Перейти до змісту

Дорожная обстановка


Рекомендовані повідомлення

3 hours ago, natalka) said:

нда?  а читали що зараз за позов про оскаржаення такого штрафу треба платити судовий збір? (просто щоб мати можливість оскаржити), а це не менше 420 грн. + послуги грамотного адвоката.

А штраф - в районі 400-500 грн. То Ви захочете його оскаржувати, витративши в раз 4-5 більше, так просто, щоб всім доказати що Ви праві? :rolleyes:

А не можна стягнути сплачений судовий збір і вартість послуг адвоката з «програвшої» суд сторони?

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 часов назад, Cherman сказал:

10-15хв виграшу у часі,

Не факт. Я колись на тому мості обігнав жигулика і став на червоне біля ТамТаму. Так він за рахунок того, що на момент ввімкнення зеленого ще не став, зміг проскочити ще декілька світлофорів на зелене.  Результат - я стою на світлофорі біля Аверса, а він вже проїжджає перехрестя з Молоді.

Ось тобі і випередження на мості.

  • Ха-ха 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

17 hours ago, Cherman said:

А, які реалії? В нас дозволений поріг +20км/год. Куда, швидше льотати, з нашими дорогами та водіями.

А річ утім, що окрім міста 50 км+20 такий же режим має наприклад струмівка або звірів, де 4 смуги ще й розділені... Коли приймали закон про 50 обіцяли переглянути ділянки через села, але видно руки не дійдуть ніколи, бо держава свої функції на 30-50% виконує.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, Revolver сказал:

А річ утім, що окрім міста 50 км+20 такий же режим має наприклад струмівка або звірів, де 4 смуги ще й розділені... Коли приймали закон про 50 обіцяли переглянути ділянки через села, але видно руки не дійдуть ніколи, бо держава свої функції на 30-50% виконує.

А в селі люди другого сорту живуть? Там ще й тварини домашні є, які постійно роздавлені на дорозі лежать. 

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 16.06.2020 at 09:47, SΩLΩMΩN сказано:

 

Вони ж ніби не сертифіковані і такі штрафи легко оскаржуються в суді грамотними адвокатами.

 

https://130.com.ua/uk/zakonno-li-ispolzovaniye-trucam/

Тут більше питання не того чи вони сертифіковані чи ні, а того як цим будуть користуватися рагулі (і в погонах і за кермом) + саме точність їх вимірювання і чи знову заправка не буде рухатися зі шв. 70км/год:wacko:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 16.06.2020 в 11:59, Cherman сказал:

Саме смішно, що по місту, перевищення швидкості, дасть, максимум, 10-15хв виграшу у часі

 

по місту практично немає виграшу у часі.

через все місто буде виграш в районі 5 хв

 

Я останнім часом привчаю себе до руху не швидше 70 км/год, то по набережній, карпенка, глушець, на рованцях обганяють практично всі, швидкісного режиму не дотримуються 95% водіїв

Змінено користувачем Arden
  • Збентежений 1
  • +1 6
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

23 часа назад, yu2007 сказал:

А не можна стягнути сплачений судовий збір і вартість послуг адвоката з «програвшої» суд сторони?

в теорії - так.

А на практиці: судовий збір треба заплатити ДО подання позову. З адвокатом - як домовишся, але як правило передоплата. Потім найголовніше - виграти справу. Тут взагалі ніяких гарантій, і процес може тривати роками!  А потім навіть у випадку виграшу, суд може порахувати що витрати на "класного" адвоката є необгрунтованими (завищеними) і прийняти рішення відшкодувати якусь частинку з цих послуг ;).... Тобто немає прямої залежності, що якщо ти виграв - то тобі все 100% компенсують. Короче, гємор ще той...

  • Дякую! 1
  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Arden сказано:

 

по місту практично немає виграшу у часі.

через все місто буде виграш в районі 5 хв

 

Я останнім часом привчаю себе до руху не швидше 70 км/год, то по набережній, карпенка, глушець, на рованцях обганяють практично всі, швидкісного режиму не дотримуються 95% водіїв


на набережній треба вчепити радар. і пару днів не повідомляти в ЗМІ. оце б поповнився бюджет)))
 

  • Ха-ха 2
  • +1 4
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 hour ago, Arden said:

 

по місту практично немає виграшу у часі.

