Перейти до змісту

Хто в які спортивні зали ходить?


Dmitroid

Рекомендовані повідомлення

Не ходіть в Порт Сіті, а то тільки плутаєтесь під ногами, корячетесь біля тренажерів, соромно на вас дивитися!

не ходи ти в Порт Сіті - ато наковтався таблеток і стоїш "др..чишся" по півтори години на кожному тренажері, іншим не даєш займатись.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 552
  • Створено
  • Остання відповідь

Не ходіть в Порт Сіті, а то тільки плутаєтесь під ногами, корячетесь біля тренажерів, соромно на вас дивитися!

не ходи ти в Порт Сіті - ато наковтався таблеток і стоїш "др..чишся" по півтори години на кожному тренажері, іншим не даєш займатись.

:0155: :0155: :0155:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так може він про метан написав

Ну да, саме так

Мета́н (лат. Methanum) — простейший углеводород, бесцветный газ (в нормальных условиях) без запаха[3], химическая формула — CH4[4]. Малорастворим в воде, легче воздуха. При использовании в быту, промышленности в метан обычно добавляют одоранты (обычно тиолы) со специфическим «запахом газа». Метан нетоксичен и неопасен для здоровья человека[5].

Однако имеются данные, что метан относится к токсическим веществам, действующим на центральную нервную систему[6].

Накапливаясь в закрытом помещении, метан взрывоопасен. Обогащение одорантами делается для того, чтобы человек вовремя заметил утечку газа. На промышленных производствах эту роль выполняют датчики, и во многих случаях метан для лабораторий и промышленных производств остаётся без запаха.

Метан — первый член гомологического ряда насыщенных углеводородов (алканов), наиболее устойчив к химическим воздействиям. Подобно другим алканам вступает в реакции радикального замещения(галогенирования, сульфохлорирования, сульфоокисления, нитрования и др.), но обладает меньшей реакционной способностью. Специфична для метана реакция с парами воды, которая протекает на Ni/Al2O3 при 800—900 °C или без катализатора при 1400—1600 °C; образующийся синтез-газ может быть использован для синтеза метанола, углеводородов, уксусной кислоты, ацетальдегида и других продуктов.

Взрывоопасен при концентрации в воздухе от 4,4 % до 17 %[7]. Наиболее взрывоопасная концентрация 9,5 %. Является наркотиком; действие ослабляется ничтожной растворимостью в воде и крови. Класс опасности — четвёртый[8].

Сэр Гемфри Дэви (учёный-химик) ещё в 1813 г. заключил из своих анализов, что рудничный газ есть смесь метана CH4 с небольшим количеством азота N2 и угольного ангидрида СО2 — т.е., что он качественно тождественен по составу с газом, выделяющимся из болот.

https://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%9C%D0%B5%D1%82%D0%B0%D0%BD

П.С. Як деградує народ, жах :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я в зали не хожу так як нема грошей, тому бігаю та на турніках вишу :))) Питання трішки не в тему, хочу кроси для бігу взяти нові нормальні через інтернет замовити, гугл каже що цей сайт норма http://rozetka.com.ua/allshoes/p67-18436/ але гугл це **** робот.... Люди ви що скажите...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я в зали не хожу так як нема грошей, тому бігаю та на турніках вишу :))) Питання трішки не в тему, хочу кроси для бігу взяти нові нормальні через інтернет замовити, гугл каже що цей сайт норма http://rozetka.com.u...hoes/p67-18436/ але гугл це **** робот.... Люди ви що скажите...

я теж дома займаюсь, купив соби гантелi i займаюсь не гiрше нiж в залi, + ще багато вправ виконую.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Здравствуйте всем) Подскажите, пожалуйста - где в городе проводят занятия по фитнесу? (степы, гимнастика), а не просто тренажерка? Р-н поближе к 40, но если хорошие тренера - можно и поездить. Вот возле Новой линии прочла, но зимой будет не очень удобно добираться, к сожалению...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Здається фітнес є в комплексі "Лідер" (3 рази на тиждень і кожного разу різне заняття)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Здравствуйте всем) Подскажите, пожалуйста - где в городе проводят занятия по фитнесу? (степы, гимнастика), а не просто тренажерка? Р-н поближе к 40, но если хорошие тренера - можно и поездить. Вот возле Новой линии прочла, но зимой будет не очень удобно добираться, к сожалению...

На Молоді є Аріадна - там толковий тренер Катя - то треба до неї. Орієнтир - між Приватбанком і Чевермето.

просп. Молоді, 14, Луцьк, Волынская, 43000

0332 782 478

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...

Порадьте. Тренажерний зал на лінії промінь- цум. Або не далеко звідти. Вимоги як завжди, ціна, менше народу, нормальна кількість тренажерів, наявність душу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Порадьте. Тренажерний зал на лінії промінь- цум. Або не далеко звідти. Вимоги як завжди, ціна, менше народу, нормальна кількість тренажерів, наявність душу.

:sq_ye:

рукопашки вже мало?

у тому районі хіба Metal gym знаю

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Порадьте. Тренажерний зал на лінії промінь- цум. Або не далеко звідти. Вимоги як завжди, ціна, менше народу, нормальна кількість тренажерів, наявність душу.

