Перейти до змісту

Дорожная обстановка


Рекомендовані повідомлення

1 минуту назад, vampirich сказал:

тому щоб це запрацювало то треба ті камери на кожній вулиці через кожні 500 метрів - що нереально

Бо як хтось написав вище - "знаю де камера, скинув швидексть на 500 метрів і далі притопив"

Камера відбиває себе дуже швидко. Тобто навіть маючи бюджет на одну камеру, я можу покрити ними всю Україну - це лише питання часу. В Луцьку і доріг де ти можеш топити більше 500 метрів не так багато.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

34 минуты назад, Nokian сказал:

Що буде з острівцями восени при туманах, не кажучи вже про зиму із нашим ,,чищенням доріг,,?.

Це просто пастка на дорозі.

Авто є джерелом підвищеної небезпеки,а чому дорогу роблять також небезпечною?.

В другій частині повідомлення відповідь на перше запитання. Авто - джерело підвищеної небезпеки. І треба думати про це, вибираючи швидкість руху в темну пору, туман, на нечищених дорогах. На місці острівця ж може бути що завгодно. Людина, тварина, дтп, поломане авто. І що будеш робити, коли воно з'явиться перед носом?

38 минут назад, Nokian сказал:

Іноді не порушити правила,просто нереально.

Є різні непередбачувані та непереборні сили.

Не чув про таке?

Угу. Дєдько на пасажирському сидінні з пістолом біля твого виска.

  • Дякую! 1
  • +1 6
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

55 минут назад, nickel сказал:

А взагалі слушна ідея. Якщо зовсім не можна прийняти, то хоча б садити трохи далі від дороги. Тих пару метрів інколи автомобілю вистачає щоб зупинитися без жертв .

Якраз це все працює зовсім інакше. Вузькі дороги і дерева навпаки змушують водія поводитись обережніше на дорозі, бо менше місця для маневрів в разі чого.

  • Збентежений 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, volks сказал:

Якраз це все працює зовсім інакше. Вузькі дороги і дерева навпаки змушують водія поводитись обережніше на дорозі, бо менше місця для маневрів в разі чого.

Ребята ви якось збочено бачите безпеку. Давай ще посеред траси будемо час від часу стовпи ставити, щоб тримати водіїв в тонусі і відсіювати зівак чи гонщиків. Може простіше тоді накуй ліквідувати  усі без виключення автодори і за пару років ми всі будемо потихеньку човгати пузом по залишкам старих доріг. Перевищувати  ніхто не захоче. Нахєра ми витрачаємо такі гроші на утримання цих асфальтових корупціонерів? Якщо не кормити цих дармоїдів, то кількість жертв зменшиться практично до нуля. А залізо, на те воно й залізо, щоб ламатися. Зекономленими грошима можна навіть компенсації на ремонт авто виплачувати водіям.

  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

26 хвилин тому, volks сказано:

В другій частині повідомлення відповідь на перше запитання. Авто - джерело підвищеної небезпеки. І треба думати про це, вибираючи швидкість руху в темну пору, туман, на нечищених дорогах. На місці острівця ж може бути що завгодно. Людина, тварина, дтп, поломане авто. І що будеш робити, коли воно з'явиться перед носом?

Угу. Дєдько на пасажирському сидінні з пістолом біля твого виска.

Ти одруженний?.

Якісь договори коли небудь підписував,чи хоча б читав.?

Змінено користувачем Nokian
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

29 минут назад, Nokian сказал:

Ти одруженний?.

Якісь договори коли небудь підписував,чи хоча б читав.?

Так. Так і так.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@nickel я ось бачу що для деяких літунів треба камери разом з ракетною самонавідною установкою, щоб відразу прибити, бо він думає що у нього в руках штурвал, а не руль автомобіля.

 

Я не бачив ще ці островки. Я не водій, і не буду сперечатись про те які вони: хороші чи погані. Вам всім відніше. Якщо вони зроблені через одне місце то нароблять лиха. І тоді це стануть острівки смерті а не безпеки.

