Перейти до змісту

RomaL

Учасники
 • Кількість зміста

  330
 • Дата реєстрації

 • Останній візит

 • Days Won

  4

RomaL last won the day on Квітень 18 2015

RomaL had the most liked content!

Репутація громади

185 Продвинутий

1 Підписник

Про RomaL

 • Ранг
  А поговорить?
 • День народження 12.08.1986

Останні відвідувачі профілю

5 826 перелядів профілю
 1. Маю багато обігових монет України, серед яких є рідкісні, якщо вірити мережі. Маю також різні старовинні. Шукаю нумізматів, які б проконсультували, бо сам не шарю. А інфи в неті дуже багато і різної. Так шо тре людину, яка в темі.
 2. Суки на площі, суки в будівлі... Пацана шкода. За що? 90 % людей взагалі дупля не відбиває, шо то за закон. І він тим, думаю, сильно не заморочувався. Присяга, наказ, виконання. Світла пам"ять.
 3. ну й матьjoвjoб, зате ти допоміг людині, коли вона потребувала допомоги. Скільки ж ти проплив, щоб вибрати таку життєву філософію? - Я в rot ebav комусь допомагати, бо це може мені ригнутись. Пффф. Нонсенс. Добро породжує добро. Зло - зло. А ще прикинь ситуацію, коли через пів року тобі дзвонить чувак, якому ти допоміг, і каже, - братуха, ти там мені допоміг пів-року тому, а я тут лотерею вальнув, штуку баків хочу тобі підкинути, бо ти норм чувак. Колись у всіх настане час збирати каміння.
 4. Світ того й такий хуjoвий, шо ніхто нікому не допомагає і не вірить. А чого? Бо світ хуjoвий. То може варто ризикнути і спробувати його зробити трішки кращим - зробити якусь добру справу. Нє? Можуть на"бати? Ааа, ну тоді просто розсмійся в лице людині, яка просить в тебе допомоги. Pay it forward, народ, бо так ніhuja не буде.
 5. По закону магазину магазину нема чого пропихнути. Але я не можу зрозуміти, як можна відмовити людині, яка просить допомоги, тим паче коли тебе це аж ніяк не обтяжує. - Чувааак, та на подзвони з мого, встав свою картку і дзвони. Нема бабла? А номер пам"ятаєш? Дзвони. - Дякую, братуха, не уявляєш, як ти мене виручив. І обоє, щиро посміхнувшись один одному і потиснувши руки, розбіглись по своїх справах. Добро завжди повертається. Любіть людей, йопт. Респект тій незнайомці, яка допомогла. І респект тому незнайомому чуваку, який років п"ять тому в 23.00 біля Променя допоміг мені в такій самій ситуації.
 6. 100% вкрали і завезли в сбу))) походу пс, бо Данильчук вже написав
 7. інфа вк В центре города Луцка на глазах у прохожих был избит, похищен и увезён в не известном направлении второй секретарь Волынского ОК КПУ, первый секретарь Волынского ОК ЛКСМУ Александр Кононович. Местонахождение его пока не известно! КПУ Шевченковская Правда
 8. Шукаємо бус на Володимир, який зможе забрати воякам 14 бригади матраци та подушки. Дзвоніть 0663418053.
 9. Перечитав той вірш шо написав я зверху, Побачив рифму - все таки була. Вже плакати не буду, буду пити І буду спать (censored)ла-ла-ла.
 10. Сиджу я на роботі. Друге січня. Якого біса я сюди прийшов? Щось вірш мій не виходить - йду додому і буду плакати, бо рифму не знайшов.
×
×
 • Create New...