Перейти до змісту

Хто в які спортивні зали ходить?


Dmitroid

Рекомендовані повідомлення

Доброго дня, що скажете про Атлетіко, що у ТЦ Варшавський. Хочу з особистим тренером, можливо порадите когось, і яка в них зараз плата.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 552
  • Створено
  • Остання відповідь

Нормальний зал, 250 грн абонемент на місяць.

Найкрутіший там тренер Роман, 500 грн/міс.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Найкрутіший там тренер Роман, 500 грн/міс.

Підтримую, реально крутий тренер!

І має відповідний досвід, і освіту, та й уся в нього сім"я спортивна, як він сам так і його дружина мають звання - майстер спорту міжнародного класу!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...
  • 4 місяця потому...

Можливо, хтось з жінок ходив в Інтератлетику на Волі? Є там хороший тренер?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

А хто що чув про зал ВАКУЛА, що на Соборності, в нас часто оголошення вішають на під"їзді про цей зал? В неті щось нічого найти не можу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А хто що чув про зал ВАКУЛА, що на Соборності, в нас часто оголошення вішають на під"їзді про цей зал? В неті щось нічого найти не можу.

не була, не бачила

Але враховуючи той факт, що зал переобладнаний з колишньої аптеки (а ще раніше - звичайної квартири), то там тісновато

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Потреби у місячному абонементі у мене нема - "Солнце, ветер и вода - мои лучшие друзья"

але коли на дворі відверта бяка я б сходила у тренажерний...

Подивилась цінову політику мережі "Інтератлетика"... 70 грн за одне тренування то задорого як на мене

Підкажіть достойні альтернативи

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Жінка ходить в металжим "почала ходить", я в інтер атлетику в портсіті ходжу. Обоє з тренерами займаємось, ціни майже однакові. В металжимі були раніше вроді норм ціни і можливість одноразових занять, якщо не путаю нічого.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

порадьте тренажерний зал врайоні цум - промінь - київ майдан. Для бідного студента соціофоба(жарт). Не люблю коли багато людей просто:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

порадьте тренажерний зал врайоні цум - промінь - київ майдан. Для бідного студента соціофоба(жарт). Не люблю коли багато людей просто :)

Вам дорога в Джой Фітнес, він на Київському майдані. Якщо не хочете багато людей то ходіть зранку та близько обіду, під вечір вже людей побільше.

Щодо тренерів, колектив кваліфікований, професійний, з багаторічним досвідом роботи, Рекомендую Тараса та Валіка, якщо дорого то є групові заняття.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

Все добре в Інтер Атлетиці, аби тільки не комплексувати перед дівчатами)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

може хтось знає що сталось з залом в термометрії? і чи є десь схожий на той?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...
  • 11 місяців потому...

Доброго вечора всім. Вирішив піти в спортзал.Є два варіанта:

-срайкер -на Л.Українки ціна на рік 2880 або 300 грн на місяць.

-спортлайф по Перемоги 2790 на рік.

Плюси першого - близько біля роботи,але мінусів багато -читав що тренера хамовиті, грибок в душі,немає ключів від роздягалок.Хто ходить-напишіть чи правда...

Плюси другого -новий величезний зал ,мінуси - абонемент на рік треба проплачувати.Хто ходить відпишіться як там,чи є кваліфіковані тренера для новачків.

Дякую.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не знаю на скільки кваліфіковані тренери...

але чи готові Ви оплачувати ще й персональний тренінг, який оплачується додатково - близько 80 грн за год тренування (точних цін не знаю)

 

У Спайкері не тренувалась, але після оглядин враження склалось не найкраще. Цікаво як там у години пік - тісно?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мені б просто хоча б програми написали.В спайкері 70 грн загальна і 140 персональна.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На першому тренування тренер Вам розкаже і покаже як тренуватись, але треба просити

Взагалі-то перше тренування з тренером часто включено у вартість абонементу, але тренери про це "забувають"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 місяця потому...

Доброго дня. Продаю абонемент на пів року, Інтератлетика, в тренажерний зал. Ціна 1200. Купував на рік, нажаль зараз ходити неможу. 

0504383168

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...