Але як пішоход я вважаю що вони повинні бути у місцях де дуже небезпечні участки доріг. Звичайно що вони повинні бути відповідним чином освітлені та зроблені так щоб їх міг побачити любий водій здалеку і зміг зреагувати. І нормально знизивши швидкість проїхати. І тоді і той, хто там стоїть, буде у безпеці і водій машину не розіб'є.

Камера то хороша і потрібна річ, разом з автоматизованою системою виписування штрафів, але вона не дасть безпечно перейти дорогу, якщо хтось летить та плює на штрафи.

Колись жартували про обмежувачі швидкості руху на дорозі: Чому це лежачі поліцейські? Бо на відміну від міліції (тоді була ще міліція) не бере хабара і виконує свої функції.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

49 минут назад, nickel сказал:

Ребята ви якось збочено бачите безпеку.

А так воно і є. Тротуар біля дороги спонукає їхати повільніше. Відбійник провокує підвищити швидкість. Відповідно широкі і вузькі дороги.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 минут назад, Electronshik сказал:

@nickel я ось бачу що для деяких літунів треба камери разом з ракетною самонавідною установкою, щоб відразу прибити, бо він думає що у нього в руках штурвал, а не руль автомобіля.

 

Я не бачив ще ці островки. Я не водій, і не буду сперечатись про те які вони: хороші чи погані. Вам всім відніше. Якщо вони зроблені через одне місце то нароблять лиха. І тоді це стануть острівки смерті а не безпеки.

Але як пішоход я вважаю що вони повинні бути у місцях де дуже небезпечні участки доріг. Звичайно що вони повинні бути відповідним чином освітлені та зроблені так щоб їх міг побачити любий водій здалеку і зміг зреагувати. І нормально знизивши швидкість проїхати. І тоді і той, хто там стоїть, буде у безпеці і водій машину не розіб'є.

Камера то хороша і потрібна річ, разом з автоматизованою системою виписування штрафів, але вона не дасть безпечно перейти дорогу, якщо хтось летить та плює на штрафи.

Колись жартували про обмежувачі швидкості руху на дорозі: Чому це лежачі поліцейські? Бо на відміну від міліції (тоді була ще міліція) не бере хабара і виконує свої функції.

То я поясню. Вони стоять на в'їзді в населені пункти, тобто ніхто і ніщо не заважає паморокам розганятися після такого острівка в населеному пункті до 100-200 км в годину. Тому, щоб вони працювали за призначенням, їх треба як і камери ставити через кожні 500 метрів. Але їх легше об'їхати по зустрічній ніж по своїй смузі, і памороки вже так роблять. Тобто якщо раніше памороки просто летіли в населених пунктах, так тепер вони ще це роблять по зустрічній.

1 час назад, vampirich сказал:

тому щоб це запрацювало то треба ті камери на кожній вулиці через кожні 500 метрів - що нереально

Бо як хтось написав вище - "знаю де камера, скинув швидексть на 500 метрів і далі притопив"

 

Змінено користувачем nickel
  • Дякую! 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

54 минуты назад, nickel сказал:

Ребята ви якось збочено бачите безпеку.

3 минуты назад, volks сказал:

А так воно і є. 

 

Все з вами зрозуміло :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, nickel сказал:

Вони стоять на в'їзді в населені пункти, тобто ніхто і ніщо не заважає паморокам розганятися після такого острівка в населеному пункті до 100-200 км в годину.

Тому що навіть ті,  хто скидає швидкість, робить це не відразу, а зазвичай влітає в населений пункт.

Ідеально має бути цей зігзаговий острівок + максимально вузькі смуги в населеному пункті + острівки на переходах + камери+ максимальне освітлення в темну пору доби.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 минут назад, nickel сказал:

Але їх легше об'їхати по зустрічній ніж по своїй смузі, і памороки вже так роблять. Тобто якщо раніше памороки просто летіли в населених пунктах, так тепер вони ще це роблять по зустрічній.

Розділювач полос нє?

 

5 минут назад, nickel сказал:

Вони стоять на в'їзді в населені пункти, тобто ніхто і ніщо не заважає паморокам розганятися після такого острівка в населеному пункті до 100-200 км в годину.

Тоді по суті нах не треба ті островки

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

58 хвилин тому, nickel сказано:

Ребята ви якось збочено бачите безпеку.

