Перейти до змісту

Рекомендовані повідомлення

Хто знає які зараз тарифи в Датагрупа і які тарифні плани?

http://www.domtele.com/ru/tariffs/?f=1&p=0&id_0=38

Дуже вдячний.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

швидкiсть впала до середнiх 1.5 мегабайта на секунду, побачимо,що буде пiсля першого числа, плюс вищеописанi маленькi лаги з зависаннями на секунду двi таки присутнi,нiби й не критично,але часом дратуе

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

швидкiсть впала до середнiх 1.5 мегабайта на секунду, побачимо,що буде пiсля першого числа, плюс вищеописанi маленькi лаги з зависаннями на секунду двi таки присутнi,нiби й не критично,але часом дратуе

Вот что да то да-Спид тест еле до 2х мегабит дотягивает...и про лаги тру,секунды 3 может висеть

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Останнім часом в іграх по інтернету почали відбуватись жахливі лаги. Раніше такого не було. Підвисає все на пять-десять секунд, а потім дивуєшся, чого тебе вбили. В інших провайдерів такого нема, та й на Steam не скаржаться.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Останнім часом в іграх по інтернету почали відбуватись жахливі лаги. Раніше такого не було. Підвисає все на пять-десять секунд, а потім дивуєшся, чого тебе вбили. В інших провайдерів такого нема, та й на Steam не скаржаться.

Аналогічна ситуація.Дзвонив у підтримку, сказали що проблема у звязку між Львовом та Києвом.До кінця цього тижня проблему мають вирішити.Будемо надіятись... не хотілось би змінювати провайдера через такі "незручності".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Останнім часом в іграх по інтернету почали відбуватись жахливі лаги. Раніше такого не було. Підвисає все на пять-десять секунд, а потім дивуєшся, чого тебе вбили. В інших провайдерів такого нема, та й на Steam не скаржаться.

цій незручності вже майже місяць <_<

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

Це не чудо. Це тимчасовий костиль.

Після 10того числа, проблема вирішена перманентно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та ну... "Це не тимчасовий костиль" Це стабільні глюки. Як не якийсь ремонт серед робочого дня, то лаги. Все як не в людей... :angry:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...
Інтернет не підключається. Ключик чорний. Цікаво, чи надовго?
аналогічна ситуація!
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вже другий день пропадає зв'язок на 5-10 хв кожні 1-2 год.

а на 78 000 3 вже відповідей на такі запитання не дають?

А якби туди ще можна було додзвонитись!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якби спробував - додзвонився б. Телефон автоматом відправляється на Київський Колл-Центр. Там приймають заявку. І передають в ЛУцьк.

Тому НЕ додзвонитися - то гнила відмазка.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А якби туди ще можна було додзвонитись!

Додзвонитись легше, ніж плюнути. Теж були незручності, ну, і як завжди, от саме тоді коли немає зв'язку він дуже-дуже треба і прям в ту ж секунду.

p.s. Я там вже, мабуть, всіх дівчат операторів задовбала :blush: , вже їх по голосу впізнаю :_16:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Канал 15 Мбіт/с. Реально:

MTMwNDg4NDIxMi00MTA5LjEzNy0zMzEuMTI4LTQ4Ljk5Mi0w.gif

Як в інших клієнтів DG? Чи тільки мені так "повезло"?

Змінено користувачем Boss
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Схоже тільки Тобі, запустив тест - швидкість навіть більша, ніж передбачена тарифом

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Boss швидкість залежить від нагрузки на їхній роутер до якого ти підключений.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Після 1 травня канал став дуже несиметричним. Вихідна швидкість тільки до 1,5 Мбіт/с.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене вже другий місяць одна і таж проблема! Спочатку працює нет (Домашні мережі) нормально, але в якісь день я включаю ПК і бачю шо шось нетак, сторінкі довго грузяться ітп. Роблю спідтест і бачу шо швидкість всього 1-5 мегабіт а буває і менше! Звоню 780003, вони мені перезагружають обладнання, здається, і все працює нормально, швидкість стає велика. Але проходить буквально тиждень і знову приходиться звонити! В останнє таке було в пятницю але і сьогодні у мене таж проблема. Це напевно раз вже 6 за цих 2 місяця! Кожен тиждень звонити до них це не вихід! Підкажіть шось будь ласка...

Змінено користувачем Wayner
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...