ну не зовсім на лінії промінь-цум, трохи нижче цуму, за новою лінією, тренажерний зал Драйв. ввечері, навіть коли багато народу, є де розвернутись, зал досить просторний, тренажерів вистачає, є дві роздягальні (2жіночі 2 чол.) в кожній є душові. якщо ходити у денну пору то людей мало. денний безлімітний абонемент 270грн. сам ходжу в Драйв вже 2 рік.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Порадьте. Тренажерний зал на лінії промінь- цум. Або не далеко звідти. Вимоги як завжди, ціна, менше народу, нормальна кількість тренажерів, наявність душу.

:sq_ye:

рукопашки вже мало?

у тому районі хіба Metal gym знаю

Рукопашкі нема вже, джиу джитсу було а зараз там майже весь час боротьба в партері, що мені не імпонує.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Рукопашкі нема вже, джиу джитсу було а зараз там майже весь час боротьба в партері, що мені не імпонує.

качком будеш? ;)

на стенді не хоч полазити? Всі м"язи гарно розвиваються

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Рукопашкі нема вже, джиу джитсу було а зараз там майже весь час боротьба в партері, що мені не імпонує.

качком будеш? ;)

на стенді не хоч полазити? Всі м"язи гарно розвиваються

качком не вийде. не та статура.

щоб набрати треба стільки їсти - що шлунок відмовляється працювати.

що за стенд? займаєшся чимось цікавим?)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вітаю, підкажіть де можна пограти в настільний теніс, скільки коштує 1 година ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Порадьте, будь ласка, хороший тренажерний зал в Луцьку за помірну ціну. Район значення немає. Наперед дякую)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Порадьте. Тренажерний зал на лінії промінь- цум. Або не далеко звідти. Вимоги як завжди, ціна, менше народу, нормальна кількість тренажерів, наявність душу.

Металжим на Бойка 1, напроти Майдану в бізнес центрі: https://vk.com/metalgym , є 2 силові рами для присідання, тренажер для жиму ногами, одна лава для жиму лежачи, одна лава для жиму лежачи під нахилом, хороший набір гантелей та багато тренажерів. Зал досить просторий, душ є, ціну треба порівнювати з іншими залами, народу вдень та зранку небагато, увечері достатньо.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вітаю, підкажіть де можна пограти в настільний теніс, скільки коштує 1 година ?

Тю... без проблем в Адреналіні, завжди є свобідні столи, ціну не пам"ятаю, але згадую одне що не дорого, вибачте що не конкретно але ходив туди давно, і мені там дуже сподобалося.Доречі тра сходить порубатися!.))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Порадьте, будь ласка, хороший тренажерний зал в Луцьку за помірну ціну. Район значення немає. Наперед дякую)

а помірна для Вас це яка? якщо 200-250 то спортзал Драйв, за Новою Лінією, хороший, просторий зал, тренажерів вистачає. Доречі, зараз акція, жіночий безлімітний абонемент 250грн.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а я пораджу Атлетіко, скільки займаюсь незнав що в нас у луцьку є такі комфортні зали)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 місяця потому...

Здравствуйте всем) Подскажите, пожалуйста - где в городе проводят занятия по фитнесу? (степы, гимнастика), а не просто тренажерка? Р-н поближе к 40, но если хорошие тренера - можно и поездить. Вот возле Новой линии прочла, но зимой будет не очень удобно добираться, к сожалению...

Так как не видела тут этой информации - делюсь) Нашла рядом с "Салютом" на 40м (Конякина, 14) занятия Пилатесом. Неприметный вход - двери разрисованы графити. Там еще занимаются подростки брейк-денсом. Тренер ведет хорошо, внимательная, рекомендую) И цена очень приятная. Она еще ведет на Воли в р-не Собора Пилатес и Восточные танцы. Если кому-то нужна информация - где находится или тел - в личку. (В этом же здании - с обратной стороны есть и тренажерка, без фитнеса)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

Доброго дня друзі, шукаю тренажерний зал десь поблизу київської площі і району там таму...

я працюю по змінах і потрібен такий варіант щоб я міг відвідувати зал коли завгодно. тобто з 7 по 23 влюбий час... я так розумію то безлім назтвається але не дуже компитентний в даному питанні тому питаю в вас))

і ціна приблизно в районі 200-300 грн/міс.

порадбте буд ласка гарні варіанти з нормальними тренерами.

дуже дякую)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Доброго дня друзі, шукаю тренажерний зал десь поблизу київської площі і району там таму...

я працюю по змінах і потрібен такий варіант щоб я міг відвідувати зал коли завгодно. тобто з 7 по 23 влюбий час... я так розумію то безлім назтвається але не дуже компитентний в даному питанні тому питаю в вас))

і ціна приблизно в районі 200-300 грн/міс.

порадбте буд ласка гарні варіанти з нормальними тренерами.

дуже дякую)

на київській - Joy Fitness, нормальні тренери, хороші тренажери, єдиний мінус, як на мене, то трохи малувато місця.http://www.joyfitness.com.ua/

там-там - Інтер Атлетіка в ПортоСіті.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...