Перейти до змісту

Про що говорить місто


Рекомендовані повідомлення

Бегу между рядами на старом рынке, в поисках панамки для сынульки,в контейнере с косметикой сидят продавщицы бальзаковского возраста и громко обсуждают товар и тут одна выдает:"О,шампунь для випадіння волосся.Треба собі взяти".А вторая:"Дай но подивлюся".Я ,хихикая, пошла дальше...размышляя, зачем же им понадобился такой шампунь?

Ще раз про шампуні :)

Біля церкви одна бабулька доводила іншій, що бачила передачу, в якій дорогими шампунями миють танки :blink::lol: , а потім тими ж шампунями миють жінкам волосся, після чого те волосся жмутами вилазить :).

От і думаю тепер, що то була за передача, де шампунями танки мили :g05:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 2,1 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

От і думаю тепер, що то була за передача, де шампунями танки мили

може ця?

110427214521291_f0_0.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в маршутці жінка по телефону:

- Зараз їду вивішувати люлєй тим підприємцям...

Дуже на solnishko схоже :D:D:D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

почуто на базарі:

"бачилаотих? оце батюшка з матушкою з нашого села пішли.. Але вони дуже хороші люди"

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

З жизні "блондінок".

Заходить мій колєга в бухгалтерію, там дєвочкі скучкувалися і одна з них щось показує на телефоні іншим трьом. І тут видає: "а тепер дєвочікі, вніманіє !!, любовнік Мадонни!!. пачті голий!!! "

Восторженний візг всіх троіх....Далі ті троє розбігаються до своїх компів, і починають ВСІ в гуглі шукати фоткі цього чувака

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В процесі замовлення в барі:

111: нам тараньки, так щоб з ікрою

222 (майже одночасно з 111): нам пива "Павлівського" розливного

офіціантка: з ікрою немає

222: да ми і так знаємо що "Павлівського" з ікрою немає)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Вибачайте, що балачки не луцькі, але ж дуже вже показовий цей гламурний базар...

Журнал "Країна" №76 за 17.06.2011

"Ульотні трусики бачила! Всього 400 гривень". Про що під час сесії говорять у Київському інституті міжнародних відносин

В Інституті міжнародних відносин Київського національного університету імені Шевченка навчаються діти заможних артистів, політиків, бізнесменів, дипломатів. Заклад вважають одним із найпрестижніших і найдорожчих в Україні. Рік навчання там коштує від 20 тисяч гривень. Найбільше – на факультетах міжнародного права та міжнародного бізнесу. Контрактна форма навчання обійдеться майже в 150 тисяч гривень за чотири роки

9.20. Посеред першої пари в їдальні збирається зо два десятки студентів. На сніданок замовляють каву, круасани, сирну запіканку.

– Вчора водив Аліну в ресторан, – хвалиться хлопець у темносиньому піджаку й жовтій сорочці. – Уявляєш, вона перший раз їла суші. Паличок ніколи в руках не тримала. Коли я замовив лобстера, вона офігєла. Питає в мене, як його їсти. Я мовчу. Навіть щипчиків не дочекалася, почала клешні смоктати.

Обоє регочуть.

– Чого ж не підказав їй, як треба?

– А я поржати хотів. Вона любить, коли сміюся з неї. Ми познайомилися через інтернет. Чесне слово, кращої дівчини в мене не було. Проста, як двері, але кльова.

На перерві біля аудиторії №419 розмовляють дві засмаглі дівчини.

– Где вы с Ромчиком отдыхали?

– Неделю сидели на Крите. Обещал меня еще в Доминикану свозить.

– Ты же собиралась его бросать?

– До июля еще потерплю. Я что, дура?

– А что ты Игорю скажешь?

– Он не узнает. На два месяца летит в Нью-Йорк к маме. А когда вернется, я как раз Ромку брошу.

Решта: http://gazeta.ua/art...journal/386657/

Змінено користувачем lbladko
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хв тому.

пишу МОТОРОЛЛІ:

- Іринко, зроби пліз попередню афішку на спецпроект від квартири фм наступного плану:

Літу присвячується

В Луцьку ПРОДАЕТЬСЯ СОНЦЕ! з Одеси.

Скоро.

приходить відповідь:

- В цю пору краще б "Продавався сніг" ))

:jeer:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На базарі чоловік і дружина із села вибирають чоловікові кепку

Жінка:Та вона штучна,буде сильно парити в голову

Чоловік:То добре,зате буде добре пратися

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Стою біля хлібного кіоску на автостанції.

Дві жіночки роблять замовлення продавцю:

- Нам 6 довгих, 4 коротких, 3 чорних і 2 білих.

За мною стояв мужчина то він аж зайшовся від сміху . :D

Змінено користувачем GalinkaS
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

іду додому з роботи пішки, маю підніматись на міст зі сторони пр.Перемоги. помічаю біля моста дядька старшого, дачного виду: писок неголений, штани спортивні, сорочка навипуск, торбочка відповідної моделі. дядько стоїть і розмахує руками перед собою,ніби щось показує . йду, скоса поглядаю..ще й губами шевелить..а!то він мовою глухонімих розмовляє! але з ким???

і тут помічаю, що через дорогу, на балконі п"ятого поверху, курить його співбесідник, відповідає йому! теж жестикулює специфічно:)

Пе Ес. Я не знаю про що вони говорили :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...
Іду вранці додому. На одному з під'їздів висить оголошення, на пожовклому папері нерівним почерком: «Дорогі сусіди! Сьогодні, приблизно в 9-20 біля прохідної двері були загублені 40 грн. Якщо хто знайшов, занесіть будь ласка у кв. 76, Антоніні Петрівні. Пенсія 530 грн. "

Ну а що я? Відкладаю 40 гравень в кишеню, піднімаюся, дзвоню. Відкриває древня бабуся-пенсіонерка, прямо такий собі Божий одуванчику фартусі. Тільки побачила мене, протягуючого гроші - одразу обніматися, голосити, і в сльози щастя. Розповіла, як: «Пішла за борошном, повернувшись виймала ключі біля під'їзду - гроші напевно і загубила». АЛЕ! Гроші брати відмовилася навідріз!

