Перейти до змісту

Рекомендовані повідомлення

Оптику можуь перебити у будь-кого. Від екскаваторів ніхто не застрахований.

Ну да я плачу 150 грн. обещали 35 мбыт\с,
:D 35М за 150 грн не смішіть мої підкови ©. Радуйтеся що ще те дають за таку ціну. Для порівняння: гарантовний 2х-сторонній інтернет зі швидкістю 100М коштує 20000грн в одного з луцьких провайдерів. Робіть висновкі.
удово (!!!) працює тех. підтримка в Білайна! Даже докулупатися нема за що.
А тобі легше від того буде що голос на іншій стороні тобі скаже що шукають перебиту магістраль і вирішуватимуть до завтра? Я думаю інтернет від того не зявиться. А може в Білайна тільки підтримка і працює ;).
Если интернет (ну очень )нужен для работы - надо позаботится об организации резервного канала, тем более, что сейчас это не проблема-выбор есть..
До речі да, ЖПСР для серфінга сторінок саме то. Мобіли благо є у всіх.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

[маты опущены], а вы думаете, что линия техподдержки может принять одновременно несколько сотен звонков? По вашему, на дежурстве постоянно находится 500 девушек-операторов?

Логику включать не пробовали, не? Сколько истероидов вчера пыталось дозвониться в саппорт? Сколько из них набирали номер в течении часа-двух подряд без остановки? Сколько из них грузили ни в чём не виноватых девушек?

Какой [маты опущены] отключенный телефон? Дозванивался неоднократно. Пару раз попадал на автоответчик, под глубокий вечер уже - когда попустились самые активные, наверное - поговорил с оператором.

Сначала говорим, потом думаем? ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

скоро і білайн здохне, якшо всі такими темпами туди хлинуть :D

назріває інтернет колапс, про який почали говорити пару років назад

людство терміново потребує надшвидкісних каналів зв'язку!

ахаха, за відповідним запитомв гуглі, реламується інет від ОГО і білайн... корочє це карма :lol:

Змінено користувачем laser
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ага і створять цей колапс ОГО і Бджоли :smile-zachot:

Змінено користувачем 3y6uk
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

[маты опущены], а вы думаете, что линия техподдержки может принять одновременно несколько сотен звонков?

А не можна було на автовідповідач замість:

"На жаль, жоден з операторів не може прийняти ваш дзвінок"

записати щось на зразок:

"Сталася аварія, спеціалісти роблять все можливе, щоб якнайшвидше відновити зв"язок" ???

Адже в техпідримку звичайно дзвонять не тоді, коли все добре, а тоді, коли щось сталося. І найбільше турбує основну масу юзерів якраз відсутність інформації.

Змінено користувачем S-driver
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

шоза брєд...

Коллапс, ДГ гівно, галактеко опаснсте..

особисто я до операторів не додзвонився навіть в 12 вечора.

Полагодили за ніч і на тому дуже дякую.ото попереходите ви всі, такі якsergeyp, на пчелнет, і тоді менша на операторів буде нагрузка, тоді і я мабуть зможу дозвонитись.

А так, з інтернетом звичайно краще, ніж без нього. :friday:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

не везе ДГ на екскаватори останнім часом, просто збіг що саме йому перебивають канали :unsure:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та ладно пожили пів доби без інтернету... надіюсь ніхто не вмер :) Всяке буває, у Києві під час будівництва моста на Московській площі перебили оптоволокто до якого був підключений КНУ ім Тараса Шевченка і ще декілька державних установ. Ремонт тривав 2 доби. А тут за 12 годин все відремонтували... З техпідтримкою так згоден, але чому б не подзвонити зараз, коли все гаразд і дати пропозицію покращення обслуговування абонентів (це я про встановлення автовідповідача, який буде інформувати про аварію).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

...але чому б не подзвонити зараз, коли все гаразд і дати пропозицію покращення обслуговування абонентів (це я про встановлення автовідповідача, який буде інформувати про аварію).

Да потому что народ у нас такой, им абы повозмущаться на форуме ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

З техпідтримкою так згоден, але чому б не подзвонити зараз, коли все гаразд і дати пропозицію покращення обслуговування абонентів (це я про встановлення автовідповідача, який буде інформувати про аварію).

Уху, техпідтримці нема чим зайнятися тільки вислуховувати поради як організовувати роботу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

жах, вперта тупість деяких суб'єктів вражає. замість загинати пальці і казати скіко мульйонів ти платиш датагрупу, краще підняв би дупу та завів резервне підключення.

