Перейти до змісту

Рекомендовані повідомлення

  • Адміністратори

Ви думаєте тільки Датагруп по місту свічі міняє?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ви думаєте тільки Датагруп по місту свічі міняє?

Якщо для них такий чесний Киевстар, хай позвонять i спитають чому вже бiльше тижня на соборностi немае iнтернета, причина напевно таж що i в датагруп!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо для них такий чесний Киевстар, хай позвонять i спитають чому вже бiльше тижня на соборностi немае iнтернета, причина напевно таж що i в датагруп!!

Жодного разу за цілий тиждень на Соборності ні єдиного глюка на Київстарі не спостерігала... А вдома Датагруп як не працював так і не працює, і не тільки в мене...

Змінено користувачем Flower
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Просто невдалий збіг обставин ((( Комусь повезло більше, комусь - менше. Мене перебої з інтернетом майже не зачепили. Загалом я задоволений якістю надання послуг. Є деякі нюанси, але вони скоріше огранізаційного характеру, ніж технічного. Є нарікання на роботу служби підтримки, на відсутність достовірної інформації про аварії, збої та терміни ліквідації їх наслідків, про тарифи і т.п.

Останнім часом набридають дзвінками з питаннями чи користуєтеся ви інтернетом, якщо користуєтеся, то послугами якого провайдера... Кажеш, що користуєшся послугами "Датагруп" ще з часів "Фотакому", то інколи просто трубочку кидають, інколи запитують чи задоволені послугами. То ж при підключенні і перезаключенні договорів вказував домашній номер телефону. Невже не можна це відслідкувати? Чи хоча б після першого двінка внести номер в базу і більше не дзвонити принаймі з пів року?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

kmd, я писав що шлюз 10.36.0.1 лежить, тому спочатку з ним розібратись треба

В мене також 10.36.0.1 проблем нiяких не було... полюбому у вас свiч згорiв...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

у мене до свіча сигнал є, а далі немає

Ой сорри в мене 10.32.0.1

Змінено користувачем GeneralMotors
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Прикол в тому що сусiдка по квартирi тiльки що звонила казала , що в неї також немае iнета вже другий тиждень))) як таке може бути? в мене е , а в неї немае)))

Artis Я ж казав пiдключайте її по луцькому бiлiнгу, тепер буду виноватий, що посоветував Датагруп їй а не Київстар )))

Змінено користувачем GeneralMotors
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

у мене до свіча сигнал є, а далі немає

Ти глупий чи придурюєшся? :)

Таке відчуття що ти про свічі ніколи не чув. Хоча вроді й не далекий від ІТ індустрії. :)

Напиши в приват адресу свою. Бо так і буде валятись.

Прикол в тому що сусiдка по квартирi тiльки що звонила казала , що в неї також немае iнета вже другий тиждень))) як таке може бути? в мене е , а в неї немае)))

Artis Я ж казав пiдключайте її по луцькому бiлiнгу, тепер буду виноватий, що посоветував Датагруп їй а не Київстар )))

Сусідка в якій квартирі?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

у мене до свіча сигнал є, а далі немає

Ти глупий чи придурюєшся? :)

Таке відчуття що ти про свічі ніколи не чув. Хоча вроді й не далекий від ІТ індустрії. :)

Напиши в приват адресу свою. Бо так і буде валятись.

Прикол в тому що сусiдка по квартирi тiльки що звонила казала , що в неї також немае iнета вже другий тиждень))) як таке може бути? в мене е , а в неї немае)))

Artis Я ж казав пiдключайте її по луцькому бiлiнгу, тепер буду виноватий, що посоветував Датагруп їй а не Київстар )))

Сусідка в якій квартирі?

В неї кв.1 в мене кв.4

Змінено користувачем GeneralMotors
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я був минулого тижня на відпочинку, теж боявся що за час моєї відсутності все погорить. Але, як не дивно, Датагруп на ЛПЗ вижив, роутер пережив всі грози і зараз працює живий-здоровий, тьху-тьху (хоча з наступного тижня поставлю на нього грозозахист, щоб надалі спати спокійніше). Цікаво, можливо "Домашні мережі" більш вразливі до грози ніж "Домашній телеком"(можливо інший тип кладки мережи чи ще щось)?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

В неї кв.1 в мене кв.4

ilon4ik кв.1

Відключена за заборгованість в Луцькому білінгу, в київському її нема.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

хоча з наступного тижня поставлю на нього грозозахист, щоб надалі спати спокійніше

Може підскажеш як, я б теж собі встановив, хто його знає що може статись.

Інтернет звичайно веселий. Тиждень не було, вчора включили, сьогодні прийшов з робити з нову немає. Порадувало лише одне, позвонив в тех. підтримку, через 1 год включили. ^_^

На ремонтників думаю не потрібно нарікати, сумніваюсь що їм в задоволення майже кожен день "паяти" "супер" обладнання. :mdr:

Єдине не подобається тех. підтримка за відсутності інформації про час усунення аварії. Тиждень телефонував з дня у день так і нічого не почув толкового.

А взагалі зажрались всі супер-пупер швидкісним інтернетом, от був старий-добрий ADSL і проблеми рідко бували. А то тепер грозу чекаєш як кінець світу. :lol:

Змінено користувачем Vaska
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Може підскажеш як, я б теж собі встановив, хто його знає що може статись.

Купив по інету ось таку штукенцію (Впринципі в "Ратексі" біля базара вона теж є, коштує 42грн). Втикаєш в неї кабель провайдера, інший кінець в комп або в роутер, провід заземлення - на батарею бажано прикрутити до нормального контура заземлення (дуже рекомендується вести окрему жилу від щитка). Все, тепер (теоретично) цей захист повинен оберігати мережеві карти від кари Зевса-Громовержця.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

бажано прикрутити до нормального контура заземлення (дуже рекомендується вести окрему жилу від щитка).

В совковських багатоповерхівках хіба є земля в щитках? Там тільки три фази і нуль здається...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цікаво в деяких ИБП також є Грозозащита, але там немає заземлення... і як це получається? развод? )) :blink:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цікаво в деяких ИБП також є Грозозащита, але там немає заземлення... і як це получається? развод? )) :blink:

Там виведено через кабель живлення, а євровилка має земляну клему, відповідно має втикатись в євророзетку з підведеним заземленням.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мені сьогодні з Києва написали, що проблема усунена але я зараз на роботі, то не знаю. Підкажіть чи працює вже на Соборності.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мені сьогодні з Києва написали, що проблема усунена але я зараз на роботі, то не знаю. Підкажіть чи працює вже на Соборності.

У меня на Соборности работает еще с пятници

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...