Перейти до змісту

Дорожная обстановка


Рекомендовані повідомлення

19 минут назад, Nokian сказал:

Просто людина,котра ніколи не їхала за кермом в умовах недостатньої видимості,ніколи не вивертала перед раптовою перешкодою

Просто люди не думають, що вони будуть робити перед такою перешкодою, коли тиснуть гашетку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 минут назад, volks сказал:

Я і так знаю в чому його суть. 

Схоже на то шо знаєш тільки теоретично. Бо те шо зроблено практично на трасі Луцьк Ковель це потенційна аварійно-небезпечна перешкода на проїздній частині. 

Принаймні я роблю такий висновок з того шо побачив на власні очі. Ніякою безпекою руху там і не ваняє.

Хіба тільки повний ідіот може стверджувати шо ті "острівці" які понароблювали на трасі Луцьк Ковель це вапще класна і потрібна штука і капєц як добавить безпеки у дорожній рух.

  • +1 2
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

23 минуты назад, volks сказал:

 А не ліпити в селах відбійники і під та наземні переходи, які провокують перевищення швидкості.

Якраз так і треба робити, я про суцільні метрової висоти відбійники які будуть унеможливлювати раптову появу пішохода чи крупної тварини на дорозі.

А там де потрібен пішохідний перехід достатньо зробити розрив у відбійниках і поставити світлофор з кнопочкою.

Для справкі - така схема успішно працює вже 10 років на трасі Рівне Житомир Київ.

Але ж да, я забув, полішуки то особий народ, для них таке певно не підходить.

  • Ха-ха 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, volks сказано:

Взагалі-то в тому вся суть острівця.

Дякуємо Кеп! Щоб ми без тебе робили?

 

Острівець виконує свою функцію, але організований через сраку!

 

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 часов назад, Litovets сказал:

Якраз так і треба робити, я про суцільні метрової висоти відбійники які будуть унеможливлювати раптову появу пішохода чи крупної тварини на дорозі.

Сагласєн. І щоб зайти до сусіда через дорогу треба кілометр до перехода лупанути.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 годин тому, Litovets сказано:

Якби "острівця" не було то  і маневрів ніяких не тре було би робити.

І навалювали б в усі 120+ далі і збивали б по селах людей, ці тоді б все було б гаразд?

вже не перший срач тут що на фб що тут за різні "перешкоди". Всі так возмущаються що можуть не встигнути зреагувати на раптову перешкоду... А як дитина на дорогу вискочить - зреагують? Острівець ж різко під колеса не кидається ж ніби на відміну від людей?

скільки стоїть той острівець? Скільки щодня проїжджає там авто? А скільки розбилося? А скільки по селах збивали насмерть людей через перевищення  швидкості? Напроти мене у Гірці Полоні пішохідний перехід - то тут раз у пів року на переході збивають когось. Не встигають зреагувати на пішохідний перехід - то як можуть зреагувати на острівець?

Тут недавно чувак в Луцьку чи то на камаро чи на мустангу стовп зніс - їх може теж краще прибрати подалі від дороги, а це ж небезпечно, люди ж розбиваються.. стрьомні ці стовби над дорогами.. які дебіли їх проектували?.. А ще ларьки біля там-таму, вони теж небезпечні для беемвеводів...

Змінено користувачем vampirich
  • +1 9
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

18 минут назад, vampirich сказал:

Тут недавно чувак в Луцьку чи то на камаро чи на мустангу стовп зніс - їх може теж краще прибрати подалі від дороги, а це ж небезпечно, люди ж розбиваються.. стрьомні ці стовби над дорогами.. які дебіли їх проектували?.. А ще ларьки біля там-таму, вони теж небезпечні для беемвеводів...

Прямо як "последние солдаты Вермахта" на Кенінгзберщині.

А ще обурються що пуйло нас єдиним народом вважає.

Ще й який єдиний.

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 годин тому, volks сказано:

Саме в цьому і суть. А якщо вони тудою проходять, то мають вживатися засоби стишення руху. А не ліпити в селах відбійники і під та наземні переходи, які провокують перевищення швидкості.

Я і так знаю в чому його суть. А от літунам це дійде, коли буде вдереві або в стовпі сидіти. 

А до тебе дійде,що в острівці буде сидіти не літун на дорогому авто( до речі міцному і з айрбегами),а старий жигулик з сліпими фарами,ну і  майже відсутністю безпеки в авто.

Якщо вже не можна прибрати село з дороги,то варто би максимально зменшити зону обмеження швидкості по ньому.

Бо скинути швидкість на протяжність півкілометра,кілометр, може любий водій,а сунутися 5-10 кілометрів зі швидкістю 50,провокує таки на перевищення,точніше сказати ПОВЕРНЕННЯ до крейсерської швидкості.

  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 хвилин тому, Nokian сказано:

А до тебе дійде,що в острівці буде сидіти не літун на дорогому авто( до речі міцному і з айрбегами),а старий жигулик з сліпими фарами,ну і  майже відсутністю безпеки в авто.

 

Поки що практика показує протилежне :)

8 хвилин тому, Nokian сказано:

Бо скинути швидкість на протяжність півкілометра,кілометр, може любий водій,

Може.. але чомусь не скидують... чому ж?

9 хвилин тому, Nokian сказано:

а сунутися 5-10 кілометрів зі швидкістю 50,провокує таки на перевищення,точніше сказати ПОВЕРНЕННЯ до крейсерської швидкості.

