Перейти до змісту

Дорожная обстановка


Рекомендовані повідомлення

3 годин тому, Cherman сказано:

При пошкодженні автомобіля від стану дороги, завжди стараються зробити винним водія. Не був уважним, не стежив за дорожньою обстановкою, не вжив заходів і т.д. От дійсно, питання, хулі на національній трасі я це повинен робити? Вибоїн, там апріорі не має бути.

В неділю їздив в Рівне, від Обарова їхав на 2 передачі, вже на під'їзді до Рівного десь 500м взагалі на першій тащівся, такого п*здєца я вже давно не бачив....

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

39 минут назад, Marshall сказал:

Скоро пр.Волі такий буде

Ну на Волі був запланований ремонт ще минулого року. Але гроші пішли на Ковід. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Можливо хтось буде їхати на Ратне до п'ятниці, залиште, будь-ласка, відгук про стан траси на предмет переметів, засніженості.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...
3 минуты назад, Zheny@ сказал:

Що з дорогою на Тернопіль?

Як краще, кудою?

Хіба є варіанти?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 хвилин тому, Zheny@ сказано:

Що з дорогою на Тернопіль?

Як краще, кудою?

А є варіанти маршрутів?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я крім як на Дубно і потім на Кременець, іншими дорогами на Тернопіль вжизні не їздив. Вірніше, я їздив в Чернівці, через Тернопіль, але то таке :) 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Бач там на маршруті жовті смужки. Вони показують тягнучки. А чому можуть бути тягнучки на таких дорогах? По причині дуже хорошої дороги.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Женя, з'їздиш плз роскажи як стан. Знаю точно що до Дубно дорога не дуже, а ось далі чув що ок. Але чув від такої людина що для нього дорога на Волі ок...

  • Ха-ха 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@Ha3aP  не поїхали :(

Змінилися обставини.   Краще підкажи куди загнати машину на заміну расходніків.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 годин тому, Zheny@ сказано:

@Ha3aP  не поїхали :(

Змінилися обставини.   Краще підкажи куди загнати машину на заміну расходніків.

Типу звичайне ТО по заміні масла-фільтрів? З/ч бери в Йожика, а заміна не знаю. Сам ламаю голову. Він порадив майстра, але мені троха не виходить до нього попасти. З неділі спробую в себе біля роботи замінити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 годин тому, Ha3aP сказано:

Женя, з'їздиш плз роскажи як стан. Знаю точно що до Дубно дорога не дуже, а ось далі чув що ок. Але чув від такої людина що для нього дорога на Волі ок...

Далі дорога нормальна. Біля Тернополя роки три тому відремонтували дорогу, так що спокійно можна їхати через Дубно, Кременець.

  • +1 2
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щось поки що геть негусто, враховуючи зниклий асфальт на вулицях міста.
 

Quote

 

У Луцьку протягом року запланували здійснити поточний ремонт на вулицях Набережній, Мамсурова, Ківерцівській, Карпенка-Карого та Львівській.
Вартість поточних ремонтів на вулицях Набережній, Мамсурова, Карпенка-Карого та Львівській становитиме по 189 000 гривень, а ціна робіт на вулиці Ківерцівській – 149 000 гривень. Кошти на ремонти виділять із місцевого бюджету.

Роботи включатимуть холодне фрезерування асфальтобетонного покриття, улаштування вирiвнювального шару з гарячої щільної дрібнозернистої асфальтобетонної сумiшi без застосування укладальникiв асфальтобетону, улаштування покриття з гарячих щільних дрібнозернистих асфальтобетонних сумiшей вручну з ущільненням самохідними катками, ямковий ремонт асфальтобетонного покриття дорiг і перевезення сміття.

Ці роботи мають виконати протягом березня-грудня цього року. Гарантія на поточні ремонти вулиць становитиме один рік.

 

 
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...
1 hour ago, Arden said:

Дороги в Луцьку як після бомбардування, це просто капець.

Деякі лагодять, але якості - нуль (надія хіба що це тимчасове рішення). Вчора на Мамсурова біля ГК повирізали асфальт, закинули свіжий. Сьогодні він вже "поплив". Карпенка-Карого - треш і угар (може є й гірші вулиці, стараюсь поменше їздити зараз).

