Перейти до змісту

Дорожная обстановка


Рекомендовані повідомлення

В 21.08.2019 в 21:08, Volyniaka сказал:

13. Облаштування трьох смуг руху на перехресті вул. Карпенка-Карого з мостом по пр. Перемоги – права смуга для руху прямо, центральна та ліва смуга - для повороту ліворуч для виїзду на міст.

 

Це що за брєд? Як це два авто паралельно будуть виїжджати на міст?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

думаю то в напрямку від базару і поворот на міст до 5-ї школи (там завжди тягучка)

а ще потрібно світлофор з іншої сторони мосту (біля окко заправки)

від тої ж 5-ї школи з"їхати на карпенка

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, Marshall сказал:

думаю то в напрямку від базару і поворот на міст до 5-ї школи (там завжди тягучка)

Ну да. Юріч правий. На мості потім один ряд. В результаті замість тягучки отримаємо постійні аварійні ситуації. Тому потрібно не ряд додавати, а додаткову секцію світлофора наліво.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Потрібно залізничні колії біля вокзалу сховати під землю, а на звільненій площі зробити повноцінну розв'язку.

Ну і ще багато чого  влізе.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

14 годин тому, jack74 сказано:

@Ha3aP ну то як мінусанув, то вже поясни, що ж не так я написав :) чи чого мовчки?

 

ПиСи: а чи може то ти той "маляр"? ;) 

Сам маляр ) Мінусанув, відійшов від компа і забув відписати.

 

Задовбали нити! Тема проїзду кілець обсмоктувалась на Борді не одноразово, особисто у мене не виникає жодного питання при проїзді кілець у Луцьку. Не вмієте їздити - не беріться ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 годин тому, Ha3aP сказано:

Сам маляр ) Мінусанув, відійшов від компа і забув відписати.

Задовбали нити! Тема проїзду кілець обсмоктувалась на Борді не одноразово, особисто у мене не виникає жодного питання при проїзді кілець у Луцьку. Не вмієте їздити - не беріться ;)

по-перше, хто тут ниє, не бачу, а по-друге я нічого не писав про "проїзд", я писав про "малярів" - чи може ти сліпий, як понамальовували трикутники що на тому кільці (Шеченка-Набережна) - якщо їдеш по кільцю і виїжджаєш в напрямку до мосту до НовоїЛінії, полюбому мусиш проїхати по "трикутнику";

- шо на кільці Перемоги-Шопена-Огієнка - аналогічно, якщо їдеш по лівій смузі від Променя, по розмітці на кільце - потрапляєш на саме кільце, або різко виляєш вправо; 

- шо на перехресті Глушець-Паркова - "трикутника" намалярили так, що коли їдеш від базару прямо на Глушець, мусиш їхати через той намалярений "трикутник";

- що на Ковельській на ділянці від Червоного Хреста (точніше від Миру) до мосту - намалярили роздільну смугу між смугами так, що ширина правої хіба для мотоколясок, а не для машин, і мусиш їхати лівими колесами по смузі;

- шо на повороті Володимирська-ЧервоногоХреста смуги влупили так, що якщо їдеш від "Володимирського" кільця "в місто", то на повороті потрапляєш на суцільну;

і таких прикладів ше можу писати тут багато

То що, ти цього "малярства" не помічаєш? Чи може ти не водій?

Змінено користувачем jack74
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На мою думку,намальовано так для того,щоб зменшували швидкість,а не пролітали,як у нас вміють.

  • Ха-ха 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

36 хвилин тому, jack74 сказано:

по-перше, хто тут ниє, не бачу, а по-друге я нічого не писав про "проїзд", я писав про "малярів" - чи може ти сліпий, як понамальовували трикутники що на тому кільці (Шеченка-Набережна) - якщо їдеш по кільцю і виїжджаєш в напрямку до мосту до НовоїЛінії, полюбому мусиш проїхати по "трикутнику";

- шо на кільці Перемоги-Шопена-Огієнка - аналогічно, якщо їдеш по лівій смузі від Променя, по розмітці на кільце - потрапляєш на саме кільце, або різко виляєш вправо; 

- шо на перехресті Глушець-Паркова - "трикутника" намалярили так, що коли їдеш від базару прямо на Глушець, мусиш їхати через той намалярений "трикутник";

- що на Ковельській на ділянці від Червоного Хреста (точніше від Миру) до мосту - намалярили роздільну смугу між смугами так, що ширина правої хіба для мотоколясок, а не для машин, і мусиш їхати лівими колесами по смузі;

- шо на повороті Володимирська-ЧервоногоХреста смуги влупили так, що якщо їдеш від "Володимирського" кільця "в місто", то на повороті потрапляєш на суцільну;

і таких прикладів ше можу писати тут багато

То що, ти цього "малярства" не помічаєш? Чи може ти не водій?

