Перейти до змісту

Рекомендовані повідомлення

Дякую. Я знаю яка у мене була швидкість і яка зараз.А ця дешева музика не довго грає...Відносно 25х25.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дякую. Я знаю яка у мене була швидкість і яка зараз.А ця дешева музика не довго грає...Відносно 25х25.

Яка тобі різниця скільки вона грає, попользуйся два місяця дешевже, а дальше буде 50мбит. за 75гр, або так як мені зробили 25мбит за 50гр... Всеодно вигідніше ніж в тебе...

Змінено користувачем GeneralMotors
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

, а дальше буде 50мбит. за 75гр, або так як мені зробили 25мбит за 50гр...

Ти якийсь унікальний? Нівкого не бачив такого явища більше

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

, а дальше буде 50мбит. за 75гр, або так як мені зробили 25мбит за 50гр...

Ти якийсь унікальний? Нівкого не бачив такого явища більше

Кстаті таку штуку мені зробили на Луцькому білінгу... тепер поняв чого я кажу , що Луцький білінг кращий!

post-11425-0-64205800-1313951899_thumb.j

Змінено користувачем GeneralMotors
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хочу заморозити Дата груп на пару мicяцiв,на скiльки часу точно я не знаю... як це краще зробити?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хочу заморозити Дата груп на пару мicяцiв,на скiльки часу точно я не знаю... як це краще зробити?

(абонвідділ) 78 00 39 передзвони вони скажуть що для цього потрібно (працюють пн-пт 08:30 - 17:30)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тільки в мене одного датагруп зара глючить? Швидкість в два рази менша ніж зазвичай.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тільки в мене одного датагруп зара глючить? Швидкість в два рази менша ніж зазвичай.

В мене теж. Тільки не в 2, а раз в 10) І пінг біля 100

Змінено користувачем Wayner
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тільки в мене одного датагруп зара глючить? Швидкість в два рази менша ніж зазвичай.

В мене теж. Тільки не в 2, а раз в 10) І пінг біля 100

Якщо точніше, то в мене в 4 рази швидкісь впала + пінг 130-140. Зара буду дзвонити до них.

П.С.: Дзвонив тільки що, сказали що в них аварія і до кінця сьогоднішнього дня мають вирішити. :mdr::mdr::mdr:

Фігово(((

Змінено користувачем GunGrave
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Схоже якась глобальна проблема, у мене теж лагі :(

Ти бачу двумя пользуешся провайдерами?)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пинг с Киевом около 200 мс, а скорость не превышает 1 МБита секунду-это что?Дубль два?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

блін, я думаю що за фігня, вчора комп переставляв в інше місце, то кабель прокладав по новому, думав десь пошкодив...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ти бачу двумя пользуешся провайдерами?)))

Дома наразі один, а по роботі користувався і користуюсь багатьма, так що часто знаю і бачу їх збої :) Датагрупу якось хронічно не везе, чомусь на їх централізовані збої натрапляю найчастіше.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ти бачу двумя пользуешся провайдерами?)))

Дома наразі один, а по роботі користувався і користуюсь багатьма, так що часто знаю і бачу їх збої :) Датагрупу якось хронічно не везе, чомусь на їх централізовані збої натрапляю найчастіше.

Та в мене на роботi також дата груп, i в дома дата груп)) з вчерашнього дня в дома вже айрбайтс, тепер думаю що робити з Дата груп дома, вiдключати жалко((( напевно заморожу i буду платити 12гр. кожен мicяць)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

жалко((( напевно заморожу i буду платити 12гр. кожен мicяць)))

а отключиться

а потом как нужно подключиться за 1.20 грн нельзя?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

жалко((( напевно заморожу i буду платити 12гр. кожен мicяць)))

а отключиться

а потом как нужно подключиться за 1.20 грн нельзя?

Уже такая ошибка была с Киевстаром , отключил Дата груп а потом через два месяца пришлось назад вернуться...))) не хочу наступать на те же грабли два раза)) думаю пока пару месяцев заморожу... а там думаю Айрбитс себя уже покажет ... стоит его оставлять или нет... тем более на щиту в Дата груп еще есть 25гр. можна и заморозить на два месяца, не пропадать деньгам просто так)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Счас с роботы звонили-говорили что тоже нету интернета-там укртелеком, так что проблемы могут быть не только в ДГ

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хочу заморозити Дата груп на пару мicяцiв,на скiльки часу точно я не знаю... як це краще зробити?

Йдеш до них і пишеш заяву.

призупинення - 12 гнр./міс.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Счас с роботы звонили-говорили что тоже нету интернета-там укртелеком, так что проблемы могут быть не только в ДГ

І в мене Укртелеком.... Працює.

Але хочу Айрбайтс в Ківерці :)

Айрбайтс! Запрошую в Ківерці! Можу бути регіональним представником :) З вас - 25км комунікацій, з мене - 1000 користувачів :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...