Перейти до змісту

Рекомендовані повідомлення

А я зі стільчика впав коли побачив яка в мене була швидкість скачування. :blink:

post-5515-0-12105500-1318191418_thumb.jp

Це при моїх 25 Мбит/с. Тобто швидкість скачування в мене не була ніколи більшою за 3,2 Мбит/с.

Змінено користувачем Vaska
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Саме так!( у ДТ Інтернет має свою частоту в герцах :mellow: .

Думав зпригну з Київстару бо втрата пакетів докучала, а тут Датагруп менш стабільніший ніж Укртелеком :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А я зі стільчика впав коли побачив яка в мене була швидкість скачування. :blink:

post-5515-0-12105500-1318191418_thumb.jp

Це при моїх 25 Мбит/с. Тобто швидкість скачування в мене не була ніколи більшою за 3,2 Мбит/с.

Маразм крепчал...

Навіть на скріншоті видно, що швидкість становить 6МБ/с, а якщо ще врахувати те, що при перекладі uTorrent якийсь бовдур замість великої букви "Б" поставив маленьку "б", то це взагалі буде майже 50Мбіт/с

Учите матчасть...

І взагалі, чомусь нікого не дивує, що розмір файлу вказується в Гб - то ж не гігабіти, бляха-муха. Зате всі юзери починають кричати, де ж та швидкість. Як у тому анекдоті, про "пііііііво", - повбивав би

Я все вірно написав. І не потрібно мені забивати мізки: Б - велика, б - маленька.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я все вірно написав. І не потрібно мені забивати мізки: Б - велика, б - маленька.

Переведи 6Мб/с в Мбіт/с. Якщо не знаєш як, то скористайся калькулятором з ґуґла ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 Мбайт/с = 48Мбіт/с ~ 50 мегабітам.

а 3,2 Мбайта.с = 25 Мбіт/с

Все просто - заявлену швидкість ділимо на 8. Або ж реальну на 8 множимо.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сенс в тому що в мене качало не 3,2 Мбайта як і повинно бути по моєму тарифу, а 6,0 Мбайта. Но це було тільки один раз вечором :rolleyes:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Швидкість закачки (на торентах) завжди задається кількістю активних сідів!!! Навіть якщо у вс тариф 50 Мегабіт за секунду то не факт що ви будете качати зі швидкістю 6 Мегабайт/с.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сенс в тому що в мене качало не 3,2 Мбайта як і повинно бути по моєму тарифу, а 6,0 Мбайта. Но це було тільки один раз вечором :rolleyes:

Вибачай, але я читаю текст, а не чужі думки. А в твоєму пості чорним по білому 3,2 Мбит/с

Ну перепутав. <_<

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Датагруп, у вас там все в порядку?

бо в мене нє.

вже десь тиждень, ну 5 днів точно, ПОСТІЙНО інтернет то вкл, то викл.точно як laska запостила картинко.розрив не довгий, буквально до 10 сек, але це починає напрягати.

кравчука 7.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно приходив хлопець із Датагруп. Питав, яким інетом користуюсь і чи є скарги. Ну, я видав йому всі скарги і побажання, а він пообіцяв передати їх "куди потрібно". Шановний Датагруп, не ганяйте хлопців по квартирах (дощ, холод, ще й субота), краще займіться вдосконаленням мережі, щоб інет не пропадав час від часу. А то я вже подумую іти назад на Київстар. Там звичайно теж не фонтан, пропадають пакети, але зате працює стабільно і мобільний можна бонусами поповнювати. Із двох зол приходиться вибирати менше.

Змінено користувачем NetSerpent
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Датагруп, у вас там все в порядку?

бо в мене нє.

вже десь тиждень, ну 5 днів точно, ПОСТІЙНО інтернет то вкл, то викл.точно як laska запостила картинко.розрив не довгий, буквально до 10 сек, але це починає напрягати.

кравчука 7.

аналогичная ситауция была и у меня. то включается, то выключается. и так дней 5. помогла перестановка виндовс (хотя не факт что это решение проблемы, может совпало так), но уже 3 дня проблем нету совсем. красота!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

поняття *качество* до поняття *датагруп* ну нiяким боком вже не вiдносится

не,

ну зачам так радикально

правельнее писать ДомашниеСети или ДомашнийТелеком

глобально у ДГ всё чики-пики

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

На домашних сетях тоже всё ок.

