Перейти до змісту

Рекомендовані повідомлення

Не розумію істерики домашніх користувачів. Ну сталась якась аварія на зовнішньому каналі -- з ким не буває? Як світло відключають на пів дня чи гарячу воду на місяць -- це сприймається як щось звичне, "буває". А от інтернет пропав -- все, діти з голоду помирають, да? Корпоративних це не стосується, там через відсутність інету дійсно можуть бути шалені збитки. І то, при такій залежності від інету обов'язково потрібно мати резервний канал, бо ж всяке буває...

А Ви не думали, що в домашніх користувачів може бути офіс дома,а Інтернет потрібен для роботи,що за невиконання роботи штрафи?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не розумію істерики домашніх користувачів. Ну сталась якась аварія на зовнішньому каналі -- з ким не буває? Як світло відключають на пів дня чи гарячу воду на місяць -- це сприймається як щось звичне, "буває". А от інтернет пропав -- все, діти з голоду помирають, да? Корпоративних це не стосується, там через відсутність інету дійсно можуть бути шалені збитки. І то, при такій залежності від інету обов'язково потрібно мати резервний канал, бо ж всяке буває...

А Ви не думали, що в домашніх користувачів може бути офіс дома,а Інтернет потрібен для роботи,що за невиконання роботи штрафи?

Підключайтесь до усіх доступних в будинку провайдерів (ДатаГруп. Укртелеком, Київстар)

За 50$ купуєте собі Mikrotik RB750 і забуваєте про перебої з інтернетом.

Не захищаю провайдерів, але якщо домашній користувач хоче зекономити на інтернеті беручи собі саме домашній пакет, то які можуть бути претензії?

Підпишіть з провайдером SLA і усі ваші штрафи будуть покриватись провайдером.. правда вартість послуг виросте в десятки раз.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні ніяких аварій не було?

в обід пропав інет, навіть зараз чорний ключ, але скайп працює, та і 1 раз зайшло на якмсь сайт.

позвонив в підтримку, сказали шо приняли.

кравчука 7.

гг на статистику не зходить, сервер не пінгується)

upd. позвонив хлопчина сказав шо перезапустив інет.буду надіятись шо вже не пропаде.

Змінено користувачем Alexander47
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вот вам халява...25 за 25 :sm110: проблеми тільки починаються..

Змінено користувачем Yurik89
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вот вам халява...25 за 25 :sm110: проблеми тільки починаються..

Це при тарифі 25мб??? :ohmy::smile-zachot:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вот вам халява...25 за 25 :sm110: проблеми тільки починаються..

Це при тарифі 25мб??? :ohmy::smile-zachot:

На всіх тарифних планах будуть такі граблі

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вот вам халява...25 за 25 :sm110: проблеми тільки починаються..

Це при тарифі 25мб??? :ohmy::smile-zachot:

Скріншот знаходиться у підписі в Yurik89 і це не швидкість інету від ДГ, а швидкість ще Білайнівська :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вот вам халява...25 за 25 :sm110: проблеми тільки починаються..

Це при тарифі 25мб??? :ohmy::smile-zachot:

На всіх тарифних планах будуть такі граблі

В мене все добре, як і має бути. Тарифний план 25 за 50 грн.

1408388720.png

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну блін капец, захарило.

знову після грози в мене хвилину є інтернет, 3 хв нема.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

да нормально все, починили утром еще пока я спал :smile3:

падвезло тобі .

а мені знов дзвони, людей напрягай <_<

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну блін капец, захарило.

знову після грози в мене хвилину є інтернет, 3 хв нема.

добре тобі) на роботі з 17 пропав и так і не з"явився)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

цікаво у скільки кілобаксів вже обійшлися примхи природи?

багатенько..... :mdr:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

у меня на Сухолинского 2 вчера целый день небыло инета, позвонил сказали что перезвонят, через 3 часа опять позвонил сказали типа опять перезвонят. И тишина...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

у меня на Сухолинского 2 вчера целый день небыло инета, позвонил сказали что перезвонят, через 3 часа опять позвонил сказали типа опять перезвонят. И тишина...

ех...і мені обіцяли перезвонити)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ого то я бачу шо з своїми перебоями мені ше самому повезло.вчора десь ввечері норм стало.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вернулся вчерась с работы,а демона инета то нету.Мамань сказали что недалеко молнии били.Наверное железо ихнее пало жертвой

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вернулся вчерась с работы,а демона инета то нету.Мамань сказали что недалеко молнии били.Наверное железо ихнее пало жертвой

Повезло тобі, що зі вчорашнього дня, а в людей з неділі і без блискавок щезло, до сьогодні глухо.. :( Колл-центр бреше, як собаки...

Змінено користувачем Scabiosa
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не розумію, у них обладнання все добре сховане в приміщенні, оптика прокладена під землею і в результаті все працює через ср%ку.

Для прикладу в Киевстарі оптика йде вся в повітрі, свічі встановлені теж як небуть і таких проблем ще не було як в Датагрупа.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для прикладу в Киевстарі оптика йде вся в повітрі, свічі встановлені теж як небуть і таких проблем ще не було як в Датагрупа.

Ну да.. ну да..

і ці 2 пости дуже красномовно це 'підтверджують'

#447

#451

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

у них обладнання все добре сховане в приміщенні

Я тоже был в шоке когда у меня в подъезде на 6-м этаже перед квартирой потом был после ливней. У людей на 1-м этаже вода даже в квартиры затекла. Так что не будьте так уверены.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...