я дістав свисток піплнета вткнув і маю інет. з'явився датагруп - свисток назад у шухляду до інших форс-мажорів. скільки нервів береже. крім того я беру його з ноутом з собою в дорогу або на відпочинок.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

жах, вперта тупість деяких суб'єктів вражає. замість загинати пальці і казати скіко мульйонів ти платиш датагрупу, краще підняв би дупу та завів резервне підключення.

я дістав свисток піплнета вткнув і маю інет. з'явився датагруп - свисток назад у шухляду до інших форс-мажорів. скільки нервів береже. крім того я беру його з ноутом з собою в дорогу або на відпочинок.

:ok2:

аналогічно, тільки цього разу коли законектився піплом, то виявилося що на рахунку -4,56 грн. Змушений був поповнити на пару грн., зате в хаті спокій ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Уявлю цю ситуацію, і так шкода стає сапорт ДГ, просто капєц. Сам не раз перебував вцій шкурі. Нікому не побажав би. :)

Взагалі, якійсь тиждень такий. В пятницю в мене на ЦО оптику порвали зразу в Голдена і ДГ (один колодець). За пів-дня зварили.

Якась диверсія блін... :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а я виспався:) дякую хлопцям з екскаватором  :smile-zachot:

интересный у них ковшик.... перебить за 1 раз 2 стороны кольца

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

раскрита тайна невєзєнія датагруп!!! ахахаха :smile-zachot:

Змінено користувачем laser
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Всё понятно..

Вот такой у меня сейчам Датагруп на тарифном плане Кинозал (((

И обидно то, что в этой ситуации никто не поможет.....

post-6242-1280079843,6_thumb.jpg

Змінено користувачем hotweelse
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

контакт не паше вже 5-у годину...

скукатіще... іду на пиво =)))

Это проблема Контакта. Я с МТС-коннект тоже не могу войти .

Я теж вчора через утел в інеті заходив, а зараз ось.

891550049.png

(( Да тебе еще везёт...

Кстати у моей крестной в соседнем доме, тоже такая же скорость как у меня . Может это проблема в свиче ? .

У нас с ней одна подсеть 10.32.0.1

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

контакт не паше вже 5-у годину...

скукатіще... іду на пиво =)))

Дощ іде!!!

Люди выходят на улицы, освобожденные от #vkontakte. Многие очень удивляются существованию неба и облаков.

Взято звідси http://www.red-forum.com/showthread.php?t=1916&page=25

(В мене 10.33)

Змінено користувачем @leg
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дощ іде!!!

Люди выходят на улицы, освобожденные от #vkontakte. Многие очень удивляются существованию неба и облаков.

Взято звідси http://www.red-forum.com/showthread.php?t=1916&page=25

(В мене 10.33)

Ну мне всегда "везёт" . Вот хочу скачать фильм, а нет возможности (скорость закачки 80 кбайт\с) .

Еще до завтра понаблюдаю, а там мож в супорт обращусь. Надеюсь помогут.

891555344.png

Змінено користувачем hotweelse
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

vkontakte sux!!!

Зомбі!!

Поживіть як люди, відійдіть від компа. Поїдьте на озеро чи річку. Пощупайте дівок за сраку в реалі, а не вконтакті, дрочери!!

Адмінів шкода, заганяли за вчора.

Мо приїхати завтра із конінкою? (як конструктив) ??

P.S. Був на Чорногузці вчора, бомба. Проточна чиста вода. Пониряв. поплавав. Діти довольні. І не дорого. Маршрутка №19 туди їде. 2 грн. і назад 2 грн.

мій нещасний УТК, і нещасні 4 Мбіт/1Мбіт

891614944.png

Змінено користувачем Zheny@
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

vkontakte sux!!!

Зомбі!!

Поживіть як люди, відійдіть від компа. Поїдьте на озеро чи річку. Пощупайте дівок за сраку в реалі, а не вконтакті, дрочери!!

Адмінів шкода, заганяли за вчора.

Мо приїхати завтра із конінкою? (як конструктив) ??

P.S. Був на Чорногузці вчора, бомба. Проточна чиста вода. Пониряв. поплавав. Діти довольні. І не дорого. Маршрутка №19 туди їде. 2 грн. і назад 2 грн.

мій нещасний УТК, і нещасні 4 Мбіт/1Мбіт

891614944.png

маладець :smile-zachot:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...