Перейти до змісту

SyDa

Учасники
 • Кількість зміста

  90
 • Дата реєстрації

 • Останній візит

Репутація громади

26 Байдужий

Про SyDa

 • Ранг
  Шел мимо

Останні відвідувачі профілю

1 338 перелядів профілю
 1. Скарга на Нову пошту

  Мені https://transportika.net/shipping/intercity/ сподобались, по ціні нормально, схема роботи трішки інша. Але тільки між містами. Якщо відправляти піддон НП то там ціна огого.
 2. Вибір модульної кухні

  С последних интересных изделий, могу отметить http://mebelmag.com.ua/kuxni-metod/ Икею, смотрели детям на квартиру, понравились.
 3. Пончо, аля дарт вейдер?))) Якби я свою тещу біля будинку в такому бачив, сміх мене б довго не відпускав)))) http://tcy.com.ua/p296329609-poncho-chernyj-60283421.html
 4. Вибір модульної кухні

  Прийшов додому, глянув на кухню більш детально і зрозумів що не все так добре як я думав,) Думку змінив)
 5. Фотозвіти з рибалки

  Клень рухається, вода прогрівається. Але балуваний)
 6. Вибір модульної кухні

  Краще обрати меблі якісні та нормально виробника, так як ці меблі завжди знаходяться під дією вологи та пару, та може з роками вздутись. В нас кухня фірми Сокме Марта, ми її ще 5 років тому купляли и проблем з нею ніяких не було ще. Я бачив її на http://domisad.com.ua/catalog/kukhni/ і вважаю, що можно таку легко купляти. Головне, щоб її встановлювали нормальні майстри і щоб коли будуть врізати мийку, щоб замазали герметиком і вода не попадала у щілини.
 7. Кухня

  Я ще підскажу свій план дій, чомусь не захотів у нас замовляти) На сайті побачив цікаві товари від Ікеї, замовляв, по приїзду реально ВСЕ сподобалось. Цікаві рішеня для економії простору, ціна можливо підійде не всім, але дивлюсь закордонних машин в місті все більше, то і меблі думаю можуть собі дозволити)))
 8. Фотозвіти з рибалки

  Вже нормально прокльовує на кренки) Тільки дощі мутняк женуть(
 9. Порадьте серіальчик

  я теж з радістю глянув би продовження Героя
 10. Маша и Медведь

  усі діти люблять цю Машу до безтями
 11. Я бачив ось тут http://vashi-shiny.com.ua/ гуму такого розміру. Якщо брати, то раджу нову. Як говорять скупий платить двічі, я дотримуюсь такого. В мене якось було, що я за один сезон купував три пари б/в колес, т.я. вони бисто зношувались і виходили гулі. А якщо купив би раз, то не мав би таких проблем.
 12. Штанга на 100кг

  Сландо моніторити часто вилітає)
×