Перейти до змісту

SyDa

Учасники
 • Кількість зміста

  90
 • Дата реєстрації

 • Останній візит

Репутація громади

26 Байдужий

Про SyDa

 • Ранг
  Шел мимо

Останні відвідувачі профілю

1 388 перелядів профілю
 1. SyDa

  Скарга на Нову пошту

  Мені https://transportika.net/shipping/intercity/ сподобались, по ціні нормально, схема роботи трішки інша. Але тільки між містами. Якщо відправляти піддон НП то там ціна огого.
 2. SyDa

  Вибір модульної кухні

  С последних интересных изделий, могу отметить http://mebelmag.com.ua/kuxni-metod/ Икею, смотрели детям на квартиру, понравились.
 3. Пончо, аля дарт вейдер?))) Якби я свою тещу біля будинку в такому бачив, сміх мене б довго не відпускав)))) http://tcy.com.ua/p296329609-poncho-chernyj-60283421.html
 4. SyDa

  Вибір модульної кухні

  Прийшов додому, глянув на кухню більш детально і зрозумів що не все так добре як я думав,) Думку змінив)
 5. SyDa

  Фотозвіти з рибалки

  Клень рухається, вода прогрівається. Але балуваний)
 6. SyDa

  Вибір модульної кухні

  Краще обрати меблі якісні та нормально виробника, так як ці меблі завжди знаходяться під дією вологи та пару, та може з роками вздутись. В нас кухня фірми Сокме Марта, ми її ще 5 років тому купляли и проблем з нею ніяких не було ще. Я бачив її на http://domisad.com.ua/catalog/kukhni/ і вважаю, що можно таку легко купляти. Головне, щоб її встановлювали нормальні майстри і щоб коли будуть врізати мийку, щоб замазали герметиком і вода не попадала у щілини.
 7. SyDa

  Кухня

  Я ще підскажу свій план дій, чомусь не захотів у нас замовляти) На сайті побачив цікаві товари від Ікеї, замовляв, по приїзду реально ВСЕ сподобалось. Цікаві рішеня для економії простору, ціна можливо підійде не всім, але дивлюсь закордонних машин в місті все більше, то і меблі думаю можуть собі дозволити)))
 8. SyDa

  Фотозвіти з рибалки

  Вже нормально прокльовує на кренки) Тільки дощі мутняк женуть(
 9. SyDa

  Порадьте серіальчик

  я теж з радістю глянув би продовження Героя
 10. Я бачив ось тут http://vashi-shiny.com.ua/ гуму такого розміру. Якщо брати, то раджу нову. Як говорять скупий платить двічі, я дотримуюсь такого. В мене якось було, що я за один сезон купував три пари б/в колес, т.я. вони бисто зношувались і виходили гулі. А якщо купив би раз, то не мав би таких проблем.
 11. На роботі поставили завдання, треба в Т5 в шефа, поставити самий крутий звук, меломан вын в нас) З того що найшов в інтернеті то таким займаються в cartuning.avers-c.com.ua/, але відгуків не бачив. Може хтось мав справу з подібним? Буду радий будь-якій допомозі.
 12. SyDa

  Що у вас зараз грає?

  The Pretty Reckless – My Medecine
×