Перейти до змісту

Рекомендовані повідомлення

  • Адміністратори

Послуга Миттєвий інтернет, розвивається паралельно послузі домашні мережі.

І методи авторизації та видачі айпі адрес там різні.

Миттєвий.

Айпі адреси видаються по DHCP Тоісь автоматично.

Включаєте роутер. В порт wan датагруповський кабель, і вибираєте метод підключення, в якому пише щось про автоматичне отримання ip адреси.

Потім відкривєте браузер, вас редіректить на my.datagroup.ua. Вводите логін і пароль, в кабінеті жмете "продолжить работу" і все.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Послуга Миттєвий інтернет, розвивається паралельно послузі домашні мережі.

І методи авторизації та видачі айпі адрес там різні.

Миттєвий.

Айпі адреси видаються по DHCP Тоісь автоматично.

Включаєте роутер. В порт wan датагруповський кабель, і вибираєте метод підключення, в якому пише щось про автоматичне отримання ip адреси.

Потім відкривєте браузер, вас редіректить на my.datagroup.ua. Вводите логін і пароль, в кабінеті жмете "продолжить работу" і все.

Дуже ДЯкую!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні поставили Ethernet інет. Скажіть будь-ласка, чому кожну хвилину пропадає з'єднання? В мене одне таке? раніше був на ADSL

В мене також така біда, Звонив в Дата Груп вже 4раза приймали заявку, але даже ніхто не перезвонив... Не вкурсі в чому проблема, і як її рішити?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

з ранку така проблема

MTMwOTc3NTU1MS0xMjMuMjIyLTcxNi43MzgtMTE3LjA5NS0w.gif

звонив до друга у якого теж датагруп, така сама проблема

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

З ранку така ж швидкість 1370332118.png .

оптику перекопали возле Житомира

Приблизно, коли відремонтують оптику?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори
Some backbone cables were cut nearby Kyiv and it impaired communications with entire Western part of the country. ISPs are amending this failure by enabling backup channels but their capacity is limited.

At this moment there is no clear estimate for complete resolution. It may take about 3 hours or maybe more.

We will inform you when issue will be fixed.

Це слова оператора Cogent.

А точніше - перебили оптику "Атраком", в якого більшість провайдерів її арендують. Може до кінця дня поремонтують.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Такаж проблема. Дзвонив в датагруп, сказали, що десь мережа пошкоджена біля Києва, і що мають полагодити все до 20.00 сьогоднішнього дня. Бум чекати і вірити))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

До 20тої.

Клаті землекопи дуже якісно пошкодили магістральні канали.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Звонил по номеру 780003. Сказали проблема должна решится часов до 8 вечера. Ждем-с...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

Пофіксили.

За годинку усе розрулиться.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А я звонив мені сказали що проблема в Луцькому оборудование.... так де правда? )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Достали мене вже ті пропозиції!!! В тиждень 3-4 рази звонять і пропонують підключитися. Шо то за телефонний СПАМ??? :mdr::lopata:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

з вчорашнього вечора після грози пропав інтернет 10,36,х.х

десь біля 12 ночі подзвонив у сервіс - взяли на розробку. прийшов з роботи ще досі немає. розумію зо гроза наробила шкоди багато, але за ніч та день можна багато відновити. тим більше живу на Соборності 37Б - не такий то вже і проблемний район в плані затоплення.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Також, інтернет періодично пропадає з вчорашнього вечора (почалося після грози) на декілька хвилин. З ранку согодні декілька раз пропадав по 5-10 хвилин, і ось зараз не було хвилин 20-30, вулиця Кравчука 16.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

Проблема в підгорівшому обладнанні.

Сьгодні локалізували проблему на декількох будинках. Завтра замінять обладнання.

Думаю до обіду на 99% проблеми будуть вирішені.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

шо там якийсь домашній тирнет - в нас он деякі банкомати лежать 2й день :) ті що на супутнику

все наслідки останньої грози...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Проблема в підгорівшому обладнанні.

Сьгодні локалізували проблему на декількох будинках. Завтра замінять обладнання.

Думаю до обіду на 99% проблеми будуть вирішені.

Напевне мій будинок - епіцентр проблеми! Вчора небуло взагалі , сказали не раніше як сьогодні ввечері.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...