особисто я реаліст і маю думку, що дотримуватися правил у нас може заставити тільки поліцай зі шмайсером і нагайкою на кожному перехресті (умовно)

за ті ж камери, які теоретично мають навести лад на твою думку.

У великих містах давно стоять. і багато де стоять. і уже, мабуть, взагалі пошті тільки дарма електрику палять? кількість порушень впало в рази?

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, volks сказал:

Тому що навіть ті,  хто скидає швидкість, робить це не відразу, а зазвичай влітає в населений пункт.

Ідеально має бути цей зігзаговий острівок + максимально вузькі смуги в населеному пункті + острівки на переходах + камери+ максимальне освітлення в темну пору доби.

Який тоді взагалі смисл розширювати трасу поза населеними пунктами, якщо вона звужуватиметься в населених пунктах? Ефект пляшкового горлишка в населеному пункті знівелює розширення траси поза населеним пунктом. Ширина траси має бути відповідно транспортному трафіку. А переходи і все решта мають підлаштовуватися під тип і ширину траси. Дороги - артерії економіки, дуже не мудро їх перетискати.

  • Подобається 1
  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 минут назад, Electronshik сказал:

Розділювач полос нє?

Так "их нет, но вы держитесь". Наскільки я пам'ятаю, розділювачі ставляться при певних обставинах - дві і більше полос в одному напрямку, а на Ковель не скрізь так є.

6 минут назад, Electronshik сказал:

Тоді по суті нах не треба ті островки

Я також так вважаю, але не всі. Думки розділилися.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

30 хвилин тому, volks сказано:

Так. Так і так.

То в кожному НОРМАЛЬНОМУ  договорі є пункт про форс-мажор та непереборні сили.

Чого це юристи такі дурні?.

І якщо ти одружений,то маєш знати що не треба дядька з пістолетом,аби влаштувати тобі в салоні оцей самий форс-мажор..

На любій швидкості.

Навіть коли ти стоятимеш і не рухатимешся зовсім..

Тому на дорозі має бути МІНІМУМ ,ТОГО,ЩО МОЖЕ ВБИТИ.

Ще про злвтігання,що судді ,депутати,їздитимуть так само повільно,як і ми.

Хєр там.

Вони їздитимуть,як і їздили.

Просто побите авто вони поміняють, майже не помітивши.

А ми?

 

Змінено користувачем Nokian
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 минут назад, vampirich сказал:

особисто я реаліст і маю думку, що дотримуватися правил у нас може заставити тільки поліцай зі шмайсером і нагайкою на кожному перехресті (умовно)

То скажи мені як реаліст: чи допоможуть ті острівки, якщо ті хто скидав швидкість і далі скидають, а хто літав, тепер летить повз острівець по зустрічній?

7 минут назад, vampirich сказал:

за ті ж камери, які теоретично мають навести лад на твою думку.

У великих містах давно стоять. і багато де стоять. і уже, мабуть, взагалі пошті тільки дарма електрику палять? кількість порушень впало в рази?

Обіцяю погуглити статистику, але дайте я хоч працювати почну. Директор вже косо дивиться. :)

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 хвилин тому, vampirich сказано:

особисто я реаліст і маю думку, що дотримуватися правил у нас може заставити тільки поліцай зі шмайсером і нагайкою на кожному перехресті (умовно)

за ті ж камери, які теоретично мають навести лад на твою думку.

У великих містах давно стоять. і багато де стоять. і уже, мабуть, взагалі пошті тільки дарма електрику палять? кількість порушень впало в рази?

Просто поїздь по Києву ,поблизу Києва.,і подивись яка швидкість.

Враження,що повзуть.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

14 минут назад, Nokian сказал:

якщо ти одружений,то маєш знати що не треба дядька з пістолетом,аби влаштувати тобі в салоні оцей самий форс-мажор..

На любій швидкості.

Ну якщо в тебе такий форс-мажор, то залишай його вдома. Інші люди не повинні через нього страждати.

15 минут назад, Nokian сказал:

Ще про злвтігання,що судді ,депутати,їздитимуть так само повільно,як і ми.

Для того і робляться засоби примусового зниження швидкості. Щоб подібні персонажі фізично не могли перевищувати швидкість.