Просто бездонна яма для відкатів той "ямковий ремонт".

upd. Шви чи на усіх мостах теж не радують.

Змінено користувачем turbo
  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

З 17 березня підвищились майже всі штрафи, в т.ч. і за дрібні порушення  https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/1231-20#n24

 

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, natalka) сказал:

З 17 березня підвищились майже всі штрафи, в т.ч. і за дрібні порушення  https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/1231-20#n24

 

Раньше выписывали самый дешевый штраф"за ремень" 51грн,

Теперь дешевле не останавливаться или ездить с" левыми" знакам

Screenshot_2021-03-20-14-18-20-349_com.android.chrome.jpg

Screenshot_2021-03-20-14-15-07-918_com.android.chrome.jpg

Screenshot_2021-03-20-14-14-28-650_com.android.chrome.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

21 минуту назад, Nokian сказал:

Ще можна їздити пристебнувшись).

Я то пристегиваюсь всегда, и малой в автокресле пристегнутый, но пару раз свет забыл включить за городом, дхо нет. Отделался 51грн вместо 420

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

поставив собі років 6 тому дхо, дальній в  частину потужності, так треба потратити 1-2 години на комутацію, але досить зручно, регулюється потужність, плавне запалювання, автостарт.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, romanc сказал:

Отделался 51грн вместо 420

Я також радів, що мені добрі поліцаї пішохода за 225 грн написали замість 420 грн. Потім виявилось, що за світло попередження.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 часов назад, volks сказал:

Я також радів, що мені добрі поліцаї пішохода за 225 грн написали замість 420 грн. Потім виявилось, що за світло попередження.

Уже убрали вилку "от и до" и 510грн стало. Как и за колхозксенон и ledScreenshot_2021-03-21-05-46-24-040_com.android.chrome.thumb.jpg.91e045860ab14ee48491e3fcad29c59f.jpg

Змінено користувачем romanc
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@romanc

Цитата

Пункт 9.8 Правил дорожнього руху передбачає, що з 1 жовтня по 1 травня на всіх механічних транспортних засобах поза населеними пунктами повинні бути ввімкнені денні ходові вогні, а в разі їх відсутності в конструкції транспортного засобу — ближнє світло фар. Така норма діє з 2013 року. А от питання відповідальності за це порушення є дискусійним.
Дискусію було розпочато через рішення Каховського міськрайонного суду Херсонської області (Суддя О.Є. Терещенко справа № 658/3286/16-а) від 30 листопада 2016 року. У своєму рішенні, суд зазначив, що відповідно до вимог ч.2 ст. 122 КУпАП, адміністративна відповідальність настає у разі порушення водіями транспортних засобів правил користування зовнішніми освітлювальними приладами або попереджувальними сигналами при початку руху чи зміні його напрямку та інше.
Денні ходові вогні, це зовнішні світлові прилади. З точки зору ПДР вони є попереджувальним сигналом. Вимоги до його ввімкнення містяться в розділі 9 ПДР «Попереджувальні сигнали», а не в розділі 19 ПДР «Користування зовнішніми світловими приладами».
Отже, користування зовнішніми освітлювальними приладами регулюється розділом 19 ПДР, а користування попереджувальними сигналами розділом 9 ПДР. Таким чином, за не ввімкнений за межами населеного пункту з 01 жовтня до 01 травня денний ходовий вогонь або ближнє світло настає відповідальність за ст. 125 КУпАП.
З огляду на це суд вважає, що у діях водія відсутній склад адміністративного правопорушення, передбаченого ч.2 ст. 122 КУпАП, оскільки, як зазначено у постанові у справі про адміністративне правопорушення, останній під час зупинки інспектором вже рухався по дорозі, а в розумінні ч.2 ст.122 КУпАП України, відповідальність настає у разі порушення водіями транспортних засобів правил користування зовнішніми освітлювальними приладами або попереджувальними сигналами при початку руху чи зміні його напрямку, що передбачено п.п.9.2, 9.7 Правил дорожнього руху України.
Згідно ст. 125 КУпАП, вчинення інших порушень правил дорожнього руху,  - тягнуть за собою попередження.

 

Так що трохи спірна ситуація. При цьому, я навіть нічого не просив. Вони самі запропонували інше порушення написати з меншим штрафом.

  • Дякую! 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...