Перейти до змісту

Рекомендовані повідомлення

Обіцяють завтра до кінця дня зробити домашні мережі

Да сколько делать можно-говорили во вторник к 4 сделаем.

Во вторник звонил, сказали до среды 13:00 сделают, в среду звонил сказали что в четверг до 15:00 сделают, в четверг звонил сказали что в пятницу до 17:00 сделают. Спорим фиг сделают :) плюс еще и в выходные не будет

Аналогічна ситуація, теж саме говорять, нету немає... Я теж думаю що до понеділка не варто очікувати появу нета... :angry:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене зараз білайн за 49грн 5Мбіт і після 50Гбайт ріжуть швидкість. Розглядаю варіант перейти на Датагруп 50грн 25Мбіт. Хто переходив з білайна. Як швидкість, чи дійсно на практиці така? Як закачки тореном з берлоги? Зараз ~80Мбіт, а чи буде 25? Спідтест мабуть показує "кратковременну" швидкість, а фільм за скільки закачується? Які є сайти в корпоративній мережі датагруп? Чи є фтп сервер, що там цікавого є?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

наскільки я розумію то датагруп реально влетів по обладнанню через колись неправильно вибране технічне рішення підключень абонентів, бо в інших провайдерів такого ніби не наблюдається.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А страждають то користувачі. Вже 5-й день інет, то робить то не робить, як заманеться йому. Головне, як телефонувати по 10 разів у місяць і агітувати підключитись до ДГ, то час у них є, а полагодити інтернет часу не вистачає.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

надіюсь сьогодні вони остаточно відремонтують свої трабли, а то на вихідні бе нету якось не то.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Можливо, бо сьогодні з 12 годин приблизно немає інету, а вже 17 та година. І це вже 5-й день :mdr:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не розумію, у них обладнання все добре сховане в приміщенні, оптика прокладена під землею і в результаті все працює через ср%ку.

Для прикладу в Киевстарі оптика йде вся в повітрі, свічі встановлені теж як небуть і таких проблем ще не було як в Датагрупа.

ТА не розказуй... в мене в знайомого теж Київстар, і також немвє інтернета вже десь днів вісім....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ТА не розказуй... в мене в знайомого теж Київстар, і також немвє інтернета вже десь днів вісім....

З власного досвіду:

Білайн, підключили з першого разу і тоді, коли домовилися. Користувався більш як пів року, жодних проблем крім декількох (3-4) обривів, не більше ніж по 2-3 години та неможливість зайти на Берлогу. Після скарги через он-лайн форму на сайті, на протязі доби доступ до Берлдоги відновлювався, а на обриви я і не жалівся, саме розсмоктувалося.

Датагруп, підключили з 4 разу, приходили з запізненням більш як на годину. Заявка була на 18,07,11, а підключили 29,07,11. І вже 04,08,11 в ніч на 5 серпня пропав інтернет, подав через форму на сайті заявку, заявка прийнята, а інтернету досі немає. Пропало не після грози чи дощу, а через декілька днів. Досі користуюся "галімим", але стабільним Київстаром (Білайном).

Це я не жаліюся, а порівнюю.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ТА не розказуй... в мене в знайомого теж Київстар, і також немвє інтернета вже десь днів вісім....

З власного досвіду:

Білайн, підключили з першого разу і тоді, коли домовилися. Користувався більш як пів року, жодних проблем крім декількох (3-4) обривів, не більше ніж по 2-3 години та неможливість зайти на Берлогу. Після скарги через он-лайн форму на сайті, на протязі доби доступ до Берлдоги відновлювався, а на обриви я і не жалівся, саме розсмоктувалося.

Датагруп, підключили з 4 разу, приходили з запізненням більш як на годину. Заявка була на 18,07,11, а підключили 29,07,11. І вже 04,08,11 в ніч на 5 серпня пропав інтернет, подав через форму на сайті заявку, заявка прийнята, а інтернету досі немає. Пропало не після грози чи дощу, а через декілька днів. Досі користуюся "галімим", але стабільним Київстаром (Білайном).

Це я не жаліюся, а порівнюю.