Ще раз, 100 разів це вже обговорювалось. Як по твоєму з 2 рядів впихнутись в 1? Це що стосується Шевченка-Нова Лінія.

Все інше п1. 100 разів... Особисто у мене все виходить не ріжучи ніяких трикутників.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 хвилин тому, Ha3aP сказано:

Особисто у мене все виходить не ріжучи ніяких трикутників.

на лісапеді, певно... Чи на маршрутці...

  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

54 хвилин тому, jack74 сказано:

на лісапеді, певно... Чи на маршрутці...

Ти вже реально заганяєшся - нормально зробили круговий рух. Те що є багато «водіїв», які купляли права і не вміють та не знають як їздити по багаторядних дорогах, це інше питання.

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

14 хвилин тому, sergkots сказано:

Те що є багато «водіїв», які купляли права і не вміють та не знають як їздити по багаторядних дорогах, це інше питання.

це ти хочеш сказати, що я такий водій?? м-да... 

 

Сперечатись з сліпими не бачу сенсу. Буде натхнення - зроблю декілька фоток з місця водія, щоб "лісапедісти" змогли побачити, що в теперішніх "малярів" відсутнє поняття "уявні лінії між початком заокруглень країв проїзної частини кожної з доріг" і вони поняття не мають, що таке лекало.

  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 годин тому, jack74 сказано:

виїжджаєш в напрямку до мосту до НовоїЛінії, полюбому мусиш проїхати по "трикутнику";

Зїзжаєш з правої смуги не мусиш перетинати трикутник,.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, jack74 сказано:

це ти хочеш сказати, що я такий водій?? м-да... 

 

Сперечатись з сліпими не бачу сенсу. Буде натхнення - зроблю декілька фоток з місця водія, щоб "лісапедісти" змогли побачити, що в теперішніх "малярів" відсутнє поняття "уявні лінії між початком заокруглень країв проїзної частини кожної з доріг" і вони поняття не мають, що таке лекало.

Я такого не писав.

Є факт, що багато водіїв купували своє посвідчення.

Є водії, що не знають як їздити по багаторядним дорогам.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як тут правильно намалювати розмітку, але не в один ряд? Ще ж є норми відповідні пов'язані із безпекою руху.

Screenshot_2019-08-24-23-16-10-356_com.google.android.apps.maps.png

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ще поки купа лісапедистів та пішоходів рухаються на червоне світло,які там лінії.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну не знаю, порівняно з тим що було, то кільце Нова Лінія - Набережна, Історичний ВДУ і перехрестя Глушець - Паркова зараз - бомба ракєта)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

і шо ж там тобі "бомба ракета? Як було, так і є (я не про розмітку, звісно, а про рух транспорту)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

56 минут назад, jack74 сказал:

Як було, так і є (я не про розмітку, звісно, а про рух транспорту)

Як мінімум, більше порядку.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 годин тому, volks сказано:

більше порядку

ще раз - як було, так і є. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 годин тому, jack74 сказано:

ще раз - як було, так і є. 

ІМХО виїзд з кільця. біля історичного, на Шопена став безпечнішим

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

20 часов назад, jack74 сказал:

і шо ж там тобі "бомба ракета? Як було, так і є (я не про розмітку, звісно, а про рух транспорту)

 

реально їхати в 2 полоси, олені бачать розмітку

раніше це було небезпечніше

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я все життя їздив "реально в дві смуги" і ніколи проблем з цим не відчував. Ні сам, ні від когось.

Я не знаю, чому на вас ті намальовані смуги на асфальті якось заспокоюють, але машини як їздили, так і їздять. Самодурство то все.

Вони хіба що початківців стримують. А биків ні грама.

  • Подобається 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, jack74 сказал:

я все життя їздив "реально в дві смуги" і ніколи проблем з цим не відчував. Ні сам, ні від когось.

Я не знаю, чому на вас ті намальовані смуги на асфальті якось заспокоюють, але машини як їздили, так і їздять. Самодурство то все.

Вони хіба що початківців стримують. А биків ні грама.

Бикі зараз зїзджають з кільця, з лівої смуги по острівцях безпеки і ще й примудряються сигналити

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 минут назад, Trrrrr сказал:

ще й примудряються сигналити

Можливо, тому що з правої смуги треба з'їжджати в праву смугу, а не в ліву.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

24 минуты назад, volks сказал:

Можливо, тому що з правої смуги треба з'їжджати в праву смугу, а не в ліву.

Як коли там на з‘їзді лише одна смуга, я зараз про кільце на набережній і з‘їзд на міст до НЛ

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...