Дик ніхто ж і не сунеться.. всі топлять... немає чому провокувати

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

24 минуты назад, Nokian сказал:

Якщо вже не можна прибрати село з дороги,то варто би максимально зменшити зону обмеження швидкості по ньому.

Та що вже там - взагалі прибрати обмеження швидкості в селах.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

47 хвилин тому, volks сказано:

Та що вже там - взагалі прибрати обмеження швидкості в селах.

Гарна ідея!

Траса взагалі  не повинна проходити через населений пункт.  Повинна його оминати і бути заїзд туди, для всіх кому саме туди треба.

Відбійники,  регульовані (на вимогу) пішохідні переходи (як в Європі), знаки обов'язкові, освітлення, камери. І нахєр ті "острівці".

 

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ці кадри треба крутити щовечора перед сном, тому,хто приймав рішення за ці острівці небезпеки.

Можна присилати на вайбер.

Та і президенту написати варто.

Я не жартую.

Коли позпилювали дерева обабіч трас,я добре пам'ятаю ,як ці траси виглядали раніше,то скільки життів це врятувало..

А тут догадатися робити перешкоди прямо серед дороги.

А тепер сама сіль.

Ці ж самі невігласи керують і іншими справами в державі

Так само бездумно,бездарно і безкарно.

Змінено користувачем Nokian
  • +1 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зрештою пару десятків судових позовів,і острівці зникнуть.

От лише життя та здоров'я людей хто поверне?

  • Ха-ха 1
  • +1 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, Zheny@ сказал:

Гарна ідея!

Траса взагалі  не повинна проходити через населений пункт.  Повинна його оминати і бути заїзд туди, для всіх кому саме туди треба.

Саме так і має бути. 

Але, оскільки такого ще немає, то потрібно максимально використовувати засоби зниження швидкості в селах.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ладно, убєділ.

Тут он біля Променя також якийсь валєт перешкоду посеред дороги вліпив. І хто тепер буде відповідати за розбите авто і зіпсоване здоров'я...

 

  • Ха-ха 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 хвилин тому, volks сказано:

Але, оскільки такого ще немає, то потрібно максимально використовувати засоби зниження швидкості в селах.

це перед селом, самий в'їзд.

Можна було поставити знак і малесенького лежачого поліцейського  покласти! Максимум- поб'єш підвіску. 

А з цим "острівком" ти бачив що було? там є посилання вище.

 

 

  • Подобається 1
  • Дякую! 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, Zheny@ сказал:

це перед селом, самий в'їзд.

Можна було поставити знак і малесенького лежачого поліцейського  покласти! Максимум- поб'єш підвіску. 

А з цим "острівком" ти бачив що було? там є посилання вище.

 

 

Бачив. -1.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 хвилин тому, volks сказано:

Ладно, убєділ.

Тут он біля Променя також якийсь валєт перешкоду посеред дороги вліпив. І хто тепер буде відповідати за розбите авто і зіпсоване здоров'я...

 

Що ти мелеш?

Твої спроби тролити - надто товсті. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 минуты назад, Zheny@ сказал:

Що ти мелеш?

Твої спроби тролити - надто товсті. 

Ну звиняйте. Тонкі не до всіх доходять.

  • Ха-ха 1
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, volks сказано:

Ну звиняйте. Тонкі не до всіх доходять.

ти не вмієш в тонкий тролінг.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 minutes ago, volks said:

Ладно, убєділ.

Тут он біля Променя також якийсь валєт перешкоду посеред дороги вліпив. І хто тепер буде відповідати за розбите авто і зіпсоване здоров'я...

Це якраз таки показує, що довбні були, є і будуть. Тільки чи заслуговує довбень на смерть? Побити підвіску, як каже Женя, чи взагалі машину - так, не вмієш в швидкість (окремо справедливо помітили, що зараз почнеться осінь-зима і складних погодних умов стане в рази більше) - ремонтуй або здавай на шрот авто; смерть (уявити, що на місці авто постом вище був якийсь жигулик чи криво відремонтований биток з США - які б тоді були наслідки?) - ніколи.

  • +1 4
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Zheny@ сказано:

це перед селом, самий в'їзд.

Можна було поставити знак і малесенького лежачого поліцейського  покласти! Максимум- поб'єш підвіску. 

А з цим "острівком" ти бачив що було? там є посилання вище.

 

 

На облаштування ,,острівця небезпеки ,, грошей йде набагато більше,більше заробітку,більше відкату.ніж на просто лежачого поліцейського.

А за потрощені авто та знівечені життя,то німці з японцями  авто ще наклепають,ну а баби нарожають.

Мільйони доларів не пахнуть.

Тому мені дуже цікаво дізнатися.

Хто приймав рішення за ці острівці 

Кошторис на них.

 

 

  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, Zheny@ сказал:

Що ти мелеш?

Твої спроби тролити - надто товсті. 

Та шо ти з нього візьмеш? Це якийсь ше 1 месний ідіот. Наряду з таваріщєм дуал чи дупал чи як його там. 

 

  • +1 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, Zheny@ сказал:

ти не вмієш в тонкий тролінг.

Женя, послухай краще поради мудрих людей - не спорь з ідіотом. Йому без толку шось пояснювати, в нього своя "прошивка" в мозгу.

Змінено користувачем Litovets
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...