Перейти до змісту

Рекомендовані повідомлення

  • Адміністратори

Фактично мережу відновили.

Зробили висновки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зробимо висновки, діти. Бога нема, а є природа. Природу треба міняти і знищувать все, що в ній непотрібно.

(с)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чи планує хтось звертатись за перерахунком у зв'язку з відсутністю мережі протягом цих днів?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

дзвонив якомусь Юрію Аркадійовичу стосовно компенсації. розказував що форс мажорні обставини пов"язані із непередбачуваною погодою і т.д. треба писати заявую і т.д.

Блін, а чому я маючи 19 грн лишніх на рахунку внаслідок зміни тарифів і оплати картками по 50 грн, кожен раз першого числа бачу чорний ключик, бо не заплатив 50 грн НАПЕРЕД. чому я не можу сказати пішли в ж*опу - в мене форс-мажорні обставини бо захотілось пива, а це у мене непередбачувано буває і я витратив гроші на закуску, а не на інтернет? чому я маю писати листа, і пояснювати в ньому, що хочу отримати гроші чи компенсацію (не знаю як вони це будіуть робити) за неотримані, але проплачені наперед послуги. - у датагруп мої численні заяви є - флаг у руки і поїзд назустріч - в нормальних конторах такі речі мали вирішуватись на внутрішньому рівні - заявка є - направляється лист у фінансовий відділ про компенсацію всім тим, від кого хоча б були заявки про відсутність інтернету.

в таких от ситуаціях бачиш, що наявність договору не дає практично нічого - ти платиш бабки наперед, у них форс-мажор і ти сидиш чекаєш поки в провайдера все налагодиться.

жодного шансу на право голосу, навіть якщо фахівці провайдера вже отримали з\п за твої ж наперед оплачені гроші.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Знаю що тільки в Київстарі, в той час був Білайн, вертали гроші до копійки без всяких питань і тим більше заяв.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене на соборності 25б не має інету... дзвонив - сказали що прийдуть перезагрузять обладнання...чекаю...))) в когось є ще такі самі проблеми, чи тільки в мене? В мене вже не має терпіння чекати коли все запрацює! Я недавно підключився і вже бачу що зробив помилку...кожен раз вертаючись з роботи думаєш - є інтернет чи не має, буде сьогодні дощ чи не буде (бо як показує статистика - коли дощ і гроза - інтернету нема!!!)...телефон червоний від дзвінків на 780003...

Є ще маленька надія, що надалі все буде добре!))))))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

kmd , якщо я хочу перейти на 50мегабит, то треба опять їхати в офiс? чи якось можна зробити по iншому? на /dm.datagroup.ua немає нових тарифiв... зараз стоїть тариф 25\25... по закiнченнi акциї, буде 25мб за 50гр. так в договорi пише...

Змінено користувачем GeneralMotors
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вибачте за оффтоп, але у мене в одного не відкривається Gmail.com? І ще + інтернету не було з годину до цього.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні зранку, як не звично, знову не було інтернету. Поки не зателефонував тех. підтримку. Таке відчуття що замість авторизатора в мене живий оператор, поки не позвониш - не запрацює! Здивувало одне, відповіть оператора: "В нас зараз по всьому Луцьку такі проблеми". Це правда чи так вона відшила багато моїх лишніх питань?

Змінено користувачем Vaska
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вибачте за оффтоп, але у мене в одного не відкривається Gmail.com? І ще + інтернету не було з годину до цього.

В мене вiдкривається.... iнтернет був....

Сьогодні зранку, як не звично, знову не було інтернету. Поки не зателефонував тех. підтримку. Таке відчуття що замість авторизатора в мене живий оператор, поки не позвониш - не запрацює! Здивувало одне, відповіть оператора: "В нас зараз по всьому Луцьку такі проблеми". Це правда чи так вона відшила багато моїх лишніх питань?

В мене був....без глюкiв, Де ви живете що у вас тикие лаги?? в мене завжди все ок...))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене був....без глюкiв, Де ви живете що у вас тикие лаги?? в мене завжди все ок...))

Район ГПЗ.

Змінено користувачем Vaska
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене був....без глюкiв, Де ви живете що у вас тикие лаги?? в мене завжди все ок...))

