Перейти до змісту

Дорожная обстановка


Рекомендовані повідомлення

2 часа назад, Zheny@ сказал:

 

так платна дорога робить поруч з альтернативною.  Альтернативної НЕ ІСНУЄ, тому і платних доріг там не може бути.

Понасталяють заправок / кемпінгів і TIR парковок / СТО.

концесія - надання з метою задоволення громадських потреб уповноваженим органом виконавчої влади чи органом місцевого самоврядування на підставі концесійного договору на платній та строковій основі юридичній або фізичній особі (суб'єкту підприємницької діяльності) права на створення (будівництво) та (або) управління (експлуатацію) об'єкта концесії (строкове платне володіння), за умови взяття суб'єктом підприємницької діяльності (концесіонером) на себе зобов'язань по створенню (будівництву) та (або) управлінню (експлуатації) об'єктом концесії, майнової відповідальності та можливого підприємницького ризику;

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 часов назад, Zheny@ сказал:

Це не та траса, про яку я говорив.

 

Ягодин-Ковель - Київ. Це, швидше, та траса.

Ягодин-Ковель - це м-07

Ковель-Луцьк - це м-19

 

5 часов назад, Zheny@ сказал:

Та й не у нас. 2-3-5 разів перекриють трасу, спалять будку і все.  Це не про нашу країну.

У всіх цивілізованих країнах ЗАВЖДИ є альтернатива.  Або платна і швидко, а безплатна - довго і єбєнями.

Багато спалили, коли тарифи на комуналку піднімали? А це затронуло усіх, а не лише водіїв.

Можете себе тішити думкою, що дороги залишаться безкоштовними. А я бачу як йде повним ходом підготовка до передачі в концесію. Ті дивні острівки безпеки цілком можуть бути в майбутньому місцями оплати проїзду.

  • +1 4
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 годин тому, nickel сказано:

Можете себе тішити думкою, що дороги залишаться безкоштовними. А я бачу як йде повним ходом підготовка до передачі в концесію. Ті дивні острівки безпеки цілком можуть бути в майбутньому місцями оплати проїзду.

Ніхто не пояснить діду на бурчику (москалику), що він тепер повинен заплатити 80 копійок за кожен км дороги, що він проїде в сусіднє село на кладовище (умовно) чи на базар десь в сусіднє село.

Не звикли люди у нас платити за щось таке, що раніше було безкоштовним.

 

Я теж би обурився, схуялі?  

Тим більше має бути безкоштовна альтернатива. А її не існує.

 

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 минут назад, Zheny@ сказал:

Ніхто не пояснить діду на бурчику (москалику), що він тепер повинен заплатити 80 копійок за кожен км дороги, що він проїде в сусіднє село на кладовище (умовно) чи на базар десь в сусіднє село.

Не звикли люди у нас платити за щось таке, що раніше було безкоштовним.

Вже пора починати звикати. Заплановано передати у концесії 6 доріг, загальною протяжністю 1300 км, 7 залізничних вокзалів, 4 аеропорти, низку морських портів, два вже передані на 30 і 35 років.

11 минут назад, Zheny@ сказал:

Я теж би обурився, схуялі?  

Тим більше має бути безкоштовна альтернатива. А її не існує.

Так альтернатива є, ти завжди можеш доїхати до Ковеля по безкоштовній дорозі через Володимир. :)

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, nickel сказано:

Заплановано передати у концесії 6 доріг, загальною протяжністю 1300 км,

Це я читав.

Але я читав десь тлумачення юристів, щодо доріг концесійних і загального користування. 

 

дасться чути

 

 

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

15 часов назад, Zheny@ сказал:

 

У всіх цивілізованих країнах ЗАВЖДИ є альтернатива.  Або платна і швидко, а безплатна - довго і єбєнями.

 

Навіть в рашці таке є.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

15 часов назад, Zheny@ сказал:

Та й не у нас. 2-3-5 разів перекриють трасу, спалять будку і все. 

І це буде дуууже правильно.

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

14 хвилин тому, Litovets сказано:

Навіть в рашці таке є.

Знаю, їздив у 2016.

Там є платні дороги - широченні автомагістралі.

А є безплатні, трошечки довше, але вони теж ЯКІСНІ! 

Запропонований варіант від Володимира до Ковеля - це не дуже дорога. Це так.. напрямок.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 минуты назад, Zheny@ сказал:

Запропонований варіант від Володимира до Ковеля - це не дуже дорога. Це так.. напрямок.

По моєму, якраз відповідає названим тобою критеріям

15 часов назад, Zheny@ сказал:

безплатна - довго і єбєнями.

 

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 минут назад, Zheny@ сказал:

 

А є безплатні, трошечки довше, але вони теж ЯКІСНІ! 

 

Так отож, безплатна альтернатива має бути в тому ж напрямку (в тій же польщі так) а не обїздом не понятно кудою.

 

Я коли перший раз їхав від варшави до познаня то довго не міг вїхати шо то за дорога в полі яка на деяких ділянках йде паралельно магістралі.