Проблемы наблюдаются толькльо с услугой "ДомашнийТелеком"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

не,

ну зачам так радикально

правельнее писать ДомашниеСети или ДомашнийТелеком

глобально у ДГ всё чики-пики

ну да, если у *Мерседеса* дверца отвалилась, это ж не *Мерседес* поломан, а всего лишь дверца, глобально он (Мерседес) так же быстро ездит как и ездил,хоть с дверцой хоть без :angry2:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

не, не так,

елси ты купил свой мерседес с рук, с перебитыми номерами, выровняной рамой и ниразу не был на сервисе мерса - это одно

если если в салоне, новый, и 2 раза в год бываеш на сервисе - другое

p.s. а если серьёзно то

нужно понимать что за 50 грн никто не может гарантировать 100% работы, так же как и за 150 и 1500...

так что лучший выход из ситуации - брать инет у 2х провайдеров,

например у Телекома еще, если есть телефон, получится +50 грн, модем дадут нахаляву

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

p.s. а если серьёзно то

нужно понимать что за 50 грн никто не может гарантировать 100% работы, так же как и за 150 и 1500...

так что лучший выход из ситуации - брать инет у 2х провайдеров,

например у Телекома еще, если есть телефон, получится +50 грн, модем дадут нахаляву

Не-не-не, не треба плутати святе з грішним: низька ціна = низька швидкість, а не низька якість. Покажи мені хоч де, щоб це було озвучено "низька ціна = низька якість" і я одразу перейду на дорожчий тариф або на іншого прова.

п.с. як видно з форумів, дорогі тарифи не є доказом стабільності, скарг не менше.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не-не-не, не треба плутати святе з грішним: низька ціна = низька швидкість, а не низька якість. Покажи мені хоч де, щоб це було озвучено "низька ціна = низька якість" і я одразу перейду на дорожчий тариф або на іншого прова.

дык,

а кто писал о скости?

о скорости шас нико не говорит,

каналов немеряно, и внешних и внутренних

вопрос именно в качестве (оборудования и количестве монтёров вылетающих по первому требованию)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

так что лучший выход из ситуации - брать инет у 2х провайдеров,

а еще лучше покупать две палки колбасы,две буханки хлеба и иметь два автомобиля и лечится у двух врачей, но главный вопрос а нахера ?

Хер бы сним если б интернет пропадал бы скажем раз два в месяц но через день же, в то воскресенье с послеобеда до утра понедельника не было, посреди недели тоже пропадал, в это воскресенье целый день не было, сегодня целый день лихорадит, если б спина не прихватила сегодня то поехал бы на офис ставить вопрос ребром,либо для начала назад на *домашние сети* либо пошли они ВЦ ВЦ ВЦ ВЦ ВЦ ВЦ с таким интернетом

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хоч і в Київстара за такі ціни швидкість в рази менша, але якість - чудова. У всякому випадку в мене :)

nickel правильно написав: низька ціна - маленька швидкість.

Змінено користувачем swen1989
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

перешел на айрбайтс и горя не знаю)) а то помню как только выходные так инета нету, и тех. тех.поддержка не работает по выходным ... всегда только, перед включением компьютера стояла мысль , а есть интернет или нету...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

З учорашнього дня в ДГ нові тарифи. Тепер швидкість вища за ті ж гроші. Вроді як і добре, ціна трохи нижча, ніж в КС, але... Хто в курсі, коли пишеш заяву на відключення, залишок грошей на рахунку повертається?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

так что лучший выход из ситуации - брать инет у 2х провайдеров,

а еще лучше покупать две палки колбасы,две буханки хлеба и иметь два автомобиля и лечится у двух врачей, но главный вопрос а нахера ?

все зависит от задач

никто не сможет гарантировать 100% го сервиса

p.s. а послушать мнение 2х врачей бывает полезно

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

З учорашнього дня в ДГ нові тарифи. Тепер швидкість вища за ті ж гроші. Вроді як і добре, ціна трохи нижча, ніж в КС, але... Хто в курсі, коли пишеш заяву на відключення, залишок грошей на рахунку повертається?

Деньги не отдают, но можно перекинуть их на счет друга... я так делал...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...