Район ГПЗ.

А я ще знайомому посоветував Датагруп на Гпз, наверно вспоминае мене теплими словами)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А я ще знайомому посоветував Датагруп на Гпз, наверно вспоминае мене теплими словами)

Може в нього і добре працює, ну в моєму будинку на Даньшина 52/а це жах!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А я ще знайомому посоветував Датагруп на Гпз, наверно вспоминае мене теплими словами)

Може в нього і добре працює, ну в моєму будинку на Даньшина 52/а це жах!

Бо в мене на 40роковому все гуд... напевно тому що Датагруп не далеко)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ой, такі спасіба датагпуп за інтернет в будинку, докотилась цивілізація.

Є ряд питань:

1. В будинку з сушилок речі крадуть, що буде з вашим устаткуванням, як швидко відбуваються ремонтні роботи ?

2. Чим мотивувалися монтажники, якіми правами, дозволами, якщо цілком інгоруючи техніку безпеки при будівельних роботах прикріпили натягнутий кабель до аварійної стіни ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ой, такі спасіба датагпуп за інтернет в будинку, докотилась цивілізація.

2. Чим мотивувалися монтажники, якіми правами, дозволами, якщо цілком інгоруючи техніку безпеки при будівельних роботах прикріпили натягнутий кабель до аварійної стіни ?

Щось не похоже що цивілізація докотилась до вас! :sq_ye:

Мені кабель як норм людині через щиток пустили. :smile-zachot:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вже хоть підключав собі Датагруп на Володимирській? Чи наразі такої можливості ще немає?

Бо не раз звонили, пропонували підключитись, да і їх реклама при вході в під'їзд теж є... Планую перейти з ОГО, але поки що вагаюсь, бачу проблем з інетом даного провайдера у користуачів дуже багато.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо рекламки є то і можливість підключення також. А проблеми як в кого, в мене інтернету 1 тиждень не було, а інши користувались без проблеми. Так що тут як пощастить.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

знайшо в неті: '' тут видел много упоминаний того,

что гроза — серьёзная угроза

оборудованию: интернету, дескать,

приходят опаньки. Сам я живу в Китае, на самом юге, в

субтропиках. Грозы тут — мама не

горюй. Как-то на балконе посчитал

для прикола — 28 молний за минуту.

Минут на 10–15 иллюминация на

закате каждый день по весне. Ни разу за четыре года я не видел

случая, чтобы во время или после

грозы интернет отключался. Он тут

вообще не отключается. Скорость

бывает разной — это да. Только не говорите мне, что

китайские провайдеры используют

некитайское оборудование. Может,

проблема всё-таки в другом?"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

знайшо в неті: '' тут видел много упоминаний того,

что гроза — серьёзная угроза

оборудованию: интернету, дескать,

приходят опаньки. Сам я живу в Китае, на самом юге, в

субтропиках. Грозы тут — мама не

горюй. Как-то на балконе посчитал

для прикола — 28 молний за минуту.

Минут на 10–15 иллюминация на

закате каждый день по весне. Ни разу за четыре года я не видел

случая, чтобы во время или после

грозы интернет отключался. Он тут

вообще не отключается. Скорость

бывает разной — это да. Только не говорите мне, что

китайские провайдеры используют

некитайское оборудование. Может,

проблема всё-таки в другом?"

Просто може в них прокладенний інтернет другим способом?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Просто може в них прокладенний інтернет другим способом?

то може техпідтримку ДГ відправити в Китай на курси підвищення кваліфікації?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ви думаєте тільки Датагруп по місту свічі міняє?

Airbytes значно з меньшими втратами, а ось КС теж постраждав правда меньше ніж ДГ з домашными мережами, висновок ставте грозозахист від www.equicom.dp.ua

np6_preview3.jpg

ціна не велика та ось користі для Вас буже значно більше ніж міняти Mainboard чи Ethernet міняти чи добавляти

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ціна не велика та ось користі для Вас буже значно більше ніж міняти Mainboard чи Ethernet міняти чи добавляти

Угу. Тільки от правильно заземлити грозозахист + корпус ПК в умовах наших багатоповерхівок - геморой ще той. А без заземлення цей грозозахист не дасть ніякого ефекту.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...