Змінено користувачем Litovets
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно, nickel сказано:

По моєму, якраз відповідає названим тобою критеріям

 

Єбєнями, малося на увазі "селами".  Але там повинна бути дорога.

Їхали з Польщі, з під самої Чехії. Автомобілем. Був варіант їхати по платним дорогам, але на всю дорогу витрат було більше, ніж на бензин і "окружними". Фактично одлин на один. (по грошам) і трошки (1-2 години) довше, ніж автобаном.  На відстані 750-800 км  - це не так і помітно.

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 хвилин тому, Litovets сказано:

Так отож, безплатна альтернатива має бути в тому ж напрямку (в тій же польщі так) а не обїздом не понятно кудою.

 

Ну і про теж саме.  Ось тобі фото:

(від Вроцлава до Катовіце, зверни увагу на 2 траси, популярну А4 (де є платні ділянки), і менш популярну 94, яка, походу, повністю безкоштовна.)

 

trassa.PNG

Droga krajowa nr 94 – bezpłatną trasą alternatywną dla autostrady A4 - Безплатна траса альтернатива для автостради А4.

Все.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 минут назад, Zheny@ сказал:

 

Ну і про теж саме.  Ось тобі фото:

(від Вроцлава до Катовіце, зверни увагу на 2 траси, популярну А4 (де є платні ділянки), і менш популярну 94, яка, походу, повністю безкоштовна.)

Ага, на додачу в польщі всякі чагарникові дороги по нашим міркам просто агонь.

Якось їхали з устилуга в кєльце найкоротшим маршрутом, через всякі польські чагарі і хутори то дорога якості покриття була така шо не дозволяла їхати 100+ може км із 5-10 максимум.

Та і на тих участках 5-10 км. відстані можна було сміливо їхати і не боятися зловити колесом якийсь "сюрпрайз".

А в нас шо? Попробуй сунься в якесь зажопя то ше колеса по дорозі погубиш. 

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 часа назад, Litovets сказал:

Ага, на додачу в польщі всякі чагарникові дороги по нашим міркам просто агонь.

Якось їхали з устилуга в кєльце найкоротшим маршрутом, через всякі польські чагарі і хутори то дорога якості покриття була така шо не дозволяла їхати 100+ може км із 5-10 максимум.

Та і на тих участках 5-10 км. відстані можна було сміливо їхати і не боятися зловити колесом якийсь "сюрпрайз".

А в нас шо? Попробуй сунься в якесь зажопя то ше колеса по дорозі погубиш. 

И какой штраф за 100+?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 минуты назад, romanc сказал:

И какой штраф за 100+?

Не знаю, не попадався поки що.

До речі поляки ще не так носяться. Разок був випадок - зацепились з ярісом, так він навалював 150+ як добрийдень і клав він на село чи не село.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 минуты назад, Litovets сказал:

Не знаю, не попадався поки що.

До речі поляки ще не так носяться. Разок був випадок - зацепились з ярісом, так він навалював 150+ як добрийдень і клав він на село чи не село.

В Прльше мне понравилось, что ночью через село можно70 ехать

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сегодня при подъезде к КПП Тиса ямы задували, на днях x6 влетел в яму- минус 2 покрышки и диск, вызвал полицию. А ямы коварные, на ровной хорошей дороге с пол кв. М. Глубиной см 30 и по средней полосе. Есть и на полосе, где фуры стоят, говорят фуры уже колеса-подвески ломали на малой скорости.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в мене було на 9-ці ще.

Мінус диск і гуля на покришці.

Диск став квадратним. В прямому сенсі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...
1 година тому, Cherman сказано:

З Ковеля до Луцька, сьогодні ввечорі була пробка в районі "Волинської Голандії" десь на  добрий десяток кілометрів. Довелося об'їзжати гравійними дорогами по всіляких єбєнях.

може міст роблять.

Там є міст через Стохід.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

15 хвилин тому, Cherman сказано:

Та ні, корок саме з-за тюльпанів.Сьогодні там зібралася чи не вся Західна Україна. Знайомі вдень там були, казали виїзжали годину з тої плантації.

фігассє.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, Cherman сказал:

Довелося об'їзжати гравійними дорогами по всіляких єбєнях.

Отак, виходить таки є

 

В 04.05.2021 в 18:49, Zheny@ сказал:

безплатна - довго і єбєнями.

 

  • Ха-ха 2
  • Cумний 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

22 минуты назад, Cherman сказал:

Те, як я сьогодні об'їзжав - це точно не безкоштовна альтернативна дорога.

Вже навіть єбєня платні???:blink:

  • Ха-ха 2
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 годин тому, Cherman сказано:

Блеать, то і в лісі можна якусь дорогу знайти, протоптану грибниками та підводами. Те, як я сьогодні об'їзжав - це точно не безкоштовна альтернативна дорога.

це він так товсто тролити намагається. Не зважай.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...