Перейти до змісту

RomaL

Учасники
 • Кількість зміста

  330
 • Дата реєстрації

 • Останній візит

 • Days Won

  4

RomaL last won the day on Квітень 18 2015

RomaL had the most liked content!

Репутація громади

185 Продвинутий

1 Підписник

Про RomaL

 • Ранг
  А поговорить?
 • День народження 12.08.1986

Останні відвідувачі профілю

5 776 перелядів профілю
 1. Маю багато обігових монет України, серед яких є рідкісні, якщо вірити мережі. Маю також різні старовинні. Шукаю нумізматів, які б проконсультували, бо сам не шарю. А інфи в неті дуже багато і різної. Так шо тре людину, яка в темі.
 2. Калісь - нашо кришки, а то третій день заспокоїтись не можу.
 3. Куплю якийсь кльовий телефон до 500 грн. 0996290927
 4. Суки на площі, суки в будівлі... Пацана шкода. За що? 90 % людей взагалі дупля не відбиває, шо то за закон. І він тим, думаю, сильно не заморочувався. Присяга, наказ, виконання. Світла пам"ять.
 5. Той ставок на Ковельській стріляє раз в 5 років. І то так як описано - в певних місцях і в певний час. Там і карпа часом ловлять трофейного.
 6. RomaL

  Скарга на салон "АЛЛО"

  ну й матьjoвjoб, зате ти допоміг людині, коли вона потребувала допомоги. Скільки ж ти проплив, щоб вибрати таку життєву філософію? - Я в rot ebav комусь допомагати, бо це може мені ригнутись. Пффф. Нонсенс. Добро породжує добро. Зло - зло. А ще прикинь ситуацію, коли через пів року тобі дзвонить чувак, якому ти допоміг, і каже, - братуха, ти там мені допоміг пів-року тому, а я тут лотерею вальнув, штуку баків хочу тобі підкинути, бо ти норм чувак. Колись у всіх настане час збирати каміння.
 7. RomaL

  Скарга на салон "АЛЛО"

  Світ того й такий хуjoвий, шо ніхто нікому не допомагає і не вірить. А чого? Бо світ хуjoвий. То може варто ризикнути і спробувати його зробити трішки кращим - зробити якусь добру справу. Нє? Можуть на"бати? Ааа, ну тоді просто розсмійся в лице людині, яка просить в тебе допомоги. Pay it forward, народ, бо так ніhuja не буде.
 8. RomaL

  Скарга на салон "АЛЛО"

  По закону магазину магазину нема чого пропихнути. Але я не можу зрозуміти, як можна відмовити людині, яка просить допомоги, тим паче коли тебе це аж ніяк не обтяжує. - Чувааак, та на подзвони з мого, встав свою картку і дзвони. Нема бабла? А номер пам"ятаєш? Дзвони. - Дякую, братуха, не уявляєш, як ти мене виручив. І обоє, щиро посміхнувшись один одному і потиснувши руки, розбіглись по своїх справах. Добро завжди повертається. Любіть людей, йопт. Респект тій незнайомці, яка допомогла. І респект тому незнайомому чуваку, який років п"ять тому в 23.00 біля Променя допоміг мені в такій самій ситуації.
 9. RomaL

  Асоціації

  мозолі
 10. 100% вкрали і завезли в сбу))) походу пс, бо Данильчук вже написав
×