Я також користувався і Київстаром і Датагрупом... І підключали на Датагруп мене два раза,один раз десь чотири роки назад то тоді мене також не вчасно підключили, я звонив даже до Директора питався коли мене підключать!! потім через пару років перейшов тільки на пару місяців на Київстар.... я побачив що діла з таким інтернетом не буде, бо при тарифі 30мбит. я даже толком не міг в Ютубі відео подивитись, так само пробував і в ігри пограти завжди якись приривання були!!Зато локалка видавала Супер, но заради локалки мені такий інтернет не потрібний, стидно було перед родичами що підключив такий отстой... звонив на київстар так він мені каже у вас все в порядку, як в порядку як грати невозможно... Потім пішов подав заявку на Датагруп опять, підключили так як сказали по телефону в той же час і день... даже раніше ждали мене на лавці....тепер все ок на тих же серверах захожу грати, і Ютуб грузиться бистро...На рахунок того що сталося після цих потопів, майже мене не каснулось так як інтернет завжди був, пару разів на пару хвилин тільки пропадав... це мабуть постраждали тільки пару вулиць....

Змінено користувачем GeneralMotors
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Во вторник звонил, сказали до среды 13:00 сделают, в среду звонил сказали что в четверг до 15:00 сделают, в четверг звонил сказали что в пятницу до 17:00 сделают. Спорим фиг сделают :) плюс еще и в выходные не будет

Как ожидалось инета не было все выходные, пошла вторая неделя без инета дома. А само больше в этой ситуации бесит поддержка, звоню в пятницу т.к. говорили до 17:00 починят звоню после 19:00, спрашиваю: "Ожидать инет на выходные хотябы", поддержка "Да уже все починили, типа какая ошибка и все такое, перегрузите роутер, вам перерзвонят", блин и я как дурак в очередной раз повелся сидел ждал )) ну придурок ) в субботу типа тоже "Вам перезвонят, идет диагностика", ну так диагностируйте себе мне то инет включите. Я не понимаю нафига обнадеживать людей и говорить что ктото позвонит или уже почти починили, я просто в шоке :(

Итого: пошла вторая неделя отсутствия интернета от Датагруп, уже не смешно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ДГ у цій ситуації поводиться не професійно. Якщо це серйозна якась аварія в них, мали б день і ніч робити щоб щвидше вирішити проблеми.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ДГ у цій ситуації поводиться не професійно. Якщо це серйозна якась аварія в них, мали б день і ніч робити щоб щвидше вирішити проблеми.

Ага, вже тиждень вирішують, і кормлять обіцянками... А те що можливо у когось робота залежить від наявності вдома нета, то нікого не обходить. Вже веду активний пошук альтернативи, бо з такими приколами нехай самі користуються своїм "чудовим" інтернетом. На даний момент у нас в місті не лише датагруп, і світ клином на ньому не зійшовся...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

коли у мене на роботі були аврали то я працював день і ніч, а якщо не справлявся сам то шукав помічників. Але думаю що проблема у фінансуванні та наявності обладнання

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене зараз білайн за 49грн 5Мбіт і після 50Гбайт ріжуть швидкість. Розглядаю варіант перейти на Датагруп 50грн 25Мбіт. Хто переходив з білайна. Як швидкість, чи дійсно на практиці така? Як закачки тореном з берлоги? Зараз ~80Мбіт, а чи буде 25? Спідтест мабуть показує "кратковременну" швидкість, а фільм за скільки закачується? Які є сайти в корпоративній мережі датагруп? Чи є фтп сервер, що там цікавого є?

Показує на практиці реальних 24-27 мбіт на цьому тарифному плані. З берлоги качає так жеж. Фільм закачується відповідно до величини файлу.

Сайти www.ex.ua, www.korrespondent.net, www.bigmir.net, www.upload.ua

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Знову після 17 години пропав інтенет :angry: Датагруп цього місяця побив вже свій власний рекорд пропадання інтернету за рік. :smile-zachot: Так тримати ДГ :ok2:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

коли у мене на роботі були аврали то я працював день і ніч, а якщо не справлявся сам то шукав помічників. Але думаю що проблема у фінансуванні та наявності обладнання

А ти думаєш де я зараз?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

не знаю, а ти мені скажи де мій інет? Тільки скажи правду, я все ж розумію.

Знаю, в країні згорівших свічів.

Залишилось пара будинків відновити.

Скинь айпі чи адресу в лічку. Завтра гляну. Сьогодні баста, спати. Нам як то кажуть за нічні не платять.

08:30-17:30 :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Шанси масового переходу на Київстар зростають... Автоматичного перерахунку суми оплати в зв’язку з відсутністю інтернету немає, треба писати заяву.

Прийдеться писати, бо інтернет через день вже задрав

Народна прикмета: "Якщо на вулиці планується гроза, чекай відсутності інтернету від Датагруп".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...