через все місто буде виграш в районі 5 хв

 

Я останнім часом привчаю себе до руху не швидше 70 км/год, то по набережній, карпенка, глушець, на рованцях обганяють практично всі, швидкісного режиму не дотримуються 95% водіїв

Раніше було інакше? Не 95, а 94,5%? 
Періодично їжджу до тещі в напрямку Ковеля. Як зробили дорогу, то хто мене по селах тільки не обганяє. На москалі і славути вже й уваги не звертаю, але коли ковельська маршрутка типу пазік в милушах чи зміїнці пішла на обгін, зрозумів, що Сєня таки мав рацію.

57874287-E75B-45C5-AC65-0094F736C082.jpeg.cb11ff52d350385d98c693fa1c3e6841.jpeg

  • Ха-ха 3
  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, yu2007 сказал:

Раніше було інакше? Не 95, а 94,5%? 

 

Раніше я був в тих 95 :0094:

Але останнім часом стало їздити важче чи я старію, чи неадекватів більше чи взагалі машин.

  • Ха-ха 1
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, Cherman сказано:

Ну, треба в селах швидкісний режим переглянути. Що, ті селюки все на дорогу лізуть? Дорога - для "білих" людей.

у мене підозра що хтось заразився від Біта...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 годин тому, Dima4s сказано:


на набережній треба вчепити радар. і пару днів не повідомляти в ЗМІ. оце б поповнився бюджет)))
 

нє ну це конєчно жесть....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, vampirich сказал:

у мене підозра що хтось заразився від Біта...

А мені здається в когось проблеми з гумором.

2 часа назад, Barugan сказал:

Кропиву давно бачив?:0129:

Взагалі не зрозумів.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, volks сказано:

А мені здається в когось проблеми з гумором.

Взагалі не зрозумів.

 

1 година тому, Cherman сказано:

Та ні, то просто треба ставити оцю картинку, для тих, в кого проблеми з гумором.

  Hide contents

sarcasm-text.jpg?itok=u1NUtjgo

 

Та то у вас обох проблеми з гумором.. підколку за серйозну мову сприйняли

  • Ха-ха 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Cherman сказано:

Спрінтери по ковельській трасі стабільно ідуть 110.

 

 

Вони скрізь ідуть 110, бо для Спринтера - це крейсерська швидкість.

Змінено користувачем SΩLΩMΩN
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

57 минут назад, SΩLΩMΩN сказал:

Вони скрізь ідуть 110, бо для Спринтера - це крейсерська швидкість.

Та х.. з ними з тими Спрінтерами. Еталони під 100 валять. Оце страшно.

  • Ха-ха 1
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 хвилин тому, volks сказано:

Та х.. з ними з тими Спрінтерами. Еталони під 100 валять. Оце страшно.

де наприклад?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цитата

заборонили два повороти: з проспекту Перемоги на вулицю 8 березня, а також з вулиці Франка на вулицю Шевченка, там відтепер можна повертати лише праворуч.

 

  • Збентежений 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

погуглив , так Франка і Шевченка й так не пересікаются від слова зовсім :blink:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

нашим оленям всьо ніпачьом )  подумаєш знак, подумаєш нова яскрава розмітка. мені надо в цєнтєр а не на круг!

 

6eb405260ecc77762483f934d3b922b6.png

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На мості на вул. Ковельській для повороту ліворуч на вул. Набережну буде дві смуги руху. Міст на вул. Ковельській є одним з найбільш завантажених об‘єктів, особливо в сторону вул. Набережної. Для швидшого проходження цього перехрестя замовили нову схему руху, яка вже погоджена відповідними службами.

Найближчим часом змінимо дорожні знаки та дорожню розмітку, після чого нова схема вступить в силу.

Світлина від Ihor Polishchuk.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

24 минуты назад, sergkots сказал:

А це що:

104414815_1770894456381594_8004783465123700872_n.jpg?_nc_cat=111&_nc_sid=1480c5&_nc_ohc=MA7Z7SzYl-YAX_O7szx&_nc_ht=scontent.fiev25-2.fna&oh=c7c17631deb1d279e56929bfd58b6f06&oe=5F0F261F

 

Заїзд до житлового комплексу "Козюрине болото"

Змінено користувачем nickel
  • Ха-ха 2
  • Cумний 1
  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...