Я - в замішанні ... Виявилося, за кілька годин, я - вже шостий (!!!) «знайшов» бабусині гроші! Люди, я вас люблю за те що ви ТАКІ! «Та ні, саме ЦІ гроші - вже точно ваші!» - Сказав я, поклав 40грн. на тумбочку в передпокої, і зібрався було йти, як бабуся жваво зганяла на кухню і притягла тацю з пирогами: «Ось, до приїзду рідненьких моїх вже наготувала!». Взяв пару штук і пішов. «Оголошення то зніми, синку!" - Прокричала бабуся з вікна, коли я вийшов з під'їзду, жуючи пиріжок. »

Автор невідомий, а взято з Однокласників, у юзера "Свято-Михайлівська церква Нововолинська".

Не зовсім Луцьк, але...

  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Півдруга ночі,йду додому. чую з вікна другого поверху розмову,говорить жінка: у мене є бари,ресторани,молоді кавАлєри,але я за тебе переживаю. значить,я тебе люблю

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Сьогодні в тролейбусі:

Кондуктор: Купуємо білєтікі! Хто ще не купив білєтікі! В мене дешевше!

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В автобусі дівчинка (Д) років 16-ти жаліється по телефону своїй подружці на залицяльника (З).

З: Якщо хочеш бути зі мною, то мусиш виконати три умови:

1. Видали свою сторінку в контакті

2. Ніколи більше не їдь до Луцька.

3. Роби все те, що я кажу.

Д: Я подумаю.

З: Довго не думай. Може бути пізно. :D

В продовження розмови дівчина подружці: "Прикинь, в Луцьку ВСІ в 19-20 років женяться. Ніхто по 5-6 років не зустрічається. Походять 2-3 місяці і зразу женяться ))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мала купила футболку з символікою Metallica. Ділиться враженнями від шопінгу:

Блін, Толік, там була така класна футболка, на ній намальоване таке кльове кладбіщє, але на мене завелика:((

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мала купила футболку з символікою Metallica. Ділиться враженнями від шопінгу:

Блін, Толік, там була така класна футболка, на ній намальоване таке кльове кладбіщє, але на мене завелика:((

Надо искать XL кладбище :smile3:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мала купила футболку з символікою Metallica. Ділиться враженнями від шопінгу:

Блін, Толік, там була така класна футболка, на ній намальоване таке кльове кладбіщє, але на мене завелика:((

Це кладбіщє наркоманів з альбому "Master Of Puppets" 86 року давності :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В автобусі дівчинка (Д) років 16-ти жаліється по телефону своїй подружці на залицяльника (З).

З: Якщо хочеш бути зі мною, то мусиш виконати три умови:

1. Видали свою сторінку в контакті

2. Ніколи більше не їдь до Луцька.

3. Роби все те, що я кажу.

Д: Я подумаю.

З: Довго не думай. Може бути пізно. :D

В продовження розмови дівчина подружці: "Прикинь, в Луцьку ВСІ в 19-20 років женяться. Ніхто по 5-6 років не зустрічається. Походять 2-3 місяці і зразу женяться ))))

Цікаво звідки у неї така інфа про 19-20 років :unsure:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це кладбіщє наркоманів з альбому "Master Of Puppets" 86 року давності :)

вона, кстатє, ще й батька "здєлала" по цій темі.

Я самовпевнено заявив: а, це ж обложка з "..And Justice For All", і бил нєзамєдлітєльно посрамльон дочєрью

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На Світязі на подвір’ї хати, де ми жили, приїхала сім’я з Червонограду з палаткою. Малий (4 роки) пішов спостерігати неймовірно цікавий процес приготування шашликів, через певний час йду його забирати, щоб не заважав чужим людям, там мене переконують, що все добре, дитина нікому не заважає. Проходить десь з півтора години, десь малий пропав, йду шукати, приходжу - сім’я вечеря коло хати і малий з ними жує великий шматок шашлика з хлібом. Дякую добрим людям, забираю дитину і він мені розказує: " А вони приїхали з червоного винограду".

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В супермаркеті

-Мужчина (М) до Касира (К) дайте мені 5 баунті і 3 пачки презервативів

-(К) Карточку маєте?

- (М) Ні ви що не бачите, що я з відрядження приїхав

Змінено користувачем Gendruk
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"В Миколи" замовляю в офіціянтки піцу,питаю-а можна зробити не так як написано?

-Звісно.

-Можна мені ось цю,але без грибів?

-Канєшно.

-Точно?Ви робите свіжі чи із заготовок?

-Та канєшно свіжі,зробим як просите.

-Добре,дякую,то мені таку тільки хай гриби не кладуть.

-Добре.

Через 30хвилин приносить піцу з грибами.

Кажу-Наталочко,я ж просив без грибів....

-То шо,я її хіба робила?

І розворот на 180.

Вся компанія в ржак.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Мама розмовляє по телефону з двоюрідною сестрою з іншого міста. Як завжди, у кого як справи, про дітей, про внуків. Сестра розповідає, що її неодружений старший син(дуже добре за 30) зустрічається з молодичкою, що має дитя. Моя мама:

- ну, ти ж йому уже не борони, може, якраз.

у відповідь моментально:

ти шо, де би я боронила, я йому кажу: люби, синку, свинку. тобі буде жінка, а мені невістка!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...