягалися один раз. Ціна 500 грн. Тут нічого не питайте, дзвоніть 050-983-39-42
 6. Викрали велосипед

  херасе!! невже мєнти?
 7. Вбили Бузину

  Йде війна. Бузина - ворог. На війні ворогів вбивають. І абсолютно піхюй його військова спеціальність, мінометник чи пропагандист-провокатор. І неважливо де його настигла куля - на передовій чи в наших же тилах. Десь в коментах проскочило "в мирному Києві валять людей". Та немає ніякого миру, немає лінії фронту, немає солдат-ворог чи журналіст-ворог. Є вороги і їх треба валити. Бо я ebav за своє лаве кормити закритих шуфричів, литвинів та іншу лукаш і дивитись, які в них кльові шпалери в 3-х кімнатних камерах. Але якби хоч закривали... А то, виходить, шастає собі по "мирному" Києву русскій диверсант-пропагандонист, і ніхто його не ловить і навіть не сварить, а як завалили, то українського бідняжку-журналіста. Ні, завалили ворога.
 8. Той ставок на Ковельській стріляє раз в 5 років. І то так як описано - в певних місцях і в певний час. Там і карпа часом ловлять трофейного.
 9. Скарга на салон "АЛЛО"

  ну й матьjoвjoб, зате ти допоміг людині, коли вона потребувала допомоги. Скільки ж ти проплив, щоб вибрати таку життєву філософію? - Я в rot ebav комусь допомагати, бо це може мені ригнутись. Пффф. Нонсенс. Добро породжує добро. Зло - зло. А ще прикинь ситуацію, коли через пів року тобі дзвонить чувак, якому ти допоміг, і каже, - братуха, ти там мені допоміг пів-року тому, а я тут лотерею вальнув, штуку баків хочу тобі підкинути, бо ти норм чувак. Колись у всіх настане час збирати каміння.
 10. Скарга на салон "АЛЛО"

  Світ того й такий хуjoвий, шо ніхто нікому не допомагає і не вірить. А чого? Бо світ хуjoвий. То може варто ризикнути і спробувати його зробити трішки кращим - зробити якусь добру справу. Нє? Можуть на"бати? Ааа, ну тоді просто розсмійся в лице людині, яка просить в тебе допомоги. Pay it forward, народ, бо так ніhuja не буде.
×