23 минуты назад, nickel сказал:

Ефект пляшкового горлишка в населеному пункті знівелює розширення траси поза населеним пунктом.

Траса поза населеним пунктом. В його межах це дорога в населеному пункті і в даному випадку все має підлаштовуватись під безпеку його жителів.

26 минут назад, nickel сказал:

Дороги - артерії економіки, дуже не мудро їх перетискати.

Якщо не мудро, то треба обходити населені пункти.

16 минут назад, Nokian сказал:

Просто поїздь по Києву ,поблизу Києва.,і подивись яка швидкість.

Враження,що повзуть.

Хватає тих, летять повз тих, хто повзе.

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 хвилин тому, Nokian сказано:

Просто поїздь по Києву ,поблизу Києва.,і подивись яка швидкість.

Враження,що повзуть.

останній раз був у березні. давненько, але камери давніше стоять.

з Одеси через КИїв (там треба було покрутитися) на Луцьк. За кермом був корінний киювлянін 

то меньше 80 тільки у пробках їхали. а там де не було пробок - то ми мало кого обганяли. в основному - нас

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 минуты назад, volks сказал:

Траса поза населеним пунктом. В його межах це дорога в населеному пункті і в даному випадку все має підлаштовуватись під безпеку його жителів.

Якщо не мудро, то треба обходити населені пункти.

Сам хотів би глянути в очі тому, хто вирішив з цієї траси, яка проходить через купу населених пунктів, зробити платний автобан. Але пріоритет на трасі має бути таки в транспорту, навіть якщо траса пролягає через якогось полудурка через населений пункт. В пішохода пріоритет  в пішохідній зоні, в транспорту на дорозі і ніяк не навпаки.

  • Подобається 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

23 хвилин тому, nickel сказано:

То скажи мені як реаліст: чи допоможуть ті острівки, якщо ті хто скидав швидкість і далі скидають, а хто літав, тепер летить повз острівець по зустрічній?

думаю що так само як і з камерами, то всьо для чесних людей, через що писав про шмайсери.. але ж чомусь розфігачився там тільки один. чому ж якщо все там так погано?

по факту в наших реаліях вони повинні бути іще крутіші, щоб ніхто не мірявся піськами, на якій швидкості вкладеться в зигзаг, а дійсно мусив тормозити без варіантів. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 минуты назад, vampirich сказал:

думаю що так само як і з камерами, то всьо для чесних людей, через що писав про шмайсери.. але ж чомусь розфігачився там тільки один. чому ж якщо все там так погано?

по факту в наших реаліях вони повинні бути іще крутіші, щоб ніхто не мірявся піськами, на якій швидкості вкладеться в зигзаг, а дійсно мусив тормозити без варіантів. 

Бо лише один завтикун - і це добре, а памороки тепер по зустрічній летять. А були б камери, то і в бюджет побільшало надходжень і бажаючих їх робити поменшало.

 

Змінено користувачем nickel
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 хвилин тому, vampirich сказано:

думаю що так само як і з камерами, то всьо для чесних людей, через що писав про шмайсери.. але ж чомусь розфігачився там тільки один. чому ж якщо все там так погано?

по факту в наших реаліях вони повинні бути іще крутіші, щоб ніхто не мірявся піськами, на якій швидкості вкладеться в зигзаг, а дійсно мусив тормозити без варіантів. 

Ще не вечір,тобто не зима .

Побачиш 

Просто граната теж хороша взагалі штука,але її не можна давати мавпі 

Ці острівці доцільні десь в Англії,а не в наших реаліях.

Просто в нас від них шкоди Більше,ніж користі..

Але піару для БІЛЬШОСТІ населення( лохорату) котре не має авто ,або не розбирається ,таки від острівців більше..

Наша біда,що ми мавпуємо чужий досвід,не обміркувавши РЕТЕЛЬНО наслідки.

  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 минуты назад, Cherman сказал:

Ти знаєш, є люди, які порушують час від часу. А є люди, які порушують постійно, роблять це вкрай нагло. От другу категорію, не мішало би і вбити "ап стєну".

Цілком згідний, але ж ці відбійники острівки безпеки не відрізняють ні перших, ні других, і навіть тих хто взагалі не порушує. :)

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...